Esileht Pereelu ja suhted Kärjeperendusest mehe vaate läbi

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Kärjeperendusest mehe vaate läbi

Postitas:

Jube silmakirjalik, lausa okse. Mul on tõeliselt häbi, et selliseid silmaplõksutajaid ja manipuleerijaid naisi olemas on, ja mitte vähe. Enamasti muide mehed saavad tegelikult aru küll, et neile on … eee … kott pähe tõmmatud, aga teevad teiste põhjustel head nägu.

Mina võtsin endale mehe, kellel oli esimesest abielust väike laps. Kas mulle tõmmati kott pähe nagu sa ütled? Kindlasti mitte. Keegi ei sundinud ju mind sellesse suhtesse, oleksin võinud valida ka noorema ja lastetu mehe. Aga ma tahtsin teda. Ja tema tahtis mind. Ja nii on see jäänudki. Ei muutnud lapse olemasolu meest mu silmis kuidagi nõmedamaks ning tema nüüdseks teismelise kasulapsega oleme head sõbrad. Mis siin okseleajavat on?

Sinu jutt on kibestunud. Ja kummaline. Teemaalgatajal niisamuti. Just nagu lastega naised varitseksid kampadena kuskil pimedal tänavanurgal, et pahaaimamatuid mehi, relv oimukohal, endale vägisi elukaaslaseks ja “rahakotiks” tarida. Naeruväärne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hooliv ja normaalse empaatiaga mees, kes on lapsele vaid boonuseks. Pole ma talt midagi nõudnud, kõike on ta ise pakkunud. Selliseid mehi on ka siin maailmas olemas.

Jube silmakirjalik, lausa okse. Mul on tõeliselt häbi, et selliseid silmaplõksutajaid ja manipuleerijaid naisi olemas on, ja mitte vähe. Enamasti muide mehed saavad tegelikult aru küll, et neile on … eee … kott pähe tõmmatud, aga teevad teiste põhjustel head nägu. Ükskord kui lahku minnakse, siis öeldakse välja ka, mida sellest tegelikult kogu aeg arvati. Ja teistele meestele saunas räägitakse ka. (Ennetades: ei, minu endaga seda juhtunud ei ole).

Kui kibestunud sa oled. Sa ei kujuta ettegi, kui tugevaid ja hoolivaid suhteid on olemas. Me kumbki ei lasku nii madalale, et naistega või meestega saunas oma abikaasat taga rääkida. Mul on oma mehega väga vedanud. Oskan teda erinevalt mõnest silmapilgutajast väga hinnata.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks juhtus see minuga, kui meie suhtlema hakkasime 7 aastat tagasi siis oli see inimene juba ühe suhte lõhkunud või naise sõnade järgi lagunemas. Nende kooselust sündis laps kes oli tol hetkel 4 aastane. Meie suhe kestis siis 7 aastat ja meil sündis samuti laps, kui olime viis aastat koos olnud. Kui laps sai kaheseks otsustas naine mulle sama teha mis tegi oma eelmisele kaaslasele. Kas keegi oskab seletada mis sellise naise peas toimub

Keegi võiks selgitada seda küll, nt mõni naine, kes nii on teinud. Mindki huvitaks. Olen ise naine ja elan koos mehega, kelle umbes taoliselt läinud. Naisel oli vaja last (kohe nii väga vist vaja, et otsustas selle omavoliliselt valmis meisterdada), kasutas meest lapse paari esimese eluaasta üleelamiseks ja siis soovitas astuma hakata. Nüüd, aastaid hiljem, oli aga nutt ja hala, miks laps meie koju oodatud pole. Ütlesin sellele naisele, et kui ma abiellun kellegagi, ei tähenda see, et meie kodu muutub läbikäiguhooviks. Tegelikult mõtlen küll nii, et ise tegid, ise kanna ka välja. Üldiselt on kandnud ka.

Teema kui niisugune on aga hea. Väga õige kui mõni mees ka välja ütleb, et ei taha oma koju võõraid lapsi ega osaleda nende kasvatamises. Kärgperendus ei ole üldse mingi perendus, see on haige elamisvorm. Parem probleeme vältida.

Kust sina teiste asju tead? Omavoliliselt ei saa lapsi valmistada. Kuidas saab nii õel olla ühe lapse vastu? Ise elad ju ka selles haiges eluvormis.

Tean neid asju oma mehe käest- naine võttis pille, vandus, et tema elusees last ei tahagi, ja siis järsku oli rase ja sellest teatas ka alles siis kui abordiks hilja oli. Jättis pillid teadlikult ära ja teataski võidukalt, et see laps on sellepärast olemas, et tema seda tahtis. Kogu suhe oli farss, naise poolt üles ehitatud vaid lapse saamisele. Laps oli paariaastane, hakkas juba kaela kandma, visati mees majapidamisest välja. Siiani elab oma lapsega üksinda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 09:18; 29.06 09:19; 29.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et peab. Siis vast ükskord jõuab ühiskond ka selleni, et oma valikute ees võetakse vastutus. Kui vale mees, siis eksisteeritakse perekonnana edasi, kuid vanemad elavad eraldi üksteisest, kuna arvasid üksteise nõmeda olevat..aga ei loo mingeid uusi suhteid ega perekondi.

Põhiliselt moodustuvad kärgpered ikka ju siis, kui mees, saba seljas, jälle uue seeliku järel minema paneb.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on valitud vale mees, kas siis peab elu lõpuni üksinda jääma? Mina arvan, et ei pea.

Mina arvan, et peab. Siis vast ükskord jõuab ühiskond ka selleni, et oma valikute ees võetakse vastutus. Kui vale mees, siis eksisteeritakse perekonnana edasi, kuid vanemad elavad eraldi üksteisest, kuna arvasid üksteise nõmeda olevat..aga ei loo mingeid uusi suhteid ega perekondi.

Räägi seda mehele, kes on vastupidiselt otsustanud. Siis mahajäetud naine peab veel üksinda ka elama lapse nimel? Ei pea ja lapsele ongi parem, kui emal on armastav uus mees, kes ka last kasvatab. Umbes iga teine pere on selline siin maailmas.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean neid asju oma mehe käest- naine võttis pille, vandus, et tema elusees last ei tahagi, ja siis järsku oli rase ja sellest teatas ka alles siis kui abordiks hilja oli. Jättis pillid teadlikult ära ja teataski võidukalt, et see laps on sellepärast olemas, et tema seda tahtis. Kogu suhe oli farss, naise poolt üles ehitatud vaid lapse saamisele. Laps oli paariaastane, hakkas juba kaela kandma, visati mees majapidamisest välja. Siiani elab oma lapsega üksinda.

Soovis omale mängukanni: живая игрушка. Eriti hea veel, kui lapseraha+elatis võimaldab mugavalt elada. Kolme lapsega saab juba keskmise palga kätte, kui mees ei virise ega nõua mastaabisäästu läbi kohtu: 3*300+520=1420€ ilma töötamata.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 16:54; 28.06 09:46; 29.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Kärjeperendusest mehe vaate läbi