Esileht Pereelu ja suhted Kas kõik väärt mehed juba suhtes?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )

Teema: Kas kõik väärt mehed juba suhtes?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.

Tudub, et hea mees on juba ammu kellegi poolt võetud. Või teil tutvusringkonnas imekombel vabu häid mehi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, arvestades, et suurem osa sugulastest-kolleegidest-tutvusringkonnast on it-mehed, siis nende hulgas on ikka kohe väga palju vabu ja vallalisi täitsa normaalseid mehi.
osa on alles noored, osa keskealised veendunud poissmehed, osad aga lahutatud, sest kaasad ei suutnud nende töölepühendumust (pere arvelt) piisavalt taluda.

vihje: hea mehe leiab pigem kolleegide hulgast või ülikoolist või huviklubist, aga mitte ööklubist või poe tagant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:11; 11.06 12:01; 13.06 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal mehel on mingid oma vead, missugune mees on sinu silmis väärt mees? Mõni hindab seda, kui on tark, teine otsib meistrimeest, kolmas tahab, et oleks sportlik, mõnele meeldib kui on ettevõtlik, teine on rahul kodulembesega… Igaüks on väärt omamoodi ja mitte korraga kõigi maitse järgi.

Ma tunnen päris mitut vaba meest, aga nende puhul on veel see konks, et neil on ka oma maitse ja päris iga suvalist ettejuhtuvat naist ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, arvestades, et suurem osa sugulastest-kolleegidest-tutvusringkonnast on it-mehed, siis nende hulgas on ikka kohe väga palju vabu ja vallalisi täitsa normaalseid mehi.

osa on alles noored, osa keskealised veendunud poissmehed, osad aga lahutatud, sest kaasad ei suutnud nende töölepühendumust (pere arvelt) piisavalt taluda.

vihje: hea mehe leiab pigem kolleegide hulgast või ülikoolist või huviklubist, aga mitte ööklubist või poe tagant.

No anna vihje, kus tutvuda sellise keskealise vaba it-mehega. Ülikoolis nad ju enam ei käi, it alal ma ei tööta. Milline huviklubi? Mis nad teevad vabal ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nad teevad vabal ajal?

Mida sina vabal ajal teha tahad? Sealt leiadki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nad teevad vabal ajal?

Istuvad kodus, arvutis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 08:34; 11.06 15:42; 13.06 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ka vanusest. keskealised väärt mehed on küll kõik hõivatud. nooremate hulgast vast ikka leiab 🙂
mul on näiteks kaks 30+ sugulast täiesti “ripakil”. täiesti korralikud ja hea välimusega sellid. ei ole IT mehed 😀 nende mure selles, et sobivat endavanust pole, sest lastega naisi nad ei taha ja naistel, kes sobiks on reeglina juba laps olemas. 20-25 vanustest nad aga huvitatud pole.
ühe võid leida spordiradadelt (metsas või rannas jooksmas, rattaga sõitmas, rullitamas) või reisidelt. teine väga kuskil ei käi ja nädalavahetustel on oma maakodus ning nokitseb seda korda teha. klubi, pubi või baarikunnid pole nad kumbki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:36; 11.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No anna vihje, kus tutvuda sellise keskealise vaba it-mehega. Ülikoolis nad ju enam ei käi, it alal ma ei tööta. Milline huviklubi? Mis nad teevad vabal ajal?

