Esileht Pereelu ja suhted “Kärgperendus” ja jõulud

Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )

Teema: “Kärgperendus” ja jõulud

Postitas:

Ausalt õeldes eksnaisena ma ise ei tahaks sinna minna sellisel päeval ja sellise seltskonnaga. Aga no mõni inimene on vist nii meeleheitel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt õeldes eksnaisena ma ise ei tahaks sinna minna sellisel päeval ja sellise seltskonnaga. Aga no mõni inimene on vist nii meeleheitel…[/tsitaat]

Sina näed meeleheidet, mina midagi muud. Mina olen ex, kes on alati kutsutud exmehe suguvõsa pidudele, sh jõulud. Ma olen alati hästi nende inimestega läbi saanud ja kuigi ma tõesti oma ex-iga läbi ei saa ning talle millegi pärast käib see närvidele, siis need sugulased on ju minu lastele lähedased inimesed ning me oleme perekonnana alati väga oodatud. Kui ei oleks, siis ei kutsutaks ju. Kusjuures mehe uue naisega lepitakse, kuid sealt see piir ka läheb.
Ma olen juba ise ka hakanud piire tõmbama, et ei pea mina iga lellepoja juubelil käima, kuid jõulud on alati tähtsad olnud nende inimestega ning on ju igati loomulik, et jõulud peetakse koos lastega. Ex valis kunagi mu elu, mina valisin lapsed ja pere, mistõttu ei kingi mina oma ex-ile seda ilusat õhtut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 22:13; 29.11 14:37; 29.11 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina näed meeleheidet, mina midagi muud. Mina olen ex, kes on alati kutsutud exmehe suguvõsa pidudele, sh jõulud. Ma olen alati hästi nende inimestega läbi saanud ja kuigi ma tõesti oma ex-iga läbi ei saa ning talle millegi pärast käib see närvidele, siis need sugulased on ju minu lastele lähedased inimesed ning me oleme perekonnana alati väga oodatud. Kui ei oleks, siis ei kutsutaks ju. Kusjuures mehe uue naisega lepitakse, kuid sealt see piir ka läheb.
Ma olen juba ise ka hakanud piire tõmbama, et ei pea mina iga lellepoja juubelil käima, kuid jõulud on alati tähtsad olnud nende inimestega ning on ju igati loomulik, et jõulud peetakse koos lastega. Ex valis kunagi mu elu, mina valisin lapsed ja pere, mistõttu ei kingi mina oma ex-ile seda ilusat õhtut. [/tsitaat]

