Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2020

Postitas:

He, Triibupüüdjad ! Minu viimased nn päevad algasid 1.juunil. Lõpetasin aasta tagasi pillide kasutamise, aga päevad pole siiani taastunud. Päevade asemel ainult määrib. Tsükkel on kuskil 30-40päeva. See kuu, mul aga ei hakanud üldse määrima. Tegin neljapäeval varajase rasedustesti ja oli täiesti negatiivne. Kuna mul on koguaeg selline päevade tunne ja kehatemperatuur tavalisest kõrgem 37,1-37,2, siis igaksjuhuks tegin täna ka uue testi ja seekord Biocardi omaga. Testile ilmus umbes 2 minuti pärast teine triip, mis algul oli hele ja paksem ja kui ma nüüd vaatasin tunde hiljem,siis nüüd on nats tumedam aga peenemaks triibuks muutunud. On see ikka õige triip ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 16:56; 12.07 17:18; 12.07 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.snap.ee/user/Lyyy1/album/1?oid=7046093#20200712_171403

Pilt ka siis testist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 16:56; 12.07 17:18; 12.07 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub positiivne.
Võid homme igaks juhuks uuesti teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain sellised triibud, kui neid nii üldse kutsuda saab. https://www.upload.ee/files/11999822/2066185C-2195-4A9A-B888-9B9CDE324743.jpeg.html
Järgmised 2 testi mõlemad negatiivsed olnud.
Kas peaks ootama ja uuesti testima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 16:43; 11.07 09:19; 12.07 18:07; 15.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub positiivne.

Võid homme igaks juhuks uuesti teha.

Homme kordan kindlasit. Ostan mingi muu firma testi ja vaatan, mis see näitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 16:56; 12.07 17:18; 12.07 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina ikka ka siin ridades. Juulis sai nüüd aasta vahelduva eduga triibupüüdmisest. Kui esimene laps tuli pmst kohe kui sai roheline tuli antud siis poleks arvanud, et seekord niikaua läheb. Võtsime see kuu nüüd mehega maca kuuri ette, eks näis kuidas see mõjub 🙂

Lumi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain sellised triibud, kui neid nii üldse kutsuda saab. https://www.upload.ee/files/11999822/2066185C-2195-4A9A-B888-9B9CDE324743.jpeg.html

Järgmised 2 testi mõlemad negatiivsed olnud.

Kas peaks ootama ja uuesti testima?

Mulle tundub ka täitsa positiivne.

Jaya

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 16:16; 12.07 16:19; 15.07 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla ehk olingi, aga eile hakkas päris kõvasti verd tulema mitte küll nii palju kui tavaliselt päevade ajal, aga ikkagi punast verd, niiet ei hakka enam midagi lootma. Uuel kuul uue hooga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 16:43; 11.07 09:19; 12.07 18:07; 15.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigun augusti kuu triibupüüdjate nimekirja. 5 kuud nüüd proovitud. Üleeile hommikul oli 100% kindel, et triibud ongi kohe-kohe käes. Keha oli nii testsugune, olin juba 3 päeva üli-üli-õnnelik…… tänaseks olen ennast juba kogunud. Kuna vanust üle 40, siis oodata ei ole midagi. Panin aja nõustamisele, ehk vajab mu organism ja munarakud veidi turgutamist. Olemas kaks last, 14 ja 12 aastased, aga nii suur soov on saada pesamuna.
Palju-palju jõudu ja jaksu kõigile. Usun, et saame oma triibud peagi kätte! Lootust ei tohi kaotada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsioon oli 12.juulil. Päevad peaks hakkama nädala pärast. Täna kõht veidi valutab ja wc-s pühkides jäi heleroosa voolus paberile. Kas tegemist võib olla pesastumisega?

Palju triipe meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 päeva hiljem tundub veidi palju, aga kui sa tegid ov teste mitte ei kinnitanud arst ovulatsiooni toimumist ja 12 oli pos test mitte ovulatsioon ise (võis toimuda kuni 36h peale pos testi), siis küll võib tegu pesastumise määrimisega olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise lapsega oli kõhuvalu (eeldatavasti pesastumine) 12 päeva peale positiivset ovulatsioonitesti.
Sel korral ka, jah testisin ise kodus. Arst kinnitas mõned päevad peale positiivset ov testi, et ov äsja toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

DPO 11 ja Livsane varajane test negatiivne. Testisin, et teada kas järkata duphastoniga või mitte. Kas nüüd peaks test juba näitama?
Mõtlesin, et igaks juhuks jätkan reedeni ja teen siis uue testi..
Mõtteid?

