Esileht Pereelu ja suhted Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle?

Postitas:
Kägu

Täiesti jäle ju – kaks inimest higistena üksteise otsas ja sisse liimerdamas, kole tupp püsti jne. Ja need sugutamise liigutused veel, öäk.

Sa mõtled prolapsi või? Arstile peab sellega minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks armas nüüd küll pole. Armas on ehk vaadata kahte kassi seksimas ja armsaid poegi tootmas.

On ikka armas. Mõtlen seksile oma armastatuga ja süda läheb soojaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole ainuke, kes nii mõtleb. Ma ka. Ise arvan, et minu põhjuseks on värdjas kasuisa, kes mind käperdas. Mul on mees ja lapsed. Laste arv on täis ja rohkem enam seksida ei taha üldse. Viimase lapse eostasime üle 2 aasta tagasi, rohkem mehega seksinud ei ole. Õnneks ta vanem mees ja elab üle elu ilma seksita.

Oma mõtted seksuaalsusest tasuks korda ajada, teraapiad ja psühholoogid kindlasti aitavad, sest kui mees elab sul ka seksita ära, siis alateadlikult annad sa oma lastele oma kammitsetud seksuaaluse mõttemustrid kaasa. Need on asjad, mis on emotsionaaslet tasandil justkui päritavad.
Muna muidugi arvan, et seks on fantastiline. Nii kahju, et aasta 2023 on olnud senimaani sekivaba.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on mingi kägu, kes aina seksist teemasid teeb. Eelmine teema oli Küsimus seksi kohta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata korraks kõrvalt missugune seks välja näeb, ei ole siis jälk või?

Täiesti jäle ju – kaks inimest higistena üksteise otsas ja sisse liimerdamas, kole tupp püsti jne. Ja need sugutamise liigutused veel, öäk.

JÄLLE! Hakkab pihta! Eelmises teemas Küsimus seksi kohta kirjutasid täpselt sama. Higised inimesed, tagumikupraod ja muu jama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle

No siis lihtsalt ei seksi. Kui keegi sunnib, kutsu politsei. Mis sorti küsimus see üldse on. Kui ei taha ujuda, ei uju. Ei taha kapsast süüa, ei söö. Ei meeldi vannis käia, ei käi. Mõte lennukiga lendamises tundub õudne, ei lenda.

Lihtsalt pead arvestama kaasnevaga. Seksi puhul siis kas elad üksi, leiad aseksuaalse mehe, lepid mehe seksisuhetega või vastikusest värisedes lased tal ennast praktiliselt vägistada. Seda viimast ma küll ei soovitaks.

Igast mõttevälgatusest ei pea kohe ka teemat tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi jäle ju. Võimu demonstratsioon – mehel tore ja lõbus, naisel ainult terviseprobleemid ja mõistuströövivad ebameeldivad ülesanded pikaks ajaks. Vastik.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistuströövivad ebameeldivad ülesanded pikaks ajaks

? 🙂

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klassikaline aseksuaalsus.

Ülimalt loll kommentaar.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti olen pinges ja muretsen üldse selle pärast, kas mu rinnad v tagumik vms üldse näeb hea välja. Orgasimi pole kunagi ühegi mehega saanud (ainult masturbeerides), alati olen teeselnud.

Tunnen ennast selles lõigus ära. Minu jaoks oli kõik täpselt nii ja mõtlesin, et ju need asjad nii käivadki. Kuniks kohtasin oma praegust meest. Olin siis 32. Olin armunud, aga mingit erilist ootust mul sellele suhtele polnud. Lihtsalt kulgesin kaasa, kuniks jõudsime voodisse… ja ma sain oma esimese orgasmi.

See suhe sõna otseses mõttes muutis mu maailma. Hakkasin rohkem endasse vaatama, ennast avastama. Kerge see algus ei olnud, aga see kõik on seda väärt, sest avastasin enda jaoks midagi uut ja väga väärtuslikku. Seks ei ole jäle. See kõik on su peas kinni.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole ka eelnevate partneritega eriti seksi nautinud, noh, alguses, armumise tuhinas jah, aga siis läksid asjad kuidagi nii, et seks oli mehe rahuldamine, nemad said paugu lahti ja oligi valmis. Üsna ruttu õppisin ka teesklema orgasmi, et pääseda küsimustest, et aga kas sa ei saanudki või? Häbi oli öelda, et ei saanud, nagu oleksin mingi vigane olnud.

