Esileht Pereelu ja suhted Kas naine saab aru, kui mehel on armuke? Või ei saa?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Kas naine saab aru, kui mehel on armuke? Või ei saa?

Postitas:

Mina venitasin lahkuminemise kummi mitu aastat. Palusin meest, kraapisin, alandasin, käisin mehe armukest sõimamas, palumas. Mees lubas, et lõpetab kõrvalsuhte (loomulikult ei lõpetanud).

Kas viitsib mõni sellise käitumisviisiga naine selgitada, miks ta nii teeb? Kas see on päriselt ka andnud kellelgi soovitud tulemust? Et palusid meest, et ta ei jätaks sind maha, ja ta siis ei jätnudki? Või et käisid sõimasid armukesel näo täis, ja siis said oma kullatükikese tagasi ning teie elu jätkus õnnelikult ja “veel paremini kui enne” (see viimane on perekooli trafarett)?

Tean, et on väga palju sellise mõtteviisiga naisi (ka siin, perekoolis), kes leiavad, et kui mehel on armuke, siis naine peaks enda mehe eest võitlema.

Tead, ei ole siin vaja teiste käitumist hukka mõista, enne, kui ise samas olukorras ei ole olnud. Petmisest teadasaamine on ikka paljude puhul šokiseisund ja inimene võib käituda sellises olukorras täiesti teistmoodi, kui tavaliselt. Enamasti saadakse sellest mingi hetk üle, aga see võib aega võtta. Ja siin ei ole kaugeltki tegemist materiaalse sõltuvuse vms. nagu siin mõned tarkpead arvavad. Naine annaks kõik oma kinnisvara ja säästud, et abielu päästa. Õnneks tuleb ka üsna ruttu taipamine ja minnalaskmine, aga sellele võib eelneda tõesti mehe tagasivõitmise soov. Et ära targuta, kui ise pole sellises olukorras olnud.

+16
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 14:34; 08.08 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu hobi oli ikka mehel.

Kui enda elu igavaks ja etteaimatavaks muutub, siis annab selline suhe elule särtsu juurde. Põnevus, uus inimene, kes on huvitatud sinust. Nagu tekib mingi uus dimensioon juurde, et mõtled-kaalud, kuidas kohtuda jne. Mitte, et ma õigustaks seda. Aga saan hästi aru, mida see mõlemale osapoolele juurde annab. Armukesele annab juurde mingit enesekindlust

Mehe vaatevinklist ehk tõesti. Adrenaliin laes, hiilida kell seitse kodust armukese juurde, keerad kiirest taha ja kaheksa oled tööl, täis energiat.

Aga mida saab naine sellest? Enesekindlust nüüd küll mitte. Naine hakkab armukeseks ju ka peamiselt kahel põhjusel – ta kas on kõrvuni armunud või tahab lõbutseda.

Esimesel juhul jääb naine ju täiega emotsionaalselt nälga ja varsti tahab pikemaid käesthoidmisi. Kaua sa ikka hommikukähkukatega armumist rahuldad.

Teisel juhul on selline kiire hommikuseks või pubilobi lõunapausil ehk mõned nädalad või kuu aega lõbus, aga varsti on rutiinne kell 7.30 taha saada ja siis tööle tormata. Ei mingeid lõbusaid õhtuid kõrtsus või veiniklaasiga pikka nädalavahetust paljalt. Mis lusti on regulaarselt kiiresti pistetav olla. Megaigav ju.