üks purjetab, teine käib rattaga sõitmas, kolmas kuulub mingisse matkaklubisse,
üks 40+ endine kolleeg tantsib peale leseks jäämist juba üle 10 rahvatantsu, aga uut naist pole ikka veel leidnud, sest kõik tema rahvatantsuparnerid on juba võetud jne jne
ülikooliga on paljud seotud õppejõuna, sest tänapäeval otsivad paljud ülikoolid nö külalislektoreid (2-4h nädalas) just praktikute hulgast.
paljud käivad erialastel seminaridel ja konverentsidel, sellistes kohtades võib nendega ka tuttavaks saada. nt igasugused äripäeva või investeerimisklubi üritused, küberturbe seminarid, andmekaitse seminarid jne (paljudes neis on vaja osalemiseks küll eelregistreerumist, aga osalustasu on üsna väike, peaks ära tasuma küll, kui suur tutvumisvajadus on)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:11; 11.06 12:01; 13.06 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkkonnas on ausalt öeldes päris palju väga meeldivaid ja toredaid alla 40 mehi ja naisi, kes pole endale kaaslast leidnud ja mina ausalt ei oska öelda, miks nad üksteist ei leia. Minu tuttavad mehed, üks sõidab hobina lohega, väga tunnustatud spetsialist, juhtival töökohal, elab üksi uhkes majas, mille lihtalt lõbu pärast ehitas, väha südamlik, lahke, turvaline ja nägus veel ka, aga töö tal tähendab ajutisi kuude kaupa kodust eemal viibimisi ja see ilmselt tekitabki probleeme suhete loomisel. Teine tegeleb triatloniga ja käib matkamas, orienteerumas, on It mees, kolmas on teadlane aga väga sotsiaalne ja lõbus kaaslane, males tugev aga üldse mitte nohiku tüüpi. Üks on väga vaikne ja omaette hoidev It-mees, kes tegeleb hobina näiteks jooksmisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.06 12:45; 11.06 13:36; 11.06 13:40; 11.06 13:55; 12.06 10:30; 12.06 13:04; 12.06 14:07; 13.06 18:13; 14.06 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus pealkirjas.

Tudub, et hea mees on juba ammu kellegi poolt võetud. Või teil tutvusringkonnas imekombel vabu häid mehi?

Aga see ongi põhjus miks paljudele naistele meeldivad abielumehed, sest nende pealt on võimalik hinnata kui hea on mees. Kas tal on maja, auto, lapsed, milline on tema naine, millised on peresuhted. Selle kõige järgi on hea hinnata mehe headust või sobitada ennast sinna mudelisse. Aga vabal mehel seda kõike pole, ükski naine teda ka ei taha, tähendab siis ikka pole hea mees. Naine tahab alati meest keda teised naised tahavad, siis on väärt kaup.

Kui üksik mees tahab kiirelt suhet leida siis kindlasti märkigu tutvusportaalis end suhtesse, abiellu või rääkigu palju oma suhtest. Vaba mees võib alati riiulil oodata, kiireks läheb alles siis kui keegi teine naine silma viskama hakkab. Siis hakatakse teda ka rabama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 13:15; 11.06 13:17; 11.06 13:42; 11.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkkonnas on ausalt öeldes päris palju väga meeldivaid ja toredaid alla 40 mehi ja naisi, kes pole endale kaaslast leidnud ja mina ausalt ei oska öelda, miks nad üksteist ei leia. Minu tuttavad mehed, üks sõidab hobina lohega, väga tunnustatud spetsialist, juhtival töökohal, elab üksi uhkes majas, mille lihtalt lõbu pärast ehitas, väha südamlik, lahke, turvaline ja nägus veel ka, aga töö tal tähendab ajutisi kuude kaupa kodust eemal viibimisi ja see ilmselt tekitabki probleeme suhete loomisel. Teine tegeleb triatloniga ja käib matkamas, orienteerumas, on It mees, kolmas on teadlane aga väga sotsiaalne ja lõbus kaaslane, males tugev aga üldse mitte nohiku tüüpi. Üks on väga vaikne ja omaette hoidev It-mees, kes tegeleb hobina näiteks jooksmisega.

Miks neil naisi vaja on? Naisi kes tulevad nende kodu, nende elamist ja kõik ümber tegema. mis need mehed naistelt vastu saavad? Natuke seksi, aga kas selle pärast tasub võtta naine? Keskealine mees on juba arusaanud, et naine ei tähenda elu. Naine on olend kes tahab ainult saada saada saada. Mehed on juba sellest arusaanud ja väldivad kooselu. Üksi on mugavam. Naised ka elavad rõõmsalt üksi kui neil on suur uhke maja jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 13:15; 11.06 13:17; 11.06 13:42; 11.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ja üksik.

