Esileht Pereelu ja suhted Kas kunagine kõrvalsuhe on tõesti nii hull?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )

Teema: Kas kunagine kõrvalsuhe on tõesti nii hull?

Postitas:
Kägu

Kahjuks on tegemist vähiga, millest enam välja ei tulda. Usun, et mehe esimene raev möödub ja väärtustab seda ülejäänud koosoldud aega. Mulle tundub, et mees ei adu selle vähi ja haiguse tõsidusse. Andestamine oleks talle endale ka vaimselt parim lahendus, sest üks hetk on hilja ja siis hakkab tal endal väga raske, et ei saanud suheldud ja asju korda. Mina soovitan sul endal minna mehe juurde ja rääkida temaga, selgitada kasvõi olukorda, et naine on siiski suremas, see võib juhtuda 2 nädala, kuu või poole aasta pärast, kuid tal on kindlasti õigus olla oma viimased eluhetked oma kodus.

Ma pigem oma lähisugulaste näitel arvan, et vastupidi. Mehed kipuvad niikuinii põgenema, kui peavad haige sugulase eest hoolitsema, nüüd on talle selleks ka suurepärane õigustus antud.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on tegemist vähiga, millest enam välja ei tulda. Usun, et mehe esimene raev möödub ja väärtustab seda ülejäänud koosoldud aega. Mulle tundub, et mees ei adu selle vähi ja haiguse tõsidusse. Andestamine oleks talle endale ka vaimselt parim lahendus, sest üks hetk on hilja ja siis hakkab tal endal väga raske, et ei saanud suheldud ja asju korda. Mina soovitan sul endal minna mehe juurde ja rääkida temaga, selgitada kasvõi olukorda, et naine on siiski suremas, see võib juhtuda 2 nädala, kuu või poole aasta pärast, kuid tal on kindlasti õigus olla oma viimased eluhetked oma kodus.

Ma pigem oma lähisugulaste näitel arvan, et vastupidi. Mehed kipuvad niikuinii põgenema, kui peavad haige sugulase eest hoolitsema, nüüd on talle selleks ka suurepärane õigustus antud.

Oled sina alles v.rdjas. Mida sa üldistad.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega soovitus, petke ja tehke asju, aga hoidke saladuses, on väga nõme.

Mitte see pole soovitus, et tehke asju, aga hoidke saladuses, vaid see, et kui kunagi sada aastat tagasi tegid, siis pole mõtet kogu oma suhtele enne surma vett peale tõmmata. Mis sellest enam.

Isiklikult pooldan siiski ausust. Ka sada aastat tagasi tehtud asjade suhtes.

Mul on isiklik kogemus, kus mees oli “tark” ja hoidis oma saladusi. Kahjuks tulid need saladused ikkagi välja, 35 aastat hiljem. Mõistagi mitte tema enda kaudu, vaid mujalt.

Ehk olnuks meie asjad täna teistmoodi, kui ta oleks mulle ise ja kohe rääkinud.

Ja sina 35 aastat hiljem hakkasid kättemaksma? Õelutsema? Peret lõhkuma. Iga jumala soodadega on maailmas tegemist

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega soovitus, petke ja tehke asju, aga hoidke saladuses, on väga nõme.

Mitte see pole soovitus, et tehke asju, aga hoidke saladuses, vaid see, et kui kunagi sada aastat tagasi tegid, siis pole mõtet kogu oma suhtele enne surma vett peale tõmmata. Mis sellest enam.

Isiklikult pooldan siiski ausust. Ka sada aastat tagasi tehtud asjade suhtes.

Mul on isiklik kogemus, kus mees oli “tark” ja hoidis oma saladusi. Kahjuks tulid need saladused ikkagi välja, 35 aastat hiljem. Mõistagi mitte tema enda kaudu, vaid mujalt.

Ehk olnuks meie asjad täna teistmoodi, kui ta oleks mulle ise ja kohe rääkinud.

