Esileht Väikelaps Laps ikka lasteaeda

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )

Teema: Laps ikka lasteaeda

Postitas:

Leidsin meie poole tuleva hoidja, et ei peaks last viima aeda. Käib 2-3 päeva nädalas, neil päevadel töötame mehega ninast veri väljas, ja siis neil päevadel kui hoidjat pole, saame päeval natuke rohkem lapsega tegeleda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi arutasin lasteaia töötajatega ja otsustasime koos, et 3x nädalas hakkab mu laps kohal käima . Kuna ta saab logop. abi ja mina seda talle kodus pakkuda ei saa. Ülejäänud aja on laps minuga kodune kuni 1 kuupärast naasen oma põhitööle tagasi . Siis peab hakkama 7p nädalas käima kahjuks .

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 09:35; 10.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna meil enamik lapsi kohal, kuigi kõik teavad kriitilisest seisust nakatunute arvuga ja on ka koduseid emasid. See näitab, et piirangud on vajalikud, oma peaga koju ei jäeta. Eks näeb, kuidas homme.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 09:49; 11.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lapsed 3, 4 ja 12. Väiksemaid olen siiani nii palju kodus hoidnud kui võimalik, aga kuna uute piirangute tõttu jään ka mina homsest tööta, siis jäävad ka lapsed lasteaiast teadmata ajaks koju. Teistsugune variant ei tulnud mõttessegi. Niipalju kui teiste vanematega olen suhelnud, siis olen ainune ja olen kuulnud ka lauseid, et kui lapsed terved, siis võiksin nad ikka ju aeda viia.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:41; 10.03 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me teised peamegi sellevõrra rohkem kontakte vältima, sest lihtsameelsed lihtsalt ei suuda aru saada seosest, mis on nende tegude ja haiglakohtade täituvuse vahel. Aga see on paratamatus. Kes vähegi on piisavalt võimekas ja piisavalt tark, hoiab lapsed kodus, selleks, et meie eesliinitöötajad saaksid oma lapsi lasteaias hoida, sel ajal kui nad haiglas elusid päästavad või poes meile toitu müüvad. Vähemvõimekad ja vähemtargad kasutavad seda võimalust ära ja hoiavad ka lapsed lasteaias, ehk u. 1% neist omab ka mingit reaalset vaimse tervise põhjust, miks ta ei suuda ise lapsega kodus olla. Enamus on lihtsalt mugavad. Minu jaoks on veider teha nii palju lapsi, et sa ei suuda näiteks puhkuse ajal neid korraga kodus välja kannatada. Aga sellele vaatamata, seni, kuni on neid rohkem võimekaid ja tarku, kes suudavad oma lastega koos kodus mõnda aega elada, seda kiiremini me üle saame sellest koroonast. Ilmselge on, et mõne tulevase veidi surmavama viiruse puhul on lollide suremus suur, sest nad ei suuda ohu suurust tajuda enne, kui kogu pere surnud on.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülejäänud aja on laps minuga kodune kuni 1 kuupärast naasen oma põhitööle tagasi . Siis peab hakkama 7p nädalas käima kahjuks .

7 päeva nädalas käib laps lasteaias? Kus riigis?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 08:57; 10.03 09:08; 10.03 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viin ikka aeda, kuna kohatasust vabastust pole pakutud. Pole nii rikas, et eimillegi eest maksta.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust , mitte laps 7p vaid mina 7p tööl ja pole võimalik algul lapsele vabu päevi anda kuniks firma leiab koosseisu uusi inimesi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 09:35; 10.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vähemalt oma laste sõprade ja muidu tutvusringkonna pealt järeldasin juba eelmine kevad, et nüüd saavad paljud lapsevanemad oma senise töö vilju maitsta. Need lapsevanemad, kes enne olid suhtumisega, et lapsed on kukununnud, kõige tähtsamad ja nende vajadused on alati esikohal, on praegu ikka püstihädas. Samuti on ports vanemaid, kes kogu aeg lastega tegelevad laskmata lapsel igavust tunda ja ise endale tegevust leida. Laps lihtsalt ei saa aru, et vanemal on vaja tööd teha ja ei jooksegi kohe temaga mängima või süüa tegema, kui laps seda soovib.

