Esileht Ilu Kas muti kingad?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 152 )

Teema: Kas muti kingad?

Postitas:
Kägu

Aga pediküür on ju elementaarne … või käid rahulikult lõikamata/värvimata varbaküüntega ja lõhestunud mustade kandadega ringi ning varjad seda kinniste kingadega ?

Aga KUI ta käibki, siis kelle asi see on? Kas see muudab sinu päeva kuidagi halvemaks?
Tegele endaga, selle asemel, et teisi kritiseerida.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas need

või need tunduvad?

Ei tundu üldse.

Pane näide noist, mis “tunduvad”.

Kas reaalselt on nii madal enesehinnang, et on vaja manguda perekoolist mingeid aktsepteeritavaid stiilinäiteid?

TA olen. Eespool tegelikult juba ütlesin, et pigem oli soov arutelu tekitada. Päris huvitav ju vaadata, milliseid linke siia pannakse. Ja, kui erinevad on inimeste maitsed.

Omale ma ostan ikka kindlasti sellised, nagu mulle endale meeldivad ja mis jalas mugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Eespool tegelikult juba ütlesin, et pigem oli soov arutelu tekitada. Päris huvitav ju vaadata, milliseid linke siia pannakse. Ja, kui erinevad on inimeste maitsed. Omale ma ostan ikka kindlasti sellised, nagu mulle endale meeldivad ja mis jalas mugavad.

Väga hea teema oli, ma huviga lugesin ja pani mõtlema, mis jalanõusid ma ise osta plaanin.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks lollile, mis täpselt Riekerid mutikingadeks teeb? Ma ei tee üldse vahet. Pealsed on minu meelest samasugused nagu kõigil teistelgi, kas tald siis või? Samas on siin pandud pilte just nagu mittemutilikest kingadest, kus tald on veel paksem ja robustsem – kuidas sellised siis etemad on? Keegi mainis värvi ja blingi, aga ka teist värvi Riekerid on siin ju põlu all. Hakka või arvama, et see on lihtsalt firma nimi, mis eelarvamusi tekitab ????

Lõige, materjalid, värvivalik – kõik kokku. See nagu mingi stiil… et suuremosa vanuritel on ja turud täis (nüüdseks seda küll vähem). Ehk ongi asi maitses-lapsepõlves, et mäletad, et milliseid emad, vanaemad, vanavanaemad ja tädid kõikjal kandsid – eks see mõjutab ka.
Umbes nagu nüüd on moes kittelkleidid, aga samas mingi kindla mustriga kittelkleitidega kangestub ikka lüpsja või nõukanaine.

 

Riekeril on täiesti neutraalseid mudeleid – ei ütle kole ega ilus, keskpärane, sobib paljude asjadega, silma ei kriibi, aga wow efekti pole ja kiitma ka ei läheks. Nt https://www.efootwear.eu/sandals-rieker-v5073-00-schwarz.html?cookie_consent=true

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.zalando.ee/copenhagen-shoes-peace-sandaalid-rosamulticolor-c2x11a01r-b11.html
https://www.zalando.ee/marks-and-spencer-sandaalid-tan-qm411a05d-o11.html
https://www.zalando.ee/anna-field-wide-fit-leather-sandaalid-cognac-anj11a023-o11.html
Kannast lahti pole kunagi minu maitse olnud, aga need on suht ok https://www.zalando.ee/jana-sandaalid-beige-ja311a0ln-b11.html

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning ECCO offroadid on megamugavad, aga tööl käimiseks ilmselt ei sobi, muul ajal aga, miks mitte, jalale head.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailma mugavaimad sport plätud, samas suht ok ka teisimisek (ringi trampimiseks) näiteks lühikeste pükste ja kerge T särgiga

Turisti vormiriietus…

Aga mis teeb kingast mutikinga ongi see, et mugavus/funktsionaalsus ja ortopeediline toetavus prevaleerib ilu ees, mis ei ole sugugi paha asi. Mida vanemaks saan, seda enam läheb esikohale just mugavus, mida jalg üldse kannatab (noorusepõlvest jamadest kingadest on näiteks suure varba nukk mul, mis hakkab valedes jalanõudes päeva lõpuks valutama, üks näide, miks ei kisu ilusad kingad, vaid Sketchers, Rieker, mäluvaht-tallaga ja muud mutindused, et mugav käia ja olla oleks. Seejuures võiksid nad ilusad välja näha, aga nagu kenasti siit näha, on ilu ikka väga inimeses kinni, seepärast neid seinast seina väljanägemisega tehaksegi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pediküür on ju elementaarne … või käid rahulikult lõikamata/värvimata varbaküüntega ja lõhestunud mustade kandadega ringi ning varjad seda kinniste kingadega ?

