Esileht Pereelu ja suhted Kui mees on mujal käinud

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 500 )

Teema: Kui mees on mujal käinud

Postitas:
Kägu

Jah, aga jutt pole ju sinust ega soovimatutest soovitustest, mida ei küsita. TA küsis, mida teised samas olukorras teeksid. Küsis selge sõnaga, sellele ka vastati.

Mida teie teeksite küsimusele saab kenasti vastata ilma oma teguviisi peale surumata ja teemaalgatajat sõimamata. Aga siin on ju lisaks sellel vastusele massiliselt olnud selle oma teguviisi ainuõigekspidamist ja teemalgataja sõimamist. Küll on ta kalts, küll suhtesõltlane, küll mehe kulul elav kullakaevur jne. Jääks ehk teemas viisakaks ja ei suuks enda arvamust peale? Küll inimene loeb siit erinevate inimeste mõtteid ja leiab endale ja oma perele sobivaima tee. Milleks selline ründamine? Ega inimene ei pea ju käituma kohe jooksu pealt täpselt ni nagu sina enda arvates käituksid?

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ei tule, et lapsed ehk valiksid isa JA oma kodu? Mõnele naisele ikka nii meeldib lapsi oma sexsuhetesse tirida ja nad isast ilma jätta. Loogika on, et kui issi emmega ei sexi, siis pole ta ka lastele isa. Iga uus mees see- eest on kohe issi, sest põrutab emmet. Rõve suhtumine. Magage või ärge magage kellega tahate, aga oma lapsi sexpartnerite järgi solgutada on nõme.

Lastele ei valetata. Las nad valivad ise.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teie teeksite küsimusele saab kenasti vastata ilma oma teguviisi peale surumata ja teemaalgatajat sõimamata. Aga siin on ju lisaks sellel vastusele massiliselt olnud selle oma teguviisi ainuõigekspidamist ja teemalgataja sõimamist. Küll on ta kalts, küll suhtesõltlane, küll mehe kulul elav kullakaevur jne. Jääks ehk teemas viisakaks ja ei suuks enda arvamust peale? Küll inimene loeb siit erinevate inimeste mõtteid ja leiab endale ja oma perele sobivaima tee. Milleks selline ründamine? Ega inimene ei pea ju käituma kohe jooksu pealt täpselt ni nagu sina enda arvates käituksid?

15 aastat on see pull tal kestnud, mis see lisakuu ikka paremaks teeks 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15 aastat on see pull tal kestnud, mis see lisakuu ikka paremaks teeks ????

Ja siis? See on tema elu. Loeb siit erinevaid soovitusi ja teeb oma otsuse. Kuidas sina haiget saad, kui ta sinu soovitust ei peaks järgima? Milleks  halvustamine ja sildistamine? Kas viisakalt ei oska vastata küsimusele mida teie teeksite?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis? See on tema elu. Loeb siit erinevaid soovitusi ja teeb oma otsuse. Kuidas sina haiget saad, kui ta sinu soovitust ei peaks järgima? Milleks  halvustamine ja sildistamine? Kas viisakalt ei oska vastata küsimusele mida teie teeksite?

Mine kuhugi lasteaia kasvatajaks. Sulle meeldib nämmutada ja nämmutada ühte sa sama juttu.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast tulebki oma lähedaste ning usaldusväärsete sõpradega teemasid arutada, mitte tervele Eestile närimiseks visata. Peab ikka masendavalt kahepalgeline elu olema, kui seda vaid anonüümses foorumis jagada julged. Julged teha-julged ka tunnistada, on ilus asi, läbi mille elust läbi liuelda.

TA olen. Olen täna terve õhtu nutnud. Ja praegu ei teagi, kuhu poole joosta. Küsisin ühelt lapselt, mida ta arvab, kui koliksime ära. Laps oli kategooriliselt vastu.

