Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminekust tingitud ärevushood

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Lahkuminekust tingitud ärevushood

Postitas:

Mida sa hüsteeritsed? PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

Ahh? Ta ju ütles, et mees elab tema majas.

Ma ei tea su tibisid. Ise pole iial ühegi mehe kinnisvaras elanud.

Mõned tädid arvavad siin, et kui 10 a mehe majas elatud, kardinad ja diivanipadjad ostetud, siis ongi “minu maja”. Ju siis ikka pole, kui mees välja ei koli. “Minu majaks” peetakse ka kinnisvara, mis kahasse ostetud. Räuskama on kõik kõvad, aga võtaks laenu üle või ostaks mehe poole välja- see miskipärast käib üle jõu.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:41; 30.07 23:12; 30.07 23:23; 31.07 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie, kes kirjutate toetavaid sõnumeid, aitäh Teile. Käisin üleeile perearstil ja ta kirjutas rahustavate tablettide kuuri esialgu. Lisaks veel närvisüsteemi toetavaid vitamiine. Ma ju saan mõistusega aru kõigest aga see, mis toimub mu peas ja südames, ma lihtsalt ei suuda seda tunnet enam kontrollida. Need episoodid tulevad nii äkki ja mul ei ole kontrolli nende üle ja see on niiii hirmutav. Pisarad voolavad, hing saab otsa, süda on kurgus ja käed värisevad.
sõbrannade ring on mul olemas, saan rääkida end tühjaks aga see ei vōta neid hooge ära, mis suvalistel ajahetkedel tekivad. Tööl suutsin täna päris edukalt olla, suutsin kenasti keskenduda aga paaril korral läksid ikka silmad vett täis. suutsin selle kôik ilusti alla neelata ja märkamatuks jääda. Aga nii kui koju jõudsin, lasin kogu paha endast välja. Et need pisarad ka otsa ei saa… tabletikuur kestab 10 päeva, proovin rahulikumalt vôtta ja vaadata, mis saab.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 07:53; 28.07 13:07; 31.07 00:01; 31.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli olukord sama. Kaks kuud tagasi sain teada, et on leitud uus silmarõõm. Lasin endale AD välja kirjutada. Nüüd olen umbes kolm nädalat võtnud ja enesetunne on tunduvalt parem, vahel võtan mõne rahusti juurde, kuna mul pole nii hästi läinud, et ta kodust minema oleks kolinud.

Täiesti pekkis naised olete. Sööte Ad-sid ja oma jobust petjast ussi soendate oma majas oma rinnal. Mis teil viga on? Viska välja see petis ja hakka oma elu elama. Mis mõttes sul pole hästi läinud, et ta välja oleks kolinud? Ega ta koligi enne, kui uue naise juures pole pesa soe. Asjad ukse taha, lukud vaheta ära ja kadugu kus kurat. Mis sul viga on???

Mida sa hüsteeritsed?

PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

Maja on minu. Temal on lihtsalt plaan see mult ära osta, seepärast pole ma teda ka minema saatnud. Siin on liiga palju mälestusi ja mina ise ei taha siia elama jääda, tema aga ühe meie täiskasvanud lapsega ei soovi sellest kodust loobuda. Elame ka erinevates majaosades, ning õnneks ega teda eriti palju kodus viibigi.

Pealegi ma ütlesin ka eespool, et kuni selle ajani oli meil onud üle 20-ne aasta peaaegu ideaalset kooselu. Meil on ühised lapsed ja püüame materiaalsed asjad ikkagi täiskasvanute kombel lahendada. Ma ei leia, et pean ta täiesti hävitama. Küll karma ta kätte saab, aga mina ei pea selles osalema.

