Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2020

Näitan 13 postitust - vahemik 331 kuni 343 (kokku 343 )

Teema: Juulibeebid 2020

Postitas:
Kägu

See mask on tõesti ebameeldiv! Käisin eelmisel nädalal visiidil, ootasin enne veel vereproovi ja arstil läks aega jne, nii et kokku olin vist ca tund aega maskiga. Jäin selle peale mõtlema, et kui juulis peab ka veel sünnitamise ajal maski kandma, on päris vastik. Ühes Pelgu perekooli loengus öeldi, et sünnitama tulles peab maski kandma kuni testi tulemuse saabumiseni ja kui öösel saabud, siis võib sellega tunde minna. Ma ei kujuta ette selle maskiga lõõtsutamist seal 🙂

Maasikas
29+2

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on seoses selle sünnituse ajal maski kandmisega täielik paanika tekkinud. Sünnitusel on niigi koguaeg õhupuudus ja raske olla. Kui miski peaks veel mu hingamist takistama… ma satun ilmselt hüsteeriasse.
Sain aru, et maski peab kandma nii kaua, kuni koroonatesti tulemused saabuvad. Alles lugesin kuskilt, et üks sünnitaja, kes läks öösel sünnitama, sai testi tulemuse alles päeval kella 16-ks. See tähendab, et võib juhtuda, et peab maski kandma terve sünnituse aja. 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
K22

Ma mõtlesin, et kui juulis sama olukord, kui praegu, on kasulikum pigem varem haiglasse minna. Siis saab coviditesti tulemuse aja juba jooksma, kui pole ehk endal veel nii raske hingata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on seoses selle sünnituse ajal maski kandmisega täielik paanika tekkinud. Sünnitusel on niigi koguaeg õhupuudus ja raske olla. Kui miski peaks veel mu hingamist takistama… ma satun ilmselt hüsteeriasse.

Sain aru, et maski peab kandma nii kaua, kuni koroonatesti tulemused saabuvad. Alles lugesin kuskilt, et üks sünnitaja, kes läks öösel sünnitama, sai testi tulemuse alles päeval kella 16-ks. See tähendab, et võib juhtuda, et peab maski kandma terve sünnituse aja. 🙁

Arvan, et on võimalik ikkagi üle elada see. Peaasi, et sünnitus läheks kenasti ja laps oleks terve.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka, et lähen seekord ilmselt varem haiglasse, et saaks covidtesti tulemuse võimalikult vara ja maski eest ära. Eelmistel kordadel, kui olen sünnitanud, siis olen just viimasel minutil läinud, kui valude vahe juba väga väike.

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Mõtlesin sama, et ilmselt lähen haigla poole seekord juba varem. Esimene sünnitus läks väga kiiresti, vete tulekust beebi tulekuni 2 tundi! Turbo! 🙂 Selle maskiga küll seal pushida ei tahaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma juba mõtlen ette, et kas ma ikka saan oma privaattoa. Mul vaja 3-5 päeva haiglas olla, keisri pärast. Ma olen alati saanud oma toa ja mõnusalt lapsega koos tsillida..ei kujuta ette ennast üldpalatis..juuubee. Kõige tähtsam muidugi üle elada see keiser..

mul praegu 34 nädal, esmaspäeval lähen ülevaatusele, et kuidas arm elab ja kuidas titt..endal hakkab ärevus tõusma, kogu aeg mõtlen hommikul, kas ikka liigutab, äkki miskit juhtub..

Nurr

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Merrr

Praeguses olukorras peaksid kõik emmed saama oma beebiga eraldi toa.
Ära liiga palju muretse, sinu ja beebiga läheb kõik hästi!

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Mul juunis veel arsti juurde kontrolli minek, siis selgub, kas saan loomulikul teel sünnitada või tuleb plaaniline keiser. Mul kasvab emakas 5 päris suurt sõlme ja mõned väiksemad veel. LA-s olid viimati need suuremad ca 6-7 cm. Eks nüüd vaadatakse, kas need on suuremaks kasvanud ja kas on sünnitusteedele ette tulnud. Kui on ees, siis jääb loomulik sünnitus ära ja tuleb keiser.

Mõelge, naised, alles hõiskasime, et triibud ja varsti juba meie aeg käes! Ulme!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praeguses olukorras peaksid kõik emmed saama oma beebiga eraldi toa.

Ära liiga palju muretse, sinu ja beebiga läheb kõik hästi!

Kui just erakliinik pole, siis nendes suurtes ju sageli pole ruumi lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis ei ole võimalik ammu enam erahaiglas sünnitada.

Please wait...
Postitas:
K22

Ma olen aru saanud, et kuna praegu perepalatid ka ema ja lapse palatiks tehtud, siis peaks üldpalati võimalus suhteliselt väike olema. Tõesti siis, kui palju rahvast korraga sünnitama satub.

See on tõesti imeline, et alles püüdsime triipe ja piinlesime iga päev raseduse alguses, kas ikka kõik läheb hästi ja juba suured kõhud ees ning lõpp hakkab paistma 🙂

Mul algab varsti puhkus ja ilmselt siis jõuab alles rohkem kohale, et varsti ongi see kõige tundmatum ja natuke hirmutav hetk käes. Samas jälle tore, et saab oma rütmis asju ajada. Kahe kuuga eriolukorras sain juba maitse suhu.

Jaksu kõigile veel viimased nädalad vastupidada!

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Kas teil haiglasse minekuks juba kott valmis? Või ei mõtle veel selle peale?
Mul on eilsest päris hull alaseljavalu valu. Soe dušš pisut leevendab, aga mitte kauaks (jubedalt igatsen vanni, kahju et mul seda pole 😒). Igatahes otsustasin, et hakkan vaikselt oma kotikest pakkima, mine tea, millal kiireks läheb. Kuidagi satun viimasel ajal lugema igasuguseid artikleid enneaegsetest sünnitustest… äkki mingi enne…
Tegelikult pole veel beebile riideidki ostmas käinud. Vähemalt sai käru muretsetud ja voodi ka ootamas.
Kuidas teil mõtted?

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 331 kuni 343 (kokku 343 )

Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2020