Esileht Hobinurk Kas teie meelest on apteeker Melchiori filmid head?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Kas teie meelest on apteeker Melchiori filmid head?

Postitas:
Kägu

Raamatud on head keskaegse miljöö kirjeldamise  seisukohalt, jamaks kisub siis kui see üleleierdatud Poirot-stiilis krimka-käkk pihta hakkab. Võiks olla originaalsem. Ja sama kehtib siis ka  filmi kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen esimest osa näinud, seda näitas hiljuti Kanal 2. Korra vaatamist on film väärt. Ma oleks soovinud rohkem flirti apteekri ja tema juurde elama tulnud Keterlyni vahel. Mitte nii nagu filmis oli. Mees ütleb neiule, sa maga seal eestoas põrandal. Milline normaalne mees nii teeb? Apteeker oleks võinud neiu enda kõrvale sängi võtta ja siis oleks juba mingi põnevama stseeni saanud. Aga ehk teises ja kolmandas osas see lähebki nii ja me saame natuke erootikat näha.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui võrrelda mõne muu eestifilmiga, mis viimasel ajal valgust näinud, siis on ikka oluliselt parem (näiteks “Kuulsuse narride” jalagatagumikkunaljad, mis oli täielik ajaraiskamine minu jaoks).

Minu meelest oli Kuulsuse narrides väga hea osatäitmine Veiko Porkanenil, lõpuni väga väljapeetud osa.  Saaremäe vajus lõpuks päris ära.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõva reklaam, kehv teostus, veelgi kehvem järg, ei kvaliteeti ega sisu.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20. aastane linna apteeker,  no ei ole usutav. Apteekri õpipoiss, seda küll.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen esimest osa näinud, seda näitas hiljuti Kanal 2. Korra vaatamist on film väärt. Ma oleks soovinud rohkem flirti apteekri ja tema juurde elama tulnud Keterlyni vahel. Mitte nii nagu filmis oli. Mees ütleb neiule, sa maga seal eestoas põrandal. Milline normaalne mees nii teeb? Apteeker oleks võinud neiu enda kõrvale sängi võtta ja siis oleks juba mingi põnevama stseeni saanud. Aga ehk teises ja kolmandas osas see lähebki nii ja me saame natuke erootikat näha.

palun, ei, nüganeni tehtud erootikat tõesti ei taha näha!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul oli apteeker koos oma õpipoisiga ETV Anu saates. Räägiti filmi kolmandast osast, mis kinno kohe tuleb. Näidati filmi treilerit. Seal oli näha üks miilustamise stseen. Küllap saame ka erootikat õige natukene näha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul oli apteeker koos oma õpipoisiga ETV Anu saates. Räägiti filmi kolmandast osast, mis kinno kohe tuleb. Näidati filmi treilerit. Seal oli näha üks miilustamise stseen. Küllap saame ka erootikat õige natukene näha.

okei loodame siis vähemalt, et nüganen ise ei miilusta

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue filmi eellinastused juba toimuvad kinodes ja käisin vaatamas. Erootikat on ehk nii palju, et Melchiori enda paljast peed näidatakse. Aga seda, et naistel seal karvased jalad on, ma tähele ei pannud:https://elu.ohtuleht.ee/1083105/melchiori-naitleja-maarja-johanna-magi-keskaegse-naise-rollist-inimesed-vaatasid-imelikult-kui-karvaste-jalgadega-randa-laksin

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20. aastane linna apteeker, no ei ole usutav. Apteekri õpipoiss, seda küll.

Sa ikka tead, millised olid keskaegsed apteegid? Sealt ravi ei saanud.

https://menu.err.ee/927322/keskajal-sai-raeapteegist-inimliha-mis-hadade-vastu-pohimotteliselt-ka-aitas

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20. aastane linna apteeker, no ei ole usutav. Apteekri õpipoiss, seda küll.

Sa ikka tead, millised olid keskaegsed apteegid? Sealt ravi ei saanud.

https://menu.err.ee/927322/keskajal-sai-raeapteegist-inimliha-mis-hadade-vastu-pohimotteliselt-ka-aitas

Miks sa kõiki teisi lollideks pead ja topid siis ise mingeid amatöörlikke jutukesi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20. aastane linna apteeker, no ei ole usutav. Apteekri õpipoiss, seda küll.