Aga kõik see ei puutugi teemasse. Teemaalgataja uuris, mis võiks ärevushoogude vastu aidata ja mina ütlesin mis minul aitas, sest emotsionaalselt on olnud ja on see mul ikka väga raske aeg. Samas AD- ga alustates, esimene nädal oli veel hullem kui ilma, aga siis läks paremaks. Õnneks on mul lisaks ka toetavad lapsed ja piisavalt palju enda sõpru.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 21:00; 31.07 07:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

Kui sina oled liiga rott, et kinnisvara omada, siis järelikult kõik naised elavad mehe pinnal?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 08:29; 31.07 07:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu jaoks liba aga minu jaoks on see kôik, mis ma kirjutanud olen, päris ja minu igapäevane elu. Minu tunded, minu emotsioonid ja minu valu. Ja ma alustasingi oma kirja sellega, et palusin abi, lootes, et keegi on kunagi oma elus midagi sarnast läbi elanud ja kuidas sellest välja tulla.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 07:53; 28.07 13:07; 31.07 00:01; 31.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

Kui sina oled liiga rott, et kinnisvara omada, siis järelikult kõik naised elavad mehe pinnal?

Kõva loogika sul- kui ma heidan kellelegi ette, et ei maksa mehele kuuluvat kinnisvara enda omaks pidada, siis ma muidugi ise olen rott, kes just nii teeb.
Rahune maha ja ela kus soovid, lihtsalt alati on võimalus, et pead sealt ühel päeval välja kolima.
Kui mõni siin kirjutab, et “mees ei koli kodust välja”, siis ilmselt on mehel igati õigus seal kodus elada. Või siis naine ei soovigi, et mees kuhugi koliks.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:41; 30.07 23:12; 30.07 23:23; 31.07 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnipoolest idioot või lihtsalt pole muud peale hakata ajaga?

Tundub, et oled tõesti. Kolmanda silma peale Vietnami salvi määrmine on sulle halvasti mõjunud.

Pai sulle ja päikest!

tulbikesed. pikk aeg möödas ja mitmes suhe ka läheb juba?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa hüsteeritsed? PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

Ahh? Ta ju ütles, et mees elab tema majas.

Ma ei tea su tibisid. Ise pole iial ühegi mehe kinnisvaras elanud.

Mõned tädid arvavad siin, et kui 10 a mehe majas elatud, kardinad ja diivanipadjad ostetud, siis ongi “minu maja”. Ju siis ikka pole, kui mees välja ei koli. “Minu majaks” peetakse ka kinnisvara, mis kahasse ostetud. Räuskama on kõik kõvad, aga võtaks laenu üle või ostaks mehe poole välja- see miskipärast käib üle jõu.

Ei osteta isegi kardinaid, sest see ju mehe maja. Kui välja  visatakse hakkab rääkima maja müügist. Tasuta elatud. Üüri pole maksnud. Muud hüved veel pealekauba. Ja ikka tekib kuskilt mingi õigus, aga näe mina koristasin ja ostsin pesupulbrit

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea meel kahe viimase käo üle, kes ei ole seda kunagi tundnud ja loodan, et ei tunne ka. Aga hetkel on see minu jaoks tõsiselt raske olukord ja ma küsisin abi. Kirjutasin, mida ja kuidas ma end tunnen. Teie naermised ei aita kaasa õnneks või kahjuks.

Ma väga tungivalt soovitan arstiga konsulteerida, sest ärevushäire vastu on ravi olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mõni siin kirjutab, et “mees ei koli kodust välja”, siis ilmselt on mehel igati õigus seal kodus elada. Või siis naine ei soovigi, et mees kuhugi koliks.

Siin on olnud päris palju teemasid, kus kodu on naise oma ja mees ei koli välja, kuigi naine soovib. Ära plähmi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on olnud päris palju teemasid, kus kodu on naise oma ja mees ei koli välja, kuigi naine soovib. Ära plähmi.

Selle vastu aitab lukkude vahetus, kui mees ära. Asjad kokku ja kuhugi minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on olnud päris palju teemasid, kus kodu on naise oma ja mees ei koli välja, kuigi naine soovib. Ära plähmi.

Selle vastu aitab lukkude vahetus, kui mees ära. Asjad kokku ja kuhugi minema.

Tead, tegelikult see pole nii hirmus lihtne midagi: https://foorum.perekool.ee/teema/lahkuminek-mees-ei-koli-valja/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminekust tingitud ärevushood