Ehe näide, kuidas naine ei oska ennast väärtustada, selle asemel on kibestunud ja kättemaksuhimuline eksnaine. Madal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.11 17:21; 25.11 18:00; 25.11 20:14; 26.11 14:19; 26.11 18:04; 26.11 18:33; 28.11 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga ära siis pea jõule 24ndal. Istu oma perega 3 märtsil jõulupuu all ja löö igasugustele pühadele käega. Aga ära soovita teistel sind järgida, las teised peavad oma pühi neil päevadel, kui pühad tegelikult on.
Kust sa võtad, et see laps tüdruk on?
Kordan veel, mehe eks on jõulupeole kutsutud.
Kui mina oleks mees ja minu uus naine paneks mu fakti ette, et mina ei tohi oma ema juurde jõuludele minna, siis oleks see suhe üsna kiirelt läbi.
Uuh, kuidas mulle sellised eided ei meeldi, kes panevad mehi valiku ette – mina või… [/tsitaat]
Noo kuule, 25.dets mis on esimene jõulupüha, ja 3.märtsi ei saa ikka ühte patta panna!
Pealegi niikuinii peab ju pühasid jagama suguvõsade vahel. Üks päev mehe vanemate juures, teine päev naise vanemate juures. Kui ei ole just selg sirgu löödud ega istuta oma kuuse juures. Kui ainult 24.dets oleks võimalik kapsast süüa, siis peaks ju äiad-ämmad puha karvupidi kaklema minema, kelle juurde lapsed sellel kõige pühamal õhtul tulevad.
Kui neid jõuluteemasid vaadata, siis tundub, et eestlased on hullult usklik rahvas:) Tegelikult me, siin teemas kommenteerijad, enamus ju ei usu Jumalat ega tema poega. 24.dets on kokkuleppeline päev. Vabalt võib oma suguvõsas mingi muu püha päeva kokku leppida. Paljud inimesed on nt supermarketis kassas sel õhtul ja skännivad viimaseid verivorste sisse. Nendel pole probleemi mõnel muul päeval püha pidada. Miks teil on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.11 17:33; 26.11 08:56; 26.11 19:37; 27.11 16:38; 27.11 17:47; 29.11 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Noo kuule, 25.dets mis on esimene jõulupüha, ja 3.märtsi ei saa ikka ühte patta panna!
Pealegi niikuinii peab ju pühasid jagama suguvõsade vahel. Üks päev mehe vanemate juures, teine päev naise vanemate juures. Kui ei ole just selg sirgu löödud ega istuta oma kuuse juures. Kui ainult 24.dets oleks võimalik kapsast süüa, siis peaks ju äiad-ämmad puha karvupidi kaklema minema, kelle juurde lapsed sellel kõige pühamal õhtul tulevad.
Kui neid jõuluteemasid vaadata, siis tundub, et eestlased on hullult usklik rahvas:) Tegelikult me, siin teemas kommenteerijad, enamus ju ei usu Jumalat ega tema poega. 24.dets on kokkuleppeline päev. Vabalt võib oma suguvõsas mingi muu püha päeva kokku leppida. Paljud inimesed on nt supermarketis kassas sel õhtul ja skännivad viimaseid verivorste sisse. Nendel pole probleemi mõnel muul päeval püha pidada. Miks teil on?[/tsitaat] Mõni ootab hommikul kell 10, et saaks esimese pudeli kassast läbi lüüa. Kui neil pole probleemiks juba hommikul kell 10 jooma hakata, siis miks sul on?
Paljud ei pea üldse jõule, kui neile pole see probleem, siis miks sul on?
Miks minu soovitatud 3. märts siis nii halb kuupäev on? Et soovitused, mida sina teed on head ja oponendi soovitused halvad? Nagu ütlesin, pea oma jõule kuidas soovid, aga enamik peab jõule siiski 24ndal detsembril. Usuga pole sel mingit seost, vaid traditsioonidega. Minu jaoks on 24. detsember see päev, kus peetakse jõule kõige lähedasematega. Ülejäänud kuupäevad on tõesti sellised, et “ah, selle juurde peab ju ka minema”, ühesõnaga pühade loputusvesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 25.11 20:01; 25.11 23:15; 25.11 23:20; 26.11 08:30; 26.11 09:04; 26.11 14:40; 26.11 14:49; 26.11 18:00; 26.11 18:04; 26.11 18:12; 27.11 13:01; 27.11 16:52; 28.11 19:36; 29.11 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mehed miskipärast arvavad, et lastele on jumalast tore, kui nende isa on pere maha jätnud ja on õnnelik. lapsed tahaks ise olla õnnelikud ja kui na dvanaema juurd elähevad, siis tahavad nad seal näha oma ema ja isa aga mitte seda inimest, kes nende isale sedasi mõjunud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mehed miskipärast arvavad, et lastele on jumalast tore, kui nende isa on pere maha jätnud ja on õnnelik. lapsed tahaks ise olla õnnelikud ja kui na dvanaema juurd elähevad, siis tahavad nad seal näha oma ema ja isa aga mitte seda inimest, kes nende isale sedasi mõjunud on.[/tsitaat]

Just, selle mõttega olen ma 100% nõus. Rääkigitagi aga, et lahku minnakse mõlema osapooel süül, elu läheb edasi, ärgu olgu mahajäetud naised kibestunud, nüüd on elu nii jne. Jõulud on lastele tehtud püha, sellel päeval peavad nemad ennast hästi tundma, seega selle jõuluõhtu korraldaja kutsub ja korraldab nii, et just lapsed ja nende lähedased tunneks ennast hästi. Häid jõulurahu kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 22:13; 29.11 14:37; 29.11 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga nõme teemaalgatus. Kui mehe vanemad kutsuvad eksi, siis on tal õigus seal olla ja jõuludel võiksid üritada oma egost nats üle olla.
Lapse ema peaks sellistel pühadel alati teretulnud olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 15:32; 29.11 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ja veel, niiet laps oli 1.5 aastane kui lahku mindi? Hakkasid sebima meest, kel nii pisike laps kodus? Vastik eit oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 15:32; 29.11 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah ja veel, niiet laps oli 1.5 aastane kui lahku mindi? Hakkasid sebima meest, kel nii pisike laps kodus? Vastik eit oled.[/tsitaat]