Kas te arvate, et “väärt” mehed peavad olema kohe suhtes? Olen ka mina IT-s ja tõsi see on, et päris paljud mehed on vallalised (25+ vanused) ja ei ole väga märganud, et keegi oleks seetõttu nukker või paaniliselt kedagi otsiks. Võimalik, et IT-s on mõned mehed, kes pole väga sotsiaalsed, kuid meie kõige vaiksematel meestel on abikaasad olemas, seega ei pruugi see olla takistuseks. Rääkides enda ja enda sõprade vaatevinklist, siis keegi ei otsi suhet, sest selleks pole vajadust. Rahaliselt saame üksinda hakkama, paljudel on meil veel töö kõrvalt freelance projektid ja lisaks veel aeganõudvamad hobid. Seksiks on meil olemas kasulikud sõbrannad, kes ei otsi (vaja) suhet — enamasti iseseisvad neiud-naised. Lapsi ei soovi meist keegi, vähemalt pole keegi kunagi sellist teemat tõstatanud. Isiklikult võin öelda, et ma ei taha last ega pere, üürin korterit, sest ei kavatse pikalt ühele kohale paika jääda, IT-s on maailm ju avatud. Reisin palju, sama palju veedan aega ka nn keldris arvuti eest 🙂

Ehk — edukad, enda aluga hakkamasaavad mehed, kes ei soovi endale pere, elavad suures pildis endale ja täiel rinnal. Tüdrukuid-naisi liigub seltskonnas alati, juhusuhted on väga tavalised, kuid keegi ei ole veel siiani nn pereinimeseks jäänud. Pereinimene on pigem meie seltskonnas negatiivse varjundiga väljend, mis kirjeldab tallaalust, väsinud ja seksuaalselt frustreerunud meest. Arusaadavalt ei soovi keegi nii meist lõpetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.06 13:31; 11.06 16:12; 12.06 09:57; 12.06 10:07; 12.06 13:25; 12.06 15:20; 13.06 11:20; 13.06 13:50; 14.06 11:22; 14.06 11:45; 15.06 09:14; 15.06 09:22; 18.06 16:20; 19.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkkonnas on ausalt öeldes päris palju väga meeldivaid ja toredaid alla 40 mehi ja naisi, kes pole endale kaaslast leidnud ja mina ausalt ei oska öelda, miks nad üksteist ei leia. Minu tuttavad mehed, üks sõidab hobina lohega, väga tunnustatud spetsialist, juhtival töökohal, elab üksi uhkes majas, mille lihtalt lõbu pärast ehitas, väha südamlik, lahke, turvaline ja nägus veel ka, aga töö tal tähendab ajutisi kuude kaupa kodust eemal viibimisi ja see ilmselt tekitabki probleeme suhete loomisel. Teine tegeleb triatloniga ja käib matkamas, orienteerumas, on It mees, kolmas on teadlane aga väga sotsiaalne ja lõbus kaaslane, males tugev aga üldse mitte nohiku tüüpi. Üks on väga vaikne ja omaette hoidev It-mees, kes tegeleb hobina näiteks jooksmisega.

Miks neil naisi vaja on? Naisi kes tulevad nende kodu, nende elamist ja kõik ümber tegema. mis need mehed naistelt vastu saavad? Natuke seksi, aga kas selle pärast tasub võtta naine? Keskealine mees on juba arusaanud, et naine ei tähenda elu. Naine on olend kes tahab ainult saada saada saada. Mehed on juba sellest arusaanud ja väldivad kooselu. Üksi on mugavam. Naised ka elavad rõõmsalt üksi kui neil on suur uhke maja jne.

Tegelikult, kuna ma tean neid mehi lähemalt, siis nad vägagi loodavad endale kaaslast leida. Neil ka üllatus-üllatus on soov soojadeks inimsuheteks, soov näha oma järglasi kasvamas. Kas hea kooselukandidaadi saab vaid neist, kes ei oska omaenda eluga üksi midagi peale hakata? Mina ise krabasin ühe sellisest seltskonnast ära (kui ta oli 37 ja õnnis poissmees, loomulikult omaenda sissekujunenud harjumustega ja kiiksudega, mida üleöö ei olegi võimalik muuta) ja ei kahetse sugugi nüüd kolm last ja 10 aastat hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.06 12:45; 11.06 13:36; 11.06 13:40; 11.06 13:55; 12.06 10:30; 12.06 13:04; 12.06 14:07; 13.06 18:13; 14.06 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.06 12:45; 11.06 13:36; 11.06 13:40; 11.06 13:55; 12.06 10:30; 12.06 13:04; 12.06 14:07; 13.06 18:13; 14.06 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ja üksik.