Müstika ikka, et see mees leidis endale armukeseks naise, kes nii igavat kõrvalsuhet viitsis pikaaegselt kaasa teha.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 12:22; 08.08 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat mina ei saanud aru. Kuigi mees oli ka varasemalt petnud ja muster oli sama. Olin kindel, et saan aru kuid ei. Jah, tal olid kõik klassikalised petja kiiksud aga ma lihtsalt ei uskunud, et ta peale eelmisi jamasid ikka veel riskiks petmisega. Ikka väga raskelt saime uuesti ree peale ja pere toimima. Tema oli see kes andestust palus ja maad ja taevad kokku lubas. Ma tõesti poleks unes ka arvanud, et ta midagi sellist veel teeks. Aga tegi ja kümme korda hullemini. Pool aastat seksis ja kohtus ta oma armukesega peaaegu igapäev. Töökaaslane, seksiti tööl, hotellides, isegi metsas. Töö tal selline, et imehästi annab skeemitada. Pluss veel kodus saatis kümneid kirju päevas pluss alasti pilte. Tehti õhtuti koeraga kahetunniseid jalutuskäike jne jne. Ma lihtsalt ei saa aru kuidas ma niiii pime olin. Aastase lapsega rakkes ja lihtsalt ei saanud aru. Mees muidu väga suur lastega tegeleja, sel ajal isegi nendest ei teinud välja. Täiesti teine mees aga mina olin pime. Vahepeal küll tekkis kahtlusi aga mees oskad need nii hästi ümbet lükata ja mind idioodiks nimetada, et uskusin seda isegi. Vahele jäi väga lollisti. Lihtsalt nägin kuidas köögis kohvitassi taga minu sisenedes kiirelt gmail suleti. Sel hetkel ma teadsin. Palumine asju tunnistada ei aidanud. Sõimas mind hoopis koledate nimedega ja läks kodust ära. Takkajärgi tean, et kirju ja pilte kustutama. Aga mina hakkasin nuhkima ja õnnestus leida sadu kirju gnailist pluss pildid. Sain kõik teada, mida nad olid teinud. Neile meeldis kirja teel plaane teha ja pärast heietada kui tore oli. See oli lihtsalt kohutav. Kohutav teadasaamine….
Hiljem läks kohe pusle paika ja sain aru kuidas kõik mulle näkku karjus, et mees petab aga ma lihtsalt ei uskunud. Ja neil oli nii suur armastus, et tehti juba abieluplaane.
Mees siiani kraabib mu jalga ja palub andestust. Võimatu.

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 22:27; 08.08 22:35; 09.08 21:46; 09.08 23:05; 10.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo, enne piisas lihtsalt puhtast särgist, aga nüüd on vaja nädalas korra uus särk osta. Enne piisas harilikust habemeajamisjärgsest vedelikust, nüüd peab olema Giorgio Armani. Jne.

Päris hea, et selle nime välja tõid. Minu mehel ilmus ka just see lõhn kapi peale. Hiljem siis selgus, et armuke kinkis jõuludeks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 22:27; 08.08 22:35; 09.08 21:46; 09.08 23:05; 10.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ei ole siin vaja teiste käitumist hukka mõista, enne, kui ise samas olukorras ei ole olnud. Petmisest teadasaamine on ikka paljude puhul šokiseisund ja inimene võib käituda sellises olukorras täiesti teistmoodi, kui tavaliselt. Enamasti saadakse sellest mingi hetk üle, aga see võib aega võtta. Ja siin ei ole kaugeltki tegemist materiaalse sõltuvuse vms. nagu siin mõned tarkpead arvavad. Naine annaks kõik oma kinnisvara ja säästud, et abielu päästa. Õnneks tuleb ka üsna ruttu taipamine ja minnalaskmine, aga sellele võib eelneda tõesti mehe tagasivõitmise soov. Et ära targuta, kui ise pole sellises olukorras olnud.

See ei olnudki hukkamõist ega targutus, vaid küsimus. Loe mu kommentaari uuesti. Selles ei olnud midagi pahatahtlikku. Kuna niimoodi käituvaid ja mõtlevaid naisi on palju, siis üritan nende loogikale pihta saada. Inimene, keda ma kommenteerisin kirjutas, et ta anus ja palus meest aastaid, et see teda maha ei jätaks. Loomulikult on armukesest või petmisest teadasaamine enamusele naistele šokk. Aga, kui sa oled aastaid teadnud, et mees sind mitmete naistega petab (nagu minu tsiteeritu), siis ei saanud see kuidagi olla ootamatusest tingitud šokiseisund, kus enda tegusid ja käitumist ei kontrollita.

Selge on see, et mida rohkem klammerdud, seda rohkem teist endast eemale tõukad. Lunimine, ära jäta mind maha, ei tööta ju mitte kunagi. Või siiski? Selle kohta küsisin ka, et kas leidub mõni naine, kellel anumine aitas?

Kust sa tead, et ma ise ei ole sellises situatsioonis olnud?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 20:36; 08.08 22:40; 09.08 19:06; 09.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misjaoks on lõhna kasutamine elementaarne?

