Esileht Ilu Läbipaistvuse pelgamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Teema: Läbipaistvuse pelgamine

Postitas:
Kägu

Naised, kellel rinnahoidja jumala eest kusagilt läbi kumada ei tohi – mis kompleks see teil on? Minu meelest täiesti normaalne ja ei mingiski mõttes vulgaarne, kui õhemast kampsunist või  pluusist rinnahoidja aimatavalt läbi kumab.
Loomulikult ei pea ma silmas, et peaks mingis totaalselt läbipaistvas organzas igapäevaselt tööl käima, aga pidulikul puhul on seegi ok mu meeelest. Lihtsalt õige pesu tuleb valida.

 

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on rinnahoidja aluspesu, ja aluspesu pole nähtaval, st ise rinnahoidjat ega alukaid välkuda ei lase. Kui teistel välgub, siis mind ei häiri, vaatan huviga.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on rinnahoidja aluspesu, ja aluspesu pole nähtaval, st ise rinnahoidjat ega alukaid välkuda ei lase. Kui teistel välgub, siis mind ei häiri, vaatan huviga.

Jutt ei ole mingist välgutamisest. Kas sa ei kujuta ette, mida tähendab läbi kumama? Õhukese kudumi alla paned maika või? See pussakas seal all on parem?

Sellistel jutustajatel endal “väguvad” aluspükste randid igalt poolt läbi, mis on tunduvalt nõmedam.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles on teemaalgataja probleem? Käi kuidas tahad, võid üldse rinnahoidja panemata jätta, las kumab pluusist läbi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhukese kudumi alla paned maika või? See pussakas seal all on parem?

Läbi kumab, kui õhuke kudum on liiga hele ja ümber keha, kandke lohvakaid riideid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rinnahoidja kumab, pole see tõesti mingi maailma lõpp, aga osa käivad päris rinnahoidjata ja nibud tungivad esile. Minu arust pole see eriti viisakas, aga labased naised on alati meestele väga meeldinud. Ja kui see nende naiste eesmärk ongi, siis vahet ei ole, mis mina asjast arvan.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles on teemaalgataja probleem? Käi kuidas tahad, võid üldse rinnahoidja panemata jätta, las kumab pluusist läbi.

Probleem tundub olevat, et osa naisi paneb õhukese pluusi või kudumi alla maika/särgi ja midagi ei kuma läbi. Ja sellele, kes siin nibude üle pahandas: ei pruugi inimene, kel nibu on läbi riiete aimata, veel rinnahoidjata olla. Kui on õhukesest kangast rinnahoidja, siis võib ka nibu olla aimata. Ja kõik ei tee seda meelega ega meeste võrgutamiseks, mõni nt ei oska vaadata, et nii võib üldse juhtuda, kodus pole nibud kikkis, vaatab, et ok on see rinnahoidja, või siis arvab (ekslikult), et teistel on targematki teha, kui tema nibusid vahtida. Võiks ju mitte erutuda selle kõige peale ja lasta igaühel oma maitse järgi riietuda, aga ilmselt on see liiga palju tahetud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei ole mingist välgutamisest. Kas sa ei kujuta ette, mida tähendab läbi kumama? Õhukese kudumi alla paned maika või? See pussakas seal all on parem? Sellistel jutustajatel endal “väguvad” aluspükste randid igalt poolt läbi, mis on tunduvalt nõmedam.

Mis see sind hõõrub, mis mina õhukese kudumi alla panen või kas ma üldse panen sinna midagi alla või kas ma üldse kannan õhukest kudumit? Ja mis siis nüüd juhtus, et sulle on nii oluline et su rinnahoidja tohiks läbi su kudumi kumada, aga teise inimese alukarandid solvavad sind kuidagi? Kust sul valutab?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnahoidja läbikumavuse kartjaid pole kohanud. Küll aga on mu jaoks veidrikud need, kelle arvates on tohutult jõle, kui aluspükste rant on läbi pükste näha. Ja selleks, et seda jubedat vaatepilti ei oleks, kannavad stringe. Mitte, et stringide kandmine oleks imelik, aga samad inimesed peavad igati normaalseks, kui stringid paistavad kummardudes pükste serva vahelt välja. Samuti peavad normaalseks, kui suvel vahivad rinnahoidja paelad peente õlapaeltega kleitide või pluuside alt välja.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas teema-algatajat häirib, et ta minu rinnahoidjat ei näe 😀 Rinnahoidja läbikumamine on ikka selline kuni 25aastaste peoriietuse teema. Äkki peaksid aluspüksid ka läbi kumama?

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas teema-algatajat häirib, et ta minu rinnahoidjat ei näe ???? Rinnahoidja läbikumamine on ikka selline kuni 25aastaste peoriietuse teema. Äkki peaksid aluspüksid ka läbi kumama?