Sa ikka tead, millised olid keskaegsed apteegid? Sealt ravi ei saanud.

https://menu.err.ee/927322/keskajal-sai-raeapteegist-inimliha-mis-hadade-vastu-pohimotteliselt-ka-aitas

Miks sa kõiki teisi lollideks pead ja topid siis ise mingeid amatöörlikke jutukesi?

Kõiki ei pea lollideks, kuid meie seas leidub lolle üksjagu. Isegi tänapäeval pole posimine kuhugi kadunud. Kas inimeste ravimine MMS-iga on targem tegu kui siili peenisega?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldinud osades kohtades see selline lapsehäälne näitlejatöö.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20aastane linna apteeker, no ei ole usutav. Apteekri õpipoiss, seda küll.

Vaata filmi, saad teada, miks ta noorelt apteekriks sai.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin telekast ja hakkasin reklaame lausa armastama. Tahtsin ikka lõpuni vaadata, aga jube igav oli ja reklaamidega sai mõnusalt edasi kerida. Raske oli neid karvanägusid üldse eristada, mul kehv nägude mälu.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen esimest osa näinud, seda näitas hiljuti Kanal 2. Korra vaatamist on film väärt. Ma oleks soovinud rohkem flirti apteekri ja tema juurde elama tulnud Keterlyni vahel. Mitte nii nagu filmis oli. Mees ütleb neiule, sa maga seal eestoas põrandal. Milline normaalne mees nii teeb?

Ma vaatasin ka täna esimest osa, Melchior pidas teda ju poisiks? Viitas talle kohe peale kohtumist kui “poiss”

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen esimest osa näinud, seda näitas hiljuti Kanal 2. Korra vaatamist on film väärt. Ma oleks soovinud rohkem flirti apteekri ja tema juurde elama tulnud Keterlyni vahel. Mitte nii nagu filmis oli. Mees ütleb neiule, sa maga seal eestoas põrandal. Milline normaalne mees nii teeb?

Ma vaatasin ka täna esimest osa, Melchior pidas teda ju poisiks? Viitas talle kohe peale kohtumist kui “poiss”

See ongi ehe näide sellest, et vahitakse tuima näoga, aga millestki aru ei saada. Ta esineski poisina.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20. aastane linna apteeker, no ei ole usutav. Apteekri õpipoiss, seda küll.

Sa ikka tead, millised olid keskaegsed apteegid? Sealt ravi ei saanud.

https://menu.err.ee/927322/keskajal-sai-raeapteegist-inimliha-mis-hadade-vastu-pohimotteliselt-ka-aitas

Miks sa kõiki teisi lollideks pead ja topid siis ise mingeid amatöörlikke jutukesi?

Kõiki ei pea lollideks, kuid meie seas leidub lolle üksjagu. Isegi tänapäeval pole posimine kuhugi kadunud. Kas inimeste ravimine MMS-iga on targem tegu kui siili peenisega?

Olen kindel, et siili peenis annab parema tulemuse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle Melchiori-raamatud meeldivad. Filmid sobivad üheks korraks vaadata, aga tõesti – nii kolelaipade jm “õudus-“stseenid kui ka see minierootika viimases osas tunduvad nagu võõrkehad muidu perefilmi potentsiaaliga asjas (lastel oleks ju põnev uurida ajaloolist elu-olu). Väga häirib ülemängimine – Alo Kõrve või Marko Matvere puhul on suure osa ajast tunne nagu nad teeks vabaõhumuusikali, mitte filmi (kolmandas filmis Kõrve oli parem juba, see-eest noor Saaremäe nägi välja täpselt sama üle võlli nupust nikastanud nagu Tootsina – raamatu järgi oleks ta pidanud olema deemonlikult nunnu, inglinäoga, aga oli lihtsalt ebasümpaatne lollakas). Melchioriga ma harjusin ära – kui vaatleja, siis vaatleja, vähemalt ei mängi ebausutavalt. Mähar oli 3. osas iseenesest kihvt, aga võrreldes oma tegeliku funktsiooniga stsenaariumis oli ka tema balansist väljas overkill. Keterlyn meeldis väga – kindlasti ei ole ta kusagilt otsast oma suhtumistelt autentne keskaegne naine (tahaks olla Wakenstede, tõepoolest :)), aga ta ei tundu hetkekski rollist väljas või vales rollis olevat. Ja kulmud on üle prahi 🙂

Kokkuvõttes ma pigem ei ole fänn – lugu loksub pikalt, ei hoia enda küljes ja lastega kah ei saa vaadata 😀 Aga vähemalt on hulk filmirahvast jälle käsitööoskusi arendanud, küll need millekski ära kuluvad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin ka täna esimest osa, Melchior pidas teda ju poisiks?

