Esileht Pereelu ja suhted Kui enam ei jaksa ja elumõte kadunud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Kui enam ei jaksa ja elumõte kadunud

Postitas:
Kägu

Minul on sõbranna venelanna (mees on eestlane) ja näen tõesti, kuidas ta mehe eest hoolitseb. Naine töötab kodus ja kui mees tuleb lõunale – on alati söök tehtud, laud kaetud, mees istub laua taha – naine tõstab suppi, toob külmkapist hapukoort jne. Vahest olen sattunud sinna lõuna ajal, pakkus ka minule süüa. Mees hakkas sööma ja jäi nõutult vaatama, kus või on? Hõikas naisele, kuule kus või on – endal on külmkapp u 2 meetri kaugusel. Samas mees väga hindan ja hoiab oma naist, kuid siin on jälle eripära – venelannad ootavad kingituseks väärtusi – ehteid, eesti mehed kingivad praktilisi asju – triikraud näiteks.

Seega on vene mehe arvates nii – naine teeb ja toimetab kodus, vastutab lapse, toidu, puhtuse eest, tema toob palga.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees on sellise suhtumise saanud kodust kaasa? Minu kooselu alguses oli sama asi, sest tema ema oli kui haldjas kodus, kes võttis enda peale kõige ja kõigi eest hoolitsemise. Soorollide jaotus oli tal kõvasti sees. Aga ta oli rahulik. Ei kärkinud.  Lihtsalt naine pidi tema arust tegema naistetööd kodus-kodu ja lapsed. Mees teeb meestetööd ja käib tööl, teenib perele raha. Mina tema arust tööl käima ei peaks.

Sinu probleem on ka mehe suhtumises soorollidesse. Aga suurem probleem on see närvilisus või halb suhtumine sinusse. Te ei saa midagi arutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt naine pidi tema arust tegema naistetööd kodus-kodu ja lapsed. Mees teeb meestetööd ja käib tööl, teenib perele raha. Mina tema arust tööl käima ei peaks.

Kahjuks jääb selliseid mehi aina vähemaks, kellel on soorollid traditsiooniliselt paigas. Pigem on ikka nii, et naine peab ka raha teenima, võrdselt panustama kinnisvara ostmisesse näiteks jne, aga muidu olgu ikka haljas. Allugu mehele, tehku süüa, kodutöid, hoolitsegu laste eest. Siit on see konflikt vana ja uue vahel ju tulnud. Mees oma teenitud vara jagada ei soovi, samas naine tehku ikka edasi kõike seda, mis vanasti oli naiste töö. Mina oleks igati nõus kodus istuma ja süüa tegema, kui oleks mõni mees, kes mind üleval peaks ja mulle selle eest pool kodu annaks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on sõbranna venelanna (mees on eestlane) ja näen tõesti, kuidas ta mehe eest hoolitseb. Naine töötab kodus ja kui mees tuleb lõunale – on alati söök tehtud, laud kaetud, mees istub laua taha – naine tõstab suppi, toob külmkapist hapukoort jne. Vahest olen sattunud sinna lõuna ajal, pakkus ka minule süüa. Mees hakkas sööma ja jäi nõutult vaatama, kus või on? Hõikas naisele, kuule kus või on – endal on külmkapp u 2 meetri kaugusel. Samas mees väga hindan ja hoiab oma naist, kuid siin on jälle eripära – venelannad ootavad kingituseks väärtusi – ehteid, eesti mehed kingivad praktilisi asju – triikraud näiteks.

Seega on vene mehe arvates nii – naine teeb ja toimetab kodus, vastutab lapse, toidu, puhtuse eest, tema toob palga.

mul sarnane vene rahvusest sõbranna – hoolitseb kodu eest, poputab meest, tegeleb lastega ning seda kõike täiskohaga tööl käies. temagi arusaam on, et on meeste ja naiste tööd ning et naine peab tagama mehe heaolu kodus. mees on tegelikult paras mühkam, aga naise arvates ülihea mees

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jookse, naine. Kui sa tööl ka käid, hakka mingi summa kõrvale panema endale. Kaua sul seda laenu veel maksta on? Loodetavasti mitte kaua, kui tõesti mingit varianti ei ole – siis naiste tugikeskus on üks koht, kus saad olla kuniks jalad alla saad. Sest sellise terroriga elamine on võimatu, tean omast kogemusest. Ja sa teed lõpuks kõik, et sealt välja saada, vaatamata sellele, mis su rahaline seis on. Peaasi et minema saad.

