Esileht Pereelu ja suhted Kas on väga jube kui naine ise ühendust võtab?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )

Teema: Kas on väga jube kui naine ise ühendust võtab?

Postitas:

Kuidas tänapäeval on, kas juba loetakse seda normaalseks või on pigem ikka eemaletõukav hoopis?
Sotsiaalmeediat eriti ei kasuta, siis selline ohutu ja mittemidagiütlev lähenemine jääb ära. Ise ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud, seega kas oleks ok ise helistada (nr netis olemas)?
Ka meeste vastused on praegu väga oodatud, kui palju võib naine ise ära teha ja kust maalt on see juba liiga palju?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 09:21; 20.11 09:17; 20.11 18:15; 22.11 01:23; 22.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas tänapäeval on, kas juba loetakse seda normaalseks või on pigem ikka eemaletõukav hoopis?

Sotsiaalmeediat eriti ei kasuta, siis selline ohutu ja mittemidagiütlev lähenemine jääb ära. Ise ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud, seega kas oleks ok ise helistada (nr netis olemas)?

Ka meeste vastused on praegu väga oodatud, kui palju võib naine ise ära teha ja kust maalt on see juba liiga palju?

No mul oli kunagi üks paarikuuline suhe ühe neiuga, mis hakkas nii. Hommikul koputati minu metsatalus uksele ja öeldi, tere mine olen J…… saame tuttavaks.
Tund aega hiljem juba seksisime.
Mina olin siis 25 tema 21. Paraku oli ta lapsega ja minule siis oli kooselu lapsega naisega välistatud. Suhe oleks võinud kauemgi kesta, aga tema vist ikka otsis omale koos lapsega pesapaika.
Nii, et võid julgesti ühendust võtta.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Ise ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud, seega kas oleks ok ise helistada (nr netis olemas)?

Oleneb mis su eesmärk on, kui lihtsalt korraks kokku saada, üheöösuhe, või lühike suhe, siis miks mitte.

Kui aga sooviksid ise pikemat suhet, siis mina küll ei hakkaks internetist leitud tel. nr. peale helistama, et niiöelda tutvust uuendada ja flirtida, see jätaks ikka väga meeleheitliku mulje. Kui leiad mõne muu ettekäände helistamiseks, mis poleks läbinähtav, siis võid ju seda ka proovida.
Pigem üritaks niisama kuskil “kokku põrgata” – kasvõi toidupoes, ajada mõne sõna sõbralikult juttu ja siis ära minnes naeratades visata, et – mul praegu natsa kiire, aga võiksid mind mõnikord lõunale kutsuda, et saaksime pikemalt lobiseda vms 😀

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen võtnud, aga ei soovita. Kummagil juhul ei lahenenud asi minu jaoks sobivalt, lisaks tundsin end liiga pealetükkivana. Tõenäoliselt polnud meespool piisavalt huvitatud ja tulemus oleks ikkagi sama olnud, aga mõtlen, et vähemalt ühe mehe puhul oleksin võinud natuke oodata ja lasta temal esimesena ühendust võtta.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa suudad välja mõelda midagi väga põnevat, mis meest väga huvitaks, niiet ta ei saa sulle vastamata jätta, siis lase käia! Tead sa midagi, mis teda erialaselt või hobiliselt huvitab, mõnda head üritust, kuhu kutsuda teda? St nii et mitte sina ja tema koos läheksid, vaid saada talle kutse stiilis “leidsin huvitava ürituse ja mõtlesin korraks sinu peale, et sulle võiks seal meeldida”-stiilis (ehk ta isegi vastab või läheb). Midagi, mis oleks nagu põhju, aga ühtlasi annaks teada, et “vaata kui lahedaid asju mina teen, kas sa ei tahaks”, mitte rõhuga “ma otsin meeleheitlikult suhet ja tahaks kangesti suhelda” (isegi kui see on nii 😛 ). Niisama “tsau, mis teed?” pole mõtet, lõpeks suure tõenäosusega piinlikult ja kokutades.
Tead sa tema sünnipäeva vms, kus oleks ka ohutu ühendust võtta?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinu puhul oleks see ühest suhtest kiiresti teise minemine? St et kui ta arvab, et sa oled kellegi teisega koos, siis 1) millal te viimati kohtusite ja 2) mis ajast alates sa enam ei ole “hõivatud”?

