Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: .

Postitas:

.

+7
-78
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 12:12; 30.05 22:18; 31.05 09:24; 01.06 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi midagi sarnast läbi elanud? Kuidas olukord küll ümber pöörata?

Libateema vist. Võiks ju teada, et 99 protsenti naisi ei soovi ämmaga koos elada, olgu see ämm nii tore kui tahes. Seda tehakse viimases hädas. Sina otsi endale mees või võta koer.

+70
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb mulje, et sa olid kõiki neid soove ja plaane oma peas ainult mõelnud.
On äärmiselt ebaõiglane oodata, et keegi peaks sinu mõtteid lugema ja siis solvuda, kui ta seda ei tee.

+50
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 12:32; 30.05 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on jah nii, et kaks perenaist sama katuse alla ei mahu.

Ma olen tähele pannud, et Eestis on põlvkondade vahel väga suured käärid arvamuse suhtes, et millisesse majja sobib mitu põlvkonda koos elama. Nt ma ei kujuta ette igapäevaselt ämma järel WC/vannitoa vabanemise ootamist, või vastupidi, et mind kiirustataks – seega neid peaks ruume mitu olema. Samas vähemalt minu suguvõsa vanemad inimesed peavad millegipärast seda, et samas majas mitu WC/vannituba on, mingiks ettekujutamatuks luksuseks ning noorema põlvkonna pirtsutamiseks. Või kui su poeg/ta naine suured kokkajad on, võibolla tahavad oma kööki, kus kõik enda maitse järgi. Või tahavad lihtsalt häälekalt elutoas seksida ning paljalt kodus ringi lipsata 😉

Ja veel – “ta ei taha planeerida oma elu, nii et peab minu surma ootama. Ma ei mõista, ta ei peagi ootama ju. Tulgu või kohe koju tagasi” – ütled sa küll nii, aga kuidas sa oled valmis seaduslikkus mõttes asja vormistama? Ma ei oleks nõus kuhugi kolima ning oma elu sisse seadma (ning oma raha investeerima, nagu isegi heas korras KV korral vajalik kipub olema) vaid ausõna peale, et “kunagi” jääb see maja mulle.

+34
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et on selge, et poeg oma naisega ei taha elada selles majas, kus sina praegu elad. Pigem räägiks pojaga läbi, et sa müüd maja maha (kui to nüüd tõepoolest ei taha seal kunagi elama hakata), ostad endale korteri sulle sobivas piirkonnas, kasvõi samas alevis ja aitad ülejäänud rahaga (kui seda on) poja tulevikumajja investeerida.

Suured kohmakad vanainimeste majad pole sageli noortele atraktiivsed. Seal on suured kulud ja pole ökonoomne ega ökoloogiline elada. Aga ehk leidub su majale ostja, kes just sellisest elustiilist unistab. See oleks ju äge, kui tead, et maja saab sellele, kes seal päriselt elada tahab!

+17
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 12:40; 01.06 14:31; 01.06 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitad ülejäänud rahaga (kui seda on) poja tulevikumajja investeerida.

Miks ometi? Investeerigu parem oma vanaduspõlve kindlustamisse. Ei võta su poeg ja ta naine sind oma majja, kui hooldamist vajad.

+43
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 12:46; 30.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh appi, libameister on jälle rohud võtmata jätnud ja treib siin juba paar päeva täiesti ohjeldamatult teemasid. See tegelane, kelle kõige äratuntavam joon on, et jutud on ikka kohe kõvasti üle võlli ja hästi “provokatiivsete” detailidega, nii et seda tõsiselt võtvad inimesed peavad olema ikka tõsiselt ohmukesed.

No mida te siin vastate, kas teil silmi peas ei ole? Ta ju ei püüagi usutav olla, pigem vastupidi.

+7
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ei ole midagi valesti teinud, et sa temas pettunud peaks olema. Ainus, mis kogu loo juures valesti on, on sinu ootused lapse suhtes- sa pead enda ootustes pettunud olema. Ole parem õnnelik, et laps on tubli ja töökas ja küllap sa ükskord vanaemaks ka saad. Saad hakata lapsi hoidma ja lastel on sinu majas tore.