Kusjuures, neiud kes siin ütlevad, et vene mehed ongi sellised, kes nõuavad naistelt kodukorda ja laste eest hoolitsemist – jah, võib nii olla küll, aga vene mehed on ka ülihoolivad oma naiste suhtes. Jah, kodu peab olema ilus, puhas, korras, lapsed toidetud, mängitud, pestud, mehe eest ka hoolitsetud. Aga nad annavad vastu ka hoolitsust, tähelepanu, hoiavad oma naisi, sest nad ei taha et keegi teine selle vääriskivi endale saaks. See on totaalselt erinev maailm jah, aga vene rahvusest mees ja naine täiustavad teineteist, mitte et üks viskab jalad seinale ja teine jookseb ringi nagu hull ja pühib tal pepu puhtaks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last. Mismõttes tema ainult sunnib sind kõike tegema?

Venelase arusaamine, mis sa imestad.

Mingi vene jõmmi pärast eluisu otsas? Tule mõistusele!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldib Aasta Ema 23.  Võttis oma 13 last ja lahutas!  Eluga rahul ka peale seda. Ta räägib ka perevägivallast. Vene mees võib omale “terve” peaga vene hooldaja otsida. Armastus on tunne, kuid kui teine sind peast haigeks peab ja su surma ootab, kas siis saab armastusest rääkida? ei saa ju.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nad annavad vastu ka hoolitsust, tähelepanu, hoiavad oma naisi, sest nad ei taha et keegi teine selle vääriskivi endale saaks. 

Ise saad ka aru, mida kirjutad? Mis see väsinud naisori selle “hoolitsusega” teeb kui päev kulub tervisest pakatava täiskasvanu ümmardamisele.

Fuhh, ei suudaks päevagi sellise neandertaaliga elada. Jah, minu mees teeb suurepäraselt süüa ja talle meeldib see. Las igaüks teeb seda, mis hästi välja tuleb. Toidu taldrikusse suudab iga täiskasvanu ise tõsta.
Võib-olla su sõbranna on harjunud oma eksistentsi ülipingeliselt tõestama, arvab, et ilma ettetõstmiseta pole ta midagi väärt. Mulle mõjub see naeruväärse ja pingutavana.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen jõudnud punkti, kust mingit elumõtet ei näe. Ma püüan, tõesti püüan. Elukaaslasega on 3 aastane laps, lisaks kõik kodused kohustused on minu kanda. Mees vahel viib ja toob last lasteaiast, käib temaga õues (muidugi teen seda ka mina). Aga tundub et meest see häirib, kuulen kuidas ma kunagi midagi ei tee. Jääb ka see ette kui köögis süüa teen. Tema arvates lukustan ennast kööki et lapsega mitte tegeleda. Ometi jooksen köögi ja toa vahet. Piisab vaid 10 minutist kui lapsega jääb ja ma mingile rumalusele koha reageerida ei jõua. Käin ise ka tööl ja koju tulles siis kodused toimetused. Sel ajal kui mees kurdab kui väsinud ta on. Ma ei tohi jääda kauaks istuma, sest siis kuulen kuidas ma päevad läbi ainult istun. Veel hullem kui juhtub nägema et telefonis olen. Mul ei tohi olla aega iseendale. Olgu öeldud et tegelen lapsega palju, sama ka koduga. Eile oli hetk kui tegin köögis süüa. Kuulsin kui pojaga pahandas aga ei saanud tol hetkel vaatama minna. Järgmisel hetkel oli mees köögis, virutas raadio prügikasti ja ütles et mind ei huvita üldse kuidas ta lapsega hakkama saab. Passin ainult köögis. Jube vihane oli. Muidugi ärritusin ise ka. Selle peale ütles et sa oled ikka nii haige, ei suuda ennast kontrollida (seda kuulen iga kord kui üritan talle midagi vastata). Kuulen pidevalt kui läbi kukkunud ja mõttetu inimene ma olen. Eriti hulluks läheb asi siis kui vaikin. Lülitan ta solvangutest ennast välja, sest ei taha selle provokatsiooniga kaasa minna. Talle jääb ette isegi töö mida teen.