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 13:30; 22.07 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infoks: ei soovita minna Tartus Teguri tn Synlabi vereproovi andma, seal käib ka koroona testimine ja minu hinnangul see värk seal küll päris okei ei ole. Testitavad ootavad ühes ruumis, enamusel pole maske, ooteruumis des vahend puudub, keegi ukselinke ei desinfitseerinud selle poole tunni jooksul, mis mina seal ootasin. Õnneks endal oli negatiivne proov, aga üks mees seal küll köhis nii jubedalt, et hirm tuli naha vahele. Tõenäosus sealt koroona saada on küll kaduvväike, kuid mina ei riskiks sellel õrnal ajal ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 19:10; 22.07 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hey ,olen teiega mai kuust 🙂 Tahtsin vaid öelda küll te olete tugevad naised ,mina sain juba täna kenasti oma negatiivse testi kätte 🙁 (päevadeni viis päeva aega .)püüan küll alles teist kuud ,aga nii vihaseks ajab.Eriti mõeldes et esimest kahte last jäin ootama ,kohe esimese korraga.

HS 26

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.07 15:18; 22.07 21:34; 27.07 09:56; 28.07 10:37; 28.07 13:29; 28.07 16:27; 29.07 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Vabandust, et teie teemasse sedasi hüppan aga oleks pakkuda 14 OneStep ribaovulatsioonitesti ja 1 Clearblue Easy rasedustest. Ov testidel parim enne 08.2021 ja rasedustestil dets 2021.
Kokku 10€ + post.

Kui on huvi, võib kirjutada emailile estiam55@gmail.com ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://pasteboard.co/JiQYZvd.jpg

https://pasteboard.co/JiR5Pph.jpg

First response. Kas kellelgi kogemusi? Ehk sain normaalselt pildile, kakkusin kesta isegi ümbert, et võimalikult selge pilt jääks. Päevad peaks nüüd nv algama. Samas one step samal ajal oli negatiivne. Kas see first response võibki valesti näidata, pole ise selle testiga varem kokku puutunud. Samas triip tekkis paari minutiga ja on roosa. Arvamusi? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hey ,olen teiega mai kuust ???? Tahtsin vaid öelda küll te olete tugevad naised ,mina sain juba täna kenasti oma negatiivse testi kätte ???? (päevadeni viis päeva aega .)püüan küll alles teist kuud ,aga nii vihaseks ajab.Eriti mõeldes et esimest kahte last jäin ootama ,kohe esimese korraga.

HS 26

Tean, mida sa tunned. Ma jäin ka esimest last väga lihtsasti ootama. Järgmisi triipe püüdsime 5 kuud, mis tundus meeletult pikk ja stressirohke aeg, aga ōnneks juuni kuus lōpuks ōnnestus.???? Iroonilisel kombel ei olnud mul sellele kuule mingeid ootuseid, olin leppinud sellega, et teist korda rasedaks jäämine vōtab kaua aega ja seadsin hoopis muud asjad esikohale.
Kaks kuud on tegelikult väga lühike aeg ja mida kuu edasi, seda suurem on tōenäosus, et õnnestub (juhul kui tervislikel põhjustel mingeid takistusi pole). Pea vastu! ????
A ja seda ka, et 5 päeva enne päevi küllaltki vara veel testimiseks. Testi paari päeva pärast uuesti igaks juhuks. ????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 20:42; 06.07 08:18; 10.07 16:42; 22.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hey ,olen teiega mai kuust ???? Tahtsin vaid öelda küll te olete tugevad naised ,mina sain juba täna kenasti oma negatiivse testi kätte ???? (päevadeni viis päeva aega .)püüan küll alles teist kuud ,aga nii vihaseks ajab.Eriti mõeldes et esimest kahte last jäin ootama ,kohe esimese korraga.