Ükski normaalne inimene ei taha elada koos vanematega. See ei ole pereelu, kui ämm kuskil teises toas passib. Selle tõttu kipuvad pered lagunema. Tegelikult sa ju tahad, et su poeg oleks õnnelik.
Aga ära kaota lootust, võib-olla tahavad lapselapsed kunagi sinu maja.

+40
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 13:20; 30.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võib-olla nad tekitavad ikkagi mingil hetkel sulle lapselapse ja siis saad ju maja hoopis talle jätta, kui soovid. Võib-olla tema jälle tahaks seal elada. Muidugi ega tea, mis elu toob, võib ka juhtuda, et mingil hetkel pead selle maja hoopis enda vajaduste tarbeks maha müüma. Sageli üritavad pärijad nagunii saadud kinnisvara rahaks teha, sest neil on juba elu mujal sisse seatud, nii et teemaalgataja ootused on normaalsed, aga selliste ootuste täitumata jäämine on ka väga tavaline.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 13:22; 30.05 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu põhiviga oli see, et piirdusid ühe lapsega. Aga seda ei saa enam parandada.
Mitme lapse korral on erinevaid võimalusi, üks teeb sinu arust ühe asja “valesti”, aga teise asja “õigesti”, teine jälle teistmoodi.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läheks miniana elus ämma majja elama, olgu see või kullast loss.

Mulle näites ei maitse ämma söögid, sealt tekiks kohe esimene tüli. Mulle ei sobi ämma äärmuslik koonerdamine ja mustus. Ämma majas elades jääks ära aiapeod mu sõbrannade ja sõpruskonnaga jne. Pool vaba inimese elu laguneks koost.

Võta koer või kass ja hangi omale ise elu. Ära pane oma heaolu sõltuma pojast. Kindlusta oma majaga oma vanadus, mitte ära topi end noorte ellu.

+38
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.05 13:36; 31.05 11:32; 01.06 10:18; 01.06 11:00; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovi elada koos isegi oma emaga. Tema kodus ju asjad tema käe-jala järgi. Tahaks, et oleks nii nagu mina tahan. Teise inimese kodus pole jälle ka viisakas laamendama ja korraldama hakata. Lisaks on inimestel erinev arusaam korrast ja puhtusest, olulistest toimingutest jmt. Pinged tekiksid kindlasti. Seda sa ju ei taha?

+34
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 13:48; 31.05 21:57; 01.06 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämm on samasugune.

Meie mehega elame korteris, aga tegelikult unistame juba ammu oma majast. Paraku napib praegu rahalisi vahendeid, et maja soetada.
Ämm elab meiega samas väikelinnas eramajas. Minu mees tema ainus laps.
Kui oleme talle paar korda maininud, et soovime maja osta, sest meile ei meeldi tegelikult korteris jne, siis hakkab sama jutt – aga maja jääb ju (poja nimi), milleks teil osta on vaja…
Otseselt meid enda juurde elama ei ole kutsunud, sest teab, et ma olen perenaise tüüpi, mul on kindel maitse kodu suhtes ja toimetada meeldib oma äranägemise järgi.
Oleksime paari tunni pärast tülis!
Mu mees ka ei soovi oma ema juures elada.
Seega ta vist mõtleb, et “peale teda” on maja meie päralt, aga seni need paarkümmend aastat peame siis korteris konutama, kuigi tahame oma maja kohe?
Olen ka mõelnud, et ta võiks ju eluaseme meiega ära vahetada (tema meie korterisse ja meie siis majja), aga sellist plaani tal pole…
Ütlen ära, et me pole ämmale öelnud, et vahetagu kodud meiega, oleme seda lihtsalt mehega omavahel mõelnud.
Minu ema ja isa samas olukorras pakuksid lausa ise, et vahetame kodud ära, aga noh, inimesed on erinevad…
Enam ämmale ei räägi oma maja ostmise plaanidest ja kui võimalus avaneb, ostame maja ära ja alles siis mainime seda.