Ja sina 35 aastat hiljem hakkasid kättemaksma? Õelutsema? Peret lõhkuma. Iga jumala soodadega on maailmas tegemist

Ei, OT! Ei hakanud õelutsema ega kätte maksma. Lahutasime (minu initsiatiivil) abielu, ja kogu lugu! Kuidas sa ikka elad inimesega, kes valetab, varjab ja petab?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina 35 aastat hiljem hakkasid kättemaksma? Õelutsema? Peret lõhkuma. Iga jumala soodadega on maailmas tegemist

Ei, OT! Ei hakanud õelutsema ega kätte maksma. Lahutasime (minu initsiatiivil) abielu, ja kogu lugu! Kuidas sa ikka elad inimesega, kes valetab, varjab ja petab?

Oot, mis? Tuli välja, et mees oli sind 35 aastat tagasi petnud ja lahutasid seepärast abielu?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina 35 aastat hiljem hakkasid kättemaksma? Õelutsema? Peret lõhkuma. Iga jumala soodadega on maailmas tegemist

Ei, OT! Ei hakanud õelutsema ega kätte maksma. Lahutasime (minu initsiatiivil) abielu, ja kogu lugu! Kuidas sa ikka elad inimesega, kes valetab, varjab ja petab?

Oot, mis? Tuli välja, et mees oli sind 35 aastat tagasi petnud ja lahutasid seepärast abielu?

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka. Kas oleks pidanud jätkama abielu sellise mehega? Eks inimesed on muidugi erinevad! Mõnele sobib nii! Minule mitte!

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka. Kas oleks pidanud jätkama abielu sellise mehega? Eks inimesed on muidugi erinevad! Mõnele sobib nii! Minule mitte!

Sa oled lihtsalt jaanalind. Kuni ei tea, seni ju sobis väga hästi. Enamik naisi ei saa petmistest mitte kunagi teada. Muidu oleksid 90 protsenti suhetest löögi all.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on isiklik kogemus, kus mees oli “tark” ja hoidis oma saladusi. Kahjuks tulid need saladused ikkagi välja, 35 aastat hiljem. Mõistagi mitte tema enda kaudu, vaid mujalt. Ehk olnuks meie asjad täna teistmoodi, kui ta oleks mulle ise ja kohe rääkinud.

Noh, nii tark oli see tegu küll, et 35a hoidis abielu/peret koos ja lõpptulemus oli /oleks olnud üks ja sama nagunii. Argpükslik ja vaelelik, kindlasti. Kas just rumal, see on kaheldav, talle endale kindlasti parem vast, kui see abielu 35a ka midagi väärt oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võimalik et see oli lihtsalt hea ettekääne vanas eas vanamoorist lahti saamiseks.

Sekundeerin. Mehed on niigi 7 korda tõenäolisemalt need, kes ei taha hooldada ja lahutavad oma haigest abikaasast nii kähku kui võimalik, mehele anti selleks nüüd “õigus”. Elus ei usu, et armastavale mehele nüüd mingi 40+a tagune asi NIII hinge läks. Ettekäändena siiski ülimalt sobiv, kuidas “mitte klaasi vettki ulatada”.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesel on õigus tunneteks, ilmselt see mees tunneb, et pikk abielu lasti selle ülestunnistusega veega alla. Ja see on nende lapse teema tulla ema aitama.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niikaua kui nad on abielus, on hoolduskohustus kõigepealt siiski abikaasal. LAps muidugi võiks ema aidata ja otsida hooldushaigla koha nt, mingit elu sel emal ju kodus ei oleks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesel on õigus tunneteks, ilmselt see mees tunneb, et pikk abielu lasti selle ülestunnistusega veega alla. Ja see on nende lapse teema tulla ema aitama.

A kust sina tead mis suhted teistel on, et siin mingeid käske jagad? Võibolla sellepärast laps välismaale koliski, et vanematest eemale saada. Pääses äkki terrori alt lõpuks minema.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A kust sina tead mis suhted teistel on, et siin mingeid käske jagad? Võibolla sellepärast laps välismaale koliski, et vanematest eemale saada. Pääses äkki terrori alt lõpuks minema.