Siin vbla polegi kõige olulisem see, et sa võtad ise ühendust või ootad, vaid see kui pikk aeg on möödas su eelmisest suhtest. Kui see võimalik uus suhe mehega, kellest kirjutad, oleks kiirustav asendussuhe, siis ei olekski erilist vahet, kumb esimesena kontakti otsiks, ikkagi võib see asi luhta minna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühendust võtta võib, aga taga ajada ei ole mõtet.
Ehk et kui leiadki mingi hea ettekäände, miks helistada ja kuidagi suudad sisse põimida selle, et oled nüüd vaba ja sooviksid kohtuda vms, siis sellest aitab.
Kui mees selle peale ohje enda kätte ei haara, siis ei ole mõtet.
Muidugi jah, võib ise taga ajada ja “endalegi” saada, aga minu kogemused ja ka kõrvalt nähtud elu on selline, et kui naine on ise niimoodi mehe ära sebinud, siis enamasti jääbki naine selles suhtes rohkem vaeva nägema ja rohkem pingutama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perkooli Moderaator

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 12:19; 20.11 06:54; 21.11 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi tasub ühendust võtta. See näitab, et sinu poolne huvi on tõsine. Mees siis otsustagu, kas talle pakub huvi või mitte. Põhiline, et peale seda ei hakkaks peale käima, muidu jätad meeleheitlikku mulje.
Mina mehena oleksin küll väga meelitatud kui keegi minu vastu huvi tunneks. Isegi kui see naine oleks kole, siis hea teada ja sõbrad võib ikka olla. Mingit jahtimist koleda naise poolt ilmselt ei kannataks küll.
Naiste poolt algatamine on ok. Ega sa ei palu püksilukku avada. Soov tuttavaks saada on täiesti normaalne suhtlemise osa.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 19.11 16:18; 20.11 05:15; 20.11 19:26; 21.11 08:03; 21.11 11:15; 22.11 00:10; 22.11 06:36; 01.12 18:23; 01.12 18:54; 01.12 19:11; 01.12 21:32; 02.12 08:23; 02.12 10:09; 02.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on huvitatud, küll ta võtab siis ka ühendust. Ikka on kuulda kurtmist, kuidas krokodillid kirjutavad ja ahistavad. Eks nad on ka siit inspiratsiooni saanud, et muidugi kirjuta ja küsi midagi huvitavat ja ole meeleheitlik.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti ühiskond on ikka siis 1950-ndates, kus naine pidi lihtsalt ootama, lokikest keerutama ja vihjeid andma (mida siis ikka loodetavasti õigesti loeti!)…
Ma saan aru, et antud mehel on otsustamiseks vaja teada, et naine on nüüd vaba… Kuidas ta peaks seda teada saama, kui naine temaga ühendust ei võta ja ei ütle… Kuidagi telepaatiliselt? Tuleb oodata, kuniks linna peal kogemata kokku trehvavad ja siis seda niimoodi kogemata, ümber nurga mainida ja eeldada, et teine pool saab aru…
Nojah, kindlasti annab enda elu muidugi veel keerulisemaks elada…

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viru tänavale peab minema ulguma, siis jutud liiguvad

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 19.11 16:18; 20.11 05:15; 20.11 19:26; 21.11 08:03; 21.11 11:15; 22.11 00:10; 22.11 06:36; 01.12 18:23; 01.12 18:54; 01.12 19:11; 01.12 21:32; 02.12 08:23; 02.12 10:09; 02.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 12:19; 20.11 06:54; 21.11 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiaalmeediat eriti ei kasuta, siis selline ohutu ja mittemidagiütlev lähenemine jääb ära. Ise ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud, seega kas oleks ok ise helistada (nr netis olemas)?

