Esileht Ilu ja tervis Kuidas rinnahoidjat selga panete?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 200 )

Teema: Kuidas rinnahoidjat selga panete?

Postitas:
Kägu

Wolt jätab juba kaks aastat toidu ukse taha, sest meil on covid ja nii välditakse kontakti(iga tellimuse tegemisel tuleb see palve telefoni ekraanile). Seega käest-kätte ei pea mitte mida võtma. Ja üldse ei oma tähtsust, mis mul seljas on, sest kuller mind ei näe.

Miks siis keegi siin rinnahoidja selleks puhuks selga pani, kui kuller toitu tõi?

Seda küsisin ka mina. Ju tema on siis see tropp, keda see palve ei koti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee…sa võtad woldilt tellimust ise vastu?

Mul on endal liikumisvõime ja sooritan oma ostud poes.

Ilmselt tõesti, muidu sa küsiks nii lolle küsimusi, nagu sa ennist tegid.

Mis selles rumalat oli? Meie linnas (Tartus) on enamasti tumedat verd tudengipoisid seda teenust pakkumas. Viisakad ja intelligentsed. Näinud sõprade pool viibides, ise pole tellinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee…sa võtad woldilt tellimust ise vastu?

Mul on endal liikumisvõime ja sooritan oma ostud poes.

Ilmselt tõesti, muidu sa küsiks nii lolle küsimusi, nagu sa ennist tegid.

Mis selles rumalat oli? Meie linnas (Tartus) on enamasti tumedat verd tudengipoisid seda teenust pakkumas. Viisakad ja intelligentsed. Näinud sõprade pool viibides, ise pole tellinud.

No rumal küsimus oleks see siis, kui sa telliksid woldiga. Aga kuna sa ei telli, siis sa ei tea. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksidki alasti tellitut vastu võtma…? Gut ????

Millist värvitooni mees oli? /* ei ole rassist

Eee…sa võtad woldilt tellimust ise vastu?

Mul on endal liikumisvõime ja sooritan oma ostud poes.

Mis asja sa siis jahud minuga siin?

Kes kellega jahub?

Sinul käis eeldatavasti must mees kaupa toomas ja sa ei viitsinud end isegi riidesse panna.

Tänapäva elu Eestimaal. Kui Perekooli poleks, ei teakski, millised veidrikud me keskel elavad.

Wolt jätab juba kaks aastat toidu ukse taha, sest meil on covid ja nii välditakse kontakti(iga tellimuse tegemisel tuleb see palve telefoni ekraanile). Seega käest-kätte ei pea mitte mida võtma. Ja üldse ei oma tähtsust, mis mul seljas on, sest kuller mind ei näe.

Selge. Tänan selgitamast. Meil on siis välja karatud, kui saadetis laekub. Ja sõbralikult juttu aetud. “Milline eriala ja mitmes kursus ” teemadel.  Eksootilistest maadest tegelased ju.

Põnevamad aluspükstest ja rinnahoidjatest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge. Tänan selgitamast. Meil on siis välja karatud, kui saadetis laekub. Ja sõbralikult juttu aetud. “Milline eriala ja mitmes kursus ” teemadel. Eksootilistest maadest tegelased ju.

Põnevamad aluspükstest ja rinnahoidjatest ????

Kusjuures, mul on just vastupidi. ???? Mulle väga meeldib, et ei pea ust lahti tegema ja jutustama. Ma tavaliselt tellin siis toitu, kui ma olen haige vms.
Kuna ma elan korteris, siis “Tere” ja “Aitäh” ütlen läbi uksetelefoni.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks ka nii. Ja võib olla kasvõi alasti sel ajal 🙂

Kirjeldasin sõprade käitumist. Kes on ka täiesti normaalsed ja intelligentsed tegelased. Seega sõbralikult suhelnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnitan tagant. Aga see on lihtsalt minu eelistus. Veider on pidada emba-kumba kuidagi paremaks või loomulikumaks mooduseks. Igaüks teeb nagu talle ju mugavam tundub. Sama hästi võiks öelda, et inimesed, kes panevad pükstesse parema jala enne teevad seda õigemini/loomulikumalt kui teised, kes panevad vasaku enne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajan üle pea. Mul on rinnahoidjaks see veniv top, mis ongi mõeldud rinnahoidjaks, aga mitte nii tugev kui sporditop. Mulle see päris rinnahoidja ei meeldi. Ei meeldi see pigistav tunne rinnakorvi ümber.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mälestustes lapsepõlvest ja linnasaunast panid rinnahoidjat eest kinni ainult paksud vanad naised. Need, kelle käed ei ulatunud selja taha või olid muud moodi töntsid.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksidki alasti tellitut vastu võtma…? Gut ????

Millist värvitooni mees oli? /* ei ole rassist

Eee…sa võtad woldilt tellimust ise vastu?

Mul on endal liikumisvõime ja sooritan oma ostud poes.

Mis asja sa siis jahud minuga siin?

Kes kellega jahub?

Sinul käis eeldatavasti must mees kaupa toomas ja sa ei viitsinud end isegi riidesse panna.

Tänapäva elu Eestimaal. Kui Perekooli poleks, ei teakski, millised veidrikud me keskel elavad.