Mind häirivad need hulgalised naiste kommentaarid nt veebipoodides, kuidas nad ikka mingi asja tagasi saatsid, sest see oli nii “see through”. Mingi aeg käis see trall retuuside ümber, et ikka paistavad läbi äkki. No misasi sealt siis nii väga läbi paistab? Mingi loll kompleks lihtsalt, ja nagu ütlesin, siis kumavast pesust kordi nõmedamad on vorpe tekitavad aluspüksid riiete all. Ja need vahivad enamusel sealt vastu.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei paista üldse midagi, sest kannan laiu riideid, kuigi rinnahoidjaks vaid bralette ja aluspükse üldse ei salli, seega ei kanna. Vot siis kõlvatut!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga on mu jaoks veidrikud need, kelle arvates on tohutult jõle, kui aluspükste rant on läbi pükste näha. Ja selleks, et seda jubedat vaatepilti ei oleks, kannavad stringe. Mitte, et stringide kandmine oleks imelik, aga samad inimesed peavad igati normaalseks, kui stringid paistavad kummardudes pükste serva vahelt välja. Samuti peavad normaalseks, kui suvel vahivad rinnahoidja paelad peente õlapaeltega kleitide või pluuside alt välja.

Stringide ülemise ääre väljumine on alati seksikas olnud. Mehed lausa eksponeerivad seda meelega.

Alukarandid on koledad tõesti, nagu punnis nibud. Kui sul on punnis nibu, siis kanna polsterdatud rinnakat.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirivad need hulgalised naiste kommentaarid nt veebipoodides, kuidas nad ikka mingi asja tagasi saatsid, sest see oli nii “see through”. Mingi aeg käis see trall retuuside ümber, et ikka paistavad läbi äkki. No misasi sealt siis nii väga läbi paistab? Mingi loll kompleks lihtsalt, ja nagu ütlesin, siis kumavast pesust kordi nõmedamad on vorpe tekitavad aluspüksid riiete all. Ja need vahivad enamusel sealt vastu.

Läbipaistvad retuusid on tõesti jõledad. Pool kandjatest on paksud ja rasvakogumikud ning tselluliit kobarduvad läbi pükste, iuu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stringide ülemise ääre väljumine on alati seksikas olnud. Mehed lausa eksponeerivad seda meelega.

Kuidas palun? Mehed eksponeerivad stringe? Minu arust tegid labasemat sorti naised üle kümne aasta tagasi, kui madal värvel moes oli, aga ammu pole enam moes ei stringid ega madala keskkohaga teksad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirivad need hulgalised naiste kommentaarid nt veebipoodides, kuidas nad ikka mingi asja tagasi saatsid, sest see oli nii “see through”. Mingi aeg käis see trall retuuside ümber, et ikka paistavad läbi äkki. No misasi sealt siis nii väga läbi paistab? Mingi loll kompleks lihtsalt, ja nagu ütlesin, siis kumavast pesust kordi nõmedamad on vorpe tekitavad aluspüksid riiete all. Ja need vahivad enamusel sealt vastu.

Läbipaistvad retuusid on tõesti jõledad. Pool kandjatest on paksud ja rasvakogumikud ning tselluliit kobarduvad läbi pükste, iuu.

Ehk siis jõledad ja läbipaistvad ei ole mitte retuusid vaid need paksud, kes endale riideid rebenemise piirini selga venitavad ja ei oska oma kobrutavaid taguotsi pluusiga kinni katta.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas palun? Mehed eksponeerivad stringe? Minu arust tegid labasemat sorti naised üle kümne aasta tagasi, kui madal värvel moes oli, aga ammu pole enam moes ei stringid ega madala keskkohaga teksad.

Minu meelest ka oli see stringide väljapaistmise teema aktuaalne seal 2005 kandis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas palun? Mehed eksponeerivad stringe? Minu arust tegid labasemat sorti naised üle kümne aasta tagasi, kui madal värvel moes oli, aga ammu pole enam moes ei stringid ega madala keskkohaga teksad.

Mehed eksponeerivad aluspükste ülemist äärt. See on väga seksikas. See, kas ääre all on string või muu püks, ei ole nähtav.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga ammu pole enam moes ei stringid ega madala keskkohaga teksad.

Mis keegi kannab stringe moe pärast või, hahhhaa? Nüüd kannad iselendavaid või mida? Aluspükse kantakse vastavalt mugavusele ja pealisriidele.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed eksponeerivad aluspükste ülemist äärt. See on väga seksikas. See, kas ääre all on string või muu püks, ei ole nähtav.