Kui sa kindlalt tead, et ta muidu oleks huvitatud, ainult see sinu senine hõivatud oleks segas, siis mis seal ikka, helista ja ütle, et: “Jaan, kuule, ma olen nüüd vaba. Oled sa veel huvitatud?”
Edasi oleneb juba Jaanist, aga jätame endale kõik meelde, et eitav vastus (näiteks: “Aitäh, aga ma tõesti ei ole huvitatud.”) ei ole küsija solvamine, kui see on viisakalt esitatud ja seda tuleks lihtsalt aktsepteerida, muud midagi. Ja sõpradeks võib ikka jääda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 07:38; 22.11 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiaalmeediat eriti ei kasuta, siis selline ohutu ja mittemidagiütlev lähenemine jääb ära. Ise ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud, seega kas oleks ok ise helistada (nr netis olemas)?

Kui sa kindlalt tead, et ta muidu oleks huvitatud, ainult see sinu senine hõivatud oleks segas, siis mis seal ikka, helista ja ütle, et: “Jaan, kuule, ma olen nüüd vaba. Oled sa veel huvitatud?”

Edasi oleneb juba Jaanist, aga jätame endale kõik meelde, et eitav vastus (näiteks: “Aitäh, aga ma tõesti ei ole huvitatud.”) ei ole küsija solvamine, kui see on viisakalt esitatud ja seda tuleks lihtsalt aktsepteerida, muud midagi. Ja sõpradeks võib ikka jääda.

Kindlalt muidugi ei tea, alati on võimalus, et kõik see pilkude mäng ja juhuslikud puudutused oli lihtsalt sel hetkel ja enam ta ei mõtlegi minu peale. Et kujutan siin lihtsalt asju ette endale. Kuigi ausalt, siis tundus ta vägagi huvitatud olevat.
Aga kui ma ühendust ei võta, siis ei saagi teada ka tegelikult, sest ise ta seda ilmselt ei teeks. Kui nii võtta, siis ega mina ka ei hakkaks kontakti otsima inimesega, keda tean olevat hõivatud, see arusaadav.
Eks tuleb mingil hetkel süda rindu võtta, ja liiga kaua pole ka vist hea oodata, leiab kellegi teise juba muidu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 09:21; 20.11 09:17; 20.11 18:15; 22.11 01:23; 22.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase mehel MEES olla! Vaid väga ebakindla mehe puhul võib juhtuda, et sellest asja saab, kui hakkad ennast talle kaela määrima. Normaalsed mehed tahavad ise jahti pidada.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sotsiaalmeediat eriti ei kasuta, siis selline ohutu ja mittemidagiütlev lähenemine jääb ära. Ise ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud, seega kas oleks ok ise helistada (nr netis olemas)?

Kui sa kindlalt tead, et ta muidu oleks huvitatud, ainult see sinu senine hõivatud oleks segas, siis mis seal ikka, helista ja ütle, et: “Jaan, kuule, ma olen nüüd vaba. Oled sa veel huvitatud?”

Edasi oleneb juba Jaanist, aga jätame endale kõik meelde, et eitav vastus (näiteks: “Aitäh, aga ma tõesti ei ole huvitatud.”) ei ole küsija solvamine, kui see on viisakalt esitatud ja seda tuleks lihtsalt aktsepteerida, muud midagi. Ja sõpradeks võib ikka jääda.

Kindlalt muidugi ei tea, alati on võimalus, et kõik see pilkude mäng ja juhuslikud puudutused oli lihtsalt sel hetkel ja enam ta ei mõtlegi minu peale. Et kujutan siin lihtsalt asju ette endale. Kuigi ausalt, siis tundus ta vägagi huvitatud olevat.

Aga kui ma ühendust ei võta, siis ei saagi teada ka tegelikult, sest ise ta seda ilmselt ei teeks. Kui nii võtta, siis ega mina ka ei hakkaks kontakti otsima inimesega, keda tean olevat hõivatud, see arusaadav.

Eks tuleb mingil hetkel süda rindu võtta, ja liiga kaua pole ka vist hea oodata, leiab kellegi teise juba muidu.