HS 26

Tean, mida sa tunned. Ma jäin ka esimest last väga lihtsasti ootama. Järgmisi triipe püüdsime 5 kuud, mis tundus meeletult pikk ja stressirohke aeg, aga ōnneks juuni kuus lōpuks ōnnestus.???? Iroonilisel kombel ei olnud mul sellele kuule mingeid ootuseid, olin leppinud sellega, et teist korda rasedaks jäämine vōtab kaua aega ja seadsin hoopis muud asjad esikohale.

Kaks kuud on tegelikult väga lühike aeg ja mida kuu edasi, seda suurem on tōenäosus, et õnnestub (juhul kui tervislikel põhjustel mingeid takistusi pole). Pea vastu! ????

A ja seda ka, et 5 päeva enne päevi küllaltki vara veel testimiseks. Testi paari päeva pärast uuesti igaks juhuks. ????

Ma tänan sa oled nii toetav ???? tegin mingi varajase pregnatesti . mis peaks näitama 5-7 päeva enne menstruatsiooni . ma ja siiski nagu nii pettunud .Esimese kahe tüdrukuga ,ütlesin mehele et tahan ja kohe sain ???? .nüüd alles teine kuu aga ei miskit ???? tean jaa et see kaks kuud nii väike aeg ,aga nagu reaalselt sai terve kuu ülepäeva müratud ???? siis tekib nagu mis mõttes ei jäänud ????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.07 15:18; 22.07 21:34; 27.07 09:56; 28.07 10:37; 28.07 13:29; 28.07 16:27; 29.07 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas küll oma kärsitust ja mõtteid kontrolli alla saada? Muust enam ei mõtlegi vaid, et kas olen või ei ole…
Mul on kolmas kuu proovimist (teine kuu ov testidega). Dpo6 tegin onestepi, mis oli neg, ilmselegelt liiga vara, aga no kärsitu ma räägin. Täna dpo10, päevad peaksid hakkama esmasp, aga täna tuli paar tilka heleroosat verd. Nii hilja vist ju enam pesastumist ei ole? Või võib olla? (33päevane tsükkel)

Mõtlen, et lähen teen homme oma närvide rahustuseks hcg veretesti ära. Saab vähemalt nädalavahetuselgi juba rahulikum ehk olla kui mingi vastus käes on. Hcg peaks dpo11 juba ju ilusti näitama eks? Lugesin, et uriini oma veel ei pruugi näidata.

Lisaks, küll on tore, et on foorum ja grupp, kuhu saab oma mõtted välja kirjutada

Pöial Liisi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:08; 26.07 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, et lähen teen homme oma närvide rahustuseks hcg veretesti ära. Saab vähemalt nädalavahetuselgi juba rahulikum ehk olla kui mingi vastus käes on. Hcg peaks dpo11 juba ju ilusti näitama eks? Lugesin, et uriini oma veel ei pruugi näidata.

Enamasti saab hcg veretesti tulemuse alles järgmisel tööpäeval kätte kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas küll oma kärsitust ja mõtteid kontrolli alla saada? Muust enam ei mõtlegi vaid, et kas olen või ei ole…

Mul on kolmas kuu proovimist (teine kuu ov testidega). Dpo6 tegin onestepi, mis oli neg, ilmselegelt liiga vara, aga no kärsitu ma räägin. Täna dpo10, päevad peaksid hakkama esmasp, aga täna tuli paar tilka heleroosat verd. Nii hilja vist ju enam pesastumist ei ole? Või võib olla? (33päevane tsükkel)

Mõtlen, et lähen teen homme oma närvide rahustuseks hcg veretesti ära. Saab vähemalt nädalavahetuselgi juba rahulikum ehk olla kui mingi vastus käes on. Hcg peaks dpo11 juba ju ilusti näitama eks? Lugesin, et uriini oma veel ei pruugi näidata.

