Esileht Pereelu ja suhted Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?

Postitas:
Kägu

Kus tööl ma sul käisin? Pole aimugi, millest sa räägid.

Mis see sind siis puudutab, kui polnud sina ja sina pole seotud. Mida sa uurid siin siis üldse?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus tööl ma sul käisin? Pole aimugi, millest sa räägid.

Mis see sind siis puudutab, kui polnud sina ja sina pole seotud. Mida sa uurid siin siis üldse?

Kas tead, kus oled hetkel? Oled sa kellegagi fb messengeris või avalikus foorumis? Sulle võib vastata tuhat kägu ja olen märganud, et pead neid oma töökaaslaseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus tööl ma sul käisin? Pole aimugi, millest sa räägid.

Mis see sind siis puudutab, kui polnud sina ja sina pole seotud. Mida sa uurid siin siis üldse?

Kas tead, kus oled hetkel? Oled sa kellegagi fb messengeris või avalikus foorumis? Sulle võib vastata tuhat kägu ja olen märganud, et pead neid oma töökaaslaseks.

Sinuga EI saa rääkida. Fakt. Seepärast ma ei räägigi kunagi, ma tean, mis moodi sa suhtud. Sina vaatad mind eemalt, mina vaatan sind ennast eemalt vaatamas ja nii ongi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinuga EI saa rääkida. Fakt. Seepärast ma ei räägigi kunagi, ma tean, mis moodi sa suhtud. Sina vaatad mind eemalt, mina vaatan sind ennast eemalt vaatamas ja nii ongi.

Vaatad ikka või kujutad ette.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinuga EI saa rääkida. Fakt. Seepärast ma ei räägigi kunagi, ma tean, mis moodi sa suhtud. Sina vaatad mind eemalt, mina vaatan sind ennast eemalt vaatamas ja nii ongi.

Vaatad ikka või kujutad ette.

Vaatan. Aga miks sina vaatad mind?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan siis mõtlen, et kas ütled mulle midagi või mitte. Ootan paar sekundit. Ei sõnagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan siis mõtlen, et kas ütled mulle midagi või mitte. Ootan paar sekundit. Ei sõnagi.

Sa ikka seda tead, et mida rohkem vahid teist, seda vähem vahid oma meest. Sina arvad, et probleemid on mehes, aga tegelikult sinus. Mees muutub tagasi normaalseks, kui temale pühendud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan siis mõtlen, et kas ütled mulle midagi või mitte. Ootan paar sekundit. Ei sõnagi.

Sa ikka seda tead, et mida rohkem vahid teist, seda vähem vahid oma meest. Sina arvad, et probleemid on mehes, aga tegelikult sinus. Mees muutub tagasi normaalseks, kui temale pühendud.

Pühendun mehele, aga siis sinuga enam ei suhtle. Ise tead.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinuga EI saa rääkida. Fakt. Seepärast ma ei räägigi kunagi, ma tean, mis moodi sa suhtud. Sina vaatad mind eemalt, mina vaatan sind ennast eemalt vaatamas ja nii ongi.

Ei vaata sind keegi, ära kujuta ette. Keegi ei pane sind isegi tähele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AASTA VANA TEEMA JU.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AASTA VANA TEEMA JU.

See manipulaator tegi juba järgmise teema, laseb mõnuga edasi teiste närvidel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?