Esileht Pereelu ja suhted Kui mees on mujal käinud

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 500 )

Teema: Kui mees on mujal käinud

Postitas:
Kägu

Lapsed näevad ja õpivad, et MEES käibki nädalavahetustel lakkumas ja seksimas ning ema on õnnetu – ja jätavad meelde, et nii käibki

Jah, kui isa käib nädalavahetusel kodust ära, ema on õnnetu ja pärast vanemad veel tülitsevad ka, siis tõesti lapsed näevad ja saavad aru.

Aga kui on sedalaadi pere (nagu siin eelnevalt näiteks on toodud), kus see kokkulepe on tõesti mõlema poole soov, siis ei ole seal ei ema õnnetust ega tülisid näha. Siis ongi vahel ehk ema kuskil omi asju ajamas ja isa lastega, vahel isa kuskil omi asju ajamas ja ema lastega, vahel ollakse perega koos.  Kumbki vanematest õnnetu ei ole, tülisid ei ole, mis sel juhul lastel viga on? Kes neile räägib, et sel ajal, kui ühte vanemat kodus ei olnud, ta seksis kellegi teisega? See ei ole asi, mida lastele rääkida. Ja kui see teist poolt emotsionaalselt ei mõjuta, siis ei mõjuta see ka kuidagi lapsi.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui on sedalaadi pere (nagu siin eelnevalt näiteks on toodud), kus see kokkulepe on tõesti mõlema poole soov, siis ei ole seal ei ema õnnetust ega tülisid näha. Siis ongi vahel ehk ema kuskil omi asju ajamas ja isa lastega, vahel isa kuskil omi asju ajamas ja ema lastega, vahel ollakse perega koos. Kumbki vanematest õnnetu ei ole, tülisid ei ole, mis sel juhul lastel viga on? Kes neile räägib, et sel ajal, kui ühte vanemat kodus ei olnud, ta seksis kellegi teisega? See ei ole asi, mida lastele rääkida. Ja kui see teist poolt emotsionaalselt ei mõjuta, siis ei mõjuta see ka kuidagi lapsi.

Jah, täiesti nõus. See kommentaar, millele vastasin algselt (et tuleb lahku minna), rääkis siiski sellest esimesest variandist – et naise ja mehe vaheline suhtlus on katki ja pole mingit kokkulepet, vaid vägivald.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paarisuhte mõte on siiski laste üles kasvatamine, mitte omavahel seksimine, nagu kohati inimestel segi läheb. Muidugi on võimalik ka see kirjeldatud variant, kus inimeste armusuhted ja seks on mujal, kodus ollakse lapsevanemad. Eelduseks on, et vastastikune austus on säilinud ning lapsed ei näe mitte kahte vaenlast, vaid kahte sõpra.

Laste ühiseks kasvatamiseks ei pea ju ema ja isa koos elama. Piisab heast suhtlusest omavahel ja regulaarsetest kooskäimistest.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paarisuhte mõte on siiski laste üles kasvatamine, mitte omavahel seksimine, nagu kohati inimestel segi läheb. Muidugi on võimalik ka see kirjeldatud variant, kus inimeste armusuhted ja seks on mujal, kodus ollakse lapsevanemad. Eelduseks on, et vastastikune austus on säilinud ning lapsed ei näe mitte kahte vaenlast, vaid kahte sõpra.

Laste ühiseks kasvatamiseks ei pea ju ema ja isa koos elama. Piisab heast suhtlusest omavahel ja regulaarsetest kooskäimistest.

Just. Siin on nii pragmaatilised ja tundetud inimesed koos. Miks sellist kooselu vägisi hoida? Ja räägitakse ka vaid sellest, et no seksi saab ju mujalt otsida kellegi teisega. Elukaaslasega enam mingit füüsilist poolt ei ole. Nagu siis need naised (ja mehed) olekski nii tundetud, et muud polegi vaja, kui majanduslik ja olmemugavus ühe katuse all ning seks, füüsiline lähedus. Kogu lugu. Aga emotsionaalne pool, armastus, tunded? Matta end sellisesse koosellu, mis on vaid fiktiivne ja pragmaatiline liit, kus suhtest pole enam haisugi. Ja siis seksida lihtsalt teistega. Aga armastust, päris suhet polegi vaja? Kui keegi ikka sedasi meeldima hakkaks ja oleks südames igatsus päris suhte järgi, siis ei näeks ju mingit motivatsiooni sellist kooselu hoida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed näevad ja õpivad, et MEES käibki nädalavahetustel lakkumas ja seksimas ning ema on õnnetu – ja jätavad meelde, et nii käibki

Jah, kui isa käib nädalavahetusel kodust ära, ema on õnnetu ja pärast vanemad veel tülitsevad ka, siis tõesti lapsed näevad ja saavad aru.