Need vanemad, kes on aga väiksest peale õpetanud lapsi teistega arvestama, saavad praegu palju paremini hakkama. Lapsed teavad, mida tähendab lause “oota palun” jne.

Endal samuti väga elav neljane kodus. No tõsine nukitsamees ja pigem ripuks kogu aeg puu otsas kui istuks vaikselt diivanil aga oleme teda juba ca kuu aega kodus olnud, sest iga kell eelistan seda, et oleme kõik terved ja saame töövälisel ajal looduses käia ja maakodus olla selle asemel, et isolatsioonis või haige olla. Mehega mõlemal palju koosolekuid ning suurem laps distantsõppel aga nutika planeerimisega ei ole see midagi ületamatut. Vist 2 korda on juhtunud, et laps unustab ära ning jookseb kõva häälega mu koosolekule sisse aga mingit konstantset lärmi koosleku jooksul küll ei ole.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed jäid tänasest lasteaiast koju.  Kolm last vanuses 1a, 3a ja 6a. Ise olen juba 3 kuud kodukontoris olnud. Koosolekud ja meilidele vastamine on kökimöki, aga mõlema töö oluliseks osaks on spetsiifiliste raportide ja artiklite kirjutamine, mis nõuab korralikku mõttetööd.

Öösel töötamine ega varakult ärkamine ei aita, sest noorim ärkab niikuinii hommikul kl 6 paiku ning lisaks ärkab öösel 2-5 korda. Keskmine laps ei maga samuti veel öö läbi. Õnneks üks meist hetkel täisajaga tööd ei tee, nii et saame hakkama. Kasutame vajadusel meie juures käivat lapsehoidjat.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lasteaias õpetaja. Ammu viinud kõik kontaktid miinimumi, et saaksin ikka teie lapsi hoida ja rühm oleks lahti. Kuskil väljas ei käi, korra nädalas poes ja seda kindlasti maskiga, ühistransporti kasutasin viimati sügisel. Oma laps vaid unistab lasteaiast, paraku on just tema koju jätmine kõige lihtsam viis meie pere kontakte vähendada.  Kui üks meie lasteaia töötajatest positiivse diagnoosi sai, võtsin ka algklassi lapse koju, et  minimeerida võimalust, et meist asi võiks edasi minna.  Nüüd nad siis kahekesi rõõmsalt kodus ongi, lõunal töölt tulles teeme koolilapsega koolitööd ära ja kõik on normaalne. Aga eile jäin ma ise tõbiseks, mis see on, veel ei tea,  testile saan alles homme. Aga võimaliku positiivse testi korral on selge, et olen selle haiguse saanud just lasteaiast, testi vastus ei tule enne reedet,  Aga lapsed, kes minuga seni koos olid, on juba nakkuse saanud  ja viivad seda laiali (juhul kui ma olen nakatunud) – rühm ei lähe enne isolatsiooni, kui mul testi vastus käes.  Mina enne olukorra normaliseerumist oma last lasteaeda ei vii, pigem olgu kahekesi kodus.  Õnneks pole mu tööpäevad väga pikad.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 12:46; 10.03 18:49; 12.03 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan küll kodukontoris aga päevas väga palju koosolekuid. 7 aastase jätan koju aga 3 aastasega ikka keeruline kuna ta ei saa ju aru et peab tasa olema ja siis olen sunnitud tal lihtsalt laskma telekast mitu h multikaid vaadata.

