Esileht Kodunurk Kui palju kulub teil toidule kuus?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Teema: Kui palju kulub teil toidule kuus?

Postitas:

Meie mehega kahekesi, umbes 300 euri kuus ja ma ütleks, et sööme mitmekesiselt ja suhteliselt tervislikult, eelistame käia Prismas. Samas köögiviljad kasvatame ise+omad marjad, hoidised teen ka ise. Väljas söömas käime väga harva, vbl kord kuus, kui sedagi.

Täpselt sama, kahekesi ja 300-350 euriga saame kuus korralikult söönuks. Nagu mu mees ütleb, toidu pealt ei tohi koonerdada!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Lisage ka pereliikmete arv ja millisest kauplusest toidu ostate?

Meil 6 liiget, nendest 2 hundiisuga teismelist ja alla 1000 kuidagi ei venita välja. Käime peamiselt Selveris, vahel ka Konsumis.

Meil ka 1000 vähemalt. 7 liiget.</p>

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult toidule 600-800 eur, kolmeliikmeline perekond. Mees sööb lõunat väljas, mina kodus ja 1-2x nädalas kas tellime toidu koju või sööme väljas.

Selver on muideks isegi soodushindadega kõige kallim pood.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Speltajahu üldiselt pole tervislik toit, samuti koogid. Vahet pole, kas jahu aegunud või ei.

Lihtsalt puhtalt huvi pärast küsin, et miks speltajahu ei tohiks kasutada ja mis põhjusel kooki ei või süüa?
Ja mida teeb inimesele aegunud jahu? Lihtsalt tahaks teada, mis mind siis ees ootab, kui ma sellest midagi valmistama peaksin.

Ja jutt oli riknenud toidust, ning seda ei söö siin küll keegi.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 22:39; 09.01 22:48; 10.01 11:02; 10.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on tuhandeid aastaid riknenud toitu söönud. Mõni sureb sirasurma, mõni mitte.

Mul ükskõik, mida sa sööd. Ärge lihtsalt väitke, et see on tervislik ja täisväärtuslik.

Speltajahu üldiselt pole tervislik toit, samuti koogid. Vahet pole, kas jahu aegunud või ei.

Uhkustada aegunud jahust koogi tegemisega…nojah, mis seal ikka. Küüditatuna Siberis arusaadav, peotoit, sööks isegi. Aga me vist pole Siberis.

Inimesed on reklaamiohvriks sattunud ja tervisliku toitumise põhimõtted on veidi veidraks modifitseerunud. Tasakaalustatud mitmekesise toidu juurde kuulub otse loomulikult ka süsivesik, mida saab näiteks jahust. Ega jahutooted ei ole iseenesest kurjast, küsimus on koguses ja toitainete tasakaalus. Jahutoode võib täiesti vabalt kuuluda tervisliku toidu menüüsse. Lihtsalt ei tasu ainult kukleid näost sisse ajada. Eestimaised toorained annavad ka täiesti tervisliku menüü kokku. Üle aja läinud jahu puhul ei ole karta suurt toiteväärtuse kadu kuigi kiiresti, seega jutt mingist kõhulahtisusest või vähem väärtuslik olemisest on kergelt ülepingutatud.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 09:52; 10.01 10:41; 10.01 10:55; 10.01 14:44; 10.01 19:28; 10.01 21:42; 11.01 00:54; 11.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsi pole selle pärast küsin – kas lapsed saavad koolis ja aias tasuta süüa? Ja selle pärast nende lõunaraha pere toiduraha sisse ei arvutata?

Tartus maksad lasteaias söögi eest. Koolides on algklassid tasuta, edaspidi maksad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:42; 10.01 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin üle mõne kuu ja keskmine on 3 täiskasvanule ca 600-700EUR kuus. Nov-dets läks rohkem, siis ostsime koju sünnipäevadeks ja aastavahetuseks rohkem toitu. Nende summade sees on ka väiksemad esmatarbed. Neid esmatarbeid mida ikka ja pidevalt kulub ostan tavaliselt hulgilaost suuremas koguses või sooduspakkumiste ajal poest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 täiskasvanut (1 neist hull sportlane) ja 1 peaaegu täiskasvanud termiit 🙂

Täpselt pole kokku arvutanud aga arvan, et laias laastus 1000 eur kuus koos majapidamistarvetega.

Ostan palju sama päeva kuupäevaga toiduaineid (Selver selles suhtes väga eesrindlik) nii perele kui ka iga kord allahinnatuna piima või vahukoort suurele koerale.

