Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui palju raha panete ümbriku vahele?

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 386 )

Teema: Kui palju raha panete ümbriku vahele?

Postitas:
Kägu

Sa siis kärutad oma ema oma sünnipäeval enda juurde ja ta peab terve õhtu köögis su sõpradele kotlette praadima ja kartuleid koorima, kõrvitsa- ja peedisalatit juurde tassima ning kartulisalatit ja seenesalatit ja rosoljet hakkima?

Ma ei tea, mu külas juba kolhoosi aegadest kutsuti lauda tegema kolhoosisöökla vinge kokk ja tordid telliti koolikokalt. Ei teinud ükski  lüpsja ega traktorist oma sünnipäeval ise süüa.

Ah, ära oma “vaimukustega” üle pinguta.
Hakklihakotletid ja peedisalatid on igapäevatoit. Sünnipäevadel pole väga pakutud. Üldiselt on võõrustajatel vähe ideerikkamad lauad.

Mina kolhoosielu lähemalt ei tea. Olen linnainimene, traktoristide ja lüpsjatega pole mujal kui EÜEs kokku puutunud. Aga tore, et said sõnniku kummikutelt maha pestud ja kah pidulauda astutud. Nõukaaja sööklakogemusega kokk-kondiitri tort – no loomulikult, mis saaks veel parem olla?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnipäevad kestavad 1-ni, 2-ni. Kas need lapsed magavad kusagil ja siis pekstakse jälle üles, kui koju?

Meil on täiesti vaba voli lahkuda meile sobival ajal. 1-2ni ei viitsiks ka ilma lasteta olla. Ära palun kõike ja kõiki oma klassiõdedega võrdle.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks väga kahju kui mu hea sõber v sõbranna teataks, et ära ole hull – lapsi ei tohi kaasa võtta!

Miks sa nad pead võtma? Nad üksi või isaga kodus ei saa oldud, et peab emme põllesabas jõlkuma? Hirmus elu. Sul mingit oma elu üldse pole, et enam aru ei saa, mis sobib ja mis mitte? Ilmselt tarid nad ettevõtte suvepäevadele kah kaasa, sest tibukesed ööseks üksi koju ei suuda jääda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on täiesti vaba voli lahkuda meile sobival ajal. 1-2ni ei viitsiks ka ilma lasteta olla. Ära palun kõike ja kõiki oma klassiõdedega võrdle.

Ma ei suhtle ühegi oma klassiõega, oleme sõpruskond vanuses 30-50.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa nad pead võtma? Nad üksi või isaga kodus ei saa oldud, et peab emme põllesabas jõlkuma? Hirmus elu. Sul mingit oma elu üldse pole, et enam aru ei saa, mis sobib ja mis mitte? Ilmselt tarid nad ettevõtte suvepäevadele kah kaasa, sest tibukesed ööseks üksi koju ei suuda jääda.

Minu isa on paraku surnud. Laste isa tuleb sünnipäevale kaasa. Me jah käime sõprade juures üldjuhul koos. Meil käiakse ka paaridena. On ka lihtsalt meeste-naiste olenguud, aga siis pole need sünnipäevad.
Jahtu nüüd maha, eks. Sinu juurde ei tahaks ilmselgelt ühtegi moodi tulla. Itsitage oma klassiõdedega omakeskis, mind te ei häiri.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on täiesti vaba voli lahkuda meile sobival ajal. 1-2ni ei viitsiks ka ilma lasteta olla. Ära palun kõike ja kõiki oma klassiõdedega võrdle.

Ma ei suhtle ühegi oma klassiõega, oleme sõpruskond vanuses 30-50.

No sina üks pubekamentaliteediga keskealine siis. Tuleviku lastega-lumes-möllaja-ja-puu-otsas-ronija-vanaema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sina üks pubekamentaliteediga keskealine siis. Tuleviku lastega-lumes-möllaja-ja-puu-otsas-ronija-vanaema.

Vanaemad ronivadki puu otsas ja möllavad lumes, kuidas teisiti? Sa oled vana, äpu ja väeti?

 

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jahtu nüüd maha, eks. Sinu juurde ei tahaks ilmselgelt ühtegi moodi tulla. Itsitage oma klassiõdedega omakeskis, mind te ei häiri.

Sul on mingi vaimne puue?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks ümbriku vahele? Ma paneks ikka ümbriku sisse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehh, vanaemad on esimeste lastelaste sündides alles 45-50-aastased, noored inimesed, kes  loomulikult möllavad nendega nagu oma vanemadki. Kuidas siis teisiti?????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on hoolimatu, sest siit kumab läbi, et tegelikult ei viitsi eriti pingutada oma külaliste nimel. Hoopis mingi võõras kinnimakstud grillmeister söödab sõpru, sest nii on ju mugav. Mehele tasub siis ka armastuse märgiks prostituut koju tellida, ikkagi professionaal ja mitte odav. Milleks ise punnitada.

See just näitabki, et pingutatakse. Ise kodus tegemine tähendab odavat korraldamist ning seda, et sünnipäevalaps ei raatsi proffidesse investeerida ning tal on savi, kas ta toit üldse külalistele maitseb. Peaasi, et ei kulutaks.

Minu osad külalised on küll igatahes kergelt solvunud olnud, kui olen üritanud lihtsamalt läbi ehk profidesse infesteerinud. Neile ja mulle on oluline et tooraine oleks kvaliteetne ja võimalikult mahe. Kui ise kvaliteetne liha hankida ja siis grillmeister kutsuda, oleks ehk norm, aga valmis pipstükke ja salateid ja kooke minu külalised oma lastele väga anda ei taha, sest kardavad igasugu kunstaineid ja toiduvärve.

No vot ja minu koju ei tule jälle sellised zen-külalised oma lõpmatute erisoovidega ja kriipssuudega. Ja reeglina nende zennide lapsed on kõige kasvatamatumad üldse. Pole vaja oma koju sellist rahvast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehh, vanaemad on esimeste lastelaste sündides alles 45-50-aastased, noored inimesed, kes loomulikult möllavad nendega nagu oma vanemadki. Kuidas siis teisiti?????

Sa oma ninaotsast kaugemale ei näe, et teie peres sünnitatakse teismelisena?

Minu vanemad olid ligi 75 kui sündis minu esimene ja 85 kui sündis viimane  laps.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis kärutad oma ema oma sünnipäeval enda juurde ja ta peab terve õhtu köögis su sõpradele kotlette praadima ja kartuleid koorima, kõrvitsa- ja peedisalatit juurde tassima ning kartulisalatit ja seenesalatit ja rosoljet hakkima?

Ma ei tea, mu külas juba kolhoosi aegadest kutsuti lauda tegema kolhoosisöökla vinge kokk ja tordid telliti koolikokalt. Ei teinud ükski lüpsja ega traktorist oma sünnipäeval ise süüa.

Ah, ära oma “vaimukustega” üle pinguta.

Hakklihakotletid ja peedisalatid on igapäevatoit. Sünnipäevadel pole väga pakutud. Üldiselt on võõrustajatel vähe ideerikkamad lauad.

Mina kolhoosielu lähemalt ei tea. Olen linnainimene, traktoristide ja lüpsjatega pole mujal kui EÜEs kokku puutunud. Aga tore, et said sõnniku kummikutelt maha pestud ja kah pidulauda astutud. Nõukaaja sööklakogemusega kokk-kondiitri tort – no loomulikult, mis saaks veel parem olla?

Aaa, sa pead end kuidagi paremaks, sest oled “linnainimene”? Linnapori ja õhk on parem, kui sõnnik, mille peal su toit kasvab? Inimesed, kes su toitu kasvatavad või maal lapsi õpetavad, on alaväärtuslikud? Ise just jahud oma ema kotlettidest, aga väljaõppinud ja suurte kogemustega koolikokk on mingi äka. Selle koka juurde tullakse siiani torte tellima mitme maakonna tagant.

Ah, ja ma olen ka linnainimene, sündinud keset päälinna ja elukoht kah siin. Aga ma olen ka maainimene, kes rahumeeli sõnnikut viskab. No nagu seal “Siin me oleme”, sa oled see kohviveski ja ma pigem kärna ärni, kes suvel Muhusse ära kolib.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oma ninaotsast kaugemale ei näe, et teie peres sünnitatakse teismelisena? Minu vanemad olid ligi 75 kui sündis minu esimene ja 85 kui sündis viimane  laps.

23-25 sünnitada on väga mõistlik, teismelistega pole sel mingit pistmist.

Sina oma ja ema sünnitamisega oled ikka väga suur erand, keskmiselt 37-38 esmasünnitada on küll väga hull, ilmselgelt probleemid rasestumisel. 75-85 on inimestel juba lapselapselapsed.

 

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand, kui heaks see teema on arenenud! Kõik on nii uhked ja peened ja teevad restoranis välja, kingivad tuhandeid, peavad kodus süldilauaga suuri pidusid. Düün tundub tavaline tõde ja õigus siinse lugemise kõrval.

Ümbrikusse (sisse, mitte vahele) panen pulmade ja suurte juubelite korral midagi. Kui keegi tahab iga aasta pidada restoranis pidu, pole see minu asi kinni maksta, pidagu või iga õhtu, kui isiklik rahakott kannatab. Täiskasvanud saavad lilli sünnipäevadeks, lapsed saavad kingitusi, aga sageli mitme pere peale ühe.

Kodusel peol sööme Lidli kartulisalatit ja mõne täiesti tavalise kondiitri torti ja keegi ei solvu. Solvujadsuhtlevad rohkem omavahel. Seltskonnas, kus keegi kapriisidest välja ei tee, on igav ja üksik nurgas solvuda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oma ninaotsast kaugemale ei näe, et teie peres sünnitatakse teismelisena? Minu vanemad olid ligi 75 kui sündis minu esimene ja 85 kui sündis viimane laps.

23-25 sünnitada on väga mõistlik, teismelistega pole sel mingit pistmist.

Sina oma ja ema sünnitamisega oled ikka väga suur erand, keskmiselt 37-38 esmasünnitada on küll väga hull, ilmselgelt probleemid rasestumisel. 75-85 on inimestel juba lapselapselapsed.

Need on sinu uued reeglid vôi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on sinu uued reeglid vôi?

Sul on tõesti mingid probleemid. Saa aru, sa oled suur erand. Ükski mõistlik naine ei hakka vahetult enne menopausi esimest last saama. Pole siis ime, et laste küljes kinni ollakse ning 50-selt oma kümneaastasega sünnipäevadel käiakse, selle asemel, et lastelastele normaalses eas vanaema olla.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodusel peol sööme Lidli kartulisalatit ja mõne täiesti tavalise kondiitri torti ja keegi ei solvu.

See pole isegi naljakas. Veider huumorisoon.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodusel peol sööme Lidli kartulisalatit ja mõne täiesti tavalise kondiitri torti ja keegi ei solvu.

See pole isegi naljakas. Veider huumorisoon.

Humoorikas on solvuda kui keegi külla kutsub

Kodus võid solvuda. Kui lähed külla, võta hea tuju kaasa.  Külas kehtivad võõrustaja reeglid. Võõral maal kohaliku riigi omad, võõras kodus kohaliku kodu omad. Kombeid üldse pole peenutsejatel. Pole vaja trükkida sinna kus ei meeldi.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Humoorikas on solvuda kui keegi külla kutsub Kodus võid solvuda. Kui lähed külla, võta hea tuju kaasa.  Külas kehtivad võõrustaja reeglid. Võõral maal kohaliku riigi omad, võõras kodus kohaliku kodu omad. Kombeid üldse pole peenutsejatel. Pole vaja trükkida sinna kus ei meeldi.

Mhmh, aga lihtsalt anna inimestele enne teada, kui mingit jubedust pakud, saavad enne kõhud täis süüa. See oleks ikka väga kurb, kui kohapeal mingi odavketi salatit pakutakse.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Humoorikas on solvuda kui keegi külla kutsub Kodus võid solvuda. Kui lähed külla, võta hea tuju kaasa. Külas kehtivad võõrustaja reeglid. Võõral maal kohaliku riigi omad, võõras kodus kohaliku kodu omad. Kombeid üldse pole peenutsejatel. Pole vaja trükkida sinna kus ei meeldi.