Aga seda sa kunagi teada ei saa, isegi kui käin 🙂 🙂 🙂 tegelikult on jalad loomulikult suveks korda tehtud, aga KAS igaühel on, vot mõistata, mõttetu iriseja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pediküür on ju elementaarne … või käid rahulikult lõikamata/värvimata varbaküüntega ja lõhestunud mustade kandadega ringi ning varjad seda kinniste kingadega ?

Aga KUI ta käibki, siis kelle asi see on? Kas see muudab sinu päeva kuidagi halvemaks?

Tegele endaga, selle asemel, et teisi kritiseerida.

Kui minu ees jalutab lahtistes sandaalides naine kellel mega kannalõhed mis samal ajal ka mustust täis (nagu kartulipõllult tuleks) siis läheb ikka süda pahaks küll.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailma mugavaimad sport plätud, samas suht ok ka teisimisek (ringi trampimiseks) näiteks lühikeste pükste ja kerge T särgiga

Turisti vormiriietus…

Aga mis teeb kingast mutikinga ongi see, et mugavus/funktsionaalsus ja ortopeediline toetavus prevaleerib ilu ees, mis ei ole sugugi paha asi. Mida vanemaks saan, seda enam läheb esikohale just mugavus, mida jalg üldse kannatab (noorusepõlvest jamadest kingadest on näiteks suure varba nukk mul, mis hakkab valedes jalanõudes päeva lõpuks valutama, üks näide, miks ei kisu ilusad kingad, vaid Sketchers, Rieker, mäluvaht-tallaga ja muud mutindused, et mugav käia ja olla oleks. Seejuures võiksid nad ilusad välja näha, aga nagu kenasti siit näha, on ilu ikka väga inimeses kinni, seepärast neid seinast seina väljanägemisega tehaksegi.

Sina käid tunde linnatuuridel superminis ja killerkontsadega ?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui minu ees jalutab lahtistes sandaalides naine kellel mega kannalõhed mis samal ajal ka mustust täis (nagu kartulipõllult tuleks) siis läheb ikka süda pahaks küll.

Aga sa ju enne just kiresid, et LOOMULIKULT on pediküür elementaaaaarne. Kahjuks osad ei tea sellest ja vanadel naistel ei ole isegi pediküüritud jalad enam tihti kuigi kenad. Või siis eelistad ikka, et kapjade omanikud just kinniseid kingi kannaksid, et sinu silmakest ei riivaks? Otsusta siis ära ükskord, eks! Pealegi kõigil pole ilusaid jalgu, vt seesamagi, kes on siin mingil lingil jalamodelliks ja kelle kohta öeldi, et artriit ja gangreen korraga (tegelikult lihtsalt mustanahaline naine).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugavus ja funktsionaalsus on nii olulised tegurid, et see, mida naabri-Mari minu kingadest arvab ei tohiks küll mingit rolli mängida. Vähemasti normaalse enesehinnanguga inimese puhul.

Jah, aga ebanormaalse enesehinnanguga inimesed ei taha ja paljajalu käia. Võiks lõpetada selle “madala enesehinnangu” kasutamise sõimusõnana ja katsuda sallivamad olla!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui minu ees jalutab lahtistes sandaalides naine kellel mega kannalõhed mis samal ajal ka mustust täis (nagu kartulipõllult tuleks) siis läheb ikka süda pahaks küll.

Aga sa ju enne just kiresid, et LOOMULIKULT on pediküür elementaaaaarne. Kahjuks osad ei tea sellest ja vanadel naistel ei ole isegi pediküüritud jalad enam tihti kuigi kenad. Või siis eelistad ikka, et kapjade omanikud just kinniseid kingi kannaksid, et sinu silmakest ei riivaks? Otsusta siis ära ükskord, eks! Pealegi kõigil pole ilusaid jalgu, vt seesamagi, kes on siin mingil lingil jalamodelliks ja kelle kohta öeldi, et artriit ja gangreen korraga (tegelikult lihtsalt mustanahaline naine).