Mõistad ju, et ise selle põhjustasid? No milline naine teeskleb orgasmi? See on kõige suurem viga. Oleksid samuti saanud, kui poleks sellise lollusega tegelenud, vaid keelanud meestel lõpetada, enne kui sina rahuldatud.

Naised ise toodavad neid mõttetuid mehi. Kui teeskled, siis mees vaatab, et wow, kõik korras ja naine sai 2 mintsaga, järelikult oli hea seks. Ja teeb järgmisel korral samamoodi.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JÄLLE! Hakkab pihta! Eelmises teemas Küsimus seksi kohta kirjutasid täpselt sama. Higised inimesed, tagumikupraod ja muu jama.

Minu arust on see jälle see vaimse häirega inimene, kes ise ei seksi, aga millegipärast need seksiteemad kohutavalt huvitavad. Pidevalt toodab neid teemasid juurde, kui jäle ikka on seks. Samas meeldib oma pragudest nii ja naapidi nämmutada.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see jälle see vaimse häirega inimene, kes ise ei seksi, aga millegipärast need seksiteemad kohutavalt huvitavad. Pidevalt toodab neid teemasid juurde, kui jäle ikka on seks. Samas meeldib oma pragudest nii ja naapidi nämmutada.

Kas just seesama, aga muster on sarnane küll. Sellised ongi kõige perverssemad isendid, allasurutud ihadega, ise demoniseerivad seksi, aga rahu ka ei saa ilma seksita, ikka kiibitsevad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ausalt öeldes mingid suvalised võõrad inimesed ja nende suguelundid ongi inetud ja ebameeldivad vaadata ja nende seks on naeruväärselt inetu koperdamine, midagi eriliselt ilusat seal pole. Aga hoopis teine asi on, kui seksuaalsel lähedusel, alastusel ja ihal on tunded taga, armumine ja armastus, siis on seks ikka ilus küll. Loomade kopuleerumist ei naudi, ei ole zoofiil.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klassikaline aseksuaalsus.

Ülimalt loll kommentaar.

Miks? Tõde.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised ise toodavad neid mõttetuid mehi. Kui teeskled, siis mees vaatab, et wow, kõik korras ja naine sai 2 mintsaga, järelikult oli hea seks. Ja teeb järgmisel korral samamoodi.

Tõde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised ise toodavad neid mõttetuid mehi. Kui teeskled, siis mees vaatab, et wow, kõik korras ja naine sai 2 mintsaga, järelikult oli hea seks. Ja teeb järgmisel korral samamoodi.

Tõde.

Osad mehed on lihtsalt laisad ja naiste poolt ära hellitatud. Peamiselt siis selliste poolt, kes juba meest nähes orgasmi saab. Siis tekibki vale ettekujutus, et kõik naised on samasugused ja laiskus, et ei viitsi. Olen kohanud meest, kes lõpetas alati siis ära, kui mul hea alles hakkas. Kui tahtsin edasi, ütles et ei viitsi rohkem ja lõpetaski seksi ära. Jätsin maha, väga mõttetu mees oli muus mõttes ka, aga voodis eriti mõttetu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad mehed on lihtsalt laisad ja naiste poolt ära hellitatud. Peamiselt siis selliste poolt, kes juba meest nähes orgasmi saab. Siis tekibki vale ettekujutus, et kõik naised on samasugused ja laiskus, et ei viitsi. Olen kohanud meest, kes lõpetas alati siis ära, kui mul hea alles hakkas. Kui tahtsin edasi, ütles et ei viitsi rohkem ja lõpetaski seksi ära. Jätsin maha, väga mõttetu mees oli muus mõttes ka, aga voodis eriti mõttetu.

Ära hellitatud sellega juba, et oma välimust tuunitakse. Meigiga prügi viima, meigiga kodus jne. Kui naised ei suuda mehele öelda, et midagi on valesti, on ise kaasosalised. Lasevad oma keha kasutada ja mitte ainult kasutada, vaid kasutada endale meelepäraselt. Muidugi on võimalus, et mees on sotsiopaat vms ja siis ta suure tõenäosusega ei muuda midagi. Aga enamik inimesi on tavalised inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Tõde.