Ma ka mõtlen, et sul teemaalgataja võib olla selle mehega hull armastuslugu ja te nüüd olete paar ja mehe varasem elu oli viga, kuid teised inimesed näevad seda nii, et sa mehega koos ajasid ühe pere lõhki ja nüüd sind talutakse, kuid tegelikult on kõigil jõle kahju, et lapsed isa ja emaga perekonnata jäid. Ja nende mehe laste jaoks oled sa kahjuks halb inimene. Sa enda arvates oled õige ja hea, kuid ei taha need vanavanemad sugugi jõulude aja kuuse alla sinu sugust perelõhkujat. Om pojaga suhtlevad nad, sest see on nende poeg, kuid sinuga nad lihtsalt lepivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 22:13; 29.11 14:37; 29.11 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen eks, kes saab endise ämmaga väga hästi läbi. Endiselt suhtleme ja käin tal külas. Tema suhtumine minusse on väga soe. Aga mitte mingi valemiga ei sooviks ma jõuluõhtul istuda ühe laua taga koos oma eksi ja tolle uue pruudiga (kui tal peakski keegi olema). Sestap olen ka argised külaskäigud paigutanud sellesse aega, mil tean, et eksi pole sealkandis liikvel. Milleks asjatult pingeid tekitada?

Selline ühe laua taga istumine võib täiesti edukalt toimida. Aga ainult siis, kui saadakse omavahel vähemalt elementaarse viisakusega läbi. No ei taha ju keegi, et jõuluõhtul tõmmatakse mingi saagimine käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 10:33; 29.11 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mehe uus naine ja mul on küll eksist üsna kahju Minu mees ei käitunud temaga hästi, kuigi ta oli väga tubli ja tore naine. Ma saan igati aru, et ta ei salli mind, kuna mees käitub minuga palju paremini. Aga see ei tule sellest, et mina oleks nii palju parem naine, vaid mees on lihtsalt pärast nässuläinud suhet palju õppinud ja küpsem inimene peale seda. Meil on küll muidugi nii, et eks on väga soliidne ja väärikas naine, ei topi ennast mitte kuskile, kuhu teda ei kutsuta. Aga eksi vanemad tahavad teda jõulude ajal väga näha, ta küsis mu mehe käest üle, kas see on okei ja nüüd tulebki. Mina ei ole vastu ja sellepärast kuskile minemata ei jäta. Sooviaks kena ja väärikat käitumist sullegi. Eks ei ole sellepärast mingi kurjategija ei pea olema elu lõpuni üksi, et teda maha jäeti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teemaalgataja väikse lapsega pere lõhki ajas?.
Enamik kägusid on egoistikari, tuleb öelda.
Oksele ajab see kärgperendus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 21:33; 30.11 21:40; 02.12 14:04; 03.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]järjest enam tundub, et perekooli mudel ongi üksteisega pidutsevad kärgpered ning selle heaks tavaks või isegi toredaks ettevõtmiseks pidamine. usun, et lapsel on aga edaspidi tulevikus kindlasti lihtsam oma suhteid purustada kui ta näeb, et nii käibki – minnakse lahku aga siis jälle kuskile jõulukuuse alla tullakse kokku , igaüks oma “hetkel aktuaalse õige armastusega”. ma ei arva, et peaks vaenu pidama, kuid kõik eelmised ja praegused ja tulevased ühe kuuse all – ma ei saa sellist gängbängi küll normaalseks pidada. päris iiveldama võtab.[/tsitaat]See on tavaline ürgkogukondlik kord. 21.sajand pöördub juurte juurde tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 21:33; 30.11 21:40; 02.12 14:04; 03.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mehed miskipärast arvavad, et lastele on jumalast tore, kui nende isa on pere maha jätnud ja on õnnelik. lapsed tahaks ise olla õnnelikud ja kui na dvanaema juurd elähevad, siis tahavad nad seal näha oma ema ja isa aga mitte seda inimest, kes nende isale sedasi mõjunud on.[/tsitaat]
Vaadake… lapsed tunnevad ennast lahkuläinud peres niikuinii pahasti, vahet pole ju, kas jõulude ajal või mitte. Aga kui jõulude ajal jälle korraks vana perekond kokku lapitakse ja klantspildi nimel uued kaaslased ukse taha jäetakse, siis võib see anda lastele valelootust, et nüüd lähevadki nende vanemad jälle omavahel kokku.
Kahjuks ei lähe. Jõul ei ole nii eriline aeg, et perekondlikud suhted peaksid sel ajal sootuks teised olema, kui muul ajal. Tähendab, eriline aeg on see küll, aga see EI MUUDA elu muid reaaliaid. Ongi targem, kui ka isa uus naine on jõulupeol, samas muidugi võiksid täiskasvanud inimesed pühal jõuluajal, mis on leppimise aeg, olla nii mõistlikud ja suure südamega, et nad ka laste ema jõulupuu alt minema ei aja.
Tegelikult just jõulud ongi see aeg, kus oleks kohane laste nn vanal ja uuel perekonnal koos istuda, eriti, kui kogu see kampanja on kohale kutsutud vanavanemate juurde. Pärast seda võite igaüks oma koju sõita ja edasi ussitada, aga vähemalt jõulude ajal võiks viisakalt läbi saada, eksole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 16:59; 30.11 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on siin ikka hulk pervosid koos! Neid, kes üksinda nutva ema pärast muretsevaid väikelapsi lastele loodud jõuluõhtul lahkuläinud vanemaid ilusale klantsipildile tahavad sokutada.