Olen emotsionaalselt nii ummikus, tunnen et ei suuda sellest välja tulla. Tunnen et olengi see mõtetu eit, kes on selle kõik sajaga ära teeninud.

Ette jääb isegi see kui pesemas käin.

No sa ju tead juba ise ka mida teha. Elad jobuga koos, kes su ära on ruineerinud ja ütled samas, et pole eluisu. Selge see et, ei ole – lahenda see olukord ehk mine lahku ja eluisu tuleb tagasi, lihtne lahendus. Minuarust oleks teemaalagtust väärt, kui sul OLEKS eluisu. St et kirjeldaksid samamoodi oma elu ja siis teataksid et aga vaadake, mul on kogu aeg nii hea olla ja enamasti olen eluga rahul! 😀 Ära raiska rohkem oma noort elu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jookse, naine. Kui sa tööl ka käid, hakka mingi summa kõrvale panema endale. Kaua sul seda laenu veel maksta on? Loodetavasti mitte kaua, kui tõesti mingit varianti ei ole – siis naiste tugikeskus on üks koht, kus saad olla kuniks jalad alla saad. Sest sellise terroriga elamine on võimatu, tean omast kogemusest. Ja sa teed lõpuks kõik, et sealt välja saada, vaatamata sellele, mis su rahaline seis on. Peaasi et minema saad.

Kusjuures, neiud kes siin ütlevad, et vene mehed ongi sellised, kes nõuavad naistelt kodukorda ja laste eest hoolitsemist – jah, võib nii olla küll, aga vene mehed on ka ülihoolivad oma naiste suhtes. Jah, kodu peab olema ilus, puhas, korras, lapsed toidetud, mängitud, pestud, mehe eest ka hoolitsetud. Aga nad annavad vastu ka hoolitsust, tähelepanu, hoiavad oma naisi, sest nad ei taha et keegi teine selle vääriskivi endale saaks. See on totaalselt erinev maailm jah, aga vene rahvusest mees ja naine täiustavad teineteist, mitte et üks viskab jalad seinale ja teine jookseb ringi nagu hull ja pühib tal pepu puhtaks.

Mitte midagi ei saa aru… Et seda kõike teha, peab naine olema kodune – ei töökohta ega oma ettevõtet. Ja siis mees hoolitseb siis selle oma “vääriskivi” eest – kuidas ometi??? Naine elab ju mingi väga vana aja reeglite järgi ja peab kõik asjad ära tegema ja ei tohi ju magamistoas ka “rikkis” olla – tahab või ei taha, aga see on kohustus. Uhh jõle….

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen jõudnud punkti, kust mingit elumõtet ei näe. Ma püüan, tõesti püüan. Elukaaslasega on 3 aastane laps, lisaks kõik kodused kohustused on minu kanda. Mees vahel viib ja toob last lasteaiast, käib temaga õues (muidugi teen seda ka mina). Aga tundub et meest see häirib, kuulen kuidas ma kunagi midagi ei tee. Jääb ka see ette kui köögis süüa teen. Tema arvates lukustan ennast kööki et lapsega mitte tegeleda. Ometi jooksen köögi ja toa vahet. Piisab vaid 10 minutist kui lapsega jääb ja ma mingile rumalusele koha reageerida ei jõua. Käin ise ka tööl ja koju tulles siis kodused toimetused. Sel ajal kui mees kurdab kui väsinud ta on. Ma ei tohi jääda kauaks istuma, sest siis kuulen kuidas ma päevad läbi ainult istun. Veel hullem kui juhtub nägema et telefonis olen. Mul ei tohi olla aega iseendale. Olgu öeldud et tegelen lapsega palju, sama ka koduga. Eile oli hetk kui tegin köögis süüa. Kuulsin kui pojaga pahandas aga ei saanud tol hetkel vaatama minna. Järgmisel hetkel oli mees köögis, virutas raadio prügikasti ja ütles et mind ei huvita üldse kuidas ta lapsega hakkama saab. Passin ainult köögis. Jube vihane oli. Muidugi ärritusin ise ka. Selle peale ütles et sa oled ikka nii haige, ei suuda ennast kontrollida (seda kuulen iga kord kui üritan talle midagi vastata). Kuulen pidevalt kui läbi kukkunud ja mõttetu inimene ma olen. Eriti hulluks läheb asi siis kui vaikin. Lülitan ta solvangutest ennast välja, sest ei taha selle provokatsiooniga kaasa minna. Talle jääb ette isegi töö mida teen.