Aga kui on sedalaadi pere (nagu siin eelnevalt näiteks on toodud), kus see kokkulepe on tõesti mõlema poole soov, siis ei ole seal ei ema õnnetust ega tülisid näha. Siis ongi vahel ehk ema kuskil omi asju ajamas ja isa lastega, vahel isa kuskil omi asju ajamas ja ema lastega, vahel ollakse perega koos. Kumbki vanematest õnnetu ei ole, tülisid ei ole, mis sel juhul lastel viga on? Kes neile räägib, et sel ajal, kui ühte vanemat kodus ei olnud, ta seksis kellegi teisega? See ei ole asi, mida lastele rääkida. Ja kui see teist poolt emotsionaalselt ei mõjuta, siis ei mõjuta see ka kuidagi lapsi.

Sa ilmselt ei suuda mõista, et paljudele idee poolest on juba selline mudel üsna väärastunud. Küll need lapsed ka varem või hiljem teada ja aru saavad. See on ju näha ja tunda, kui vanemate vahel pole armastust ja lähedust. Sealt tulebki eeskujuks, et suhted sellised ongi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielu, kooselu on ikka mehe-naise vaheline suhe, intiimsus. Kui seda enam mehepoolsete petmiste tagajärjel ei ole siis milleks peavad vend-õde koos elama?

Abielu ja perekonna loomise eesmärk ei ole intiimsuste mugav jagamine, vaid lastele turvalise keskkonna loomine. Juba mitmes kord siin teemas vaja seda meelde tuletada teile.

Üsna hirmutav lugeda sellist avaldust. Ja turvaline saab olla vaid siis, kui need vanemad nui neljaks koos elavad? Nende endi heaolu ei tähenda mitte midagi?

Ei tea, kust sul selline kalk nägemus ja arusaam tuleb. Ilmselt ikka sellest, et on ise kasvatud peres, kus vanemate vahel polnud mingit armastust, lähedust ega kiindumusavaldusi. Siis tekib ka arusaam, et sellised peavad ja võivadki mehe ja naise suhted olla, kui juba lapsed on. Ja justkui muud polegi vaja siin elus.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal ikka nii äge või särav olla. Naine sai teada, et mees petab. Mees polnud nõus armukest loobuma. Naine tarvitab pikalt AD ravimeid. Mehe maja, mehe nimel firmad. Mees kutsub naist avalikult majanaabriks, üüriliseks. Sellises “sõbralikus” pereelus peab üks ennast alla suruma ja olukorraga leppima. Lapsed on kunagi kodust läinud. Jäävad kaks inimest, üks on teisele palju haiget teinud. Elavad jätkuvalt sõbralikult koos? Lõputult ei jõua keegi teeselda.

Ma pole see, kes enne kirjutas, aga mina tean täpselt samalaadset juhtumit, kus just täpselt naine on väga vinge ja tegija (no ei usu, et sama paar, kellest eelnev kägu rääkis). Ei tarvita ta mingeid AD-sid, mehel oma firma, naisel oma, mõlemad edukad. Maja osas ma ei tea, aga kuna inimesed abielus, siis eeldan, et ühisvara. Armukestega alustas mees, naisel on ka paar “meessõpra” olnud. Mõlemad käituvad üksteisega kenasti, hoolitsevalt, ei usu, et ka kodus salaja pannidega loobivad. Vaevalt, et nad peale laste lahkumist enam koos elavad, aga ega tea ka. Jah, mees on naisele kunagi haiget teinud, aga olnud samas ka ülihea kaaslane, eks see selgub Peetruse ees, kumb kumma poole üles kaalub.

Teed järeldusi ilma infot omamata, sa ei tea, mis kodus seinte vahel toimub või nende inimeste hinges.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks propageerib siin pidevalt oma “eluväärtusi” jagab neid teistele faktide ja tõena.