See on minu arvates natuke teine olukord kui see, kui lapse viib lasteaeda mittetöötav kodune ema, kes näiteks beebiga kodus on ja kellel pole tarvis päeval ühtegi koosolekut pidada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need on need ninnunännu kasvatuse viljad. Vanasti oleks käratatud lapsele peale, “Vait, ema (isa) teeb tööd!” Kui ei kuula, oleks tõmmatud korra vitsaraoga üle säärte. Vaikus ja rahu garanteeritud. Nüüd peab lapsele 24h tegema patse, aitama roosasid põlvikuid otsida, rääkima, mis linnud linnumajas on, andma juua, peput pühkima, kuulama tema lemmiklaulu pleierist … jne jne. Mina olen veel vanaaja põhimõtetega inimene. Töötasin 75% ajast kodukontoris juba 10-12 aastat tagasi. Kui oli koolivaheaeg, töötasin samamoodi. Keegi ei seganud mind! Meil oli kord majas. Koolivaheaegadel võtsin ainult selle pool tundi keset tööpäeva, et söök valmis teha. Muud tuti-plutitamist ei toimunud.

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muudkui mõtlen selle igapäevase saamatute inimeste laviini all, et mis siis, kui tuleb päris kriis, mis siis kui tuleb nt. sõda? Ma lihtsalt ei kujuta ette. Mida see saamatu mass siis teeb? Sureb kohe välja?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muudkui mõtlen selle igapäevase saamatute inimeste laviini all, et mis siis, kui tuleb päris kriis, mis siis kui tuleb nt. sõda? Ma lihtsalt ei kujuta ette. Mida see saamatu mass siis teeb? Sureb kohe välja?

On vaks vahet, kas eesmärk on pelgalt homme ellu jääda või säilitada mingigi esialgne elustandard perekonnale ka pärast koroonakriisi lõppu.

Olgu siis, “päris kriis”. Kas soovitad end töölt lahti võtta, sest tööl käimine on ohtlik ja kaugtöö pole võimalik? Võtta toitu tasuta toidupangast? Ülejäänud aja kodus istuda? Oodata riiklikke nõudeid töökohustuse või mobilisatsiooni jaoks? Sest päris sõja ajal sedasi on. Kus on meie toidutalongid? See kõik tagaks ellujäämise homseks, aga edasine karjäär oleks rikutud.

Muide, “päris kriisi” ajal on tõenäoliselt elutähtsate teenuste eest maksmine ja raha küsimine lünklik. Nende osutamist katkestada ei tohi. Praegu kui tööst loobuda, lülitatakse küte ja vool välja (kuna jääd võlgu) ja keegi ei kobise.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 13:39; 11.03 21:49; 12.03 15:04; 14.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks 2a 9k laps ja koroona tõttu polegi teda lasteaeda üldse pannud. Lisaks on mul veel kaks teismelist ja üks pisike beebi, õpin ülikoolis ja enne beebi sündi töötasin täiskoormusega (80% kodukontoris). Mees töötab kevadest kodukontoris ja tegelemegi väikestega üksteise alla ja nüüd õpin beebi süles, vahel lisaks väikelaps kõrval toolil midagi mängimas. Vaba aega ei ole, aga üleväsinud ka pole. Kodu on natuke rohkem segamini kui varem ja riietus kodus on meil kõigil üsna juhuslik (aga puhas), välja arvatud veebikoosoleku või -tunni ajal. Mehel õnneks regulaarseid koosolekuid pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te kõik teate, milliste laste vanemad on beebiga kodused jalakõigutajad?

Enda näitel: laps läks sügisel 2. eluaastast lasteaeda. Ma olin samal ajal hiigelkõhuga ja septembris sain lapse. Seda, kas ma olen kodune ema või töötan, ei tea lasteaias keegi ja mina ei tea teiste emade-isade kohta, kes töötab ja kus ning kuidas.

Päriset on nii, et ma teen alates jaanurist kodunt tööd, aga seda lasteaias küll keegi ei tea. Ei pane ju rinda suurt silti, et ma töötan beebi ja 2-aastase kõrvalt.