Wolt jätab juba kaks aastat toidu ukse taha, sest meil on covid ja nii välditakse kontakti(iga tellimuse tegemisel tuleb see palve telefoni ekraanile). Seega käest-kätte ei pea mitte mida võtma. Ja üldse ei oma tähtsust, mis mul seljas on, sest kuller mind ei näe.

Minul nt on aiavärav lukus ja kuller ei saagi maja ukseni. Mulle ei meeldi, kui võõrad mu hoovis kondavad. Tänavale kõnniteele ju toitu ei jäta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi see pigistav tunne rinnakorvi ümber.

Tuleks osta õige number, siis ei pigista.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas te sokke jalga panete, kas enne parema jala oma või hoopis vasaku jala oma? Niiiiii põnev!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wolt/Bolt ilma rinnakateta ei anna kaupa kätte või miks nende jaoks ekstra riietuda on vaja?

Et lähen õue vastu nibud ilusasti valge särgi alt kumamas? Wow, labane.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wolt jätab juba kaks aastat toidu ukse taha, sest meil on covid ja nii välditakse kontakti(iga tellimuse tegemisel tuleb see palve telefoni ekraanile). Seega käest-kätte ei pea mitte mida võtma. Ja üldse ei oma tähtsust, mis mul seljas on, sest kuller mind ei näe.

Ei jäta ta midagi. Ei ole kordagi jätnud. Mul on eramu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas te sokke jalga panete, kas enne parema jala oma või hoopis vasaku jala oma? Niiiiii põnev!

Loomulikult panen parema enne, kuidas üldse teistmoodi võimalik on? Kas päriselt ka mõned inimesed alustavad vasakust? Pükse panete ka nii, et vasak säär enne või? Ennekuulmatu… Minu tuttavate hulgas ei ole küll kedagi, kes nii teeks, need on küll mingid vanad või imelikud inimesed ilmselt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei ole 20-aastased, kas tead :). Mina 50+, tõesti sõbrannadega trennis ega reisil ei käi ja pidžaamapidusid ei korralda.

Ma olen ka 50+, teen kõiki eelnimetatud asju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wolt jätab juba kaks aastat toidu ukse taha, sest meil on covid ja nii välditakse kontakti(iga tellimuse tegemisel tuleb see palve telefoni ekraanile). Seega käest-kätte ei pea mitte mida võtma. Ja üldse ei oma tähtsust, mis mul seljas on, sest kuller mind ei näe.

Ei jäta ta midagi. Ei ole kordagi jätnud. Mul on eramu.

Aga see on hoopis teine teema, sel juhul ei ole teil kuskile ka seda toitu jätta. Loogiline ju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wolt/Bolt ilma rinnakateta ei anna kaupa kätte või miks nende jaoks ekstra riietuda on vaja?

Et lähen õue vastu nibud ilusasti valge särgi alt kumamas? Wow, labane.

Appi, sa oled nii tüütu. Iga kord kui ma mini teema avan, oled sina jälle platsis. Hobinurgas jäid vait, aga siin jälle jaurad.

Tüüüüütuuu.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see on hoopis teine teema, sel juhul ei ole teil kuskile ka seda toitu jätta. Loogiline ju.

On ikka, terrassile, nagu kirjas on. Aga nad ei tule sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, sa oled nii tüütu. Iga kord kui ma mini teema avan, oled sina jälle platsis. Hobinurgas jäid vait, aga siin jälle jaurad. Tüüüüütuuu.

???

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, sa oled nii tüütu. Iga kord kui ma mini teema avan, oled sina jälle platsis. Hobinurgas jäid vait, aga siin jälle jaurad. Tüüüüütuuu.

???

Sa oled lihtsalt tüütuuu….

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled lihtsalt tüütuuu….

Kes ma? Mõni on jälle luuludes vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleks osta õige number, siis ei pigista.

Ei mulle ei meeldi. Vastik venimatu  asi. Ps millest räägivad naised kui ütlevad et ah nii hea tunne koju jõudes, saab rinnahoidja ära võtta? Mul pole oma veniva topilaadsega kunagi sellist tunnet et hingata ei saaks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled lihtsalt tüütuuu….

Kes ma? Mõni on jälle luuludes vist.

sina.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sina.

Päriselt, kao minema, igalpool sõidad sisse oma umbluujutuga. Kas oledki selline või peal mingid tugevatoimelised rahustid, aga suht õõvastav.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

sina.

Päriselt, kao minema, igalpool sõidad sisse oma umbluujutuga. Kas oledki selline või peal mingid tugevatoimelised rahustid, aga suht õõvastav.

Mis asja, sina oled see, kes igalpool oma joru ajab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant on võimalik ise kinni panna või ? ????????

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant on võimalik ise kinni panna või ? ????????

Võib olla A cup’ilisel on, kui on ka vaid üks haak.

Nööridega bikiine jah saan tagant seotud. Kõik muu on pusimine.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant on võimalik ise kinni panna või ? ????????

Võib olla A cup’ilisel on, kui on ka vaid üks haak.

Nööridega bikiine jah saan tagant seotud. Kõik muu on pusimine.

Siis tuleb kaalust alla võtta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne, kui lolle kaalumärkusi teed, mõtle, kui…loll see märkus on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 200 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas rinnahoidjat selga panete?