Pereelu mõte on minu jaoks üks, teise jaoks teine… Mitte ühe “targa” kuulutus…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema ja isa magasid terve elu eraldi tubades. Mitte ainult ei maganud, lugesid näiteks õhtul. Mul ei olnud õrna aimu ka, et suur osa naisi peab seda imelikuks. Meile lastena oli see hoopis mugav. Oli vaja hilja õhtul midagi isalt küsida, sai koputada ja rahulikult rääkida. Tahtsid emale mingeid pubeka-asju rääkida, sai koputada ja rääkida. Sain teada, et seda peetakse üldiselt ebanormaalseks, kui astusin ülikooli ja hakkasin käima inimeste kodudes ja küsima, et kus siis ema (magamis)tuba on. See, et nad elasid hilised õhtutunnid ja vähemalt enamuse osa öödest eraldi, tundus väljamagamise seisukohalt ka nii normaalne. Eriti arvestades, et lapsi oli viis ja ühist pereaega elutoas ka piisavalt. Pereinimene pole mingi ripats oma abikaasa küljes. Ka tema tahab omaette olla, kasvõi näomaski teha, segamatult magada, lugeda seekord poole kolmeni hommikul või üldse öö otsa pasjanssi laduda ja August Sanga uuuet lugeda.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi 8 aastat vist juba on aeg edasi läinud ning nad saavad täiesti normaalselt läbi, kasvatavad lapsi ja elavad koos ilma truuduse üle pead murdmata. Koos saab elada ka ilma seksita.

Mis sellise suhte mõte on? mees perest ju nagunii eemaldunud.

Miks tingimata perest eemaldunud? Ei ole kõik armukesepidamised nii mustvalged. Paarisuhte mõte on siiski laste üles kasvatamine, mitte omavahel seksimine, nagu kohati inimestel segi läheb. Muidugi on võimalik ka see kirjeldatud variant, kus inimeste armusuhted ja seks on mujal, kodus ollakse lapsevanemad. Eelduseks on, et vastastikune austus on säilinud ning lapsed ei näe mitte kahte vaenlast, vaid kahte sõpra. Kahtlen, et teemaalgataja oma meest veel austusega vaadata suudab, seega kardetavasti see suhe pole tema jaoks. Aga mine sa tea.

 

Kui sa tahad kodus perena toimida, siis sul pole minutitki üle, et külapeal käia, sest lapsed, kodu, töö võtab kogu aja ära hea kui koduski seksida jõuad. Mõned asjad jäävad  ka tegemata.

Kui sind huvitab kohal olemine laste ja pere jaoks, siis see tähendab kohal olemist, mitte mööda naisi ringi tallamist.

Armukesepidamist propageerib siin mõni mees, kel kodus, pere juures pea kõik kohustused täitmata, soovib vaid hüve, ühe juurest natuke üht, teise juurest natuke teist. Ja siis laguneb jõik koost, sest niisama ei anna sulle keegi mitte midagi. Pole selline kursis laste asjade ega eluga, ja lapsi see isa ei huvita ka.

Ta võib sulle rääkidaja näidata, et ta pereelu töötab, aga need lapsed kasvatab naine ja teeb ka majapidamise ja ta ei hakka sulle ütlema ka, kuidas see elu toimib või ei toimi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matta end sellisesse koosellu, mis on vaid fiktiivne ja pragmaatiline liit, kus suhtest pole enam haisugi. Ja siis seksida lihtsalt teistega. Aga armastust, päris suhet polegi vaja?

Ega keegi sind ju ei sunni selleks. Sina võid täiesti rahulikult elada oma elu nii nagu sina soovid. Elad koos oma mehega, kui mees petma peaks, lähed lahku ja leiad uue, kellega koos elada.

Lepi sellega, et on olemas sinust erinevaid inimeis ja neile võib sobida ka teistmoodi elu.

Eks teemaalgataja ise otsustab, milline inimene ta on – kas selline, kes otsustab nüüd iga hinna eest lahku minna või see, kes soovib iga hinna eest kokku jääda. Minu soovitus on lihtsalt juhul kui ta otsus on kokku jääda, siis võttagi asja pragmaatiliselt ning mitte loota mehe muutumisele. Selle lootusega saab ta ainult taas ja taas haiget ning samuti saavad haiget saavad ka lapsed, kes seda ema õnnetust ning tülisid näevad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest lapsed, kodu, töö võtab kogu aja ära hea kui koduski seksida jõuad. Mõned asjad jäävad  ka tegemata.