Ma kaldun arvama, et rohkem on siiski mehi, kes end ei lõhnasta.

Päriselt?
Tegelikult ei tea selliseid mehi. Nagu ma isegi kodust väljudes, ei kujutaks ette, et mees end ei lõhnastaks. Mu poeg on 26 ning hea lõhn peal on alati olnud elementaarne.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 13:13; 08.08 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud vist aasta aega aru, sest tegelesin oma terviseprobleemidega. Sama võimalik on ka mittemärgata aastase lapse kõrvalt jne.
Ühesõnaga tülisid hakkas rohkem olema ja mehel erinevaid pikemaid käike. Lausa tööreis välismaale ( tegelikult armukesega ).
Vahele jäi, sest leidsin tema vanast telefonist sms.
Armuke sai rahalist toetust minu mehelt ja kingitusi, ja koosveedetud aeg ka suurenes, ei olnud ainult kähkukad ja sama rutiin.
Mees ostis rohkem uusi riideid ka endale.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatuna ühest teisest teemast, kus “heategija” naisele teatas mehe vägitegudest, küsin, et mis teie arvate – kas naine saab aru, kui mehel on teine naine? Ma ei pea silmas juhusuhteid või põgusat afääri, mida saab edukalt varjata vaid päris mitmeid kuid kuni aastaid kestvaid kõrvalsuhteid.

Mis teie arvate?

Saab küll – kui mees iga päev korvpallitrennis käib ja pärast seda poistega saunatab, siis on neil tõenäoliselt suhe. Naised arvavad, et konkurent on teine naine, tegelikult on meeste seksuaalsus palju kõrgem ja seetõttu on mehed lõdvema püksikummiga. Mehe käest saab seksi kergemini. Kui ikka päev läbi higiste kehadega trenni teed ja pärast saunas alasti võtad, on salasuhted kerged tulema. Viimane aeg oleks naistel kahtlustama hakata hoopis meeste sõpru, kellega nad trenni teevad või väljas joomas käivad.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatuna ühest teisest teemast, kus “heategija” naisele teatas mehe vägitegudest, küsin, et mis teie arvate – kas naine saab aru, kui mehel on teine naine? Ma ei pea silmas juhusuhteid või põgusat afääri, mida saab edukalt varjata vaid päris mitmeid kuid kuni aastaid kestvaid kõrvalsuhteid.

Mis teie arvate?

Saab küll – kui mees iga päev korvpallitrennis käib ja pärast seda poistega saunatab, siis on neil tõenäoliselt suhe. Naised arvavad, et konkurent on teine naine, tegelikult on meeste seksuaalsus palju kõrgem ja seetõttu on mehed lõdvema püksikummiga. Mehe käest saab seksi kergemini. Kui ikka päev läbi higiste kehadega trenni teed ja pärast saunas alasti võtad, on salasuhted kerged tulema. Viimane aeg oleks naistel kahtlustama hakata hoopis meeste sõpru, kellega nad trenni teevad või väljas joomas käivad.

No siis peaks ikka mingi soodumus ka olema, lihtsalt lambist samasoolised ikka voodisse ei hüppa.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 18:23; 09.08 03:09; 10.08 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole niisama, sa oled ilmselt tundnud mingit lõhna, näinud silmanurgast mingit tegevust, millele seletus ei oska anda ja sis instinkt hoiatab sind – kuula seda.

Just see ongi see paljukiidetud naiselik vaist, naised panevad tähele pisiasju, mis on muutunud või harjumuspärasest teistsugused, nö paigast ära. Isegi seletada ei oska, mis või kuidas, aga see tekitabki tunde, et midagi on lahti.
Aga on ka naisi, kes on alusetult armukadedad.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 04:04; 09.08 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole niisama, sa oled ilmselt tundnud mingit lõhna, näinud silmanurgast mingit tegevust, millele seletus ei oska anda ja sis instinkt hoiatab sind – kuula seda.

Just see ongi see paljukiidetud naiselik vaist, naised panevad tähele pisiasju, mis on muutunud või harjumuspärasest teistsugused, nö paigast ära. Isegi seletada ei oska, mis või kuidas, aga see tekitabki tunde, et midagi on lahti.

