Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mitte lollilt vahele jääda?

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Kuidas mitte lollilt vahele jääda?

Postitas:
Kägu

https://naine.postimees.ee/7382343/lastemaja-sunge-reaalsus-koige-noorem-kes-gunekoloogi-toolis-istus-oli-2-aastane

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kolmas raudreegel on, et kui armukesega koos sõidate emma-kumma autos, siis armuke istub taga. Kui ka mõni tuttav näeb, siis see tundub mingi ebaoluline sõit, mingi formaalsus. Sugulane, tuttava tuttav, töökaaslane või midagi taolist.

Kas sa trollid või päriselt on inimesi, kes nii mõtlevad? Siiras küsimus, äkki põlvkondadevaheliste erinevuste teema? Ma vaataks ikka väga veidralt, kui keegi mu autos taha istuma roniks, või ütleks, et kõrvaliste on ta “abikaasa koht”. Sõidan pidevalt kolleegidega, vahel ka klientidega ja see oleks ikka äärmiselt koomiline, kui autos 2 inimest ja kõrvaliste tühi. Aga äkki mingid inimesed, kes nii vanad, et nende ajal oli auto mingi imeasi ja sõitmine “mehe töö”, neile võib-olla tõesti tundubki veider hoopis, kui kõrvalistmele potsatada? Pole kunagi varem isegi mõelnud sellise asja peale, nii et huvitav oleks, kui viitsiksid selgitada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa trollid või päriselt on inimesi, kes nii mõtlevad? Siiras küsimus, äkki põlvkondadevaheliste erinevuste teema? Ma vaataks ikka väga veidralt, kui keegi mu autos taha istuma roniks, või ütleks, et kõrvaliste on ta “abikaasa koht”. Sõidan pidevalt kolleegidega, vahel ka klientidega ja see oleks ikka äärmiselt koomiline, kui autos 2 inimest ja kõrvaliste tühi. Aga äkki mingid inimesed, kes nii vanad, et nende ajal oli auto mingi imeasi ja sõitmine “mehe töö”, neile võib-olla tõesti tundubki veider hoopis, kui kõrvalistmele potsatada? Pole kunagi varem isegi mõelnud sellise asja peale, nii et huvitav oleks, kui viitsiksid selgitada.

Ta hiljem ju selgitab. Mulle tundub, et tegemist on hoopis väga noore ja armukadeda naisega, kelle jaoks on vastuvõetamatu, et ta mehe lähedal on mõni teine naine. Tema arvates võib niii lähedal mehele olla ainult see naine, kellega mees voodit jagab. Kui ta ainult teaks, et ka töistel koosolekutel on tihti ruumis toolid üsna kõrvuti, nii et pole võimalik suuremat distantsi pidada, kui autos kõrval istudes. Sageli väiksemgi veel…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmine on ikka kunst. Sul võib olla kõik viimseni läbi mõeldud, aga kui sa ikka emotsionaalselt oled teistsugune, siis see reedab üsna pea. Vähestel inimestel on võime säilitada ennast kodus samasugusena, nagu nad enne kõrvalsuhet olid – üldiselt ollakse rõõmsamad, partneri suhtes jahedamad jne.
Ma küll palju petjaid ei tea, aga nii palju kui ma kuulnud olen, siis enamasti on neid reetnud teistsugune käitumine kodus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiras küsimus, äkki põlvkondadevaheliste erinevuste teema? Ma vaataks ikka väga veidralt, kui keegi mu autos taha istuma roniks, või ütleks, et kõrvaliste on ta “abikaasa koht”.

Oleneb vanusest, põhjusest, tutvusastmest, sugulussidemetest. Tema rääkis armukese vedamisest, sellel juhul on tõesti kummaline, aga poolvõõra ja poole noorema naise vedamine võib muuta mehe kummaliselt käituvaks ja ära ei öeldaks ka seksist.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähestel inimestel on võime säilitada ennast kodus samasugusena, nagu nad enne kõrvalsuhet olid – üldiselt ollakse rõõmsamad, partneri suhtes jahedamad jne.

Ollakse just tähelepanelikumad, eriti voodielus, aga muul ajal jahedamad, jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähestel inimestel on võime säilitada ennast kodus samasugusena, nagu nad enne kõrvalsuhet olid – üldiselt ollakse rõõmsamad, partneri suhtes jahedamad jne.

Ollakse just tähelepanelikumad, eriti voodielus, aga muul ajal jahedamad, jah.

Ei ole vahet kuidas muututakse – igasugune muutus on kahtlust äratav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb vanusest, põhjusest, tutvusastmest, sugulussidemetest. Tema rääkis armukese vedamisest, sellel juhul on tõesti kummaline, aga poolvõõra ja poole noorema naise vedamine võib muuta mehe kummaliselt käituvaks ja ära ei öeldaks ka seksist.

Jummal, mis kiimas riista poolt juhitavas maailmas te elate? Tuleb meelde, kus ma umbes 25-aastasena sõitsin väikelinnas olevast vanemate kodust paar tundi Tallinnasse isa klassivenna autos, mees oli siis nii 50 või aastake peale. Istusin kenasti ta kõrval kaasreisija istmel, vestlesime viisakalt. No palun vabandust, ma oleks ikka väga imelikult vaadanud, kui juhuslikult külla sattunud isavanune mees mulle küüdi pakkumise järel oleks hakanud autos mulle mingil moel lähenemiskatseid tegema. Selle peale ma ka ei tulnud, et peaksin istuma tahapingile, sest see eespingil on tema abikaasa koht.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb vanusest, põhjusest, tutvusastmest, sugulussidemetest. Tema rääkis armukese vedamisest, sellel juhul on tõesti kummaline, aga poolvõõra ja poole noorema naise vedamine võib muuta mehe kummaliselt käituvaks ja ära ei öeldaks ka seksist.

Jummal, mis kiimas riista poolt juhitavas maailmas te elate? Tuleb meelde, kus ma umbes 25-aastasena sõitsin väikelinnas olevast vanemate kodust paar tundi Tallinnasse isa klassivenna autos, mees oli siis nii 50 või aastake peale. Istusin kenasti ta kõrval kaasreisija istmel, vestlesime viisakalt. No palun vabandust, ma oleks ikka väga imelikult vaadanud, kui juhuslikult külla sattunud isavanune mees mulle küüdi pakkumise järel oleks hakanud autos mulle mingil moel lähenemiskatseid tegema. Selle peale ma ka ei tulnud, et peaksin istuma tahapingile, sest see eespingil on tema abikaasa koht.

Eks kogemused ole erinevad. Mina hindan väga personaalruumi ja korra on tagaistmel istudes ettepanek tehtud 40-50aastase poolt.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised on olnud lollid vead, et enda kaaslane on teada saanud armukesest?

Ei ole võimalik lihtsalt, ei ole. Täielik lasteaed! On siis raske öelda, et käin pepumängu ka mujal tegemas? Tööl ka petad, vassid ja mängid lolli. Sõpru ka petad ja lollitad? Miks siis suhtes nii teed? Kõige lollim viga on võlts ja ebaaus olla. Sugutungile ikka peen nimi ka pandud, armuke. Pähhh lugu inimesed, tulge mõistusele ja pange jalad ükskord maha! Tõmban ringi, ehk siis- julgen teha, julgen tunnistada, mitte ei mängi mullikamängu. Selline petis-sõber oleks, siis lendab sõprade nimekirjast nagu niuhhti.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mitte lollilt vahele jääda?