Ma pole see, kellele sa vastad, aga sul oleks siis hädasti ajajuhtimiskoolitust vaja. Meil on lapsi keskmisest rohkem ja “aega ei ole” periood oli umbes aasta, kui korraga olid letis 10 kuune, kaks kaheaastast ja kolmeaastane ning mees oli tööl, kus oli kõva andmine K-P kl 11-19.30

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema ja isa magasid terve elu eraldi tubades. Mitte ainult ei maganud, lugesid näiteks õhtul. Mul ei olnud õrna aimu ka, et suur osa naisi peab seda imelikuks. Meile lastena oli see hoopis mugav. Oli vaja hilja õhtul midagi isalt küsida, sai koputada ja rahulikult rääkida. Tahtsid emale mingeid pubeka-asju rääkida, sai koputada ja rääkida. Sain teada, et seda peetakse üldiselt ebanormaalseks, kui astusin ülikooli ja hakkasin käima inimeste kodudes ja küsima, et kus siis ema (magamis)tuba on. See, et nad elasid hilised õhtutunnid ja vähemalt enamuse osa öödest eraldi, tundus väljamagamise seisukohalt ka nii normaalne. Eriti arvestades, et lapsi oli viis ja ühist pereaega elutoas ka piisavalt. Pereinimene pole mingi ripats oma abikaasa küljes. Ka tema tahab omaette olla, kasvõi näomaski teha, segamatult magada, lugeda seekord poole kolmeni hommikul või üldse öö otsa pasjanssi laduda ja August Sanga uuuet lugeda.

Elagu kui tahavad, käigu või pea-peal, seda teistele kui normaalsus propageerida pole mõtet. Kui mina tahan teistsugust suhet, siis normaalsus minu jaoks on teistsugune. MOT!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa tahad kodus perena toimida, siis sul pole minutitki üle, et külapeal käia, sest lapsed, kodu, töö võtab kogu aja ära hea kui koduski seksida jõuad. Mõned asjad jäävad  ka tegemata.

Mina olen ise naine ja kohe kindlasti võtan pere kõrvalt ka oma isiklikku aega ning luban seda ka mehele. See on normaalne ja seda peaks küll iga inimene aegajalt tegema. See, millega sa selle aja täidad on iseküsimus – kes käib shoppamas, kes käib ilusalongis, kes spaas, kes sõbrannaga kohvikus, kes sõpradega saunas,  aga selle aja leidmine on igale naisele ja mehele hädavajalik. Kui sinu ja su mehe elu koosneb 24*7 lastest ja nii mitukümmend aastat järjest, siis oled küll väga põhendunud pereema, aga see tuleb enda vaimse tervise arvelt. Ja lõpuks su lapsed sind selle eest ei täna.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljud liigid looduses on monogaamsed ehk kuni surm meid lahutab…faktiline info, googelda.

sellele viitab ka valu, mida reetmine põhjustab.

Kaaslane teiste liikide hulgas valitakse suure hoolega ja parim. Ja käitutakse nii nagu kohtudes terve elu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… Kui sa ei saa aru, missugune on hea ja õige kaaslane, mida sa üldse tahad, või ei taha jäädki jooksma ja kuulutama, et inimene pole monogaamne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elagu kui tahavad, käigu või pea-peal, seda teistele kui normaalsus propageerida pole mõtet. Kui mina tahan teistsugust suhet, siis normaalsus minu jaoks on teistsugune. MOT!

Ära jaura. Kirjutasin vaid MINU normaalsusest lapsena (lisaks tean siiski ka mitut paari, kes lausa elavad suurema osa aastast eraldi, aga on funktsionaalne pere, kus lapsed saavad ka isalt rohkem kasvatust kui see samas korteris diivanil jalkat vahiks). Kirjutasin, kuidas see meid ei traumeerinud, vaid aitas ja meeldis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elagu kui tahavad, käigu või pea-peal, seda teistele kui normaalsus propageerida pole mõtet. Kui mina tahan teistsugust suhet, siis normaalsus minu jaoks on teistsugune. MOT!

Jah, loomulikult, mina ei olegi kordagi seda normaalsust sulle peale surunud.  Ja ära sina oma normaalsust ka teistele peale suru. Sedasi koosolevaid peresid on olemas, siingi teemas kaks sellist näidet toodud ning kui nemad on rahul, siis elagi nii.

Mina lihtsalt kirjutasin teemaalgatajale võimalikke variante, oma valiku teeb ta ise.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna hirmutav lugeda sellist avaldust. Ja turvaline saab olla vaid siis, kui need vanemad nui neljaks koos elavad? Nende endi heaolu ei tähenda mitte midagi?