Olen emotsionaalselt nii ummikus, tunnen et ei suuda sellest välja tulla. Tunnen et olengi see mõtetu eit, kes on selle kõik sajaga ära teeninud.

Ette jääb isegi see kui pesemas käin.

Liba lugu

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see vene meeste stereotüüpne kirjeldus natuke ajast ja arust. Ma olen abielus mitte küll venelasega, vaid ühest teisest slaavi rahvusest mehega. Sellist suhtumist nagu siin kirjeldatakse, pole tema puhul kunagi täheldanud. Aga mehe vanemate ja vanavanemate puhul paraku küll. Ämm uhab nagu orav rattas äia teenindada, täis/mees ei saa ise endale pipart ja soola ka toidu peale riputatud, ämm kahmab laualt toosi ja ripsutab talle taldrikusse. Kui läheb liiga palju, äi röögatab. Üldse lõugab ta oma naise ja ka poja peale päris jubedalt. Samas on ta oma naisest täiesti sõltuv, sest nad abiellusid juba 18-aastaselt ja äi tõepoolest ei oskagi neid asju teha, mis naine ette ja taha eluaeg ära teinud.

Mehe vanaisa on juba eakas ja kehva tervisega ja kujutab ette, et terve suguvõsa peab teda ümmardama ja lõbustama, sest tema on ju terve elu tööd teinud. Vanaema möllabki, aga väga enam ei jõua, seega siis tütred sebivad lisaks oma meestele ka isa ümber. See tsirkus on sellisel tasemel, et meile mehega on seal külas olles öeldud, et ajage nüüd beebi lõunaunest üles, vanaisa tahab teda näha.

Ja ongi näha, kuidas naised on eluaeg sehkendanud ja rapsinud, on ka vanemas eas liikuvad ja tegusad, mehed on füüsilise tööga tervise rikkunud ja lõugavad tigedalt, kui neid piisavalt kiiresti ei teenindata. Sest ise ei saa pipart ka laualt kätte.

Minul sellist kultuuritausta pole ja ma ei teadnud ka mehega koos elama hakates, et tuleks teda ümmardada, seega meie peres sellist asja ei toimu. Küll aga, kui ämm külla tuleb või me sinna läheme, rabeleb ta oma poja ümber ka. Õiendab koguni riiete kallal ja kui mees või poeg silmapiirile ilmub, kargab püsti ja hakkab midagi nende ümber sahmima. Ja minu tavaline normaalne mees digimuutubki nagu võluväel inertseks marionetiks, kes laseb end ümmardada ja isal enda peale lõuata. Sest vanematega lihtsalt on selline suhe. Lähevad minema, on jälle iseseisev mees edasi.

Temaga sellest rääkides ütleb, et nii on alati olnud ja midagi ei muutu. See on tõsi ka, mehe õde nt otsustas sellest mustrist välja murda. Selle tulemusena on ta oma vanematega palju ragistanud, küllatulnud isa oma kodust välja visanud ja lennukiga kodumaale tagasi saatnud jms. Midagi ei muutu, nad käituvad ikkagi samamoodi edasi ja õde kohtub nendega u kord aastas paariks päevaks.

Seega pole minu meelest mingi põhjendus või õigustus, et venelased ongi sellised ja mis sealt muud tahta. Ei ole, selline käitumine on vägivaldne, mehe rahvus ei puutu asjasse ja sul tuleb sealt esimesel võimalusel koos lapsega põgenema saada.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu tavaline normaalne mees digimuutubki nagu võluväel inertseks marionetiks, kes laseb end ümmardada ja isal enda peale lõuata. 

Uhh, kole elu t.iblaga.:(

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu tavaline normaalne mees digimuutubki nagu võluväel inertseks marionetiks, kes laseb end ümmardada ja isal enda peale lõuata.