Ilu ennekõige! Iluu võidab maailma!

Juhhei!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 09:24; 26.11 09:29; 26.11 09:59; 26.11 13:20; 26.11 13:38; 30.11 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah ja veel, niiet laps oli 1.5 aastane kui lahku mindi? Hakkasid sebima meest, kel nii pisike laps kodus? Vastik eit oled.[/tsitaat]

Võin vastik eit olla aga mees ja ta ex olid lahus juba enne lapse sündi. Seega ei ole nö perelõhkuja. Minu ja mehe kohtumise ajal olid nad juba lahus olnud KAKS aastat.

Jõuludest niipalju, et ämm käis meil külas ja kui olime omavahele jäänud siis võttis ise jõulupeo teemaks ja vabandas eelmise aasta pärast ja ütles, et suhted minuga on olulised, tal on hea näha, et poeg endale hea ja mõistva naise leidnud on ja ootab mind väga koos oma pojaga jõululauda. Nii et jah! Ei mingit exi enam jõululauas ja nagu kuulsin siis pole ämm ja mehe eks juba aasta suhelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.11 16:47; 25.11 17:11; 26.11 15:54; 01.12 21:38; 02.12 11:55; 02.12 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võin vastik eit olla aga mees ja ta ex olid lahus juba enne lapse sündi. Seega ei ole nö perelõhkuja. Minu ja mehe kohtumise ajal olid nad juba lahus olnud KAKS aastat.

Jõuludest niipalju, et ämm käis meil külas ja kui olime omavahele jäänud siis võttis ise jõulupeo teemaks ja vabandas eelmise aasta pärast ja ütles, et suhted minuga on olulised, tal on hea näha, et poeg endale hea ja mõistva naise leidnud on ja ootab mind väga koos oma pojaga jõululauda. Nii et jah! Ei mingit exi enam jõululauas ja nagu kuulsin siis pole ämm ja mehe eks juba aasta suhelnud.[/tsitaat]
Nagu muinasjutt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 17:54; 01.12 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võin vastik eit olla aga mees ja ta ex olid lahus juba enne lapse sündi. Seega ei ole nö perelõhkuja. Minu ja mehe kohtumise ajal olid nad juba lahus olnud KAKS aastat.