Kui sina sellest jutust siin niisuguseid järeldusi teinud oled, siis mina sinna midagi parata ei saa. Mina olen siiski rääkinud vabatahtlikust soovist jätkata koos laste kasvatamist, mitte mingist neljaks löödud nuiast või oma heaolule sülitamisest. Keegi ei sunni nii elama, aga nii on võimalik elada ja üsna kenasti. Kui tülid omavahel ära lahendada, siis ei pea ju vanemate vahele jääma mingit vimma, funktsioneeritakse lihtsalt koos – ju siis tuleb see hästi välja ja miks peaks hästi toimivat asja lõhkuma ning vägisi lahku kolima. Omi vajadusi saab ka teisiti rahuldada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tülid omavahel ära lahendada, siis ei pea ju vanemate vahele jääma mingit vimma, funktsioneeritakse lihtsalt koos

Niisiis sa tahaks, et su mees ei elaks sinuga armastusest vaid funktsioneeriks sinuga tingimata samal elamispinnal. Mõnele sellest ei piisa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tülid omavahel ära lahendada, siis ei pea ju vanemate vahele jääma mingit vimma, funktsioneeritakse lihtsalt koos

Niisiis sa tahaks, et su mees ei elaks sinuga armastusest vaid funktsioneeriks sinuga tingimata samal elamispinnal. Mõnele sellest ei piisa.

Mõnel ei keerle elu ainult seksi ümber.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis sa tahaks, et su mees ei elaks sinuga armastusest vaid funktsioneeriks sinuga tingimata samal elamispinnal. Mõnele sellest ei piisa.

No ei piisa, siis ei piisa. Ära siis ela nii, eks.

Teemaalgatajal ju ei ole hetkel häid valikuid. Lahku minek on parim valikutest, aga kui ta seda mingil põhjusel teha ei saa ja ei taha, siis järgmine hea variant ongi ju lihtsalt koos elada kui toimiv üksus. Koos elada koos pideva armukadedusdraamaga oleks juveel hullem. Ja neist ta selles kooselus enam lahti ei saaks mitte mingil juhul, kui mehelt truudust nõudma hakkab. Sest usaldada ta mehe sõnu ju enam niikuinii ei suuda ning pidev kahlus ja kontroll ja ebakindlus jääks. Sellest saab lahti ainult siis, kui truudust mitte enam oluliseks pidada ja lihtsalt  koos toimida laste kasvatajana.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tülid omavahel ära lahendada, siis ei pea ju vanemate vahele jääma mingit vimma, funktsioneeritakse lihtsalt koos

Niisiis sa tahaks, et su mees ei elaks sinuga armastusest vaid funktsioneeriks sinuga tingimata samal elamispinnal. Mõnele sellest ei piisa.

Pikaajalised paarid ei ela koos nagunii enamasti armastusest, vaid seepärast, et on harjunud, on hea, on sobiv, kõik töötab. Kui mõistusega võtta, siis mis seal vahet on. Seks võib ka mõne suhtepoole jaoks teatud vanuseks üldse tähtsuse kaotada.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielu ja perekonna loomise eesmärk ei ole intiimsuste mugav jagamine, vaid lastele turvalise keskkonna loomine. Juba mitmes kord siin teemas vaja seda meelde tuletada teile.

 

Üsna hirmutav lugeda sellist avaldust. Ja turvaline saab olla vaid siis, kui need vanemad nui neljaks koos elavad? Nende endi heaolu ei tähenda mitte midagi? Ei tea, kust sul selline kalk nägemus ja arusaam tuleb. Ilmselt ikka sellest, et on ise kasvatud peres, kus vanemate vahel polnud mingit armastust, lähedust ega kiindumusavaldusi. Siis tekib ka arusaam, et sellised peavad ja võivadki mehe ja naise suhted olla, kui juba lapsed on. Ja justkui muud polegi vaja siin elus.

Mina pole selle algse tsitaadi autor, aga jah, kui peres on lapsed ja pikk kooselu, siis on üks esmatähtsaid faktoreid laste heaolu. Siis ei saa enam südamerahus Yolotada, eksole.