Ei saagi aru, mida sinu jutus tähendab – julged teha, julged ka tunnistada? Mida mina siis olen teinud, mida ei julge tunnistada? Ja kuidas mina olen elust läbi liuelnud?

Hetkel on lihtsalt selline tunne, et kõige lihtsam oleks ….

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saagi aru, mida sinu jutus tähendab – julged teha, julged ka tunnistada? Mida mina siis olen teinud, mida ei julge tunnistada? Ja kuidas mina olen elust läbi liuelnud?

Julged tunnistada oma elu-nii lihtne see ongi. Rääkida asjadest, nagu need on, ilustamata.

Sa ei ole seetõttu läbikukkunud naine ega ema. Tehtud inetud teod olid sinu mehe otsus-pole mõtet nendes kaassüüdlast mängida.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teie teeksite küsimusele saab kenasti vastata ilma oma teguviisi peale surumata ja teemaalgatajat sõimamata. Aga siin on ju lisaks sellel vastusele massiliselt olnud selle oma teguviisi ainuõigekspidamist ja teemalgataja sõimamist. Küll on ta kalts, küll suhtesõltlane, küll mehe kulul elav kullakaevur jne. Jääks ehk teemas viisakaks ja ei suuks enda arvamust peale? Küll inimene loeb siit erinevate inimeste mõtteid ja leiab endale ja oma perele sobivaima tee. Milleks selline ründamine? Ega inimene ei pea ju käituma kohe jooksu pealt täpselt ni nagu sina enda arvates käituksid?

Aitäh! Ma ei ole kohe kindlasti kullakaevur! Mul on mehest suurem sissetulek. Ja muu nn taustvara ka oluliselt suurem kui mehel.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saagi aru, mida sinu jutus tähendab – julged teha, julged ka tunnistada? Mida mina siis olen teinud, mida ei julge tunnistada? Ja kuidas mina olen elust läbi liuelnud?

Julged tunnistada oma elu-nii lihtne see ongi. Rääkida asjadest, nagu need on, ilustamata.

Sa ei ole seetõttu läbikukkunud naine ega ema. Tehtud inetud teod olid sinu mehe otsus-pole mõtet nendes kaassüüdlast mängida.

Räägingi ju, praegu! Ilustanud ei ole midagi! Ma ei saa aru praegu etteheitest!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägingi ju, praegu! Ilustanud ei ole midagi! Ma ei saa aru praegu etteheitest!

Inimestega, kes on su lähedased, kellele sa pole ilmselt oma HPV-st, klamüüdiast, mehe ringiaelemistest jm rääkinud. Kelle ees oled mänginud ideaalelu-tegelast.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestega, kes on su lähedased, kellele sa pole ilmselt oma HPV-st, klamüüdiast, mehe ringiaelemistest jm rääkinud. Kelle ees oled mänginud ideaalelu-tegelast.

Need on need inimesed, kes saaksid sulle praegu olla toeks.

Uskumatu, et sa nutad? Teema on tehtud 2 nädalat tagasi. Mul ei tuleks sellise mehe pärast mitte üht pisarat välja, ammugi ei rikuks oma närve. Oleks ainult viha ning jälestus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestega, kes on su lähedased, kellele sa pole ilmselt oma HPV-st, klamüüdiast, mehe ringiaelemistest jm rääkinud. Kelle ees oled mänginud ideaalelu-tegelast.

Mida tähendab “mänginud”? Me ei ole mingid avaliku elu tegelased, kes käivad hommikust õhtuni seltskondades, kus peab mingit nägu tegema. Ma ei mängi mingit ideaalelu-tegelast. Me ei käigi tavaliselt kuskil seltskondades koos, kus peaks mingeid nägusid tegema.

Mida sa mulle öelda tahad? Miks sa nii teed, nagu teed?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab “mänginud”? Me ei ole mingid avaliku elu tegelased, kes käivad hommikust õhtuni seltskondades, kus peab mingit nägu tegema. Ma ei mängi mingit ideaalelu-tegelast. Me ei käigi tavaliselt kuskil seltskondades koos, kus peaks mingeid nägusid tegema. Mida sa mulle öelda tahad? Miks sa nii teed, nagu teed?