Su rüht oleks palju ilusam kui ei kõnniks pilk maas ja ei vaataks teiste kandu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.coolshoes.com/less-is-more.html

Minul on sellised, nagu siin keskmisel pildil.

Issand, mis selle modelli varvastel viga on? Gangreen ja artriit korraga?

On tõesti rõvedad varbad, küüned oleks ka justkui paksenenud ja kollased, nagu oleks küüneseen.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on? 😀 Mina küll ei vaata teiste inimeste varbaid ega kannalõhesid, kui on 😀

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on? ???? Mina küll ei vaata teiste inimeste varbaid ega kannalõhesid, kui on ????

Aga mina vaatan, kas mul on siis kohe midagi viga?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina vaatan, kas mul on siis kohe midagi viga?

On jah. Vahid teisi ja kommenteerid halvustavalt. Sellised inimesed ei ole viisakad ega toredad.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina vaatan, kas mul on siis kohe midagi viga?

On jah. Vahid teisi ja kommenteerid halvustavalt. Sellised inimesed ei ole viisakad ega toredad.

Kas ma ütlesin, et ma kommenteerin halvustavalt? Ma ütlesin, et ma vaatan. Muu mõtlesid sa ise juurde. Mina näiteks näen teiste inimeste jubedaid, kollaseid ja pragunevaid kandu ja küüneseenest puretud kollaseid, pakse, leemendavid küüsi –  kas ma olen siis nüüd milleski süüdi?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pediküür on ju elementaarne … või käid rahulikult lõikamata/värvimata varbaküüntega ja lõhestunud mustade kandadega ringi ning varjad seda kinniste kingadega ?

Aga KUI ta käibki, siis kelle asi see on? Kas see muudab sinu päeva kuidagi halvemaks?

Tegele endaga, selle asemel, et teisi kritiseerida.

Kui minu ees jalutab lahtistes sandaalides naine kellel mega kannalõhed mis samal ajal ka mustust täis (nagu kartulipõllult tuleks) siis läheb ikka süda pahaks küll.

Mul on juba noores eas kannalõhed. Spordist on jallgadel kõhrelised kasvud ja nende otsas lõhed.  Ei ole vahet mida nendega teha, ilusaks mu jalgu ei tee.

Pakun välja sellised lahedused:

1) ära vaata.

2) vaata palju tahad, mul tegelt ükskõik, aga kui sul vaesekesel sellest paha hakkab, siis palun oksenda tee äärde, ei tahaks okse sisse astuda. Pärast läheb mu kannalõhesse ja veel koledam vaadata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nendesse suhtute – https://suvesuss.ee/et/26-chic

Mutt või mitte mutt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nendesse suhtute – https://suvesuss.ee/et/26-chic

Mutt või mitte mutt?

Need on lihtsalt kohutavad. Venelane oleksin, siis ehk kannaksin

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nendesse suhtute – https://suvesuss.ee/et/26-chic

Mutt või mitte mutt?

Tegumood ei ole mutilik, aga ma ei saa aru, mis vark neil muttidel helkivate ja saravate asjadega on. Alati ja igal hetkel peab midagi sarama. Peol, teatris, miks mitte, aga kaia igapaevaselt turul sadeleva koti ja kingadega on veits naljakas minu meelest.

Bling-bling=mutt.

Kui tahate sarada, investeerige pigem ilusatesse ehetesse ja kasvoi manikyyri, aga need kivikestega jms. kaunistatud kotid, kingad, kleidid igapaevases situatsioonis…need kaunistavad yhte kandjat 50st.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need on ju üks-ühele Hermes Oran koopiad 🙂 https://suvesuss.ee/et/naturaalne/286-1976-chic-isla-tierra.html#/17-shoe_size-36

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nendesse suhtute – https://suvesuss.ee/et/26-chic

Näe, vaese mehe Hermes kah seal 40 euro eest saada 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need on ju üks-ühele Hermes Oran koopiad ???? https://suvesuss.ee/et/naturaalne/286-1976-chic-isla-tierra.html#/17-shoe_size-36

Iga “kõrgmood” kopib hoopia tänavamoodi. Kui oleks copyright probleem, oleks need ammu müügilt ära korjatud. Ehk, kes kellelt kopib?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga “kõrgmood” kopib hoopia tänavamoodi. Kui oleks copyright probleem, oleks need ammu müügilt ära korjatud. Ehk, kes kellelt kopib?