Lisaks, küll on tore, et on foorum ja grupp, kuhu saab oma mõtted välja kirjutada

Pöial Liisi

Mis test ütles, Pöial Liisi? Mul ka määris heleroosat mõned päevad tagasi. Esmasp peaks päevad hakkama. Aga täna juba määrib rohkem. Ju siis lihtsalt päevad hakkavad niimoosi tasapisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Kahjuks veretestile ei jõunudki, algasid hoopis oodatust 3päeva varem päevad.
Saab augustis jälle proovida. 🙂
Pöial Liisi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:08; 26.07 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt tsükkel 28-30pv. Praegu CD32, tegin hommikul rasedustestid (OneStep ja FormuleVitale) ja mõlemad lausnegatiivsed.
Augustis 2018 oli mul samuti üks pikem kui 30pv tsükkel, aga siis ma polnud nii professional päevade märkimisel ka (kas lugeda määrimist menseseks jne polnud selge), aga no mis nali see nüüd on?!
DPOd ei tea täpselt, kuna testid said vilkuva naerukaga otsa CD15.
Ausalt, ma ei jaksa!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey,päevad eile ei hakanud ,ja tes oli negatiivne 6 päeva tagasi ,seega ilmselt tsüklihäire ja panen end augustisse kirja .

HS

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.07 15:18; 22.07 21:34; 27.07 09:56; 28.07 10:37; 28.07 13:29; 28.07 16:27; 29.07 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Sattusin ka siia üle pika aja. Mingeid positiivseid uudiseid pole. Käisin kilpnäärme kontrollis, veretesti järgi on kõik korras. Selles ei saa asi olla, miks ei õnnestu rasestuda. Üks päev jõudis kohale, et juba poolteist aastat on möödas, kui sai roheline tuli anda ja siiani ainult korra saanud triibud mis ei jäänud püsima.
Kuid tegelt tahtsin uurida, soovitage häid naistearste Tallinnas, kelle juurde tasuks sammud seada. Kuna ise tuleksin kaugemalt, siis ei taha ehku peale proovima hakata. Ehk on kellegil häid kogemusi arstiga, kes tõesti uurib milles on asi, mitte ei ütle, et tuleb siis kui tuleb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuligi nüüd viimane tsükkel 33-päevane, kohtumiseni augustis!
Kerge bipolaarsus üle elatud: 4 päeva positiivsust ja soovmõtteid, seejärel lausnegatiivsed testid ja siis jälle “väike lootus” ja siis lõplik krahh. Nii palju mahub nädala sisse!

Augustis ei tee OV-teste ega IUI’d, puhkame hoopis.
Septembris sooviks IUI’d ilmselt proovida teist korda ja siis talvepoole peaks juba IVF’i järjekord meieni jõudma. Vähemalt on, mida oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad nüüdseks hiljaks jäänud üks päev , ja ma isegi ei hakka enam ühtegi testi tegema , mis sest et viimase testi tegin 8 päeva tagasi , ilmselt tegu suuremat sorti tsüklihäirega taas ,ei tunne end ka kuidagi teistmoodi ,et kahtlustaks et äkki ikka , Mind ajab masendusse et mul on aastaid päevad olnud nagu kellavärk ,aga alates selle aasta aprillist nihkusid kõige pealt 10 kuupäevalt 18 siis mais hoopis 28 peale ,juunis algasid 26 kuupäeval , ootasin neid siis juulis ka 26 aga ei pean veel ootama .

HS 26

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.07 15:18; 22.07 21:34; 27.07 09:56; 28.07 10:37; 28.07 13:29; 28.07 16:27; 29.07 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele- nädal aega testida enne oodatavaid päevi ongi enamjaolt liiga vara. Ja tihtipeale nii varakult mingeid symptomeid ei olegi. Kui ikka vahepeal panustasid ka voodis midagi, siis justkui on, mida oodata, mitte automaatselt masendusse langeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 22:09; 28.07 12:12; 28.07 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele- nädal aega testida enne oodatavaid päevi ongi enamjaolt liiga vara. Ja tihtipeale nii varakult mingeid symptomeid ei olegi. Kui ikka vahepeal panustasid ka voodis midagi, siis justkui on, mida oodata, mitte automaatselt masendusse langeda.

tegin selle väga varajase testi ,mis on 7 päeva enne päevi peaks näitama . eks ikka sai panustad aja vel kuidas 🙂 masendusse ajab pigem see hirmus tsükli kõikumine .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.07 15:18; 22.07 21:34; 27.07 09:56; 28.07 10:37; 28.07 13:29; 28.07 16:27; 29.07 10:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2020