Kas te arvate, et “väärt” mehed peavad olema kohe suhtes? Olen ka mina IT-s ja tõsi see on, et päris paljud mehed on vallalised (25+ vanused) ja ei ole väga märganud, et keegi oleks seetõttu nukker või paaniliselt kedagi otsiks. Võimalik, et IT-s on mõned mehed, kes pole väga sotsiaalsed, kuid meie kõige vaiksematel meestel on abikaasad olemas, seega ei pruugi see olla takistuseks. Rääkides enda ja enda sõprade vaatevinklist, siis keegi ei otsi suhet, sest selleks pole vajadust. Rahaliselt saame üksinda hakkama, paljudel on meil veel töö kõrvalt freelance projektid ja lisaks veel aeganõudvamad hobid. Seksiks on meil olemas kasulikud sõbrannad, kes ei otsi (vaja) suhet — enamasti iseseisvad neiud-naised. Lapsi ei soovi meist keegi, vähemalt pole keegi kunagi sellist teemat tõstatanud. Isiklikult võin öelda, et ma ei taha last ega pere, üürin korterit, sest ei kavatse pikalt ühele kohale paika jääda, IT-s on maailm ju avatud. Reisin palju, sama palju veedan aega ka nn keldris arvuti eest ????

Ehk — edukad, enda aluga hakkamasaavad mehed, kes ei soovi endale pere, elavad suures pildis endale ja täiel rinnal. Tüdrukuid-naisi liigub seltskonnas alati, juhusuhted on väga tavalised, kuid keegi ei ole veel siiani nn pereinimeseks jäänud. Pereinimene on pigem meie seltskonnas negatiivse varjundiga väljend, mis kirjeldab tallaalust, väsinud ja seksuaalselt frustreerunud meest. Arusaadavalt ei soovi keegi nii meist lõpetada.

Tõenäoliselt tahad isegi sina ja teised sinusugused ühel hetkel lapsi. Minu IT-mehest abikaasa 39-aastaselt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 13:41; 11.06 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkkonnas on ausalt öeldes päris palju väga meeldivaid ja toredaid alla 40 mehi ja naisi, kes pole endale kaaslast leidnud ja mina ausalt ei oska öelda, miks nad üksteist ei leia. Minu tuttavad mehed, üks sõidab hobina lohega, väga tunnustatud spetsialist, juhtival töökohal, elab üksi uhkes majas, mille lihtalt lõbu pärast ehitas, väha südamlik, lahke, turvaline ja nägus veel ka, aga töö tal tähendab ajutisi kuude kaupa kodust eemal viibimisi ja see ilmselt tekitabki probleeme suhete loomisel. Teine tegeleb triatloniga ja käib matkamas, orienteerumas, on It mees, kolmas on teadlane aga väga sotsiaalne ja lõbus kaaslane, males tugev aga üldse mitte nohiku tüüpi. Üks on väga vaikne ja omaette hoidev It-mees, kes tegeleb hobina näiteks jooksmisega.

Miks neil naisi vaja on? Naisi kes tulevad nende kodu, nende elamist ja kõik ümber tegema. mis need mehed naistelt vastu saavad? Natuke seksi, aga kas selle pärast tasub võtta naine? Keskealine mees on juba arusaanud, et naine ei tähenda elu. Naine on olend kes tahab ainult saada saada saada. Mehed on juba sellest arusaanud ja väldivad kooselu. Üksi on mugavam. Naised ka elavad rõõmsalt üksi kui neil on suur uhke maja jne.

Tegelikult, kuna ma tean neid mehi lähemalt, siis nad vägagi loodavad endale kaaslast leida. Neil ka üllatus-üllatus on soov soojadeks inimsuheteks, soov näha oma järglasi kasvamas. Kas hea kooselukandidaadi saab vaid neist, kes ei oska omaenda eluga üksi midagi peale hakata? Mina ise krabasin ühe sellisest seltskonnast ära (kui ta oli 37 ja õnnis poissmees, loomulikult omaenda sissekujunenud harjumustega ja kiiksudega, mida üleöö ei olegi võimalik muuta) ja ei kahetse sugugi nüüd kolm last ja 10 aastat hiljem.

Tore libajutt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 13:15; 11.06 13:17; 11.06 13:42; 11.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ja üksik.