Ainuke asi mida ma ei suuda – sügavkülmutatud liha süüa. Siit jääb mulje, et kõigil külmikud liha täis. Ma korra proovisin, sulatamise käigus eraldub lihast vastikut verist vett ja liha struktuur ei ole sama kui värskel lihal (liha ostan ainult tuttavalt lihunikult turult, ehk tean et see on on tapetud a la eile ja saan ise tükki valida jne.).

Tean, et saaks odavamalt, arutult ei raiska aga tahaks ikkagi head sööki süüa. No kui tuleb näiteks ananassi või peene veiseliha isu peale siis peab saama. Mis elu see närutamine ikka on eriti kui majanduslikult ei ole see vajalik. Ei taha käia poes ja ainult kilohindu võrrelda kohu aeg kuigi nagu enne juba ütlesin raha paremalevasakule ka ei loobi.

PS. Lemmiktoit on kapsahautis 🙂

+12
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 15:32; 11.01 12:03; 11.01 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pere 4 liikmeline. Lapsed 3 ja 5 aastased. Lapsed lasteaias ca 3-4 päeva nädalas, ise kodune. Toiduraha kuus ehk 300-400. Eelistan mahetoitu, aga jälgin hindu ja ostan suuri pakendeid. Poest mahla, siirupeid, moose, marju, teed, maitserohelist ei osta. Kõik endal suvel-sügisel varutud. Juurikaid oma emalt, või isekasvatatud. Poest eksootilisi vilju väga ei osta, kuna usun,  et oma sügavkülma varud on piisavad (maasikad, vaarikad, astelpalju, ebaküdoonia, mustikad, mustsõstrad, rabarber, tikrid, õuna toormahl). Poest ostan banaani, apelsini. Harva mangot ja pomelot. Õunad kuni talveni omad, seejärel ostan talunikelt. Mahesealiha ostan suuremas koguses sügavkülmikusse. Ise teen leiva. Kasvatan talvehooajal idusid-võrseid, kasvuhoones veel peterselli ja lehtsalatit:). Kuna elan linnadest ja keskustest eemal, on sügavkülmutamine paratamatu, kuna ei rahuldu külapoe lihavalikuga. Põhitoidud (just laste eelistusi järgides) on ühepajatoit, borš, plov, kanasupp, frikadellisupp, juurikapüree, ahjukana riisiga, ahjuforell, forellisupp, bolognese, ahjukartul lihaga, kinoa, hommikul pudrud moosi-marjadega, omlett, ahjusaiad juustuga. Smuutid (banaan, apelsin, marjad, spinat) mitu korda nädalas. Magusaks pannkoogid, muffinid marjadega, sõrnikud, kissell, õunakook, tarretis. Poe kiirtoidud harva: viinerid, kalapulgad, pelmeenid, kohukesed.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 täiskasvanut (1 neist hull sportlane) ja 1 peaaegu täiskasvanud termiit ????

Täpselt pole kokku arvutanud aga arvan, et laias laastus 1000 eur kuus koos majapidamistarvetega.

Ostan palju sama päeva kuupäevaga toiduaineid (Selver selles suhtes väga eesrindlik) nii perele kui ka iga kord allahinnatuna piima või vahukoort suurele koerale.

Ainuke asi mida ma ei suuda – sügavkülmutatud liha süüa. Siit jääb mulje, et kõigil külmikud liha täis. Ma korra proovisin, sulatamise käigus eraldub lihast vastikut verist vett ja liha struktuur ei ole sama kui värskel lihal (liha ostan ainult tuttavalt lihunikult turult, ehk tean et see on on tapetud a la eile ja saan ise tükki valida jne.).

Tean, et saaks odavamalt, arutult ei raiska aga tahaks ikkagi head sööki süüa. No kui tuleb näiteks ananassi või peene veiseliha isu peale siis peab saama. Mis elu see närutamine ikka on eriti kui majanduslikult ei ole see vajalik. Ei taha käia poes ja ainult kilohindu võrrelda kohu aeg kuigi nagu enne juba ütlesin raha paremalevasakule ka ei loobi.

PS. Lemmiktoit on kapsahautis ????

Jah, mina mõistan sind ja ei mõista neid, kes iga allesjäänud supipõhja ära külmutavad. No ei ole üles sulatatud veiselihal sellist maitset nagu värskel, Üles sulatatud valmistoidul on juba täiesti teine struktuur ja lõhn- ei suuda süüa.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsi pole selle pärast küsin – kas lapsed saavad koolis ja aias tasuta süüa? Ja selle pärast nende lõunaraha pere toiduraha sisse ei arvutata?