Mis paganama poisiks. Isegi minu 70 aastane vanainimese silm sai aru, et tegu oli noore neiuga. Apteeker oli ebaviisakas ja saatis külalise põrandale magama. Kuhu jääb külalislahkus? Matvere oli samasugune jõmm nagu Vanade ja kobedate filmis, aga talle sellised osad isegi sobivad. Telia filmilaenutuses on teine osa olemas. Laupäeval võtan kätte ja vaatan ära.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen esimest osa näinud, seda näitas hiljuti Kanal 2. Korra vaatamist on film väärt. Ma oleks soovinud rohkem flirti apteekri ja tema juurde elama tulnud Keterlyni vahel. Mitte nii nagu filmis oli. Mees ütleb neiule, sa maga seal eestoas põrandal. Milline normaalne mees nii teeb?

Ma vaatasin ka täna esimest osa, Melchior pidas teda ju poisiks? Viitas talle kohe peale kohtumist kui “poiss”

See ongi ehe näide sellest, et vahitakse tuima näoga, aga millestki aru ei saada. Ta esineski poisina.

No vot, aga näed ühes peres sai isegi vanaema aru, et tegelikult oli tüdruk ????

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi minu 70 aastane vanainimese silm sai aru, et tegu oli noore neiuga.

No shit, Scherlock.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Nägin just eile filmi ja ei saanud arugi, et seksistseen ????Arvasin, et niisama seksuaalselt paljalt kaisutasid. Mina polnud üldse rahul, mis viimases filmis Keterlyniga tehti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Nägin just eile filmi ja ei saanud arugi, et seksistseen ????Arvasin, et niisama seksuaalselt paljalt kaisutasid. Mina polnud üldse rahul, mis viimases filmis Keterlyniga tehti.

Poisid maadlesid 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin ka täna esimest osa, Melchior pidas teda ju poisiks?

Mis paganama poisiks. Isegi minu 70 aastane vanainimese silm sai aru, et tegu oli noore neiuga. Apteeker oli ebaviisakas ja saatis külalise põrandale magama. Kuhu jääb külalislahkus? Matvere oli samasugune jõmm nagu Vanade ja kobedate filmis, aga talle sellised osad isegi sobivad. Telia filmilaenutuses on teine osa olemas. Laupäeval võtan kätte ja vaatan ära.

Sa pole lihtsalt päris vanal ajal elanud. Tollal oli asi selge – kui seelik, siis naine, kui püksid, siis mees. Kui on palja lõuaga ja püksid jalas, siis on poiss. “Viimses reliikvia”s on ju sama asi – Agnes on hoobilt “junkur”, kui püksid jalas ja pikad blondid juuksed mütsi alla topitud. Tänapäeval oleks ikka palju raskem meest teeselda.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole lihtsalt päris vanal ajal elanud. Tollal oli asi selge – kui seelik, siis naine, kui püksid, siis mees.

Vaat selle peale ei tulnudki. Ma ikka vaatasin nägu ja Keterlyn ei ole nii poisiliku näoga, täitsa kena noore neiu nägu on tal.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Nojah, eks keskaja tallinlased need kõige suuremad seksigurud olid muidugi…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Mina polnud üldse rahul, mis viimases filmis Keterlyniga tehti.

Mis nad temaga tegid? Tapsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Mina polnud üldse rahul, mis viimases filmis Keterlyniga tehti.

Mis nad temaga tegid? Tapsid?

See suhe oli surnud juba enne algamist. Peaosatäitjal puudub igasugune seksapiil, mängib ääretult tuimalt. Arno Tali tuleb meelde.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Hobinurk Kas teie meelest on apteeker Melchiori filmid head?