Teemaalgatajale – kui poeg tõesti oma majast unistab, siis vahetage kodud ära või poeg müüb oma korteri ja saadud raha eest ostab sulle sobiva korteri ja ise kolib sinu majja.
Noored ei soovi ema/isa/ämma/äiaga koos ühe katuse all elada.
Loomulikult soovib su poeg oma majast rõõmu tunda just nooruses (mitte oodata paarkümmend aastat ja siis sinu maja endale saada)!

+19
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tahab noor pere päris “oma” elamist.

Kui see teemaalgatus just nali ei olnud, siis soovitaksin teemaalgatajal endal ka uut elamist vaadata. Müü maja maha, leia endale väiksem maja või hoopiski korter ja ülejäänud rahaga saad poega majaostul aidata.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 14:04; 30.05 21:30; 31.05 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kindlasti tahad, et poeg sinu majas elaks, peaksid ilmselt ise välja kolima. Ja ka siis võib minia leida, et ka tema tahab maja omanik olla (ehk jääb risk tulevikuks, või pole minia lihtsalt nõus kolima. Tema poolt ka arusaadav ju), võta asja parem nii, et kui nad juba maja tahavad, ei jää ilmselt ka lapselapsed tulemata.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämm on samasugune.

Meie mehega elame korteris, aga tegelikult unistame juba ammu oma majast. Paraku napib praegu rahalisi vahendeid, et maja soetada.

Ämm elab meiega samas väikelinnas eramajas. Minu mees tema ainus laps.

Kui oleme talle paar korda maininud, et soovime maja osta, sest meile ei meeldi tegelikult korteris jne, siis hakkab sama jutt – aga maja jääb ju (poja nimi), milleks teil osta on vaja…

Otseselt meid enda juurde elama ei ole kutsunud, sest teab, et ma olen perenaise tüüpi, mul on kindel maitse kodu suhtes ja toimetada meeldib oma äranägemise järgi.

Oleksime paari tunni pärast tülis!

Mu mees ka ei soovi oma ema juures elada.

Seega ta vist mõtleb, et “peale teda” on maja meie päralt, aga seni need paarkümmend aastat peame siis korteris konutama, kuigi tahame oma maja kohe?

Olen ka mõelnud, et ta võiks ju eluaseme meiega ära vahetada (tema meie korterisse ja meie siis majja), aga sellist plaani tal pole…

Ütlen ära, et me pole ämmale öelnud, et vahetagu kodud meiega, oleme seda lihtsalt mehega omavahel mõelnud.

Minu ema ja isa samas olukorras pakuksid lausa ise, et vahetame kodud ära, aga noh, inimesed on erinevad…

Enam ämmale ei räägi oma maja ostmise plaanidest ja kui võimalus avaneb, ostame maja ära ja alles siis mainime seda.

Teemaalgatajale – kui poeg tõesti oma majast unistab, siis vahetage kodud ära või poeg müüb oma korteri ja saadud raha eest ostab sulle sobiva korteri ja ise kolib sinu majja.

Noored ei soovi ema/isa/ämma/äiaga koos ühe katuse all elada.

Loomulikult soovib su poeg oma majast rõõmu tunda just nooruses (mitte oodata paarkümmend aastat ja siis sinu maja endale saada)!

mul naabrid tegid nii, kui pojal teine laps sündis – vanapaar kolis noorte senisesse korterisse (laenu maksid noored edasi) ja maja sai noorele perele

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võib-olla nad tekitavad ikkagi mingil hetkel sulle lapselapse ja siis saad ju maja hoopis talle jätta, kui soovid. Võib-olla tema jälle tahaks seal elada. Muidugi ega tea, mis elu toob, võib ka juhtuda, et mingil hetkel pead selle maja hoopis enda vajaduste tarbeks maha müüma. Sageli üritavad pärijad nagunii saadud kinnisvara rahaks teha, sest neil on juba elu mujal sisse seatud, nii et teemaalgataja ootused on normaalsed, aga selliste ootuste täitumata jäämine on ka väga tavaline.