Lasteaiatoidu eest peab vist igal pool maksma, koolitoit oleneb omavalitsusest. Põhikooliastmes näiteks Tartus peab maksma, Tallinnas mitte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 23:00; 10.01 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kokkuvõtvalt jääb mulle mulje, et need kes 100 eurot inimese kohta kuus toidukulu siin mainivad, saavad omavalitsuse kulul laste lõunad – ainult siis läheb natuke rohkem kui laps kodus on… – ja meeste lõunaid nad ei arvesta, lisaks tulevad veel väljas söömised eraldi juurde ja see tuleb juurde kui kord aastas terve lamba ostetakse ja korda astas kartulid tulevad juurde – aga muidu läheb kuus 100 eurot 😀

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kokkuvõtvalt jääb mulle mulje, et need kes 100 eurot inimese kohta kuus toidukulu siin mainivad, saavad omavalitsuse kulul laste lõunad – ainult siis läheb natuke rohkem kui laps kodus on… – ja meeste lõunaid nad ei arvesta, lisaks tulevad veel väljas söömised eraldi juurde ja see tuleb juurde kui kord aastas terve lamba ostetakse ja korda astas kartulid tulevad juurde – aga muidu läheb kuus 100 eurot ????

Kui sa nüüd minule viitad (mina ostan lambaid, aga mitte kord aastas) ja kartuleid hangin tõesti korra aastas, siis me töötame peamiselt kodust, juba aastaid-aastaid enne koroonat. Tööl käib mees 1-2 päeva kuus, mina 1x nädalas, võtame kaasa või sööme siis väljas. Vanemad lapsed on ka osad rohkem kui 20 aasta kodust väljas, aga ma ei usu, et siin sooviti hinnainfot aastast 1998, mil pere suurem oli.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 11:43; 10.01 12:40; 10.01 17:30; 11.01 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere elab Soomes. Puhtalt toidule kulub umbes 800-900€. Pluss siis umbes 200€ muudele toodetele ( hügieenitarbed, pesugeel jms asjad ).

Peres 2 täiskasvanut ja lapsed 12a ja 7a. Käime ainult s-rühma poodides ehk siis mees käib pm alati s-marketis ja mina prismas. Iga kuu kantakse ostudelt umbes 60-70€ tagasi pangakontole.

Kes sulle kannab ostudelt raha tagasi. Mismoodi see käib, selgita mulle ka. Pole kuulnudki sellisest teenusest ????

Seda saab ainult siis kui sul on Soome S-boonuskaart ja kasutad seda Soomes s-ryhma poodides. Nagu tavaline kliendikaart aga makstakse ostude pealt boonust. Ja see on reaalne raha mis koguneb s-kontole ( avatakse kui teed s-kaardi ) ja saad seda kasutada nagu ise soovid. Ja saab raha juurde ka panna kui soovid. Hea koguda näiteks mustadeks päevadeks. Mingeid makse sealt ei lähe maha. Lisaks s-ryhma tanklates saab ka tankimise pealt boonust. Mul Eestis perekond ja sõbrad ka imestavad, et kas selline asi on võimalik ????

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 22:32; 10.01 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on asi, mille pealt ma ei näruta – elatakse 1x ja siis tahaks hästi, süüa. Vaatasin selle nädala kulud ja mul läks söögile vähemalt 200 eurot+ veel mees ostab.  Peres on 3 meest (57, 21, 14), koer ja ise.  Tööpäeval söön ka kodus või lähen söön viisakas kohas (8 eurot -10 eurot), õhtuks tellin kogu – sushi,  hiinakas (ca 25 eurot).

Just tulin poest – arve 55,00 (lisaks tavapärasele ka veel saunaõlu, erinevaid juuste, jäätis, erinevaid puuvilju).

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 11:10; 10.01 12:27; 10.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil peres 5liiget. söögi peale maks 600.- koos sampoonide, hügieeni, vetsupaberite jms

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Eestis perekond ja sõbrad ka imestavad, et kas selline asi on võimalik

??? Mis selles nii erilist või ahhetamapanevat on, mina ei mõista? Iga jumala kliendikaart kogub midagi, nimetagu seda rahaks, punktideks või säästudeks ning seda kogutud raha saad kasutada kas samas poes või mõnes muus partneri poes – seega pole vahet, kas saad selle tagasi pangaarvele või mitte. Makse ei maksa keegi kuskil nende boonuste pealt. Ja selles võid ka kindel olla, et kui sulle 60€ kuus tagasi makstakse, siis eelnevalt on see hindadele lisatud. Kaupmees ei tegele heategevusega. Mina eelistan kuus 6€ tagasi saada (Coop) või iga ostuga mõne punkti (Selver), siis ei tegele ma vähemalt kauplusele raha tasuta laenamisega.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:33; 10.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel 100 eur inimese kohta läheb peres, mis valemiga te nii vähesega söönud saate?