Mina prooviksin. Oma tundeid koheselt “letti ei laotaks”, aga leiaksin võimaluse temaga kokku saada. Kutsu ta näiteks lõunat sööma vmt (Hei! Nälg tapab. Kas tuleksid minuga lõunale?). Kui mehel on huvi olemas, siis ta haarab ka väiksest vihjest kinni ja kui “pilkude mäng” on minevik, siis sinna see jäägugi. Kui ei proovi, siis ei saa teada.
Olen ise koos oma nooruspõlve armastusega, kellega elu viis tosinaks aastaks lahku. Kui poleks olnud juhuslikku kohtumist ja juhuslikult poetatud vihjet, siis poleks tõenäoliselt elu suurimat tunnet tunda saanud. Tee see samm ära, aga ära järgi jooksma ja end kaela määrima hakka. Edasine on kõik meesterahva kätes, las ta jahib ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:43; 02.12 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase mehel MEES olla! Vaid väga ebakindla mehe puhul võib juhtuda, et sellest asja saab, kui hakkad ennast talle kaela määrima. Normaalsed mehed tahavad ise jahti pidada.

Aga antud juhul peaks mees teada saama, et naine on vaba. Kas siis peaks lootma sellele, et info ikkagi liigub kuidagi ning lõpuks täditütre poja töökaaslase käest saab mees teada, et naine on vaba? Senikaua keerutama lokikest ja ootama?

Ma arvan, et antud juhul peaks naine ikkagi helistama ja ütlema, et olen vaba ja saaks äkki kokku ja räägiks. Kui mees reageerib sellele ükskõikselt ega ilmuta mingit kokkusaamise soovi, saab naine asja enda jaoks vähemalt lõpetatuks lugeda ja eluga edasi minna.

Parem negatiivne teadasaamine, kui igavene praadimine “mis kõik võibolla oleks võinud olla, kui ma oleks julguse kokku võtnud ja helistanud”. Ma ise olen kunagi ühele mehele e- kirja saatnud, et saaks kokku või nii. Vastus oli äraütlev, aga ma olen ikkagi rahul, et kirjutasin – asi sai selgeks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 14:30; 21.11 09:36; 21.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase mehel MEES olla! Vaid väga ebakindla mehe puhul võib juhtuda, et sellest asja saab, kui hakkad ennast talle kaela määrima. Normaalsed mehed tahavad ise jahti pidada.

Aga antud juhul peaks mees teada saama, et naine on vaba. Kas siis peaks lootma sellele, et info ikkagi liigub kuidagi ning lõpuks täditütre poja töökaaslase käest saab mees teada, et naine on vaba? Senikaua keerutama lokikest ja ootama?

Ma arvan, et antud juhul peaks naine ikkagi helistama ja ütlema, et olen vaba ja saaks äkki kokku ja räägiks. Kui mees reageerib sellele ükskõikselt ega ilmuta mingit kokkusaamise soovi, saab naine asja enda jaoks vähemalt lõpetatuks lugeda ja eluga edasi minna.

Parem negatiivne teadasaamine, kui igavene praadimine “mis kõik võibolla oleks võinud olla, kui ma oleks julguse kokku võtnud ja helistanud”. Ma ise olen kunagi ühele mehele e- kirja saatnud, et saaks kokku või nii. Vastus oli äraütlev, aga ma olen ikkagi rahul, et kirjutasin – asi sai selgeks.

Ma mõtlen ka. Muidu ma ise kontakti ei otsikski, aga praegu on just see nõme olukord, et ta ei ole teadlik sellest, et ma vaba olen. Seega ma peaks talle seda kuidagi ütlema, aga nüüd on vaja välja mõelda kuidas seda teha nii, et see läbinähtav ei ole. Välja ma teda kindlasti ei kutsu, see oleks liig. Lihtsalt annan edasi vajaliku info ja kui ta on huvitatud, siis teab juba ise mida edasi teha. Kui ei tee midagi, siis järelikult on ka huvi kadunud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 09:21; 20.11 09:17; 20.11 18:15; 22.11 01:23; 22.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näen ainukese variandina lisada facebooki suhtesaatus single ja küll ta märkab seda kui huvitatud. Facebook annab automaatselt teada kui sõbrad olete 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ma saan aru, miks uudistes tädid käivad jääkülmas meres ujumas. Nad ei kannata enam kuidagi “kuuma” välja ühele metsamajakese uksele koputamist ja mis eriti veel, tund ootamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase mehel MEES olla! Vaid väga ebakindla mehe puhul võib juhtuda, et sellest asja saab, kui hakkad ennast talle kaela määrima. Normaalsed mehed tahavad ise jahti pidada.