See siiski on tõde, sest jäle ei saa olla. Kui inimene on erutatud, siis tal läheb see jäleduse tunne üle selleks ajaks, kui terve seksi aja jääb, siis on tegu vägistamisega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi jäle ju. Võimu demonstratsioon – mehel tore ja lõbus, naisel ainult terviseprobleemid ja mõistuströövivad ebameeldivad ülesanded pikaks ajaks. Vastik.

Miks naisel tore ei peaks olema? Mina olen 40a naine ja seksiks iga päev, kui mees jaksaks. Parim stressileevendus. Sa ei tea lihtsalt mis hea seks on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, miks naine sinu arvates seksist  terviseprobleemid saama peaks? Naisel saab samuti tore ja lõbus olla, kuigi sina seda ei usu. Paljudele inimestele (ka naistele) meeldib seks. Kui sulle ei meeldi, siis ok, aga miks sa pead seksi nautivaid inimesi maha tegema?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei rääkinud ka ema midagi seksist, aga seksida oma mehega meeldib. Ma oleks ka pigem ilma, kui et harrastaks kehva seksi või  hakkaks kellegi jaoks teesklema, kui kõva sugumürsk ta ikka on. Kui see tegevus üldse ei meeldi ja see sinu elus mingeid kannatusi ei põhjusta, ära seksi, mingit luba selleks pole kellegi jaoks vaja küsida. Võib ju tunduda, et mingi metsik seksimine käib kõigil kogu aeg, aga tegelikkus on see, et paljud naised orgasme ei saa ja seks kestab heal juhul 5-10 minutit, nii hoiad selle enneolematu naudingu pealt pealt aastas kokku oma tublid 6 tundi. Võid siis  midagi muud põnevat selle ajaga peale hakata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aseksuaalseid leidub ikka ja kui seksi võtta vaid kehade liikumisena, siis ei pruugigi see just meeldiv vaatepilt olla.

Mina muutun “aseksuaalseks “kui mees mingil muul põhjusel ebameeldiv on.

Ehk seksiga kaasnevad tunded.

Teisalt , tunded ise muidugi seksi naise jaoks ideaalseks ei tee, on vaja ka heade teadmiste,  oskuste ja varustusega meest ????

Ma ei saanud samuti orgasme kuni leidsin endale seksisõltlasest kaaslase.

Ta ei andnud alla, kui teatasin , et ma pole kunagi orgasme saanud ja tegi nii, et temaga koos olles sain alati.

Niiet oleneb ikka enda tunnetest ja mehest ka- võid pidada end aseksuaalseks aga siis selgub , et pole lihtsalt õiget partnerit leidnud.

Teemaalgatajal on õigus olla aseksuaalne , on sellised teisigi, inimesed on erinevad.

 

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ei ole aseksuaalne. Lihtsalt on omad pidurid peal enesehinnanguga ja suhtumisega, lisaks mees, kes voodis oskamatu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina muutun “aseksuaalseks “kui mees mingil muul põhjusel ebameeldiv on.

Ehk seksiga kaasnevad tunded.

Hea, et sa panid siin “aseksuaalsuse” jutumärkidesse. See, mida sa kirjeldad, ei ole aseksuaalsus, vaid lihtsalt hetkel puudub soov seksida konkreetse inimesega või lihtsalt pole tuju.
Aseksuaalsus on ikkagi seksuaalsuse häire – kui inimesel puudub huvi seksi vastu, ta ei tunne sellest puudust füüsiliselt ega paku huvi ka seksiga seotud emotsionaalne lähedus. See ei sõltu partnerist, lihtsalt pole huvi.
Teemaalgataja ei ole minu meelest aseksuaalne, tundub, et seks huvitab teda vägagi. Tema probleemiks on lihtsalt madal enesekindlus ja kehvad senised kogemused.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina muutun “aseksuaalseks “kui mees mingil muul põhjusel ebameeldiv on.

Ehk seksiga kaasnevad tunded.

Hea, et sa panid siin “aseksuaalsuse” jutumärkidesse. See, mida sa kirjeldad, ei ole aseksuaalsus, vaid lihtsalt hetkel puudub soov seksida konkreetse inimesega või lihtsalt pole tuju.