Aga on ka naisi, kes on alusetult armukadedad.

Jah, vaist või kõhutunne tavaliselt ei peta, kuigi süda üritab mehe käitumisele vabandusi leida. Kui nüüd ise sellele ajale tagasi mõtlen, siis mehe käitumine muutus vastikumaks: ta ärritus pisiasjade pärast, nähvas tihti, kuidagi suutis jätta mulje, et pidevalt teen/ütlen midagi valesti. Ka voodielu kannatas, aga seda pigem minu poole pealt, sest kuidas ma ihaldan kedagi, kes minuga nõmedalt käitub! Ja tõsi on, et mehed pigem ei tunnista ise üles, ikka pead asitõenditega nina all vehkima. Esimese tõendi (kahtlase smsi) leidsin kogemata, kui ta telefonist üht kontakti otsisin. Ka siis proovisin veel n-ö eituses elada ning ootasin, kuni mees mõneks ajaks Soome läks. Häkkisin ta FBsse sisse ja leidsin lõplikud tõendid, mida enam kahtpidi tõlgendada ei saanud – pikad vestlused mehe ja ta kunagise eksi vahel (kes oma abikaasast tüdinenud oli). Pakkisin hädavajalikud asjad kokku ja kolisin koos lapsega õe külalistetuppa elama.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie, kes olete avastanud, et mehel armuke, märkasite, et mees ei taha teiega enam tihti seksida, või muutus ta hoopis aktiivsemaks?

Mõlemat võib olla. Kui seksida ei taha, on muidugi halvem variant. Kuid vabalt võib olla, et mees on tänu armusuhtele üldse seksuaalsem ja soovib seda ka kodus välja elada, samuti võib ajendiks olla süütunne ning mees proovib oma naisele justkui voodis kõrvalhüpet heastada.

Jep, minu eks, kes seni oli voodis üsna igav olnud hakkas äkki minu peal uusi nippe katsetama. Ühest küljest tore, teisest küljest – kuna ta hakkas siis ka vähem kodus olema ja koduses elus enam ei osalenud, siis tekkisid (uued) tülid sel pinnal. Lahku läksime ikka koduste vastuolude tõttu, armukese olemasolust sain tagantjärele teada.

Ahjaa, mees hakkas varasemast rohkem “tööl” olema, süüdistas tööandjat ja et firmat ähvardab pankrott ja palju kolleege on lahti lastud ja temal seetõttu palju tööd… aga raha jõudis koju järjest vähem, lõpuks pidasin ma üksi perekonda üleval, tavaliselt mehe kanda jäänud kulutused (korteriüür, elekter) jäid lõpuks lausa võlgu. Hakkasin kasiinosõltuvust kahtlustama hoopis… Ju see raha ja aeg tal siis armukese jahtimisele läks, aga tulemuse osas polnud ju vahet.

Aga tõesti, oleneb mehest.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 12:43; 09.08 23:22; 10.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub. Näiteks võiks ju mu mehel olla vabalt tööl armuke – kui nad nagistavad ainult töö ajal, kuidas peaksin aru saama? kui mehe käitumises muutusi ei ole, tööaegades muutusi ei ole, tööajad on ka sellised, et miski ei anna alust arvata (ületunde ei tee). Samas käib 3-4x aastas komandeeringutes ja vahel ka naiskolleegidega – jumal seda teab… Lihtsalt pean usaldama, mis mul muud üle jääb.

Ilmselt aru saaksin siis, kui hakkaks kuidagi käituma, kauemaks tööle jääma, ei tahaks enam seksi, hakkaks lõhnastama end rohkem vmt…aga kui selliseid ilminguid ei kaasne, siis lihtsalt vaistuga küll midagi ei aima, ikka märgid on need, mis viitavad

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatuna ühest teisest teemast, kus “heategija” naisele teatas mehe vägitegudest, küsin, et mis teie arvate – kas naine saab aru, kui mehel on teine naine? Ma ei pea silmas juhusuhteid või põgusat afääri, mida saab edukalt varjata vaid päris mitmeid kuid kuni aastaid kestvaid kõrvalsuhteid.

Mis teie arvate?