Aga antud juhul peaks mees teada saama, et naine on vaba. Kas siis peaks lootma sellele, et info ikkagi liigub kuidagi ning lõpuks täditütre poja töökaaslase käest saab mees teada, et naine on vaba? Senikaua keerutama lokikest ja ootama?

Ma arvan, et antud juhul peaks naine ikkagi helistama ja ütlema, et olen vaba ja saaks äkki kokku ja räägiks. Kui mees reageerib sellele ükskõikselt ega ilmuta mingit kokkusaamise soovi, saab naine asja enda jaoks vähemalt lõpetatuks lugeda ja eluga edasi minna.

Parem negatiivne teadasaamine, kui igavene praadimine “mis kõik võibolla oleks võinud olla, kui ma oleks julguse kokku võtnud ja helistanud”. Ma ise olen kunagi ühele mehele e- kirja saatnud, et saaks kokku või nii. Vastus oli äraütlev, aga ma olen ikkagi rahul, et kirjutasin – asi sai selgeks.

Ma mõtlen ka. Muidu ma ise kontakti ei otsikski, aga praegu on just see nõme olukord, et ta ei ole teadlik sellest, et ma vaba olen. Seega ma peaks talle seda kuidagi ütlema, aga nüüd on vaja välja mõelda kuidas seda teha nii, et see läbinähtav ei ole. Välja ma teda kindlasti ei kutsu, see oleks liig. Lihtsalt annan edasi vajaliku info ja kui ta on huvitatud, siis teab juba ise mida edasi teha. Kui ei tee midagi, siis järelikult on ka huvi kadunud.

Saada miski postkaart või e-kiri, mis jõulusegaduses kindlasti kaduma läheb. Siis vanuri eas saate juhuslikult kokku ja selgub, et ta on sind alati elu armastuseks pidanud aga elanud asendusnaisega. Igaüks on oma õnne sepp. Perekooli teemat saab teha ja praadida aga helistada ja küsida, et kas ta oskab meheta naisele soovitada torujüri, seda ei saa. Kindla huvi korral oleks juba lähiajal torud läbi puhastatud 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 19.11 16:18; 20.11 05:15; 20.11 19:26; 21.11 08:03; 21.11 11:15; 22.11 00:10; 22.11 06:36; 01.12 18:23; 01.12 18:54; 01.12 19:11; 01.12 21:32; 02.12 08:23; 02.12 10:09; 02.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Nälg tapab. Kas tuleksid minuga lõunale?

Ma kujutan täitsa ette, mis emavaala pilt mehele sellise sõnumi peale silmade ette tekib…
Enne “Põgene!-t”

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.11 19:37; 21.11 20:27; 22.11 07:49; 01.12 18:21; 06.12 06:52; 07.12 07:08; 08.12 16:55; 08.12 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

se ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud

Vaevalt, et mõni mees oleks huvitatud “nüüd olen vaba” naisest. Meestel teatavasti eneseuhkust piisavalt, et sellise “nüüd kõlbad” (aga enne ei kõlvanud) asjaga kaasa minna.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.11 19:48; 21.11 21:50; 21.11 22:29; 21.11 23:07; 21.11 23:22; 21.11 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

se ta vaevalt et ühendust otsikski, kuna tema teada olen siiani veel hõivatud

Vaevalt, et mõni mees oleks huvitatud “nüüd olen vaba” naisest. Meestel teatavasti eneseuhkust piisavalt, et sellise “nüüd kõlbad” (aga enne ei kõlvanud) asjaga kaasa minna.