Ei tea mis ossidega sa suhtled, aga see aluspükste demonstreerimine oli moes üheksakümendatel. Ja kuigi see mood tuli tagasi, siis aluspükste näitamine mitte. Oled tõesti kuskile ammustesse aegadesse kinni jäänud. Las ma pakun, keegi viiekümnendates proua või maanoor?

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis keegi kannab stringe moe pärast või, hahhhaa?

https://assets.vogue.com/photos/5cd0c458be3e6c2e92adbd12/master/w_2560%2Cc_limit/00-story-hailey.jpg
https://www.usmagazine.com/stylish/pictures/celebs-wearing-visible-g-strings-thongs-pics/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka oli see stringide väljapaistmise teema aktuaalne seal 2005 kandis.

2021 oli samuti moes, ise mäletan, kui dailymailis olid need pildid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2021 oli samuti moes, ise mäletan, kui dailymailis olid need pildid.

Dailymail on mingi moežurnaal sinu arust või? Seal on lihtsalt briti kuulsused, kelle hulgas on palju maitselagedaid madala klassi inimesi, kes lihtsalt mingil põhjusel on tuntud. Seda nüüd uuema moe etaloniks ei tasu küll võtta.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dailymail on mingi moežurnaal sinu arust või? Seal on lihtsalt briti kuulsused, kelle hulgas on palju maitselagedaid madala klassi inimesi, kes lihtsalt mingil põhjusel on tuntud. Seda nüüd uuema moe etaloniks ei tasu küll võtta.

Dailymail pole mingi moežurnaal, aga see on koht, kust saab alati uudised kiirelt kätte, eriti, kui mingi terrorirünnak kusagil toimub. Mõte oli rohkem selles, et sealt ma lugesin, mitte 2005, vaid 2021 paiku.

Maailma tuntud nimed nagu Kim Kardashian mudivad suunda. Ma olen tänaseni veendumusel, et just tema tagumik lõi suuna sarnaste tagumike tekkele. Samuti nagu Kanye üle alguses irvitati, et selle kollektsioon on tobe, aga pärast olid yeezid moes ja Ye stiil samuti. Wintour isegi oli vist alguses skeptiline, kui Kanye oma moeshowga välja tuli. Ma pole muidu Ye stiili fänn üldse kunagi olnud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea mis ossidega sa suhtled, aga see aluspükste demonstreerimine oli moes üheksakümendatel. Ja kuigi see mood tuli tagasi, siis aluspükste näitamine mitte. Oled tõesti kuskile ammustesse aegadesse kinni jäänud. Las ma pakun, keegi viiekümnendates proua või maanoor?

Ma arvan, et su mehel polegi kallist pesu, mis vabalt värvli vahelt võiks paista. Ju suvaboxerid kusagilt supermarketist.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailma tuntud nimed nagu Kim Kardashian mudivad suunda. Ma olen tänaseni veendumusel, et just tema tagumik lõi suuna sarnaste tagumike tekkele.

Jah, õige, aga jääd kinni kuskile aega. Kim Kardashianil pole enam sellist tagumikku. Ja ka see pesuvälgutamine on ammuilma out.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, õige, aga jääd kinni kuskile aega. Kim Kardashianil pole enam sellist tagumikku. Ja ka see pesuvälgutamine on ammuilma out.

Kuhu see tagumik siis kadus? Eile veel oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea mis ossidega sa suhtled, aga see aluspükste demonstreerimine oli moes üheksakümendatel. Ja kuigi see mood tuli tagasi, siis aluspükste näitamine mitte. Oled tõesti kuskile ammustesse aegadesse kinni jäänud. Las ma pakun, keegi viiekümnendates proua või maanoor?

Maksad 5 paari mehe boxerite eest 400 eurot või käib mingites suvakates?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, õige, aga jääd kinni kuskile aega. Kim Kardashianil pole enam sellist tagumikku. Ja ka see pesuvälgutamine on ammuilma out.

Kardashianil on üsna suur tagumik ja inimesed jäid tõesti sinna aega kinni, sest suured tagumikud on endiselt moes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stringide ülemise ääre väljumine on alati seksikas olnud. Mehed lausa eksponeerivad seda meelega.

Kuidas palun? Mehed eksponeerivad stringe? Minu arust tegid labasemat sorti naised üle kümne aasta tagasi, kui madal värvel moes oli, aga ammu pole enam moes ei stringid ega madala keskkohaga teksad.

Stringid stringiteks, aga madala vöökoha ja laia säärega püksid on taaskord moes.

See, et Eestis endiselt kõrge vöökohaga skinny teksaseid kantakse tuleneb selleset, et enamik lihtsalt ei suuda moega sammu pidada ja on ajast mingi 5-8a maas.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )


Esileht Ilu Läbipaistvuse pelgamine