Mis vahet seal on? Aitama peab igal juhul.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kuri kahtlus, et tegelikult kasutab mees toda aastakümnetetagust naise kõrvalehüpet pelgalt ettekäändena, et pääseda vähihaige naise hooldamisest.

Päris paljudel inimestel (enamikus just meestel) on tõrge voodihaige hooldamise vastu. Ka minu tutvuskonnas leidub mehi, kes elasid kaasaga seni ilusti koos, ent kui naine invaliidiks jäi, lasid jalga. Kui vähegi võimalik, siis ei öelda otse, kuhu koer tegelikult maetud on (ehk siis naise invaliidsus), vaid keerutatakse ja otsitakse mingeid muid põhjuseid (a la vilets naine, lõdva püksikummiga, ei anna mehele midagi jne). Seega too mehe ülepaisutatud reaktsioon ja suured krokodillipisarad tema vaesekese koleda “petmise” pärast kunagi 50 aastat tagasi võib kätkeda endas pelgalt soovi vahetada kõlbmatuks muutunud “tissidega kaup” välja tervema vastu ja teha seda nii, et ümbritsevad teda hukka ei mõistaks, vaid hoopis kaasa kiidaksid.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A kust sina tead mis suhted teistel on, et siin mingeid käske jagad? Võibolla sellepärast laps välismaale koliski, et vanematest eemale saada. Pääses äkki terrori alt lõpuks minema.

Mis vahet seal on? Aitama peab igal juhul.

Ei pea.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka.

No see on ju hoopis teine asi, et kogu aeg pettis. Enne jätsid mulje, et said teada mingist 35 aasta tagusest ühekordsest sündmusest ja sellepärast lahutasid.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik naisi ei saa petmistest mitte kunagi teada. Muidu oleksid 90 protsenti suhetest löögi all.

Esimene lause on õige, teine mitte. Enamiku petmiste kohta ei saa partner teada, aga kindlasti ei ole petmist 90% suhetest (sul pole mitte mingit alust niimoodi väita)
Ühtlasi, võtaks selle “naisi” sealt ära, ka enamik meestest ei saa petmisest teada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene lause on õige, teine mitte. Enamiku petmiste kohta ei saa partner teada, aga kindlasti ei ole petmist 90% suhetest (sul pole mitte mingit alust niimoodi väita) Ühtlasi, võtaks selle “naisi” sealt ära, ka enamik meestest ei saa petmisest teada.

Tegelikult peidavad naised palju paremini jälgi, meestel pole silma detailidele ja naised saavad palju kergemini haisu ninna.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkis ka lahutusest.

See on ju lahendus. Kui ühisvara, siis maja müüakse maha ja saab naisele mingi eluaseme ikkagi hankida või selle raha eest kuskile hooldekodusse panna.

Eelmise aasta augustist saab hooldekdusse minna või panna Kov selleks eraldatud raha abil. See summa katab nüpd ära selle osa, mida enne lähedased juurde pidid maksma. Mis pensist enne puudu jäi. Lihtsalt tuleb valuda selle summa sisse jääv sobiva hinnaga koht. Kov- i toetus ei kata muidugi kõige kallimate kohtade kuumakse. Kuid see summa erineb piirkonniti.
See asi siin, et oletatakse, et “äkki” meres leidiski põhjuse haige naise hülgamiseks, on mõttetu teema. Tal on selleks ju oma põhjus olemas, polegi muud vaja. Milleks niipalju oletada. Petmine on enamikule peamine põhjus.
Ja pks eakas inimene nagunii ei ole õige hooldajaks teisele haigele inimesele, ammugi voodihaigele.
Meie nende elu ei tea. Kuid üks vanaproua üyles mull kord, et tema lahutas ka abielu pärast aastakümneid kooslu ja kui välja tuli nooruse pettus. Et põhjus oli selles, et ta seostas seda pettust sellega, et mis periood oli ta elus petmise ajal. Ja see oli olnud see, et ta ootas nende esimest ühist last. Ja mees oli ise öelnud, et nii tahaks last. Ja et ta oli ise küsinud, et ega sa mind ei petaks. Ja mees oli öelnud, kelleks sa mind pead. Ma pole selline. Et rasedat naist petab vsid viimsne jätis. Ma kuulsin seda lugu mitu korda ja iga kord tulid naisel pisarad silma. Nii ta otsustas 35 a hiljem lahku minna. Teada oli saanud juhuse läbi. Mees ei tunnistanud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea.