Või ei arvesta sinna sisse töö ja koolilõunate rahasid ja seda, mida teised pereliikmed koju ostavad?

1 euro söögikord on ikka tõeline saavutus, tahaks isegi kui oskaks.

Väljas söömine ei lähe selle numbri sisse. Hommiksööki sööb ai ult üks pereliige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 23:11; 10.01 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on asi, mille pealt ma ei näruta – elatakse 1x ja siis tahaks hästi, süüa. Vaatasin selle nädala kulud ja mul läks söögile vähemalt 200 eurot+ veel mees ostab. Peres on 3 meest (57, 21, 14), koer ja ise. Tööpäeval söön ka kodus või lähen söön viisakas kohas (8 eurot -10 eurot), õhtuks tellin kogu – sushi, hiinakas (ca 25 eurot).

Just tulin poest – arve 55,00 (lisaks tavapärasele ka veel saunaõlu, erinevaid juuste, jäätis, erinevaid puuvilju).

Toit mul küll elu mõte pole, lihtsalt kütus kehale. Lisaks võib nii ennast paksuks süüa.  No ok, veini peale kulub ka mõnevõrra. Töölõunad kuskil 3-4€.   Koju ostan  vähe, kuus läheb vast 200-300€ Laristan muudele asjadele elus.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 11:47; 10.01 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks tulevad veel väljas söömised eraldi juurde

Kui minul on kokkuhoidlikult vaja elada, siis ma üldse ei söögi väljas. Kui vaja pikalt kodust ära olla, võtan kodust kaasa lõunasöögiks karbiga õhtusöögi ülejääke või küpsetan mingit lahtist pirukat näiteks kaasa. Iga palgaga ei saagi väljas söömas käia ja valmistoitu koju tellida. Isegi kui koolitoidu või lasteaiatoidu peab ise maksma, on see tunduvalt väiksem summa kui ise kodus lapsi toites.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 09:52; 10.01 10:41; 10.01 10:55; 10.01 14:44; 10.01 19:28; 10.01 21:42; 11.01 00:54; 11.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil peres 5 liiget ja olen arvestanud, et nädalas toidule üle 100 euro ei läheks ja üldiselt olen hakkama saanud, ehk siis 400-450 euri kuus. Mees töötab kodus ja sööb kodus, mina võtan kodust lõuna kaasa. Põhiliselt ostan söögi Maximast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuhat kindlasti ja ilmselt rohkemgi, palju on öko- ja mahetooted, seetõttu ilmselt on suurem summa iga kuu. Nüüd kui kogu pere on kodus, tuleb rohkem süüa teha, kaks toitu kindlasti ja kuna meil süüakse rohkelt krevette ja kala, aga üks pereliige on vegan, siis tuleb kombineerida kõigile.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 3 täiskasvanut( poeg on 20) Usun, et toidu peale läheb 700-1000€ Kuna olen noorena väga väikeste rahadega pidanud hakkama saama ja pidevalt kombineerima, mida süüa, et toime tulla, siis nüüd, kui mul on korralik sissetulek võin omale lubada toiduks mida tahan. Sööme palju kalatooteid, mahetoitu talunikult, joome head veini. See ei tähenda, et ma ei püüa poes kokkuhoidlik olla, ikka vaatan, kus midagi odavamalt saab.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksinda, lõin just detsembri toidukulu kokku ja sain 100€, mis on uskumatult väike, tavaliselt pigem (250-300 kuus).

Aga katsetasin:

Sõin vähe kodus,  tegin palju tööd (töö juures on toit tasuta) nii et ei jäänud aega nälga tunda (ei nälginud).

Hävitasin sügavkülma varusid, mida suvel loodusest tasuta korjasin (seened, marjad – millest tegin mahlu ja magustoite näit. Tarretist).

Suurest potitäiest kanasupist,  mis maksab u. 3 euri saan söönuks 5 päeva.

Ostsin allahinnatud toitu ja ei tarbinud poolfabrikaate.