Uhh, kole elu t.iblaga.:(

Ma ei ole päris kindel, mida te selle kummalise kommentaariga taotlete. Minul on oma abikaasaga väga rahulik elu ja olen õnnelik, et ta on suutnud oma päritolupere mustritest hoolimata ise teistsuguse suhtlusviisi valida. Kurvaks teeb ainult, et aeg-ajalt pean kokku puutuma teiesuguste pealiskaudsete ignorantidega, kes arvavad, et kõik slaavi rahvad on venelased, järelikult tiblad. Tüütu ja tülikas.

P. S. Mees on ukrainlane.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis takistab teid korterit maha müümast ja raha pooleks jagamast? Väidad ju, et korter on ühine. Tööl ju käid, pool korterit sul on, mis mõttes ei saa lahku minna?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämm uhab nagu orav rattas äia teenindada, täis/mees ei saa ise endale pipart ja soola ka toidu peale riputatud, ämm kahmab laualt toosi ja ripsutab talle taldrikusse. Kui läheb liiga palju, äi röögatab. Üldse lõugab ta oma naise ja ka poja peale päris jubedalt.

No täpselt. Selline ongi vene pereema elu. Mõni tänapäeva mees ehk murrab sellest välja ja käitub teistmoodi, aga üldjuhul läheb see sama käitumine ka isalt pojale edasi. Nad on nii lihtsalt harjunud. Mees on majas A ja O, ülejäänud pereliikmed peavad tema sõna kuulama ja naine teenindama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis takistab teid korterit maha müümast ja raha pooleks jagamast? Väidad ju, et korter on ühine. Tööl ju käid, pool korterit sul on, mis mõttes ei saa lahku minna?

Et korter müüki panna peaks olema selleks ka mehe nõusolek. Tema on kategooriliselt selle vastu. Abielus me pole.
Laenu on jäänud maksta 4 aastat, aga lisaks sellele ka muud kulud. Kommunaalid, toit, lapsega seonduv jne. Palk tegelikult on hea, aga just see laenusumma. Ei tahtnud maksimumaja peale seda võtta

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaasomandi lõpetamise küsimuses omavahel kokkuleppele ei saa, on võimalik kohtusse pöörduda. Siis on variandid, et mees maksab sulle sinu osa välja või pannakse korter ikkagi müüki. Keegi ei saa sind kinnisvaraga pantvangis hoida.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis takistab teid korterit maha müümast ja raha pooleks jagamast? Väidad ju, et korter on ühine. Tööl ju käid, pool korterit sul on, mis mõttes ei saa lahku minna?

Et korter müüki panna peaks olema selleks ka mehe nõusolek. Tema on kategooriliselt selle vastu. Abielus me pole.

Laenu on jäänud maksta 4 aastat, aga lisaks sellele ka muud kulud. Kommunaalid, toit, lapsega seonduv jne. Palk tegelikult on hea, aga just see laenusumma. Ei tahtnud maksimumaja peale seda võtta

liba teema

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaasomandi lõpetamise küsimuses omavahel kokkuleppele ei saa, on võimalik kohtusse pöörduda. Siis on variandid, et mees maksab sulle sinu osa välja või pannakse korter ikkagi müüki. Keegi ei saa sind kinnisvaraga pantvangis hoida.

mees peaks naise osa välja maksma, aga kuna naisel raha pole, siis peaks korteri müüki panema, jeerum kui haige on naise mõistus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last. Mismõttes tema ainult sunnib sind kõike tegema?

Sõltub olukorrast. Ega ikka ei pea küll, kui kannab kätel ja kindlustab luksusliku elamise.

Kas sinu arvates on kätel kandmine tõesti see, kui mees soovitab naisel surnuaiale minna???

Ei, loomulikult mitte, vastasin sellele, kes kategooriliselt väitis, et mees peab tegema poole kodustest tegemistest. Et ei pea, kui muus osas panusta palju rohkem ja tagab õnneliku elu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nad annavad vastu ka hoolitsust, tähelepanu, hoiavad oma naisi, sest nad ei taha et keegi teine selle vääriskivi endale saaks.

Ise saad ka aru, mida kirjutad? Mis see väsinud naisori selle “hoolitsusega” teeb kui päev kulub tervisest pakatava täiskasvanu ümmardamisele.

Fuhh, ei suudaks päevagi sellise neandertaaliga elada. Jah, minu mees teeb suurepäraselt süüa ja talle meeldib see. Las igaüks teeb seda, mis hästi välja tuleb. Toidu taldrikusse suudab iga täiskasvanu ise tõsta.