Loomulikult peab. Lastel on oma vanemate ees hoolduskohustus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja et ta oli ise küsinud, et ega sa mind ei petaks. Ja mees oli öelnud, kelleks sa mind pead. Ma pole selline. Et rasedat naist petab vsid viimsne jätis.

Raseduse ajal petmine on väga tavaline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raseduse ajal petmine on väga tavaline.

Ja kõige alatum. Sellise tropiga ei elaks ka enam minutitki koos.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkis ka lahutusest.

See on ju lahendus. Kui ühisvara, siis maja müüakse maha ja saab naisele mingi eluaseme ikkagi hankida või selle raha eest kuskile hooldekodusse panna.

tegu on neljanda astme pankreasega ju.Iga elatud päev on kingitus .Reeglina pool aastat on juba väga hea saavutus .Millal ta veel kinnisvaraga tegeleb?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegu on neljanda astme pankreasega ju

Tegu on väljamõeldisega ju. Neljanda staadiumi pankreasevähiga inimesel on küll suuremaid probleeme kui mingi vanamehe pahameel. Ja vanamehel ka paar kuud kannatada, mingit imelist pääsemist sellise haigusega pole, seega mis siin enam vahutada. Oleks pidanud võtma mõne muu haiguse oma väljamõeldise jaoks, oleks süžee tiba usutavam tundunud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka. Kas oleks pidanud jätkama abielu sellise mehega? Eks inimesed on muidugi erinevad! Mõnele sobib nii! Minule mitte!

Sa oled lihtsalt jaanalind. Kuni ei tea, seni ju sobis väga hästi. Enamik naisi ei saa petmistest mitte kunagi teada. Muidu oleksid 90 protsenti suhetest löögi all.

Just, seni, kuni ei teadnud, sobis. Kui sain teada, siis enam ei sobinud. Loogiline, ju?

Jaanalind öeldakse siiski sellise inimese kohta, kes teab, et teda petetakse. Aga tema püüab iseennast petta – veendes ennast, et seda ei ole juhtunud – tehes nägu, et ta ei tea ega näe. Ignoreerib olukorda – peites pea tiiva alla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka.

No see on ju hoopis teine asi, et kogu aeg pettis. Enne jätsid mulje, et said teada mingist 35 aasta tagusest ühekordsest sündmusest ja sellepärast lahutasid.

Miks see nii teine asi on? Petmine on petmine! Üldiselt on nii, et mees, kes petab, teeb seda varem või hiljem uuesti. Naiste puhul ehk võib tõesti olla nii, et tegi korra ja kahetses ning rohkem seda ei juhtu kunagi. Meestel kipuvad aga sellised asjad korduma.

Ehk siis, miks olla koos inimesega, keda ei saa usaldada?

Tegelikult esialgu saingi teada, 35-aasta tagusest petmisest. Ja selle peale lahutasime. Hiljem sain teada, et tal oli ikka neid lugusid veel. Viimased neist kümme aastat enne meie lahutamist. Nii et ikka täitsa õige otsuse tegin, et kohe selle esimese petmisloo väljatulemise peale ta maha jätsin.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega soovitus, petke ja tehke asju, aga hoidke saladuses, on väga nõme.

Mitte see pole soovitus, et tehke asju, aga hoidke saladuses, vaid see, et kui kunagi sada aastat tagasi tegid, siis pole mõtet kogu oma suhtele enne surma vett peale tõmmata. Mis sellest enam.