Jõuludega võtsin paar kilo juurde.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et keegi halba veini ostab ???? kui ostab. Meil on kodus ca 30-40 erinevat pudelit veini. Paraku kumbki meist veini ei joo, aga järjepidevalt kingitakse, siis olen neid lihtsalt külaliste tulekul avanud ja teistele pakkunud. Ei kasuta veini toidu tegemisel ega ka joogiks. Hetkel olen lapseootel ja üldse alkoholi ei tarbi, muidu vahel harva mõne klaasi cavat.

Toidukulud sõltuvad ka sissetulekutest. Kui ikka ei saa osta seda, mida sooviks vaid ostetakse hädavajalik, siis ka üldistusi teha ei saa. Elu ongi ebaõiglane. Meie hindu ei vaata, ostame mida tahame.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 22:46; 10.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke asi mida ma ei suuda – sügavkülmutatud liha süüa. Siit jääb mulje, et kõigil külmikud liha täis.

Tõenäoliselt sa ei külmuta kuigi värsket liha (jumal teab, kaua seal poes see seisnud on). Mina külmutan otse lihafarmist spetsiaalsesse lihapoodi toodud värsket liha, näiteks vaatan ise, kui nad liha läbi elektrilisse hakklihamasinasse panevad, kodus panen vaakumpakendisse toiduportsude kaupa. Või säilitan sügavkülmas mehe jahitud ulukiliha või maheveiseliha või mahelambaliha, mille saan kusagilt tuttavatelt, kui neil parasjagu loomatapp käsil. Sellist värsket liha lihtsalt aastaringselt ei saa kusagilt. Lisaks pakendame meie enne sügavkülmutamist liha vaakumpakendisse (kodus spets vahend selleks). Muuseas ulukiliha laseme enne külma panemist veel mitu päeva laagerdada, siis on lihal parim kvaliteet. Ei saa küll öelda, et hästi ei maitse. Ega restoranid oma peenemaid lihasid, mida raske saada on, alati otse tarnijalt ei saa vaid vahel ikka ka sügavkülmast.

 

 

 Link

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 09:52; 10.01 10:41; 10.01 10:55; 10.01 14:44; 10.01 19:28; 10.01 21:42; 11.01 00:54; 11.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pere kolmeliikmeline ja paraku kulub rohkem kui tahaks- 600-700eur. Eks suur kulu ole marjad, mandli- ja kaerapiimad, avikaadod jm kallis kraam. Mees avastas enda jaoka smuutid ja kõik mis sinna käib maksab üsna palju. Ideaalis oleks max 500eur koos majapidamistarvetega, aga siis ajaksin täpselt näpuga järge.

 

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kurb oleks elu, kui peaks aegunud jahu, kompottide ja plekilise õlis baklažaani peal elama ja kolm päeva vana suppi sööma!

+3
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 3 täiskasvanut( poeg on 20) Usun, et toidu peale läheb 700-1000€ Kuna olen noorena väga väikeste rahadega pidanud hakkama saama ja pidevalt kombineerima, mida süüa, et toime tulla, siis nüüd, kui mul on korralik sissetulek võin omale lubada toiduks mida tahan. Sööme palju kalatooteid, mahetoitu talunikult, joome head veini. See ei tähenda, et ma ei püüa poes kokkuhoidlik olla, ikka vaatan, kus midagi odavamalt saab.

Päris kohutav kulu. Kas veinid on ca 30.-/pudel? Kui suur on korralik sissetulek, et sellist mõttetut kulu lubada? Ma ei kuluta isegi oma 6000.- kuusissetuleku juures nii ebamõistlikult.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 00:39; 11.01 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kurb oleks elu, kui peaks aegunud jahu, kompottide ja plekilise õlis baklažaani peal elama ja kolm päeva vana suppi sööma!

Minul on nii, et mida vaesem ma olen, seda keerulisemaid roogi ma ise nullist valmistama hakkan ja maitseelamus ei kannata, toorainete valik lihtsalt muutub. Hästi tehtud toidu puhul ei saa sa aru, mitu päeva see jahu üle aja oli läinud, või et baklažaanil oli üks plekk küljes. Aga kolm päeva vana suppi sööme me ka siis kui mul on raha palju. Lihtsalt minu jaoks on elul veel teisi huvitavaid tahke peale söögi ja ma ei raatsi igat õhtut oma elust toiduvalmistamisele kulutada. Mingit kojutellitavat kiirtoitu ma lausa iganädalaselt küll süüa ei soovi.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.01 09:52; 10.01 10:41; 10.01 10:55; 10.01 14:44; 10.01 19:28; 10.01 21:42; 11.01 00:54; 11.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )


Esileht Kodunurk Kui palju kulub teil toidule kuus?