Jaa! Kui sa lapselapsega soojad sidemed lood, siis võib-olla ta just igatsebki tulevikus elada kohas, millega tal helged lapsepõlvemälestused seotud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:53; 01.06 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka ainult üks laps, poeg. Vastupidiselt sinule mina väga ootan oma poja välja kolimist, naisevõttu ja laste saamist. Minu arvates lihtsalt selles ongi lastekasvatamise mõte, et nad lähevad lõpuks oma elu peale, loovad oma elu ise. Ehitagu või üürigu või ostku, ise teab. Mina olen kahe käega poolt ja tulen appi ka kui vaja. Solvuda, pole plaaniski. Pojale pole ju vaja sinu maja, küll aga tulevasele lapselapsele näiteks. Noortel on oma elu alustamiseks alati vaja vanemate tuge.

+26
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem räägiks pojaga läbi, et sa müüd maja maha (kui to nüüd tõepoolest ei taha seal kunagi elama hakata), ostad endale korteri sulle sobivas piirkonnas, kasvõi samas alevis ja aitad ülejäänud rahaga (kui seda on) poja tulevikumajja investeerida.

Aga miks peab eakas ema seadma oma elu poja järgi? Äkki ema ei taha elada korteris, vaid talle meeldib maja, mis on temale koduks ja kus ta saab näpud mulda pista? Ja miks ta peab andma raha pojale, et too saaks endale oma maja osta? Kas poleks arukam (kui üldse müügiks läheb) investeerida pigem vanaduspõlve kindlustamisse. Poeg on noor, käed-jalad küljes, saab hakkama. Ent kui ema on millalgi juba päris eakas ja vajab nt hooldekodu, koduabilist jne, siis oleks tore, kui tal endal oleks see summa olemas. Kui ema kingib praegu selle raha pojale, siis pole üldse kindel, et poeg teda kunagi toetab või kunagi oma majja elama võtab.

Ja täpselt samuti ei saa ka ema eeldada, et ta laps koos oma perega peab kindlasti ema juurde elama tulema. Mõistan, et Sinu plaanid läksid luhta, aga samas püüa ka noortest aru saada: noored, eriti minia, ei pruugi end sinu majas kindlalt ega rahulikult tunda. Nad võivad tajuda survestamist, et peavad elama nii, nagu sina (kui majaomanik) neilt ootad.

Tean, millest räägin – mul endal oli sama seis, mu ema soovis, et jääksime tema majja elama. Iseenesest on sellisel elukorraldusel plussid, kuid samas peavad mõlemad osapooled omavahel hästi kokku leppima. Minu ema soovis, et elaksime tema majas ja hakkaksime seda remontima, investeeringuid tegema jne. Ent samas keeldus ta vormistamast maja kaasomandisse. Minu abikaasa ütles seepeale, et tema ei julge teha katteta investeeringuid – et vabalt võib juhtuda nt, et mu ema armub kõrvuni ära (miks mitte?), toob majja mehe koos tolle lastega, ja viskab meid välja. Või keerab vanuigi ära ja pärandab maja hoopis kirikule. Mis iganes. Ühesõnaga, mu ema ei saanud sellest üldse aru, et ka noored vajavad turvatunnet. Ema soovis, et tema turvatunne oleks 100%, kuid noorte turvatunne pidi tema meelest olema 0%. Meie soov oli, et turvatunne jaguneks 50% ja 50%, ehk maja saab kaasomandisse, kuid ema keeldus. Nii et sellised nüansid tasuks eelnevalt läbi arutada. Kui noored mingil, mis iganes põhjusel ei tunne ennast rahulikult, siis nad pigem lähevadki mujale.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei tahaks ämmaga ühte majja kolida. Ei, mitte sellepärast, et ämm oleks vastumeelne, vaid seepärast, et pean panustama aega ja raha kinnisvarasse, mis lõppkokkuvõttes pole minu oma. Kui ühel päeval peaks lahku minema, olen ma kõigest ilma. Panen oma ashad kilekotti ja olen põhimõtteliselt tänaval. Ei, mulle nii ei sobi. Tahan ja pean oma tagala kindlustama.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh appi, libameister on jälle rohud võtmata jätnud ja treib siin juba paar päeva täiesti ohjeldamatult teemasid. See tegelane, kelle kõige äratuntavam joon on, et jutud on ikka kohe kõvasti üle võlli ja hästi “provokatiivsete” detailidega, nii et seda tõsiselt võtvad inimesed peavad olema ikka tõsiselt ohmukesed.

