Esileht Pereelu ja suhted Kas naine saab aru, kui mehel on armuke? Või ei saa?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Kas naine saab aru, kui mehel on armuke? Või ei saa?

Postitas:

Huvitav see, et mehed jäävad kiiresti vahele aga naised peaaegu kunagi mitte ???? tean päris mitut naist, kellel aastaid armukese olnud ja mehed ei kahtlustagi.

Just, ja samas on hulk mehi, kes kahtlustavad oma naisi ilmaasjata. Eks see tuleb elustiilide erinevusest ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 12:43; 09.08 23:22; 10.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat mina ei saanud aru. Kuigi mees oli ka varasemalt petnud ja muster oli sama. Olin kindel, et saan aru kuid ei. Jah, tal olid kõik klassikalised petja kiiksud aga ma lihtsalt ei uskunud, et ta peale eelmisi jamasid ikka veel riskiks petmisega. Ikka väga raskelt saime uuesti ree peale ja pere toimima. Tema oli see kes andestust palus ja maad ja taevad kokku lubas. Ma tõesti poleks unes ka arvanud, et ta midagi sellist veel teeks. Aga tegi ja kümme korda hullemini. Pool aastat seksis ja kohtus ta oma armukesega peaaegu igapäev. Töökaaslane, seksiti tööl, hotellides, isegi metsas. Töö tal selline, et imehästi annab skeemitada. Pluss veel kodus saatis kümneid kirju päevas pluss alasti pilte. Tehti õhtuti koeraga kahetunniseid jalutuskäike jne jne. Ma lihtsalt ei saa aru kuidas ma niiii pime olin. Aastase lapsega rakkes ja lihtsalt ei saanud aru. Mees muidu väga suur lastega tegeleja, sel ajal isegi nendest ei teinud välja. Täiesti teine mees aga mina olin pime. Vahepeal küll tekkis kahtlusi aga mees oskad need nii hästi ümbet lükata ja mind idioodiks nimetada, et uskusin seda isegi. Vahele jäi väga lollisti. Lihtsalt nägin kuidas köögis kohvitassi taga minu sisenedes kiirelt gmail suleti. Sel hetkel ma teadsin. Palumine asju tunnistada ei aidanud. Sõimas mind hoopis koledate nimedega ja läks kodust ära. Takkajärgi tean, et kirju ja pilte kustutama. Aga mina hakkasin nuhkima ja õnnestus leida sadu kirju gnailist pluss pildid. Sain kõik teada, mida nad olid teinud. Neile meeldis kirja teel plaane teha ja pärast heietada kui tore oli. See oli lihtsalt kohutav. Kohutav teadasaamine….

Hiljem läks kohe pusle paika ja sain aru kuidas kõik mulle näkku karjus, et mees petab aga ma lihtsalt ei uskunud. Ja neil oli nii suur armastus, et tehti juba abieluplaane.

Mees siiani kraabib mu jalga ja palub andestust. Võimatu.

Minu eks saatis ka armukesele päevas! kümneid kirju, endast alasti fotosi. Kirjades heietas kuidas nad olid ja tegid ja kui super kõik oli ja kuidas igatseb ja tahab jälle. Sekka kiruti ka mind. Selline mehepoolne tagaselja kirumine ja laimamine tegi kõige rohkem haiget.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 10:10; 08.08 10:47; 08.08 13:51; 08.08 17:59; 08.08 19:07; 08.08 22:06; 10.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks saatis ka armukesele päevas! kümneid kirju, endast alasti fotosi. Kirjades heietas kuidas nad olid ja tegid ja kui super kõik oli ja kuidas igatseb ja tahab jälle. Sekka kiruti ka mind. Selline mehepoolne tagaselja kirumine ja laimamine tegi kõige rohkem haiget.

Jah. Sama.
Aga mis teist edasi sai? Kas läks ära kui teada said?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 22:27; 08.08 22:35; 09.08 21:46; 09.08 23:05; 10.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud midagi aru. Mehe käitumine ja minuga läbisaamine oli täpselt samasugune, telefoni ei peidetud, ta ei jäänud kordagi kuskile ööseks, samuti ei olnud üksinda väljaskäimisi, mida kahtlaseks pidada. Väga kodulembene inimene, kellega oli (näiliselt) väga õnnelik suhe. Kui ta lõpuks vahele jäi siis alles sain aru, milline illusioon see kõik oli ning kui kahepalgeline võib olla inimene, kelle kohta arvasin, et tean teda läbi ja lõhki.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin see naine, kelle mees armukese parfüümiga nn vahele jäi.

Meenus veel paar detaili.Ehk kellegile abiks.

Kui hakkasin naisterahva parfüümi peale märkusi tegema, siis esialgu sõimas, tembeldas hulluks jne. Mõne aja pärast lõhn kadus. Naiivsuses lootsin, et ehk tegigi lõpu. Oh ei. Hakkas hoopis peale kohtingut end pesema, armukese juures siis. Sellest on väga lihtne aru saada. Kui mees end hommikul lõhnastab, siis see lõhn õhtul kella viieks niisama lihtsalt ihult ei kao. Kohe oli aru saada, mis päevadel oldi kohtutud ja millal mitte. Kohtingupäeval oli mees täiesti parfüümivaba, muudel päevadel (no neid oli küll harva) oli töölt tulles alati kerge tema enda lõhn juures.
Aga sellega asi ei piirdunud. Vahapeale jäid ju jõulud ja ühel hetkel tunnen, hmmm, midagi uut on. Ilmselt oli armuke kinkinud jõuludeks mingi parfüümdeodorandi ja mees siis peale aktsiooni ja pesemas käimist seda kaenla alla määris!
Võtsin ette, mis veider lõhn see on? Kokutas et eee see tema enda oma. No ei olnud, endal tal tavaline tagasihoidliku lõhnaga deodorant aga see oli ikka konkreetselt meetri kaugusele tunda ja tugeva lõhnaga. Ja mis põhiline, võõras!
Paaril korral võtsin veel sõna, siis ta rohkem seda ei kasutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:48; 12.08 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahel käis eks pühapäeva hommikul kepikõnnil

Vot see on hea.

Kusjuures kõnnikepid viskas autosse, et sõidab kilomeetri jagu kõnniraja äärde. Ju siis kõnnikeõppe vaja ei läinudki.

Mis mees üldse kepikõndi harrastab, see peab tõesti kas valetama või homo olema. Naeraks end puruks kui mees väidaks, et kepikõndi läheb tegema. Esmalt arvaks, et kas on hulluks läinud või kõrge palavik, aga usutav väljamõeldis see küll ei ole.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahel käis eks pühapäeva hommikul kepikõnnil

Vot see on hea.

Kusjuures kõnnikepid viskas autosse, et sõidab kilomeetri jagu kõnniraja äärde. Ju siis kõnnikeõppe vaja ei läinudki.

Mis mees üldse kepikõndi harrastab, see peab tõesti kas valetama või homo olema. Naeraks end puruks kui mees väidaks, et kepikõndi läheb tegema. Esmalt arvaks, et kas on hulluks läinud või kõrge palavik, aga usutav väljamõeldis see küll ei ole.

See küll tõele ei vasta. Väga paljud tõsised sportlased teevad kergemaks aktiivsuseks just kepikõndi. Mehed ka. Kepikõnni ja tavalise kiirema jalutamise vahe on selles, et õige tehnikaga kepikõnnil töötab ka ülakeha.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 10:01; 08.08 17:23; 08.08 18:19; 08.08 19:59; 08.08 20:52; 10.08 00:17; 13.08 01:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas naine saab aru, kui mehel on armuke? Või ei saa?