Tõsi, alates veebruarist on mu kahene ka kodus olnud; algul haiguse ja siis tundus, et koroona pärast võiks pikemalt siiski olla.
Laps lehvitab igapäevaselt lasteaia poole ja räägib, et tahaks minna. Ehk kevadel saab. 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsin oma 2aastase lapse eilsest koju. Olin pikalt mõelnud, et peaks jätma, sest tal kontakte nii palju ja kuidas ma hakkama saan, kuna töötan kodukontorist, koosolekud on mõni päev nt pea 3h jutti ja ükski 2aastane nii kaua üksi hakkama ju ei saa. Sain õe lapsehoidjaks kriitilistel päevadel, ülejäänud päevad proovin ise hakkama saada. Õnneks töötan ka 0,75 koormusega ja palju ülesandeid saan ka ise sättida, millal teen. Oli esimene laps, kes lasteaiast oma rühmas koju jäi, teised vist käivad kõik edasi. Mehel kodukontor võimalik ei ole, seega kuidagi koormust nö jagada ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kodune ja laps suure tõenäosusega enne maid lasteaeda ei lähe. Eks saab vaadata, et mis olukord siis on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu peavad KÕIK kontakte vähendama ja ebamugavusi taluma. Minule helistas eile meie lasteaia direktor ja teatas, et minu  lapse rühmas(lapsed 5-aastased) on covid-positiivne laps ja rühm läheb kümneks päevaks isolatsiooni. Mina seega haiguslehel niikaua lapsega, kuna minu tööd pole võimalik kodukontoris teha. See on ehe näide, et mida vähem kontakte, seda parem. Loodame, et rohkem lapsi, vanemaid ja õpetajaid haigeks ei jää. Õpetajad pidid minema järgmisel nädalal vaktsineerima, nüüd ei saa nad seepärast sinna ka minna. Nüüd istuvad 16 last isolatsioonis , nende vanemad ei saa tööle ja rühma ei saa tulla ka need lapsed, kes lasteaiast puudusid ja kelle jaoks nüüd rühm suletud. Tallinn kaotas ka kohatasu kõigile, ka neile, kes teenust kasutavad. Beebiga kodus oleva lapse ema POLE eesliinitöötaja ja peab praeguses olukorras oma lapsega kodus olema.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 16:30; 10.03 16:48; 11.03 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu Sven Soiveri perest , kus just kaheaastane laps viiruse lasteaiast koju tõi.

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/03/10/reporter-sven-soiver-haigestus-kogu-perega-koroonasse-iga-tund-ootad-millega-sind-ullatatakse?fbclid=IwAR35h-WjlkVGZHP6CW1W3KhAZKP0AS6C3OzBPyyKKrahv1Cit26LKFF0ybY