See on küll vale arvamus. Mehed sellist asja pigem hindavad, kui suhtes naine teise juurde ei jookse. Isegi kui see teine on nad ise. Mehed ikkagi on jahimehe tüüpi ja kättesaamatus vaid suurendab naise ihaldusväärsust.
Mulle on paar meest, kes minust sisse võetud, täpselt nii öelnudki, et teataksin kindlasti, kui peaksin mingi ime läbi vabaks jâäma.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 07:34; 21.11 23:02; 21.11 23:13; 21.11 23:29; 23.11 05:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lauslollus oma jahimehe jutuga. Keegi ei taha olla nr2. Tegi valiku, siis ei mingit ümbermõtlemist. Mingit tuulelippu mehed ei salli. Naine peab olema väärikas, enesekindel, otsustusvõimeline. Kui on suhtes ja see mees on tema mees, siis jätab päeva pealt maha ja läheb oma mehe juurde. Kui ei ole kindel endas, kardab moraalijüngreid, otsib kõikidelt umbtänavatelt heakskiitu, siis on tavaline ühiskonna tallaalune tuulelipp kullakaevaja. Vaatab kuidas uue olukorraga kohaneda. Enne ei kõlvanud aga nüüd asenduseks, nr2 meheks kõlbab? Naine, sa ei tea ise ka mida sa tahad. Sa võib-olla tead, mida sul vaja oleks aga see on lohutussuhe, enda väärtuse tõestamine jne. Sa ju ei hoolinud sellest mehest enne ega nüüd. Ole omaette ja puhka.

Jahimehest rägite nagu mingist oss-joobarist, kellele vaikne hiireke ennast kätte mängib. No ei lähe läbi. Jahimees näeb kohe ära kui lõvil pool karva läinud või kala hulbib pinnal kõht taeva poole. Jahimees võtabki sellise teadlikult möödaminnes kasutamiseks, nö koerale andmiseks. See ei ole trofee, mille üle uhkust tunda. Saak peaks mitte mängima pöösa taga lonkamist, et kerge kätte saada vaid peaks lõvina põõsast välja hüppama ja ründama jahimeest. Siis viiakse see trofee elutuppa aukohale ja räägitakse jutte

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 19.11 16:18; 20.11 05:15; 20.11 19:26; 21.11 08:03; 21.11 11:15; 22.11 00:10; 22.11 06:36; 01.12 18:23; 01.12 18:54; 01.12 19:11; 01.12 21:32; 02.12 08:23; 02.12 10:09; 02.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen võtnud sedaviisi küll ühendust ja isegi mitme mehega. Tasus ära, sest suhe oli ja peale suhte lõppu oleme sõbrad edasi. Nüüd mul lihtsalt on juba oma pereelu. Kui nüüd mõtlema hakata, siis isegi oma mehe sain endale tänu külge löömisele. Alguses ei tundnud teda üldse, kuid Facebookis lisasin ja hakkasime suhtlema. Nüüd on ka laps olemas. Kui aus olla siis olen ise üks tagaajaja ja ega magavale kassile hiir suhu ei jookse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saak peaks mitte mängima pöösa taga lonkamist, et kerge kätte saada vaid peaks lõvina põõsast välja hüppama ja ründama jahimeest. Siis viiakse see trofee elutuppa aukohale ja räägitakse jutte

Oh, taevas küll! Kõik inimesed pole draama-kärtsu-mürtsu-inimesed ning seega ei alga nende suhted ka selliste suurejooneliste šõude mahamängimisega, vaid palju lihtsamalt.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 14:30; 21.11 09:36; 21.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled noor siresäärne blondiin, võta ühendust või keset südaööd.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saak peaks mitte mängima pöösa taga lonkamist, et kerge kätte saada vaid peaks lõvina põõsast välja hüppama ja ründama jahimeest. Siis viiakse see trofee elutuppa aukohale ja räägitakse jutte

Oh, taevas küll! Kõik inimesed pole draama-kärtsu-mürtsu-inimesed ning seega ei alga nende suhted ka selliste suurejooneliste šõude mahamängimisega, vaid palju lihtsamalt.

Asi pole draamas ega seebi korraldamises. Sa saad ju ise ka aru, mis on passiivsuse põhjus. Mitte inimtüübis ole asi vaid tunnetes. Kui on tunded, siis on apaatne nohik ka äksi täis. Teemaalgataja aga mõtleb varuvariantide peale ja siis arutatakse, kuidas ennast mitte lolliks teha. Jätku parem vahele ja oodaku seda õiget.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 19.11 16:18; 20.11 05:15; 20.11 19:26; 21.11 08:03; 21.11 11:15; 22.11 00:10; 22.11 06:36; 01.12 18:23; 01.12 18:54; 01.12 19:11; 01.12 21:32; 02.12 08:23; 02.12 10:09; 02.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on väga jube kui naine ise ühendust võtab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.