Mina sain aru kohe. Mees oli niivõrd loll et tuli koju, teise naise parfüümi lõhn juures.
Uurisin asja, ei ei, minul pidid olema luulud, see on tema enda lõhn, mina tunnen valesti. No kuulge…
Ok, esiti püüdsin ikka mõelda, et äkki tõesti ma eksin. No lootsin. Ei, see lõhn oli kogu aeg sama ja ainult tööpäeviti. Ehk siis kohtusid pea iga tööpäev, enamasti lõuna ajal. Alguse poole ka hommikuti. Mehele tekkisid kummalised varajased koosolekud. Lõuna paiku telefonile ei vastatud. Tunde. Töö selline, et annab vabalt ära käia. Lisaks kevadel üks nädalane koolitus, kus armuke töenäoliselt kaasas oli. Tagasi tulles nuusutasin riided üle, ikka sama hais juures.
Lisaks muutus kurjaks. Ühel hetkel külvab armuavaldustega üle, teisel hetkel ei ole vastikumat inimest olemas.
Hügieeni vms riiete koha pealt ei muutunud midagi.
Kaua aega kannatasin seda jama, kui küsisin otse armukese kohta, sõimas roppude sõnadega ja hull jms kõik olema pidin.
Seksi koha pealt oli väga aktiivne.
Ja muidugi telefonis kogu aeg mingi sahkerdamine käis.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:48; 12.08 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatuna ühest teisest teemast, kus “heategija” naisele teatas mehe vägitegudest, küsin, et mis teie arvate – kas naine saab aru, kui mehel on teine naine? Ma ei pea silmas juhusuhteid või põgusat afääri, mida saab edukalt varjata vaid päris mitmeid kuid kuni aastaid kestvaid kõrvalsuhteid.

Mis teie arvate?

Mina sain aru kohe. Mees oli niivõrd loll et tuli koju, teise naise parfüümi lõhn juures.

Uurisin asja, ei ei, minul pidid olema luulud, see on tema enda lõhn, mina tunnen valesti. No kuulge…

Ok, esiti püüdsin ikka mõelda, et äkki tõesti ma eksin. No lootsin. Ei, see lõhn oli kogu aeg sama ja ainult tööpäeviti. Ehk siis kohtusid pea iga tööpäev, enamasti lõuna ajal. Alguse poole ka hommikuti. Mehele tekkisid kummalised varajased koosolekud. Lõuna paiku telefonile ei vastatud. Tunde. Töö selline, et annab vabalt ära käia. Lisaks kevadel üks nädalane koolitus, kus armuke töenäoliselt kaasas oli. Tagasi tulles nuusutasin riided üle, ikka sama hais juures.

Lisaks muutus kurjaks. Ühel hetkel külvab armuavaldustega üle, teisel hetkel ei ole vastikumat inimest olemas.

Hügieeni vms riiete koha pealt ei muutunud midagi.

Kaua aega kannatasin seda jama, kui küsisin otse armukese kohta, sõimas roppude sõnadega ja hull jms kõik olema pidin.

Seksi koha pealt oli väga aktiivne.

Ja muidugi telefonis kogu aeg mingi sahkerdamine käis.

Kuidas lõpuks vahele võtsid siis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

i

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oli niivõrd loll et tuli koju, teise naise parfüümi lõhn juures.
Uurisin asja, ei ei, minul pidid olema luulud, see on tema enda lõhn, mina tunnen valesti. No kuulge…

Ka üsna tavaline stsenaarium, naistel on reeglina hea nina ja kui parfüümi kandev naine kasvõi embab, jääb lõhn külge. Mu oma lapsel on nt pool päeva lapsehoidja lõhnaõli lõhn küljes, eriti juustes, kui see temaga müranud on.
Teine klassika on valet värvi või pikkust juuksekarvad pintsakul, autos vms, elus ei märka mehed nii koristada, et naise silm midagi kahtlast ei tuvastaks. Üks seik oma suguvõsast, armuke unustas alukad autosse, mees peitis kindalaekasse ja unustas sealt koristada. Üsna ühemõtteline vahelejäämine.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 04:04; 09.08 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oli niivõrd loll et tuli koju, teise naise parfüümi lõhn juures.