Aseksuaalsus on ikkagi seksuaalsuse häire – kui inimesel puudub huvi seksi vastu, ta ei tunne sellest puudust füüsiliselt ega paku huvi ka seksiga seotud emotsionaalne lähedus. See ei sõltu partnerist, lihtsalt pole huvi.

Teemaalgataja ei ole minu meelest aseksuaalne, tundub, et seks huvitab teda vägagi. Tema probleemiks on lihtsalt madal enesekindlus ja kehvad senised kogemused.

No sellepärast paningi jutumärkidesse.

Teemaalgataja ei pruugi  olla aseksuaalne , võib – olla ei ole ta lihtsalt leidnud meest/naist  , kellega koos üldse sobiks.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sellepärast paningi jutumärkidesse. Teemaalgataja ei pruugi  olla aseksuaalne , võib – olla ei ole ta lihtsalt leidnud meest/naist  , kellega koos üldse sobiks.

TA on aseksuaalne kohe päris kindlalt, kui seks tundub jäle. Madala enesehinnanguga on täiesti võimalik mõista, et seks pole jäle. Sõna ”jäle” ütleb kõik ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on aseksuaalne kohe päris kindlalt, kui seks tundub jäle. Madala enesehinnanguga on täiesti võimalik mõista, et seks pole jäle. Sõna ”jäle” ütleb kõik ära

Ei, miks sa arvad, et aseksuaalsuse puhul seks vastik (jäle) tundub? See lihtsalt ei paku huvi, tunded on neutraalsed.
Seksi jäledaks pidamine on mingi muu häire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, miks sa arvad, et aseksuaalsuse puhul seks vastik (jäle) tundub? See lihtsalt ei paku huvi, tunded on neutraalsed.
Seksi jäledaks pidamine on mingi muu häire.

https://www.esquire.com/lifestyle/sex/a21613209/why-people-think-sex-is-gross/

Jah, ilmselt on sul õigus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tulen perest, kus ema suri, kui alles väike olin, kasvasin üles isaga. Ma ei tea kas see midgai määrab, ma ei tea kas emad räägivad oma tütardele midagi seksuaalsusest või kas kõik emad seda teevad. Või on see miski, mis pigem on intuitiivne ja tuleb iseenesest.

Minu jaoks on alati olnud probleemiks seksist rääkimine, elundite nimetamine jne.

Samuti pole ma ennast iial seksima asudes v vahekorda astudes “kirest hullunult unustanud” ehk siis tegutsenud seksuaalses eufoorias, unustades muu. Enamasti olen pinges ja muretsen üldse selle pärast, kas mu rinnad v tagumik vms üldse näeb hea välja.

Orgasimi pole kunagi ühegi mehega saanud (ainult masturbeerides), alati olen teeselnud.

Kõik need soovitused ja saated ja info veebis ja arutlused seksi teemadel on mu jaoks piinlikud ja jäledad. Viimaks selle kõige tulemusena ja kuna mehest läksin ka ammu lahku, olen seksist üldse loobunud (nüüdsest 10 aastat).

Miks ma kirjutan? Ma tahaks uskuda, et on teisi minusuguseid, kellega mõtteid vahetada just sel teemal, et mis siis minuga valesti on, et ma oma keha ja alastust häbenen, seksi ei naudi ja kogu see asi tundub mulle jäle?

ei ole siin midagi erakordset, suhteliselt levinud mure. lihtsalt sellest ei räägita, populaarne on olla seksikas, kiimas. reaalselt on inimeste seksuaalsus ongi väga erinev ja ka mehed ei saa alati orgasmi kui nö lahti läheb.

seksuaalsus algab tõesti peast ja lapsepõlvest. hormoonidest ja ka sellest kuna ja mis kujul sa seksist teada said. ja muutub nii heaks, kui palju sa suudad ennast partnerile avada. nagu ma aru saan, sa ei ole kunagi ühelegi mehele ennast täielikult avanud, masturbeerinud temaga koos, ja see on ilmselt ka põhjus miks suhted ei püsinud.

nüüd juba hormoonid vaibuvad ja ilmselt enam ei olegi vajadust midagi parandada. kui see huvi oleks sul varem olnud, siis oleks pidaud alustama seksusaaltervise psühholoogist, ja ta oleks aidanud sul ennast mehele avada. kui sellele oleks järgnenud selline nauding mida sa pole kunagi varem kogenud, siis oleks sinu seksiisu ilmselgelt taevani lennanud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle?