Esileht Ilu ja tervis Kui sa oleksid mingi häire, viga, puue

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Kui sa oleksid mingi häire, viga, puue

Postitas:
Kägu

No homomees siis.

Ma ei usu. Ma suhtlen ühes teises foorumites homomeestega ja kindlalt nad pole sellise jutuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on küll kõige lõbusam koht. Järelikult on kogu inimkond puudega, üksnes mõnel õnnelikul katseklaasi lapsel on lootust… Või kuidas neid lapsi täpselt peab saama?

Teadlikult. Kui nii palju on petmist ja valetamist, siis kuidas nii saab, et mees tuleb ja rapsib ennast kellegi sisse? On ta terve? Tahab ta last? Kuidas nii saab, et naine annab sellisel asjal juhtuda? Haigused? Tahab last ja elatist?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No see on küll kõige lõbusam koht. Järelikult on kogu inimkond puudega, üksnes mõnel õnnelikul katseklaasi lapsel on lootust… Või kuidas neid lapsi täpselt peab saama?

Mina saan aru, et ta ei mõtle püsisuhteid ja truudust püsisuhtes. Kondoomita peenis ja naise kondoomita tupp ühinevad. Mina saan aru, et tema mõtleb petmist ja kondoomita armukesega petmist eelkõige.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadlikult. Kui nii palju on petmist ja valetamist, siis kuidas nii saab, et mees tuleb ja rapsib ennast kellegi sisse? On ta terve? Tahab ta last? Kuidas nii saab, et naine annab sellisel asjal juhtuda? Haigused? Tahab last ja elatist?

Enamik armukesi ju ei lasegi. Need, kes lasevad, need tahavad meest endale ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis priskelt head elu läbi laste saamise? Ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik armukesi ju ei lasegi. Need, kes lasevad, need tahavad meest endale ilmselt.

Kas naisel okse ei tule peale, mingi mees käib mitme naise augus ja siis lastakse ka enda keha sisse. Mis selle tegevuse juures naist erutab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naisel okse ei tule peale, mingi mees käib mitme naise augus ja siis lastakse ka enda keha sisse. Mis selle tegevuse juures naist erutab?

Ma tõesti ei oska sellele vastata. Praegu redditist lugesin, et erutab peenise tekstuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Ilu ja tervis Kui sa oleksid mingi häire, viga, puue