Mhmh, aga lihtsalt anna inimestele enne teada, kui mingit jubedust pakud, saavad enne kõhud täis süüa. See oleks ikka väga kurb, kui kohapeal mingi odavketi salatit pakutakse.

Mis siis juhtub kui inimene mõned tunnid söömata on?

Ise nii peened aga suu peab pidevalt matsuma

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis juhtub kui inimene mõned tunnid söömata on? Ise nii peened aga suu peab pidevalt matsuma

Ega sünnipäev mõni tund kesta, 4-6h ikka ju. Ainult mats kutsub inimesed külla, aga süüa-juua ei raatsi anda.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis juhtub kui inimene mõned tunnid söömata on?

Väga kaval-kutsu inimesed külla, küsi veel ümbrik ka, süüa ära paku, siis lähevad tõesti hiljemalt mõne tunni pärast minema.

Meie toredast seltskonnast ning lookas gurmeelauast ei soovi keegi koju minna. Kui pidu algab kell 17.00, siis esimesed lahkuvad 23.00, viimased 1-2 paiku.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis juhtub kui inimene mõned tunnid söömata on? Ise nii peened aga suu peab pidevalt matsuma

Ega sünnipäev mõni tund kesta, 4-6h ikka ju. Ainult mats kutsub inimesed külla, aga süüa-juua ei raatsi anda.

4-6 ongi mõni tund.

Eriti õhtupoolselt ajal. Mina isiklikult enamustel päevadel peale 6-7 õhtul enam ei söö järgmise hommikuni.  Vaid siis kui järgmisel päeval on kestvustreening plaanitud, teen enne und süsivesikute laadimist. Aga peened perkooli provvad peavad õhtuti jaapani sushit vitsutama, midu äkki kaunis õunavorm saab kannatada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on sinu uued reeglid vôi?

Sul on tõesti mingid probleemid. Saa aru, sa oled suur erand. Ükski mõistlik naine ei hakka vahetult enne menopausi esimest last saama. Pole siis ime, et laste küljes kinni ollakse ning 50-selt oma kümneaastasega sünnipäevadel käiakse, selle asemel, et lastelastele normaalses eas vanaema olla.

Minu 35-aastasel sõbrannal on isa 80. Ämm on ka vanade vanemate laps. Lapse lasteaiakaaslase vanemad ei ole samuti enam esimeses nooruses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis juhtub kui inimene mõned tunnid söömata on?

Väga kaval-kutsu inimesed külla, küsi veel ümbrik ka, süüa ära paku, siis lähevad tõesti hiljemalt mõne tunni pärast minema.

Meie toredast seltskonnast ning lookas gurmeelauast ei soovi keegi koju minna. Kui pidu algab kell 17.00, siis esimesed lahkuvad 23.00, viimased 1-2 paiku.

Meile jäädakse tavaliselt ööseks 🙂 Madratsite peale! Koos lastega!

On vaid üks asi mis on veel jubedam sinu jaoks

 

pane vaim valmis

 

järgmisel hommikul võib muu hulgas ka eelmise õhtu jääke süüa

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4-6 ongi mõni tund.

4 kuni 6 tundi pole mõni tund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile jäädakse tavaliselt ööseks ???? Madratsite peale! Koos lastega!

Ok, minu külalised suudavad autoga või taksoga oma koju tagasi sõita.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ümbriku vahele? Ma paneks ikka ümbriku sisse.

Mind ka häirib see väljend. Äkki ta mõtles, et rahakaardi vahele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile jäädakse tavaliselt ööseks ???? Madratsite peale! Koos lastega!

Ok, minu külalised suudavad autoga või taksoga oma koju tagasi sõita.

Äkki su kallid sõbrad on su peale solvunud. Gurmeetoidus sisaldunud jahu polnud mahe ning kala eelmisel päeval püütud mitte samal hommikul vahemerelt kohale lennutatud. tahavad ruttu minema saada ja taksos taga rääkida.

Vannitoas oli wc paberi rull tagurpidi. Kardinas oli korts. Kasutasid vale tiitlit kellegi adresseerimisel..

Nii peenes seltskonnas peab ettevatlik olema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 386 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui palju raha panete ümbriku vahele?