Teine asi on see, et teemaalgatuses kirjeldatud mehe käitumine on küllalt õudne, et seda ei peaks taluma ükski naine, vähemalt sellisega mitte seksima. Koos elada, (kui on nt suur maja ja eraldi toad ja kui mehest ja tema käikudest enam sooja ega külma pole) võib, kui naine kannatab. Kui ei kannata, siis tuleb jah lahku minna, aga mitte esimese südametäiega. Kui mees selle kõik korraga välja ladus, siis ilmselgelt ta tahabki ise lahutust, aga ei viitsi ise olla algataja-süüdlane. Kui naine läheb, siis saab tema laiale maailmale kuulutada et naine jättis ta maha (sest ta oli siga, ega see pole ju mainimistväärt, laia ilma ees jääb enamasti süüdi ikka mineja).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikaajalised paarid ei ela koos nagunii enamasti armastusest, vaid seepärast, et on harjunud, on hea, on sobiv, kõik töötab. Kui mõistusega võtta, siis mis seal vahet on. Seks võib ka mõne suhtepoole jaoks teatud vanuseks üldse tähtsuse kaotada.

Nagu pension,  ja järgmiseks surm. Enam midagi ei juhtu. Noo kes tahab, elagu nii, kes tahab elagu teisiti. Teemaalgataja murekoormale see kaasa ei aita, muidu ta ei valaks pisaraid kui ok oleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui peres on lapsed ja pikk kooselu, siis on üks esmatähtsaid faktoreid laste heaolu. Siis ei saa enam südamerahus Yolotada, eksole.

Mis need lapsed täiskasvanute voodiellu puutuvad? Nabanöörid ammu läbi lõigatud. Laste heaolu on ema pai, isa pai, ega siis laste pärast oma elu pea elamata jääma.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need lapsed täiskasvanute voodiellu puutuvad? Nabanöörid ammu läbi lõigatud. Laste heaolu on ema pai, isa pai, ega siis laste pärast oma elu pea elamata jääma.

See on üks demagoogiajutt, et lapse jaoks on peaasi, et isa ja ema pai alles jääks, asugu need paid ükskõik, kus. Laps vajab siiski mõlemat vanemat pidevalt, iga päev ja enda kodus, mitte kuskil mujal. Väga vähesed lahus elavad vanemad suudavad lapsele säilitada samaväärse vanematehoolitsuse kui enne lahku kolimist. Paratamatult ühe vanema roll väheneb ja mõnikord lausa kaob. Koos elades on see probleem välditud – kuigi jah, ega selliselt koos elada ka kõigi vanemate jaoks võimetekohane ei ole. Iga inimtüübi jaoks oma lahendus – ja sellest me räägimegi. Me ei tea, mis inimtüüp teemaalgataja on, oluline on, et ta ei võtaks seda kui mingit kohustust, et tingimata tuleb lahku minna. Tuleb teha seda, mis hingerahu kõige paremini aitab taastada. Lahkukolimisest, kus vanem pärast elu aeg laste ees süütunnet tunneb, pole vanemale sugugi rohkem kasu kui kaaslasega kooselu jätkamisest, kus lastele suudetakse säilitada harjunud hea standard, kuid enda hing pole rahul.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste heaolu on ema pai, isa pai, ega siis laste pärast oma elu pea elamata jääma.

Tüüpiline” mina elan oma elu, lapsed saavad hakkama”. Saavad jah, aga kuidas. Pool ajast elades ema juures ja igatedes isa järgi, pool ajast vastupidi, kodinad kogu aeg kotiga kaasas nagu kodutul? Pidevas meilivahetuses vanemad ei asenda koos lapsi kasvatavat ema-isa. Sa ei tea, millest sa räägid või vastupidi, tead, aga ei taha näha, mida su lapsed tegelikult läbi elavad.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult, mina ei olegi kordagi seda normaalsust sulle peale surunud.  Ja ära sina oma normaalsust ka teistele peale suru. Sedasi koosolevaid peresid on olemas, siingi teemas kaks sellist näidet toodud ning kui nemad on rahul, siis elagi nii.

Sinu arust on eraldi magavad paarid imelikud või? Ega eraldi magamine ei tähenda, et omavahel kõik suurepärane, suhe armastav ning hooliv pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA kirjutas kuidas ringi kappav mees tõi naisele koju suguhaiguseid ja siin kiidetakse takka ringiliiderdamist, peaasi, et kooselu säiliks. Lisaks, enamus naisi tunnevad ühtemoodi, kui mees läheb taas armukese juurde. Valu ja alandust tunnevad.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 500 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees on mujal käinud