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 16:30; 10.03 16:48; 11.03 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No johmanid saavadki ju aru ainult käskude ja keeldude keelest. Sama ju nagu maskikandmisega. Kui ei ole otseselt keelatud, kasutatakse olukorda ära ja leitakse endale sada vabandust, miks laps lasteaeda viia. Ometi on otse öeldud, et lasteaed hetkel siiski eesliinitöötajate lastele ja neile, kelle tegevus on eluliselt hädavajalik, nt apteekrid, poemüüjad, toidulaod jne.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 16:54; 11.03 12:36; 12.03 16:05; 15.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vald tegi otsuse, et kohatasu vabastuse saavad need, kes lapse koju jätavad.  Minu arust väga õige samm. Äkki motiveerib neid veidi, kes kahtlevad, kas jätta koju või mitte.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:41; 10.03 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme teema. Milleks on vaja teiste eludes surkida. Ma olen üllatunud, et emad üldse söandavad oma lapsi aeda viia isegi kui koroonat pole. Ma ei tea kas kõigil siin on lasteaiast lapsepõlvetraumad, aga sellist hukkamõistu nagu Eestis pole mujal näinud. Seda juba enne koroonat.
Nüüd võiks tõesti lapsed koju jätta, kes vähegi saab. Aga see otsustaja võiks ikka ema olla, mitte naaber või perekooli kommentaator. Mu õel on kolm last, kaks algklassilast kodukoolis, aga õde ja ta mees peavad tööl käima, pole kodukontoritööd. Lasteaiatöötaja arvas, et tema päev võiks kergem olla ja pööritas silmi kui õemees oma pesamuna aeda viis. Ja oli jultumust küsida, et kas teil suured lapsed (7 ja 10) siis ei saa kodus väikesega olla kui ema ja isa tööl. No ei ole normaalne suhtumine.
Üks mu tuttav ei julgegi oma last aeda viia, kuigi põhjust on.
Andke andeks, aga ei meeldi mulle see hukkamõist ja ussitamine igal võimalikul juhul.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaia olukorda vaadates on suur tõenäosus, arvestades hetkel toimuvat, et laps toob teile lasteaiast koroona koju.  Soovite haiged olla?  Üks haige laps rühmas ometi teistest eemale ei hoia ja maski ta ka ei kanna. Aga tatistab paraku mõnuga. See on vaid õnnemäng, kes nakatub, kes mitte.  Ja lasteaeda tuuakse ka lapsi, kel test tehtud ja mille vastust alles oodatakse.  Ja siis tuleb koroonapostiivne vanem oma koroonapositiivsele lapsele keset lasteaiapäeva järgi, kui positiivne testitulemus käes. Aga laps on pool päeva juba lasteaias olnud ja nakkust edasi kandnud.  Hetkel on lasteaiad koroona kolded, sest paraku meil pole alust kellegi lapse vastuvõtmisest keelduda.  Saategi istuda kõigepealt ühe lapsega isolatsioonis, siis teise lapsega isolatsioonis, siis vahepeal ehk nädalakese tööd teha ja siis saate jälle toredasti isolatsioonis istuda, sest esimeses rühmas on teine laps positiivse testi saanud.  Meil hetkel kolmandik rühmi isolatsioonis ja number võib suureneda.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 12:46; 10.03 18:49; 12.03 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis seltskonnast juttu on, aga tundub imelik, et inimesed üldse ohtu ei taju. Kevadel, kui eriolukord kehtestati, jäeti kõik minu lapse rühma lapsed koju (Tallinnas, Mustamäel). Lasteaia peale pandi olenevalt kohale toodud lastest 1-2 rühma kokku, nii et kui kogu lasteaia peale kogunes nii vähe lapsi, siis ilmselt jätsid ikka suurem osa vanematest oma lapsed koju. Praegu, kui levib briti viirustüvi, mida põevad tihti ka väikelapsed, on eriti oluline, et ka nemad saaks kontakte vältida. Ja vanemad räägivad, et lapsel hakkab igav? Nii ei saagi see jama sel määral mööda, et saaks kuidagigi kasvõi osaliselt tavaellu naasta.

Arvestades seda, kuidas koroona praegu lasteaedades levib, on paras hullumeelsus last lasteaeda viia, kui tegelikult on perel võimalik ka laps koju jätta. Las see lasteaeda viimise võimalus jääda neile, kel pole võimalik kodus töötada.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 19:17; 11.03 15:16; 12.03 13:19; 16.03 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätan eelkooliealise koju. Lisaks on üks kuuendik ja kaks tudengit. Tööd saan teha kodust, kuid käin oma autoga linna tööle kabinetti ka. Lapsed on rahulikud, oskavad olla ja õppida. Lasteaiapoiss teeb võileibugi ise. Mees on kodukontoris, talveperioodil on arvutitöö, suviti välitööd.

Elame maal. Nii et ainus risk olen mina. Käin vajadusel poes, enamasti e-Selver ajab asja ära.