Jõuludest niipalju, et ämm käis meil külas ja kui olime omavahele jäänud siis võttis ise jõulupeo teemaks ja vabandas eelmise aasta pärast ja ütles, et suhted minuga on olulised, tal on hea näha, et poeg endale hea ja mõistva naise leidnud on ja ootab mind väga koos oma pojaga jõululauda. Nii et jah! Ei mingit exi enam jõululauas ja nagu kuulsin siis pole ämm ja mehe eks juba aasta suhelnud.[/tsitaat]

Lahus olid olnud 2 aastat, olete koos olnud 3 aastat ja laps on 4,5-aastane?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 19:10; 28.11 18:03; 01.12 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lahus olid olnud 2 aastat, olete koos olnud 3 aastat ja laps on 4,5-aastane? [/tsitaat]
2 aastat + 3 aastat = 5 aastat. Laps on 4,5 aastat vana. Teatavasti kestab lapseootus 9 kuud, mis klapib teemaalgataja jutuga, et mees ja ta eks läksid lahku juba enne lapse sündi. Pole ju keeruline :-).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.11 17:15; 25.11 17:32; 25.11 17:36; 25.11 18:06; 25.11 19:43; 26.11 07:47; 26.11 08:49; 02.12 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võin vastik eit olla aga mees ja ta ex olid lahus juba enne lapse sündi. Seega ei ole nö perelõhkuja. Minu ja mehe kohtumise ajal olid nad juba lahus olnud KAKS aastat.

Jõuludest niipalju, et ämm käis meil külas ja kui olime omavahele jäänud siis võttis ise jõulupeo teemaks ja vabandas eelmise aasta pärast ja ütles, et suhted minuga on olulised, tal on hea näha, et poeg endale hea ja mõistva naise leidnud on ja ootab mind väga koos oma pojaga jõululauda. Nii et jah! Ei mingit exi enam jõululauas ja nagu kuulsin siis pole ämm ja mehe eks juba aasta suhelnud.[/tsitaat] Ah, ära luuleta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ah, ära luuleta.[/tsitaat]

Raske uskuda, et esiklapse sünnitaja ei jäägi “aukohale” või mis su probleem on? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.11 16:47; 25.11 17:11; 26.11 15:54; 01.12 21:38; 02.12 11:55; 02.12 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Raske uskuda, et esiklapse sünnitaja ei jäägi “aukohale” või mis su probleem on? 😀 [/tsitaat] Raske on uskuda, et ämm just nüüd vabandama ja sind kiitma tuli. Miks ta seda juba pärast jõule ei teinud ja ootas aasta aega? Lihtsalt su kommentaar kõlas nagu halb koolikirjand.
Lisaks ei lugenud ma ämma jutust kuskilt välja, et eksnaine peole ei tule. Lihsalt sinud paluti ka jõululauda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

2 aastat + 3 aastat = 5 aastat. Laps on 4,5 aastat vana. Teatavasti kestab lapseootus 9 kuud, mis klapib teemaalgataja jutuga, et mees ja ta eks läksid lahku juba enne lapse sündi. Pole ju keeruline :-). [/tsitaat]Tähendab, see kehkadivei jättis vastsündinud imiku maha? Ja sellisega kolitakse kokku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 21:33; 30.11 21:40; 02.12 14:04; 03.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tähendab, see kehkadivei jättis vastsündinud imiku maha? Ja sellisega kolitakse kokku?[/tsitaat]

Vastsündinu? Arvuta uuesti 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.11 16:47; 25.11 17:11; 26.11 15:54; 01.12 21:38; 02.12 11:55; 02.12 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tähendab, see kehkadivei jättis vastsündinud imiku maha? Ja sellisega kolitakse kokku?[/tsitaat]

mees leidis enne lapse sündi uue, aga selline see tänapäeva elu on. kiirelt kokku ja kiirelt lahku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas lapsed on ka sel juhul egoistlikud, kui neile peaks meeldima see uus naine?
lastele on ju väga kerge meeldida. räägid, tunned huvi, teed nalja ja oledki tore nende silmis. kui neid pole mõjutatud, et see uus naine on süüdi selles, et isa ja ema koos ei ela.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 08:29; 03.12 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mees leidis enne lapse sündi uue, aga selline see tänapäeva elu on. kiirelt kokku ja kiirelt lahku.[/tsitaat]Nonii, ja kauaks see teemaalgataja mõtleb ennast seal peres siis veel olevat, et juba suurt sugulast mängib ja laste ema välja puksib? Võtab endale sellise kergatsi voodisse ja usub, et nüüd leidis igavese armastuse ja kõik eksid kadugu koos oma lastega? Otse teismelise enesekindlus, tuleb öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 21:33; 30.11 21:40; 02.12 14:04; 03.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted “Kärgperendus” ja jõulud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.