Kas te arvate, et “väärt” mehed peavad olema kohe suhtes? Olen ka mina IT-s ja tõsi see on, et päris paljud mehed on vallalised (25+ vanused) ja ei ole väga märganud, et keegi oleks seetõttu nukker või paaniliselt kedagi otsiks. Võimalik, et IT-s on mõned mehed, kes pole väga sotsiaalsed, kuid meie kõige vaiksematel meestel on abikaasad olemas, seega ei pruugi see olla takistuseks. Rääkides enda ja enda sõprade vaatevinklist, siis keegi ei otsi suhet, sest selleks pole vajadust. Rahaliselt saame üksinda hakkama, paljudel on meil veel töö kõrvalt freelance projektid ja lisaks veel aeganõudvamad hobid. Seksiks on meil olemas kasulikud sõbrannad, kes ei otsi (vaja) suhet — enamasti iseseisvad neiud-naised. Lapsi ei soovi meist keegi, vähemalt pole keegi kunagi sellist teemat tõstatanud. Isiklikult võin öelda, et ma ei taha last ega pere, üürin korterit, sest ei kavatse pikalt ühele kohale paika jääda, IT-s on maailm ju avatud. Reisin palju, sama palju veedan aega ka nn keldris arvuti eest ????

Ehk — edukad, enda aluga hakkamasaavad mehed, kes ei soovi endale pere, elavad suures pildis endale ja täiel rinnal. Tüdrukuid-naisi liigub seltskonnas alati, juhusuhted on väga tavalised, kuid keegi ei ole veel siiani nn pereinimeseks jäänud. Pereinimene on pigem meie seltskonnas negatiivse varjundiga väljend, mis kirjeldab tallaalust, väsinud ja seksuaalselt frustreerunud meest. Arusaadavalt ei soovi keegi nii meist lõpetada.

Ja kurb reaalsus tabab teid siis, kui olete 65+. Sest oleme ausad – ega teist keegi just George Clooney mõõtu välja ei anna. Selleks ajaks olete tavalised kuuekümbised õllekõhuga Eesti pässid, keda ükski noor ja ilus seksisõbranna enam ei soovi, ka suure raha eest mitte. Ja kui need “negatiivse varjundiga” pereinimesed siis lähedaste ringis suvepuhkust või jõule veedavad, samal ajal kui teie mustaka üürikorteris mäkdoonalsit sisse ajate..
Vot siis tuleb ilmselt tõdemus, et kuskil oleks võinud ehk midagi teistmoodi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 13:52; 15.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore libajutt

Ma olen mõelnud, et ehk seepärast ei leitagi üksteist üles, et on nii sügavalt juurdunud eelarvamused varasemast ajast, et kui 30-selt veel kooselus ei ole, siis oled mingi suure veaga. Kõik minu suure suuga vabad ja vallalised meessoost matkakaaslased, kes varem teatasid, et nemad naist ja perekonda ei vaja, on miskipärast nüüd neljakümnesena pisiperet kasvatamas. Lihtsalt see vanus on nihkunud, mil tänapäeva mehed jõuavad järelduseni, et ka nemad peret soovivad. Eks naistel ole sama probleem. Ka ma ise elasin õndsalt ja õnnelikult kümme aastat vaba ja vallalisena, sain kraadid, pidasin end kenasti ise ülal, rändasin maailmas ringi. Ka naised sõna selles tähenduses tänapäeval ei vaja meest, nad saavad iseenesega ideaalselt ise hakkama. Ja kui siis lõpuks äkki hakkad peret soovima, on rong mõneti juba läinud.

Ma ise muuseas elan nüüd maal ja vot siin on küll nii, et kui mees on vallaline, siis on ta suure tõenäosusega mingi veaga, olgu see viinaviga või vaimne puue. Vallalisi mehi tasub rohkem kõrgharitud linnainimeste hulgast otsida, need on osavad oma elu kõige muu huvitavaga täitma ja tõenäosus kaaslast ellu leida on väiksem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.06 12:45; 11.06 13:36; 11.06 13:40; 11.06 13:55; 12.06 10:30; 12.06 13:04; 12.06 14:07; 13.06 18:13; 14.06 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ja üksik.