No mida te siin vastate, kas teil silmi peas ei ole? Ta ju ei püüagi usutav olla, pigem vastupidi.

Rahune maha, siin on 99% teemadest n-ö libad ehk siis ei räägita kogu juttu, asendatakse isikuid äratundmise vältimiseks, liialdatakse, pisendatakse, ei avaldata päris õigeid fakte jne jne. See et sa igas teemas “Liba!” karjud, ei näita sind kuidagi läbinägelikuma ega targemana. Arutada võib ka elus ette tulla võivaid olukordi, mitte ainult rangel faktoloogial põhinevaid. Ei oskagi sulle midagi soovitada, võib-olla proovid kohtulahendeid lugeda – need vast lähim (kuid mitte ideaalne) lahendus sinu probleemile.

Nii et palun säästa foorumikaaslasi oma libatamisest.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 12:46; 30.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUi on vähegi normaalne inimene või kokkusaanud normaalsed inimesed, nad ei taha tarbida, nad tahavad ise luua. Milline egoism on vanemal arvata, et TEMA juurde tullakse hiljem elama. Sa äkki elad 100 aastaks. Vana see poeg siis on kui omaette elama hakkab 70? Kui poeg on ainuke pärija, siis on ju selge, et temale saab maja ja midagi pole ilmaaegu. Seni aga ela ja naudi oma elu. Ehita ja kaunista rõõmuga maja edasi, endale mõnusaks eluks ja kui enam ei jaksa maja pidada, siis mõtled, mida teed. Ja lase oma poeg lahti oma mõtetest, Sa ei ole pojaga abielus, pojal on juba naine. Kui maja suur on ja tahad kedagi aidata, anna soodsalt osa elamist üürile, inimesele, kes sulle meeldib ja sulle sobib. Ja kui vajad kellestki hoolimist, noo hakka siis kasuvanaemaks mõnele lapsele. Arvan, et siingi foorumis on neid, kellel oma sugulased puuduvad, aga hea meelega käik aegajalt külas ja jagaks oma igapäevast elu.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla teemaalgataja, otsi endale mees ja lase sellest lapsest lahti!
Ilmselgelt tahavad noored omaette elu. Mul on 300 m2 maja, elan seal üksi, kõik on chill ning ei tuleks kõne allagi, et ma oma poega ja miniat siia elama sooviks. Mul on maailma parim poeg, aga ma ei elaks kunagi 2 peret ühe katuse all-meil mõlemil on ometi oma elu, mida elada.
Ma kinkisin neile ise 3-toalise korteri, et nad ei peaks enam üürima ja saaksid end tulevase lapse jaoks sisse seada.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:10; 30.05 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on juba enamus ära öeldud. Siiski, veel üks mõte: Kunagi ei tea, mis elu ette toob. Võimalik on ka see, et poeg ja ta naine kunagi lahku lähevad. Võib-olla on poeg suuremeelne ja jätab siis minia ja lapsed (kui neid selleks hetkeks on) nende ühisesse koju edasi elama. Ja võib-olla on pojal siis ajutist või pikemaajalist peavarju vaja. Ehk siis, las noored elavad ja teevad ja nagu siin juba soovitatud, sina pea oma maja edasi nii nagu endale meeldib. Mis ei välista, et kunagi võib tekkida hetk, kus poeg tõepoolest sinu praegust maja vajab. Pärida jõuab ta seda ju alati.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lastele pärandamise idee on ju üleüldse ebaloogiline, lapsed on tavaliselt vanemate surma ajaks ise juba keskealised.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riidu me küll otseselt ei läinud aga tunnen sügavat solvumist ja ei mõista, mida ma küll valesti teinud olen.