Tõsiselt arvad, et Hermes võttis selle oma klassikaks saanud disaini mingilt suvesussi müüjalt? Ilmselgelt pole maailmakuulsa firmani iga kopi-paist juhtum jõudnud. Ükskord imestasin siin mingit Eesti “disainerit”, kes Ted Bakeri mantlid oli üks-ühele maha kopeerinud ja müüs neid käkke kallimalt, kui sa originaalmantli allahindluste ajal saaksid. Originaali iseloomustab kvaliteetne rätsepatöö, kashmiiriseguga villane riie, hea kvaliteediga aksessuaarid ja kaunis vooder, siinne käkk oli tõesti odava välimusega koopia, aga näe, ju siis ostetakse. Vahel tundub, et eestlased muud ei oskagi teha, kui ainult kedagi kopeerida, see iseloomustab meie tootjaid, lauljaid jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina vaatan, kas mul on siis kohe midagi viga?

On jah. Vahid teisi ja kommenteerid halvustavalt. Sellised inimesed ei ole viisakad ega toredad.

Teiste jõllitamine ja halvustamine on eestlaste hobi, kahjuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina vaatan, kas mul on siis kohe midagi viga?

On jah. Vahid teisi ja kommenteerid halvustavalt. Sellised inimesed ei ole viisakad ega toredad.

Teiste jõllitamine ja halvustamine on eestlaste hobi, kahjuks.

Miks sa raagid kogu rahva eest?

Kui sinu tuttavad sellised on, ega siis veel koik eestlased sellised d…kud pole. Taolised ahvid ikka vahemuses.

Mis nendesse nn. Hermese kingadesse puutub, siis Euroopas toodavad neid pea koik jalatsitootjad, odavad ja kallid. Ma kahtlen, kas just Hermes selle mudeli esimesena valja motles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need on ju üks-ühele Hermes Oran koopiad ???? https://suvesuss.ee/et/naturaalne/286-1976-chic-isla-tierra.html#/17-shoe_size-36

Üks-ühele nõuab silmaarsti külastust… Sarnasus… njah, aga samuti on sarnased kõik nokamütsid, kõikidel pükstel on kaks säärt, kõik kummirannaplätud ja varbavaheplätud on sarnased.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et sellised, pardon, õrnade nööridega ilma toetuseta igalt poolt lahti ja võlvita, lamedad jalatsid pole parimad, aga seda võiks küsida siis mingilt füsioterapeudilt või jalgadega tegelevalt isikult. Toestada ikka võiks pisut. Eriti selle raha eest, mis on mingi 100+ eurot.

Mina kannan viimasel ajal peamiselt barefoot/paljajalujalanõusid, mis on sellise põhimõttega, et nende jalanõudega käimine oleks võimalikult sarnane paljajalu käimisele. Barefoot kingad ongi õhukese, painduva tallaga, kerged, ilma võlvi- või kannakõrgenduseta, varvaste kuju järgivad. Lisaks ostetakse neid oma jalgade mõõtude järgi.

Kui jalaprobleemidega inimestele soovitatakse palju paljajalu käia, siis pole loogiline, et sama inimene peaks kandma jäiga talla ja toestusega jalanõusid, sest see ei sarnane üldse paljajalu käimisele (kuigi teatud juhtudel tõesti paljajalujalanõud ei sobi, olen kuulnud).

Alguses ostsin ainult lastele selliseid jalanõusid, endale tundusid liiga laiad, isegi inetud, sest olin harjunud kitsa jalanõu visuaaliga, aga nüüd ma ei suudagi enam füüsiliselt nö tavaliste jalanõudega käia, sest jalad hakkavad valutama ja nüüd tunduvad tavajalanõud visuaalselt imelikud kitsad.

Näiteks sellised siis:

https://mugavik.ee/toode/tikki-soul-leather-golden-splash-sandaalid/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 152 )


Esileht Ilu Kas muti kingad?