Esileht Hobinurk Kas teie meelest on apteeker Melchiori filmid head?

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Kas teie meelest on apteeker Melchiori filmid head?

Postitas:
Kägu

Praegu toimub EFTA gala. Kantakse üle televiisoris. Keterlyni osatäitja sai parima naisnäitleja auhinna. See tähendab vaid üht, ta ei saa olla mingi poiss ja ma sain sellest kohe aru. Järelikult mängis filmis hästi.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu toimub EFTA gala. Kantakse üle televiisoris. Keterlyni osatäitja sai parima naisnäitleja auhinna. See tähendab vaid üht, ta ei saa olla mingi poiss ja ma sain sellest kohe aru. Järelikult mängis filmis hästi.

Tõepoolest loogiline mõttekäik. Kui ta sai praegu parima naisnäitleja auhinna, siis ei saanud kuidagi keegi filmis näidelda, et ta ei saa aru, et too pole mingi poiss. Ja kui sina said kohe aru, et ta pole mingi poiss, siis järelikult mängis filmis hästi seda, kes pidi teesklema, et ta on poiss.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Mina polnud üldse rahul, mis viimases filmis Keterlyniga tehti.

Mis nad temaga tegid? Tapsid?

See suhe oli surnud juba enne algamist. Peaosatäitjal puudub igasugune seksapiil, mängib ääretult tuimalt. Arno Tali tuleb meelde.

Seksapiil on jällegi tunnetuse küsimus. Minu jaoks on just tegu ääretult võluva tegelasega, nii tegelaskujuna kui näitleja enda isiksusena. Mulle sellised edevad ja endast heal arvamusel pealetükkivad naisevallutajad ja flirtijad pole kunagi meeldinud. Meeldib just nimelt selline vaiksem mõtlikum tagasihoidlikum, aga intelligentne ja sügavam tüüp. Mulle just meeldib ja üks uurija võikski selline olla, mitte mingi epakas ringirahmija. Kellele tuim, kellele sümpaatne. Mina tuimust pole tajunud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See suhe oli surnud juba enne algamist. Peaosatäitjal puudub igasugune seksapiil, mängib ääretult tuimalt. Arno Tali tuleb meelde.

Minu meelest peategelastel endil ja nende vahel on keemiat küll. Intiimsete stseenide tuimus läheb pigem režissööri kapsaaeda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filmikriitiku arvamus. Vähemalt sama suur kitsaskoht on Melchiori romanss Keterlyniga, mis on sama keemiavaba kui ökopoe puhastusvahendite lett. Kohmakavõitu kuramaaž jõuab kolmandas osa seksistseeniga kliimaksisse, mis on kuum nagu üleeilse sauna keris

Nägin just eile filmi ja ei saanud arugi, et seksistseen ????Arvasin, et niisama seksuaalselt paljalt kaisutasid. Mina polnud üldse rahul, mis viimases filmis Keterlyniga tehti.

Mina ka mitte. Tulin just kinost ja üldse pole rahul. Järgmisi osi ka ei oota. Pole vaja neid enam teha. Raamatud meeldivad palju rohkem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka mitte. Tulin just kinost ja üldse pole rahul.

Lisan veel, et lootsin näha filmi kolmandas osas paljast apteekrit koos noore õpipoisiga (kes tegelikult oli tüdruk), aga võta näpust, ei mingit erootikat, ei mingeid paljaid kehasid. Hoiatuseks teistele, kes midagi näha loodavad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljad kehad ja erootika olid ju olemas küll. Korraks. Mina ei saanud lihtsalt aru, et see oli seksistseen, arvasin, et lihtsalt niisama sensuaalne kallistamine. Mina jällegi ei oodanud otseselt mingit erootikat ega paljaid kehasid, kuna tegemist pole selliste filmidega, vaid rohkem ikkagi krimifilmidega.

Ma kahjuks või õnneks pole raamatuid lugenud, seetõttu ka filmid väga meeldinud ja võrdlusmomenti pole. Eesti filmimaastikul täiesti ainulaadne ja peaosaliste valikuga olen ka ülirahul. Just meeldib, et on teistsuguseid näitlejaid kasutatud, mitte kogu aeg ühed ja samad näod.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes pidi teesklema, et ta on poiss.

Üks variant on veel. Keterlyn pidi alguses teesklema, et on poiss, sest muidu…mine seda noort apteekrit tea. Kui Keterlyn oleks noore neiu moodi olnud, siis apteeker oleks võinud talle öösel hakata ligi tikkuma. Lihtsam oli poissi mängida ja loota, et apteeker on heteroseksuaalne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin nüüd spetsiaalselt siia, et oma sõnad Franz Malmsteni kohta tagasi võtta. Ehk siis need sõnad, et temas pole seda “miskit”. EFTA-l Franz tõestas, et temas on see “miski” vägagi olemas! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin nüüd spetsiaalselt siia, et oma sõnad Franz Malmsteni kohta tagasi võtta. Ehk siis need sõnad, et temas pole seda “miskit”. EFTA-l Franz tõestas, et temas on see “miski” vägagi olemas! ????

Mis ta siis tegi seal sellist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes pidi teesklema, et ta on poiss.

Üks variant on veel. Keterlyn pidi alguses teesklema, et on poiss, sest muidu…mine seda noort apteekrit tea. Kui Keterlyn oleks noore neiu moodi olnud, siis apteeker oleks võinud talle öösel hakata ligi tikkuma. Lihtsam oli poissi mängida ja loota, et apteeker on heteroseksuaalne.

Ma pean tõenäolisemaks variandiks seda, et tol ajal poleks naisterahvas õpipoisina kõne allagi tulnud. Mingu tagasi oma supipoti juurde!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Hobinurk Kas teie meelest on apteeker Melchiori filmid head?