Isiklikult pooldan siiski ausust. Ka sada aastat tagasi tehtud asjade suhtes.

Mul on isiklik kogemus, kus mees oli “tark” ja hoidis oma saladusi. Kahjuks tulid need saladused ikkagi välja, 35 aastat hiljem. Mõistagi mitte tema enda kaudu, vaid mujalt.

Ehk olnuks meie asjad täna teistmoodi, kui ta oleks mulle ise ja kohe rääkinud.

Ja sina 35 aastat hiljem hakkasid kättemaksma? Õelutsema? Peret lõhkuma. Iga jumala soodadega on maailmas tegemist

Ei, OT! Ei hakanud õelutsema ega kätte maksma. Lahutasime (minu initsiatiivil) abielu, ja kogu lugu! Kuidas sa ikka elad inimesega, kes valetab, varjab ja petab?

<!– ezoic_video_placeholder-long_content-288×162-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-288×162-999995-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-240×135-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-240×135-999995-nonexxxclearxxxblock –>

35a tagasi juhtunud apsaka pärast¿??????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka.

No see on ju hoopis teine asi, et kogu aeg pettis. Enne jätsid mulje, et said teada mingist 35 aasta tagusest ühekordsest sündmusest ja sellepärast lahutasid.

Miks see nii teine asi on? Petmine on petmine! Üldiselt on nii, et mees, kes petab, teeb seda varem või hiljem uuesti. Naiste puhul ehk võib tõesti olla nii, et tegi korra ja kahetses ning rohkem seda ei juhtu kunagi. Meestel kipuvad aga sellised asjad korduma.

Ehk siis, miks olla koos inimesega, keda ei saa usaldada?

Tegelikult esialgu saingi teada, 35-aasta tagusest petmisest. Ja selle peale lahutasime. Hiljem sain teada, et tal oli ikka neid lugusid veel. Viimased neist kümme aastat enne meie lahutamist. Nii et ikka täitsa õige otsuse tegin, et kohe selle esimese petmisloo väljatulemise peale ta maha jätsin.

Maha jätsid ikkagi 35a taguse juhtumi pärast. Tunnista, et plaan oli varem. Aga ara ja alatu inimesena otsisid põhjust, et nuga selga lüpa. Reeta.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta pettis aegajalt ikka hiljem ka.

No see on ju hoopis teine asi, et kogu aeg pettis. Enne jätsid mulje, et said teada mingist 35 aasta tagusest ühekordsest sündmusest ja sellepärast lahutasid.

Miks see nii teine asi on? Petmine on petmine! Üldiselt on nii, et mees, kes petab, teeb seda varem või hiljem uuesti. Naiste puhul ehk võib tõesti olla nii, et tegi korra ja kahetses ning rohkem seda ei juhtu kunagi. Meestel kipuvad aga sellised asjad korduma.

Ehk siis, miks olla koos inimesega, keda ei saa usaldada?

Tegelikult esialgu saingi teada, 35-aasta tagusest petmisest. Ja selle peale lahutasime. Hiljem sain teada, et tal oli ikka neid lugusid veel. Viimased neist kümme aastat enne meie lahutamist. Nii et ikka täitsa õige otsuse tegin, et kohe selle esimese petmisloo väljatulemise peale ta maha jätsin.

Maha jätsid ikkagi 35a taguse juhtumi pärast. Tunnista, et plaan oli varem. Aga ara ja alatu inimesena otsisid põhjust, et nuga selga lüpa. Reeta.

Arg on see mees, kes petab ja seda ei tunnista. Aga ups, mida ma sulle Lilleke sellest räägin, sa pole ju ka meed, vaid vãikese tilliga kehkenpüks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina laseks mehel end reeturiks pidada ja oleks praeguses olukorras naisele toeks, sest naine on palju kehvemas olukorras.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kunagine kõrvalsuhe on tõesti nii hull?