Kas te arvate, et “väärt” mehed peavad olema kohe suhtes? Olen ka mina IT-s ja tõsi see on, et päris paljud mehed on vallalised (25+ vanused) ja ei ole väga märganud, et keegi oleks seetõttu nukker või paaniliselt kedagi otsiks. Võimalik, et IT-s on mõned mehed, kes pole väga sotsiaalsed, kuid meie kõige vaiksematel meestel on abikaasad olemas, seega ei pruugi see olla takistuseks. Rääkides enda ja enda sõprade vaatevinklist, siis keegi ei otsi suhet, sest selleks pole vajadust. Rahaliselt saame üksinda hakkama, paljudel on meil veel töö kõrvalt freelance projektid ja lisaks veel aeganõudvamad hobid. Seksiks on meil olemas kasulikud sõbrannad, kes ei otsi (vaja) suhet — enamasti iseseisvad neiud-naised. Lapsi ei soovi meist keegi, vähemalt pole keegi kunagi sellist teemat tõstatanud. Isiklikult võin öelda, et ma ei taha last ega pere, üürin korterit, sest ei kavatse pikalt ühele kohale paika jääda, IT-s on maailm ju avatud. Reisin palju, sama palju veedan aega ka nn keldris arvuti eest ????

Ehk — edukad, enda aluga hakkamasaavad mehed, kes ei soovi endale pere, elavad suures pildis endale ja täiel rinnal. Tüdrukuid-naisi liigub seltskonnas alati, juhusuhted on väga tavalised, kuid keegi ei ole veel siiani nn pereinimeseks jäänud. Pereinimene on pigem meie seltskonnas negatiivse varjundiga väljend, mis kirjeldab tallaalust, väsinud ja seksuaalselt frustreerunud meest. Arusaadavalt ei soovi keegi nii meist lõpetada.

Ja kurb reaalsus tabab teid siis, kui olete 65+. Sest oleme ausad – ega teist keegi just George Clooney mõõtu välja ei anna. Selleks ajaks olete tavalised kuuekümbised õllekõhuga Eesti pässid, keda ükski noor ja ilus seksisõbranna enam ei soovi, ka suure raha eest mitte. Ja kui need “negatiivse varjundiga” pereinimesed siis lähedaste ringis suvepuhkust või jõule veedavad, samal ajal kui teie mustaka üürikorteris mäkdoonalsit sisse ajate..

Vot siis tuleb ilmselt tõdemus, et kuskil oleks võinud ehk midagi teistmoodi teha.

milline sina siis 65+ oled? negatiivsusest näost mustaks tõmmanud vanaeidest muumia
arvatavasti oled sa juba praegu mingi 100+ kilo kaaluv murueideke kes ainult pässidest teab rääkida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 13:15; 11.06 13:17; 11.06 13:42; 11.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

negatiivsusest näost mustaks tõmmanud vanaeidest muumia
arvatavasti oled sa juba praegu mingi 100+ kilo kaaluv murueideke kes ainult pässidest teab rääkida

Sina ise tundud küll väga heasüdamlik ja positiivne inimene, tore kohe lugeda su rõõmsaid sõnavõtte.
Ses suhtes, et ega sa kogemata iseend praegu ei kirjeldanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 08:34; 11.06 15:42; 13.06 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab kontrollima, kas kõik ikka on juba suhtes, sest äkki yxikmees on veel nö ripakil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees (sama).

Kui ma olen 40 või isegi 65 pluss, siis ma ei leia, et ma oleksin midagi kaotanud (vähemalt hetkel seda rääkides). Miks? Lihtne — enam-vähem kõigil on meil vanemad, kes on pensionil. Kas me istume nende ümber ja elame nende eest elu ära? Ei. Kuigi ma teenin hästi, teen ma ka pidevalt tööd, mis tähendab, et ma ei käi vanemate juures abistamas neid. Seda juhtub harva. Ma olen saanud emalt ka seetõttu võtta — teised abistavad, tema vilets jne. Mida ma siis nüüd teen — võtan töölt lahti ja elame kahekesi tema pensionist? Minu raha on teda päris palju aidanud. Kui mul oleks pere, siis ei oleks mul raha, veel vähem oleks vaba aega ja lisaks oleks ma veel väsinud. Ja nüüd kui aega edasi kerida, 30-40 aastat, ja kujutada ette, et mul oleksid lapsed, kas te siis arvate, et lastel on aega ja tahtmist minu elu elada? Ma garanteerin, et nad ei taha ja nad ei elagi. Ja kui mul oleks laps, kes ei ole suuteline minust lahti laskma ja iseseisvalt nn lendama, siis sellist last ma ei tahaks endale niiehkmaa. Niiet ei maksa rääkida täiesti jaburat juttu sellest, kuidas lapsed on pensionisambad. Ei ole, igaüks on ise enda pensionisammas, väga mannetu on delegeerida see enda lastele. Ja mis puutub jõule ja sünnipäevasid, siis küsige enda meeste käest, kui palju neist tahavad “kvaliteetaega perega”. IT mehed, vähemalt minu suhtlusringkond, kaovad tavaliselt jõulude ajal vaikselt üldse ära, enamasti minnakse kusagile suurde linna kondama. Eelmien aasta sõin ma kaks piparkooki, jaanuarikuus. Ja ma olen rahul.