Võib-olla su sõbranna on harjunud oma eksistentsi ülipingeliselt tõestama, arvab, et ilma ettetõstmiseta pole ta midagi väärt. Mulle mõjub see naeruväärse ja pingutavana.

Aga sa oled vist ka naine, kes peab iga päev palgatööl käima?

Pole see, keda tsiteerid. Minu mees on täitsa eestlane. Neandertaallane pole ta kuskilt otsast, ülierudeeritud härrasmees on. Ja mulle hirmsasti meeldib see, et ma ei pea tööl rapsima, et oma palgaga panustada.

Kuni kolmanda lapse sünnini olin tippjuht, seega pole noor loll eit. Aga täiega enam ei tahtnud neid 12-tunniseid tööpäevi ja pidevaid välislähetusi, vaid tahtsingi kodus olla, oma lastega ja õhtuks midagi erilist kokata.

Elud on erinevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis takistab teid korterit maha müümast ja raha pooleks jagamast? Väidad ju, et korter on ühine. Tööl ju käid, pool korterit sul on, mis mõttes ei saa lahku minna?

Et korter müüki panna peaks olema selleks ka mehe nõusolek. Tema on kategooriliselt selle vastu. Abielus me pole.

Laenu on jäänud maksta 4 aastat, aga lisaks sellele ka muud kulud. Kommunaalid, toit, lapsega seonduv jne. Palk tegelikult on hea, aga just see laenusumma. Ei tahtnud maksimumaja peale seda võtta

Arusaadav. Aga mida mees maksab?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis takistab teid korterit maha müümast ja raha pooleks jagamast? Väidad ju, et korter on ühine. Tööl ju käid, pool korterit sul on, mis mõttes ei saa lahku minna?

Et korter müüki panna peaks olema selleks ka mehe nõusolek. Tema on kategooriliselt selle vastu. Abielus me pole.

Laenu on jäänud maksta 4 aastat, aga lisaks sellele ka muud kulud. Kommunaalid, toit, lapsega seonduv jne. Palk tegelikult on hea, aga just see laenusumma. Ei tahtnud maksimumaja peale seda võtta

Arusaadav. Aga mida mees maksab?

Korterilaenu ja autoga seonduvat kulu. Muud nagu midagi.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mees peaks naise osa välja maksma, aga kuna naisel raha pole, siis peaks korteri müüki panema, jeerum kui haige on naise mõistus.

Mis siin haiget on, äkki täpsustad? Tavaline kaasomandi lõpetamine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nad annavad vastu ka hoolitsust, tähelepanu, hoiavad oma naisi, sest nad ei taha et keegi teine selle vääriskivi endale saaks.

Ise saad ka aru, mida kirjutad? Mis see väsinud naisori selle “hoolitsusega” teeb kui päev kulub tervisest pakatava täiskasvanu ümmardamisele.

Fuhh, ei suudaks päevagi sellise neandertaaliga elada. Jah, minu mees teeb suurepäraselt süüa ja talle meeldib see. Las igaüks teeb seda, mis hästi välja tuleb. Toidu taldrikusse suudab iga täiskasvanu ise tõsta.

Võib-olla su sõbranna on harjunud oma eksistentsi ülipingeliselt tõestama, arvab, et ilma ettetõstmiseta pole ta midagi väärt. Mulle mõjub see naeruväärse ja pingutavana.

Aga sa oled vist ka naine, kes peab iga päev palgatööl käima?

Pole see, keda tsiteerid. Minu mees on täitsa eestlane. Neandertaallane pole ta kuskilt otsast, ülierudeeritud härrasmees on. Ja mulle hirmsasti meeldib see, et ma ei pea tööl rapsima, et oma palgaga panustada.

Kuni kolmanda lapse sünnini olin tippjuht, seega pole noor loll eit. Aga täiega enam ei tahtnud neid 12-tunniseid tööpäevi ja pidevaid välislähetusi, vaid tahtsingi kodus olla, oma lastega ja õhtuks midagi erilist kokata.

Elud on erinevad.

Teen tööd, mis mulle meeldib. Minu jutu mõte oli mujal. Selline helikopernaine muutub ilmselt tüütuks varem või hiljem, aga võib-olla mõnele tõesti meeldib.