Uurisin asja, ei ei, minul pidid olema luulud, see on tema enda lõhn, mina tunnen valesti. No kuulge…

Ka üsna tavaline stsenaarium, naistel on reeglina hea nina ja kui parfüümi kandev naine kasvõi embab, jääb lõhn külge. Mu oma lapsel on nt pool päeva lapsehoidja lõhnaõli lõhn küljes, eriti juustes, kui see temaga müranud on.

Teine klassika on valet värvi või pikkust juuksekarvad pintsakul, autos vms, elus ei märka mehed nii koristada.

Jep, mul jäi sedasi üks kolleeg oma naisele vahele – pikad, mustad juuksekarvad olid turvavöö külge jäänud. Naine ise oli punapea…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 13:26; 08.08 14:13; 08.08 20:46; 09.08 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel üks triviaalne küsimus. Kuidas te saate nuhkida mehe telefonis ja arvutis? Tänapäeval on ju kõik paroolide või näpujäljega? Täitsa tõsiselt! Tahaks ka osata. Ilmaski ei teeks ma mehe näpujälge järele ja ei suudaks välja mõelda paroole.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 20:36; 08.08 22:40; 09.08 19:06; 09.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel üks triviaalne küsimus. Kuidas te saate nuhkida mehe telefonis ja arvutis? Tänapäeval on ju kõik paroolide või näpujäljega? Täitsa tõsiselt! Tahaks ka osata. Ilmaski ei teeks ma mehe näpujälge järele ja ei suudaks välja mõelda paroole.

Minul nt on mehe telefonis minu sõrmejälg ka salvestatud. Mitte seepärast, et oleks nõudnud, vaid kui nt sõidame kuhugi võõrasse kohta, siis tavaliselt tema telefoniga vaatame gpsi. Läks tüütuks pidevalt tema näpuga susimine, sisestas minu oma ka sinna.
Arvuti osas – nt on koduarvuti, kuhu mees on oma asjad sisse loginud. Kui fb’sse minna, on tema kohe seal sees.

Mul küll ei ole vajadust olnud nuhkida ega tee ka seda, aga see on nii, kuidas mina saaks ligi tema telefonile, arvutile. Ilmselt kui seal midagi oleks, mis välja võib tulla, siis ta nii lahkelt enam asju ei hoiaks ligipääsetavana.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 10:45; 08.08 13:22; 09.08 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhutunne tavaliselt ei peta.
Aga üldiselt mingi muutus käitumises – nii halvemuse kui ka paremuse poole. Kindel tunnus on aga, kui enne vedeles telefon kus iganes, arvuti oli lahti jms, siis nüüd enam mitte. Enne ei vaevunud mujale telefoniga rääkima minema, nüüd küll.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel üks triviaalne küsimus. Kuidas te saate nuhkida mehe telefonis ja arvutis? Tänapäeval on ju kõik paroolide või näpujäljega? Täitsa tõsiselt! Tahaks ka osata. Ilmaski ei teeks ma mehe näpujälge järele ja ei suudaks välja mõelda paroole.

Teame vastastikku arvutiparoole. Mees vist minu oma pole aastaid kasutanud, mina tema oma küll – vahel ikka helistab töölt, et tal jäi exceli fail kodus lahti, kas ma paneksin selle kinni (et pärast poleks dropboxis mitut versiooni ja jumal teab, milline neist see õige on).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, et te olete eelnevalt ikka jaganud usaldust (sõrmejälgi ja paroole), mitte ei ole osanud huupi või mingite teadelike vahenditega nende kontodele/telefoni sisse logida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 20:36; 08.08 22:40; 09.08 19:06; 09.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel üks triviaalne küsimus. Kuidas te saate nuhkida mehe telefonis ja arvutis? Tänapäeval on ju kõik paroolide või näpujäljega? Täitsa tõsiselt! Tahaks ka osata. Ilmaski ei teeks ma mehe näpujälge järele ja ei suudaks välja mõelda paroole.

Minu mehel on kõik arvutid ja telefonid parooli all. Eluaeg olnud ja minuga neid jaganud iial pole. Armukesele muide jagas. Kirjad leidsin tänu vanale tahvlile, mille olemasolu ta oli unustanud. Parooli polnud ja gmaili sain kohe sisse. Ma oleks siiani loll luuludega idioot tema sõnade järgi, kui ma neid kirju leidnud poleks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 22:27; 08.08 22:35; 09.08 21:46; 09.08 23:05; 10.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel üks triviaalne küsimus. Kuidas te saate nuhkida mehe telefonis ja arvutis? Tänapäeval on ju kõik paroolide või näpujäljega? Täitsa tõsiselt! Tahaks ka osata. Ilmaski ei teeks ma mehe näpujälge järele ja ei suudaks välja mõelda paroole.