Mehed ja naised on erinevad ja ma räägin vaid endaga hakkamasaava mehe seisukohast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.06 13:31; 11.06 16:12; 12.06 09:57; 12.06 10:07; 12.06 13:25; 12.06 15:20; 13.06 11:20; 13.06 13:50; 14.06 11:22; 14.06 11:45; 15.06 09:14; 15.06 09:22; 18.06 16:20; 19.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud head mehed on endale korra pere loonud, lapsed saanud, aga ühel hetkel üksi jäänud. Minult on otse küsitud, et sa üldse peale laste elatist omadega toime tuled? Ütlesin viisakalt, et tulen ja lõpetasin suhtlemise 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siitki ju näha, et väärt mehed on suhtes ja need üksikud on imelikud. Kibestunud pässid, kes ei oskakski enam kellegagi koos elada. Arvavad, et arvuti ees passida ja juhunaisi keppida on unistuste elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.06 16:32; 11.06 17:32; 13.06 18:54; 14.06 15:08; 15.06 11:23; 17.06 11:59; 18.06 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siitki ju näha, et väärt mehed on suhtes ja need üksikud on imelikud. Kibestunud pässid, kes ei oskakski enam kellegagi koos elada. Arvavad, et arvuti ees passida ja juhunaisi keppida on unistuste elu.

Et kui Sinu ideaalile ei vasta, siis on kibestunud pässid? 🙂

Kes siin siiski rohkem kibestunud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 17:15; 11.06 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg on edasi liikunud ja liigub üha kiirenevas tempos. Ma julgen tänasel päeval panna enda pea pakule ja väita, et 20-30 aasta pärast on abielu keelustatud ja võrdsustatud orjapidamisega. Julgen arvata, et seksuaalseid püsisuhteid ei eksisteeri. Osalt liigub sinna meie ühiskond, kes juba täna on tegelikult suhteliselt perevaenulik ja teiseks hakkab seda trummi taguma üsnapea vasakpoolne ideoloogia. Geenitehnoloogia võimaldab nn toota terveid lapsi, kellel ei ole vanemate joomisest, suitsetamisest jne tingituna terviseriske ja lapsed kasvatatakse üles lastekombinaadis, kus suunatakse nende arusaamist ja arendatakse intelligentsust.

See on natuke kummaline, et me tänapäeval arutame selle üle, miks mingid inimesed ei taha suhteid, kui meie ümber suuremates ühiskondades abielude hulk langeb ja juba paar aastakümmet on lesbidest feminismiaktivistid sisendanud naistele, et nad ei vaja mehi, sest saavad tänapäevases ühiskonnas ilma nendeta hakkama. Ja saavadki. Kuid naised ikka ja jälle defineerivad ennast läbi mehe (pere ja lapsed) ja siis vinguvad, et elame patriarhaalses ühiskonnakorralduses. Õnneks pole noorte puhul see enam nii (hookup põlvkond).

Mul on natuke nukker vaadata, et meie hulgas on väga palju iniemsi, kes ei ole ennast leidnud, vaid meeleheitlikult üritavad ennast mahutada müstilise “normaalse” inimese kategooriasse — süd, lasteaed, kool, töö, korter, auto, mees/naine, maja, laps, pension, surm — selle asemel, et leida iseendast väärtus, mida arendada ja millega kaasulik olla.

Samas on see olnud pikalt juba nii, et on massrahas, kelle eesmärk on paljuneda ja on väike klooster, kus inimesed püüdlevad kõrgemale ja kaugemale lihasest maailmast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 17:15; 11.06 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui Sinu ideaalile ei vasta, siis on kibestunud pässid? ????

Mis mõttes minu ideaalile? Minul on mees olemas, kes on väga tore ja normaalne. Ma räägin nendest meestest, kes on vallalised. Kes siin sõna võtsid, on ju kibestunud pässid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.06 16:32; 11.06 17:32; 13.06 18:54; 14.06 15:08; 15.06 11:23; 17.06 11:59; 18.06 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ja üksik.