Sul ei olegi siis lähedasi ega sõbrannasid? Siis on arusaadav. Päris jube elu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et sa nutad? Teema on tehtud 2 nädalat tagasi. Mul ei tuleks sellise mehe pärast mitte üht pisarat välja, ammugi ei rikuks oma närve. Oleks ainult viha ning jälestus

Jah, nutan! Meie kooselu on kestnud ca 40 aastat, mitte kaks aastat.  Meie noorim laps on 12-aastane. Sa arvad, et ma saan selle kõik kahe nädalaga prügikasti panna?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab “mänginud”? Me ei ole mingid avaliku elu tegelased, kes käivad hommikust õhtuni seltskondades, kus peab mingit nägu tegema. Ma ei mängi mingit ideaalelu-tegelast. Me ei käigi tavaliselt kuskil seltskondades koos, kus peaks mingeid nägusid tegema. Mida sa mulle öelda tahad? Miks sa nii teed, nagu teed?

Sul ei olegi siis lähedasi ega sõbrannasid? Siis on arusaadav. Päris jube elu.

Kahjuks ei ole, jah!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teie teeksite küsimusele saab kenasti vastata ilma oma teguviisi peale surumata ja teemaalgatajat sõimamata. Aga siin on ju lisaks sellel vastusele massiliselt olnud selle oma teguviisi ainuõigekspidamist ja teemalgataja sõimamist. Küll on ta kalts, küll suhtesõltlane, küll mehe kulul elav kullakaevur jne. Jääks ehk teemas viisakaks ja ei suuks enda arvamust peale? Küll inimene loeb siit erinevate inimeste mõtteid ja leiab endale ja oma perele sobivaima tee. Milleks selline ründamine? Ega inimene ei pea ju käituma kohe jooksu pealt täpselt ni nagu sina enda arvates käituksid?

Aitäh! Ma ei ole kohe kindlasti kullakaevur! Mul on mehest suurem sissetulek. Ja muu nn taustvara ka oluliselt suurem kui mehel.

Nüüd siis tuleb välja, et sul on suurem sissetulek ja oluliselt rohkem vara kui mehel? Veelkord tekib küsimus, miks ostsid kinnisvara pooleks mehega?
Järelikult lapsed hindavad oma kodu rohkem kui ema kinnisvara. Kes siin enne lapsi halvustasid, et nood tahavad paremas kohas elada, kui ema saaks pakkuda, mõelge nüüd natuke. Hoopis varakam ja paremini teeniv, kui mees.
Ja TA-le on mitu korda öeldud- lapsi ei huvita ega peagi huvitama vanemate voodielu. Pane end laste olukorda- nad ei taha teadagi selliseid asju. Nad on normaalsed lapsed, kes tahavad oma kodus elada, mitte seal, kuhu vanemate tülid nad viivad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestega, kes on su lähedased, kellele sa pole ilmselt oma HPV-st, klamüüdiast, mehe ringiaelemistest jm rääkinud. Kelle ees oled mänginud ideaalelu-tegelast.

No miks peaks? Sa ise lähed oma emale-isale rääkima, kui oled mingi suguhaiguse saanud?Vaevalt!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nutan! Meie kooselu on kestnud ca 40 aastat, mitte kaks aastat.  Meie noorim laps on 12-aastane. Sa arvad, et ma saan selle kõik kahe nädalaga prügikasti panna?

Oled ligi 60? Hästi, ma endast vanematele ei hakka midagi ütlema. Jutu järgi tundusid 2 korda noorem ning rohelisem. Selge pilt, sa oma elu üksi polegi elanud, seetõttu nii roheline oledki.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No miks peaks? Sa ise lähed oma emale-isale rääkima, kui oled mingi suguhaiguse saanud?Vaevalt!