Kui mees täis ja magab, pane sõrm vastu ????

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 17:52; 09.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tublid naised, kes suudavad sellistes olukordades nii kaine mõistusega olukorrad lahendada. Mina ei saanud aru mehe kõrvalsuhtest, õigemini ei tahtnud seda tunnistada, kedagi ei kuulanud, kuigi mulle sellest räägiti, lõpuks jäi meie kodus vahele, kui töö lähestusest tulin. Olen muidu rahuliku loomuga, aga sel hetkel kaotasin täieliku enesevalitsuse, karjusin, läksin kallale, hüsteeritsesin, lõhkusin nõusid jne..no täielik hull. Aastaid on sellest möödas ja siiani meenutan, kuidas on võimalik, et ma selliseks muutusin, poleks seda elusees endast uskunud. ühesõnaga kogu selle loo juures oli minu puhul kõik vastupidi, ei saanud aru mehe kõrvalsuhtest ja teada saades ei suutnud jääda normaalseks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen muidu rahuliku loomuga, aga sel hetkel kaotasin täieliku enesevalitsuse, karjusin, läksin kallale, hüsteeritsesin, lõhkusin nõusid jne..no täielik hull. Aastaid on sellest möödas ja siiani meenutan, kuidas on võimalik, et ma selliseks muutusin, poleks seda elusees endast uskunud. ühesõnaga kogu selle loo juures oli minu puhul kõik vastupidi, ei saanud aru mehe kõrvalsuhtest ja teada saades ei suutnud jääda normaalseks.

Mina läksin ka hulluks ja tegin hulle tegusid. Mõistus lihtsalt kadus.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 22:27; 08.08 22:35; 09.08 21:46; 09.08 23:05; 10.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ega kui mees ise poleks natuke loll, siis ei saakski jälile. Tihti nad on. Egas petjad pole mingid imeinimesed, kõik teevad ju vigu. Siis on küsimus selles, kui tõsiselt on naisel tahtmine tuhnida – õigemini mitte tahtmine vaid vajadus. Kui mees ikka väga veidralt käituma hakkab, pereliikmete vastu varasemast vastikumaks muutub, siis see vajadus loomulikult kasvab.

Mõni hakkab süümepiinade mõjul pereliikmetega kenamini käituma, siis ei olegi vajadust nuhkida, aga see versioon tavaliselt on võimalik vaid siis, kui mehe tööalane ja kodune koormus pole seni olnud väga suured, muidu ei jätku ju ei ajalist ega vaimset ressurssi. Enamasti ikka jääb koduste jaoks aega ja tähelepanu vähemaks.

NB: sama kehtib ka vastupidisel juhul, kui petjaks on naine. Aga mehed statistiliselt keskmiselt märkavad seda halvemini.

Noh ja alati võib meeleolumuutuste taga olla ka midagi muud. Tervisehäired, pinged tööl, pikaajaline stress. Seega täit kindlust ei ole.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 12:43; 09.08 23:22; 10.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel üks triviaalne küsimus. Kuidas te saate nuhkida mehe telefonis ja arvutis? Tänapäeval on ju kõik paroolide või näpujäljega? Täitsa tõsiselt! Tahaks ka osata. Ilmaski ei teeks ma mehe näpujälge järele ja ei suudaks välja mõelda paroole.

Kui mees täis ja magab, pane sõrm vastu ????

Kõlab, nagu iga normaalne mees oleks regulaarselt pilditu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 10:01; 08.08 17:23; 08.08 18:19; 08.08 19:59; 08.08 20:52; 10.08 00:17; 13.08 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav see, et mehed jäävad kiiresti vahele aga naised peaaegu kunagi mitte 🙂 tean päris mitut naist, kellel aastaid armukese olnud ja mehed ei kahtlustagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 18:23; 09.08 03:09; 10.08 01:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas naine saab aru, kui mehel on armuke? Või ei saa?