Kas te arvate, et “väärt” mehed peavad olema kohe suhtes? Olen ka mina IT-s ja tõsi see on, et päris paljud mehed on vallalised (25+ vanused) ja ei ole väga märganud, et keegi oleks seetõttu nukker või paaniliselt kedagi otsiks. Võimalik, et IT-s on mõned mehed, kes pole väga sotsiaalsed, kuid meie kõige vaiksematel meestel on abikaasad olemas, seega ei pruugi see olla takistuseks. Rääkides enda ja enda sõprade vaatevinklist, siis keegi ei otsi suhet, sest selleks pole vajadust. Rahaliselt saame üksinda hakkama, paljudel on meil veel töö kõrvalt freelance projektid ja lisaks veel aeganõudvamad hobid. Seksiks on meil olemas kasulikud sõbrannad, kes ei otsi (vaja) suhet — enamasti iseseisvad neiud-naised. Lapsi ei soovi meist keegi, vähemalt pole keegi kunagi sellist teemat tõstatanud. Isiklikult võin öelda, et ma ei taha last ega pere, üürin korterit, sest ei kavatse pikalt ühele kohale paika jääda, IT-s on maailm ju avatud. Reisin palju, sama palju veedan aega ka nn keldris arvuti eest ????

Ehk — edukad, enda aluga hakkamasaavad mehed, kes ei soovi endale pere, elavad suures pildis endale ja täiel rinnal. Tüdrukuid-naisi liigub seltskonnas alati, juhusuhted on väga tavalised, kuid keegi ei ole veel siiani nn pereinimeseks jäänud. Pereinimene on pigem meie seltskonnas negatiivse varjundiga väljend, mis kirjeldab tallaalust, väsinud ja seksuaalselt frustreerunud meest. Arusaadavalt ei soovi keegi nii meist lõpetada.

vaba ja vallaline IT-mees naistefoorumis? ja kohe suhet ei tahagi jne. keda Sa lollitad? üks kahest, kas oled IT-naine või valetad iseendale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:36; 11.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg on edasi liikunud ja liigub üha kiirenevas tempos. Ma julgen tänasel päeval panna enda pea pakule ja väita, et 20-30 aasta pärast on abielu keelustatud ja võrdsustatud orjapidamisega. Julgen arvata, et seksuaalseid püsisuhteid ei eksisteeri. Osalt liigub sinna meie ühiskond, kes juba täna on tegelikult suhteliselt perevaenulik ja teiseks hakkab seda trummi taguma üsnapea vasakpoolne ideoloogia. Geenitehnoloogia võimaldab nn toota terveid lapsi, kellel ei ole vanemate joomisest, suitsetamisest jne tingituna terviseriske ja lapsed kasvatatakse üles lastekombinaadis, kus suunatakse nende arusaamist ja arendatakse intelligentsust.

See on natuke kummaline, et me tänapäeval arutame selle üle, miks mingid inimesed ei taha suhteid, kui meie ümber suuremates ühiskondades abielude hulk langeb ja juba paar aastakümmet on lesbidest feminismiaktivistid sisendanud naistele, et nad ei vaja mehi, sest saavad tänapäevases ühiskonnas ilma nendeta hakkama. Ja saavadki. Kuid naised ikka ja jälle defineerivad ennast läbi mehe (pere ja lapsed) ja siis vinguvad, et elame patriarhaalses ühiskonnakorralduses. Õnneks pole noorte puhul see enam nii (hookup põlvkond).

Mul on natuke nukker vaadata, et meie hulgas on väga palju iniemsi, kes ei ole ennast leidnud, vaid meeleheitlikult üritavad ennast mahutada müstilise “normaalse” inimese kategooriasse — süd, lasteaed, kool, töö, korter, auto, mees/naine, maja, laps, pension, surm — selle asemel, et leida iseendast väärtus, mida arendada ja millega kaasulik olla.

Samas on see olnud pikalt juba nii, et on massrahas, kelle eesmärk on paljuneda ja on väike klooster, kus inimesed püüdlevad kõrgemale ja kaugemale lihasest maailmast.

Jah, kahjuks mõeldakse vaid iseendale. Mis tähtsust sellel on, et lapsel on kõige parem kasvada omaenda mõlema vanemaga igapäevaselt koos olles…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 13:41; 11.06 22:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kõik väärt mehed juba suhtes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.