Loomulikult rääkisin. Isale lausa, kui küsis, miks ma lahku läksin.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nutan! Meie kooselu on kestnud ca 40 aastat, mitte kaks aastat. Meie noorim laps on 12-aastane. Sa arvad, et ma saan selle kõik kahe nädalaga prügikasti panna?

Oled ligi 60? Hästi, ma endast vanematele ei hakka midagi ütlema. Jutu järgi tundusid 2 korda noorem ning rohelisem. Selge pilt, sa oma elu üksi polegi elanud, seetõttu nii roheline oledki.

Ei ole! Olen 55.  Ei ole üksi elanud. Ja teisi sekspartnereid mul pole mul olnud. Häbi mulle!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole! Olen 55.  Ei ole üksi elanud. Ja teisi sekspartnereid mul pole mul olnud. Häbi mulle!

See tähendab seda siis, et mees on olnud igati toeks (terve täiskasvanu elu). Oled suutnud elada stabiilselt ja tööalaselt areneda nii palju, et mehest enam teenima hakata. Põhimõtteliselt on tegu olnud toetava abieluga. Ilmselgelt armastad teda ja ei suuda lahti lasta. Sinu olukorras ei oskakski sellise meheta olla, kellega pea pinsini välja elatud. Lahkumist isegi ei mõtleks, niiet mõistan.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

S..tt eit oled siis. Et nii m..i mehe said, kes sulle haiguse tõi. Ja veel s..m eit, et seda kõikidele kuulutama läksid. Häbiväärne inimene oled!

Veresugulastele on ikka ok kuulutada, ikka isa “tegi”, “lõi” TA ja kas ema-isa lõid siis lapse suguhaigustemagnetiks või? Halb juhus, sga kindlasti ükski normaalne vanem ei mõtle lapsi saades, et lapse tulevane hakkab lapse tervise kallale. Mida mees hakkas, ei mingit austust. Hea, et HIVi ei toonud. Pealtnägijas oli ju lõik seksi ostmisest, öeldi mälu järgi, et kondoomita asjatatakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole! Olen 55. Ei ole üksi elanud. Ja teisi sekspartnereid mul pole mul olnud. Häbi mulle!

See tähendab seda siis, et mees on olnud igati toeks (terve täiskasvanu elu). Oled suutnud elada stabiilselt ja tööalaselt areneda nii palju, et mehest enam teenima hakata. Põhimõtteliselt on tegu olnud toetava abieluga. Ilmselgelt armastad teda ja ei suuda lahti lasta. Sinu olukorras ei oskakski sellise meheta olla, kellega pea pinsini välja elatud. Lahkumist isegi ei mõtleks, niiet mõistan.

Ei saa aru, miks peab kohe nii olema, et naine, kes on ise järje peale saanud, on seda saanud ainult tänu mehe abile. Tõesti ei saa aru, mis maailmas mõni moor elab!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks peab kohe nii olema, et naine, kes on ise järje peale saanud, on seda saanud ainult tänu mehe abile. Tõesti ei saa aru, mis maailmas mõni moor elab!

Kas sa tõesti ei saa aru, et ma ei mõelnud tänu mehe ABILE?