Oma madala sissetuleku kompenseerimine mehe emmetamisega tundub selline lihtne lahendus vist mõnele. Hoopis põnevam oleks väljakutserikkamat ja tasuvamat tööd teha. Lolle küsimusi nagu “Kus või on?” kuulda küll ei viitsi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tundub ikka väga veider. Kas mees on alati selline olnud või on midagi juhtunud? Kas mees tarvitab alkoholi? Last muidugi ei jätaks kahekesi niisuguse jutuga mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nad annavad vastu ka hoolitsust, tähelepanu, hoiavad oma naisi, sest nad ei taha et keegi teine selle vääriskivi endale saaks.

Ise saad ka aru, mida kirjutad? Mis see väsinud naisori selle “hoolitsusega” teeb kui päev kulub tervisest pakatava täiskasvanu ümmardamisele.

Fuhh, ei suudaks päevagi sellise neandertaaliga elada. Jah, minu mees teeb suurepäraselt süüa ja talle meeldib see. Las igaüks teeb seda, mis hästi välja tuleb. Toidu taldrikusse suudab iga täiskasvanu ise tõsta.

Võib-olla su sõbranna on harjunud oma eksistentsi ülipingeliselt tõestama, arvab, et ilma ettetõstmiseta pole ta midagi väärt. Mulle mõjub see naeruväärse ja pingutavana.

Aga sa oled vist ka naine, kes peab iga päev palgatööl käima?

Pole see, keda tsiteerid. Minu mees on täitsa eestlane. Neandertaallane pole ta kuskilt otsast, ülierudeeritud härrasmees on. Ja mulle hirmsasti meeldib see, et ma ei pea tööl rapsima, et oma palgaga panustada.

Kuni kolmanda lapse sünnini olin tippjuht, seega pole noor loll eit. Aga täiega enam ei tahtnud neid 12-tunniseid tööpäevi ja pidevaid välislähetusi, vaid tahtsingi kodus olla, oma lastega ja õhtuks midagi erilist kokata.

Elud on erinevad.

Teen tööd, mis mulle meeldib. Minu jutu mõte oli mujal. Selline helikopernaine muutub ilmselt tüütuks varem või hiljem, aga võib-olla mõnele tõesti meeldib.

Oma madala sissetuleku kompenseerimine mehe emmetamisega tundub selline lihtne lahendus vist mõnele. Hoopis põnevam oleks väljakutserikkamat ja tasuvamat tööd teha. Lolle küsimusi nagu “Kus või on?” kuulda küll ei viitsi.

Selles teemaalgatuses on ju mees see helikoptervanem, kes ei lase naist pesemagi ja mehel halin läheb lahti juba siis, kui naine kümme minutit köögis süüa teeb. Tundub, et mees ei oska lapsega midagi peale hakata ja vajab naist pidevalt enda lähedusse ja jonnib ka nagu laps, viskas raadiogi prügikasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist kutsuks mehele politsei, see sõim ja suremise jutt on minu meelest väga imelikud, mul hakkaks küll hirm. See pole normaalne kodune elu ka lapsele, kes peab selle keskel elama. Äkki saate lapsega minna naiste varjupaika või nõu küsida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis takistab teid korterit maha müümast ja raha pooleks jagamast? Väidad ju, et korter on ühine. Tööl ju käid, pool korterit sul on, mis mõttes ei saa lahku minna?

Et korter müüki panna peaks olema selleks ka mehe nõusolek. Tema on kategooriliselt selle vastu. Abielus me pole.

Laenu on jäänud maksta 4 aastat, aga lisaks sellele ka muud kulud. Kommunaalid, toit, lapsega seonduv jne. Palk tegelikult on hea, aga just see laenusumma. Ei tahtnud maksimumaja peale seda võtta

Arusaadav. Aga mida mees maksab?

Korterilaenu ja autoga seonduvat kulu. Muud nagu midagi.

Laenu maksab siis ikkagi mees?

Ja autot maksab, kuna sõidab sellega ise ja sina sõidad ühistranspordiga?

Tegelikult on see väga kehv kombo. Sinu kanda on jooksvad kaduvad olmekulud ja registris olevate väärtasjade kulud kannab mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui enam ei jaksa ja elumõte kadunud