Ja meie lasteaias on teada, mida vanem teeb. Laiskmammadel pole lootustki last aeda tuua. Vaid töö või õpingud. Väike koht. Sarisigijad, kes toetuste pärast lapsi treivad, on jah hädas. Paganas, lapsi peab nüüd ju kasvatama hakkama…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekib küsimus, kas hoidja kasutamine on niiiii palju turvalisem kui lapse aeda viimine? See hoidja on ju samuti siis teie pere lähikontakt ja käib võibolla nädalas mitme erineva pere juures. Kodune hoidja ja lapsevanem puutuvad lähemalt kokku kui lapsevanem ja lasteaiatöötaja. Rääkimata sellest, et lasteaia kuutasu eest saab (Tallinnas) heal juhul hoidja kaheks tööpäevaks. Ja jätkuvalt on soovitus mitte viia lapsi vanavanematele. Meie pere 5&6a käivad nädala lõpuni lasteaias. Edasi pole otsustanud, ootan veel et kriteeriumid täpsemalt sõnastataks ametlikult. Üks lapsevanem on eesliinitöötaja ja teise tööd saab mingil määral teha arvutist, kuid töö vajab ka reaalselt jooksvalt kogu tööpäeva vältel tegemist, ei saa teha õhtuti või hajutada päeva peale laiali.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekib küsimus, kas hoidja kasutamine on niiiii palju turvalisem kui lapse aeda viimine? See hoidja on ju samuti siis teie pere lähikontakt ja käib võibolla nädalas mitme erineva pere juures. Kodune hoidja ja lapsevanem puutuvad lähemalt kokku kui lapsevanem ja lasteaiatöötaja. Rääkimata sellest, et lasteaia kuutasu eest saab (Tallinnas) heal juhul hoidja kaheks tööpäevaks. Ja jätkuvalt on soovitus mitte viia lapsi vanavanematele. Meie pere 5&6a käivad nädala lõpuni lasteaias. Edasi pole otsustanud, ootan veel et kriteeriumid täpsemalt sõnastataks ametlikult. Üks lapsevanem on eesliinitöötaja ja teise tööd saab mingil määral teha arvutist, kuid töö vajab ka reaalselt jooksvalt kogu tööpäeva vältel tegemist, ei saa teha õhtuti või hajutada päeva peale laiali.

Kui kõik nii mõtleksid nagu sina, ei kaoks see viirus iialgi. Sa lased ju liugu nende seljas, kes lapsed koju on jätnud. Kõike ei saa sendipealt ümber arvestada kui on eriolukord. Ja miks sa ei otsi odavamat hoidjat, leiab kui tahta. Ja tavaliselt  on nii väikeste laste vanavanemad veel mitte nii riskigrupis. Saad ju ka testi teha igaks juhuks kui kahtled. Võimalusi on palju, aga oled üks neist, kes pea liiva alla pistab ja teeb näo, et ei saa millestki aru. Mis kriteeriume sa veel ootad? Oma peaga mõelda ei oska… Täna oli 1900 nakatunut. Err’is kirjutab Dr Raukas laste briti tüve tüsistustest, loe…

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 16:54; 11.03 12:36; 12.03 16:05; 15.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias on päris palju lapsi kohal. Mõnes rühmas pea terve rühm, mõnes vähem. Praeguses olukorras ei soovita kellelgi tuua, lapsed ei hoia mingit distantsi ja on korralikud varjatud levitajad. Isegi kui neid vähem on, ei hoia nad sellest rohkem distantsi. Kes veel mõtleb, et kas toob või ei too, st saab mitte tuua, mõelge sellele, kas tahate olla hingamisraskustega lapsega seal haigla ukse taga just see, kes ravile ei pääse, sest kohti enam pole.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 09:49; 11.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )


Esileht Väikelaps Laps ikka lasteaeda