Mitte mees ei tee sinu eest ära eksameid ega tuubi valemeid pähe, vaid tema kõrval on võimalik õppida ja areneda. Tema kõrval on võimalik naerda ja naeratada, end hästi tunda. Iga inimese kõrval ei ole võimalik õppida ja areneda. Selleks ei pea geenius olema, et teada, et mees ei pruugi isegi petta, aga ta võib olla mürgine või muidu ebameeldiv. Mina tean konkreetselt 40+ naisi, kellel mees on ”keelanud” õppima minna, kuigi oleks võimalust küll. Pigem on siin küsimus, et mis võimalusi on mehed võtnud, mitte mis võimalusi andnud. Mina ütlen küll, et müts maha naise ees, kes on suutnud terviseprobleemide ja petva mehe kõrvalt ning laste kasvatamisele lisaks end üles töötada. Järelikult on mehel muid omadusi, mis seda toetavad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti ei saa aru, et ma ei mõelnud tänu mehe ABILE? Mitte mees ei tee sinu eest ära eksameid ega tuubi valemeid pähe, vaid tema kõrval on võimalik õppida ja areneda. Tema kõrval on võimalik naerda ja naeratada, end hästi tunda. Iga inimese kõrval ei ole võimalik õppida ja areneda. Selleks ei pea geenius olema, et teada, et mees ei pruugi isegi petta, aga ta võib olla mürgine või muidu ebameeldiv. Mina tean konkreetselt 40+ naisi, kellel mees on ”keelanud” õppima minna, kuigi oleks võimalust küll. Pigem on siin küsimus, et mis võimalusi on mehed võtnud, mitte mis võimalusi andnud. Mina ütlen küll, et müts maha naise ees, kes on suutnud terviseprobleemide ja petva mehe kõrvalt ning laste kasvatamisele lisaks end üles töötada. Järelikult on mehel muid omadusi, mis seda toetavad.

Ei pea mütsi maha võtma, aga kõik, mida ma oma elus olen saavutanud on absoluutselt ilma mehe või kellegi kõrvalise toeta saavutanud.  Ma ei ole küll väga kaugele oma elus jõudnud, aga kõik, mis on, absoluutselt 100% iseenda toel saavutatud. On see nii uskumatu või uskumatu?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On see nii uskumatu või uskumatu?

Ei, see ei ole uskumatu ja see on sinu isiklik asi. Meie räägime teemaalgatajast. Ongi raske. 30 aastat koos olla ja siis hüpata teadmatusse, kusjuures pigem on realistlik see, et uut normaalset suhet ei leia (nii pea, üldse, kogemusteta, selles vanuses, olles harjunud küljeluuga, suutmata maha jätta siis, kui klamüüdia tuli), ongi ääretult keeruline. Mina küll nii kõva moor ei ole, et seda suudaksin selles olukorras. Nii et mina küll ei materda TA-d, kui ta tõesti otsustab kas koos paarina jätkata või siis eraldi voodites magada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning…pöördudes nüüd tagasi selle isikliku teema juurde, kes kangesti end siin kiidavad, et te ei pruugigi olla midagi mehe toel (kasvõi emotsionaalsel) saavutanud (kui olete olnud täiesti üksi, ilma vanemate, mehe toeta, ihuüksi). Selliseid on tõesti vähe. Ka emotional support is a thing.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin ühelt lapselt, mida ta arvab, kui koliksime ära. Laps oli kategooriliselt vastu.

Lihtsalt niisama lambist küsid lapse käest seda? Loomulikult vastavad nad ei sellisele ettevalmisramata küsimusele, ilma igasuguse taustainfota! Igaüks ütleks. Põe omaette, praegu pole hetk lapsi selliste küsimustega segadusse ajada! Kui otsus on tehtud, siis teavitatakse lapsi. Ja kuna võib arvata, et nad pole enam ladteaialapsed, siis teatud vanusest küsitakse nende enda arvamust ja saavad ise otsustada, kuhu nad vanemate lahkumineku korral elama jäävad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nutan! Meie kooselu on kestnud ca 40 aastat, mitte kaks aastat.  Meie noorim laps on 12-aastane. Sa arvad, et ma saan selle kõik kahe nädalaga prügikasti panna?

Sry, aga mees on sind ja teie suhet aastaid prügikastina võtnud.

Nutmise asemel maksa mehele tema osa korterist välja või osta talle eraldi korter ning  saada ta enda elust minema.  Kui vaja, siis kohtu kaudu.

Selline mees pole pisaraid väärt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 500 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees on mujal käinud