Siit pole raske näha, et sa oled üsna mitu asja valesti teinud.
Aga põikpäise naisena sa ju nagunii ei usu, kui sulle keegi ütleb, mida täpselt.

Aga ok, teema tegid, oletame, et minimaalsete moonutustega ehk miniliba. Siis võiks järeldada sulle üsna karmilt pähe lajatades, et konkreetselt seda tegid valesti: (veelkord, ma ei tea ju päriselu, seega ära kuidagi võta isiklikult)

1. Sa said lapse mehega, kellega sa ei olnud enne pikemalt tuttav. Sest tõenäoliselt läksid ca 5a jooksul pärast lapse sündi lahku ja teist last ei jõudnudki saada.
Lapse isa ei ole täna mitte kuidagi pildil.

2. Sa oled omale kinnisvaraks valinud sellise maja, mida mitte keegi ei taha.
Ma ei tea, kust sa selle said, võibolla pärisid, aga anyway, kuna sa seal elad, siis see on ikkagi sinu valik. Ja ilmselt mitte kõige õigem valik. Kvaliteetne ja läbimõeldud kinnisvara on alati ligitõmbavam.
See, mis sul seal on, pole kaasaegne ja meeldib ainult sulle. Loogiline, et noored ei taha elada kiviajas. Vblla ongi kahekordses maja ainult üks WC. (et keegi peakski ukse taga ootama)

3. Sa oled väga, väga halb suhtleja. Isegi oma lihase pojaga sa pole lähedane. Sa ei tea tema soove ja unistusi.
Miniast rääkimata.
Tema pole ju samuti sõnagagi pildil, kui eeldatav sünnitusmasin välja arvata.
Sa pole selle naisega sekunditki koos heas mõttes pläkutanud, et mis talle meeldiks või kus ta tahaks olla.
Sa ei tunne seda naist. See pole hea märk.

4. Ok, oma lapse isa saatsid omal ajal minema, aga miks kedagi uut pole leidnud?
Kas halb iseloom VÕI ei näe sa naisena hea välja? Paratamatult tekib ju küsimus.
Põhimõtteline üksikhunt sa ju ka pole, seda on sellest näha, kuidas sa poja (e. teised inimesed) elu kipud vägisi elama. Sulle tegelikult ju ei meeldi üksinda ja oma isiklikku elu sul suurt ju pole

5. Veelkord, kuna pk teemadest mitte ükski pole 1:1 lähteandmetega, siis see kõik, mis ma pakkusin, on jura.

6. Kui tahad reaalselt teada, kirjuta nagu ka reaalselt on.
Sest siit ja praegu ma isegi ei suudaks uskuda, et selline inimene, nagu sina, on olemas.
See on kuidagi liiga umbluu.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:17; 30.05 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage juba need jutud, et vanemad peaksid maja lastele andma ja ise korterisse kolima! Miks peaks täisjõus inimene ülejäänud paarkümmend aastat kuskil korteris konutama, et noored saaksid majas elada? Igaüks ostku ikka ise omale maja, mitte ärgu lootku, et vanemad või ämm ja äi kügelevad edaspidi kuskil paneelikas ja vahivad kõik õhtud telekat, sest midagi muud pole neil seal teha.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:29; 30.05 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage juba need jutud, et vanemad peaksid maja lastele andma ja ise korterisse kolima! Miks peaks täisjõus inimene ülejäänud paarkümmend aastat kuskil korteris konutama, et noored saaksid majas elada? Igaüks ostku ikka ise omale maja, mitte ärgu lootku, et vanemad või ämm ja äi kügelevad edaspidi kuskil paneelikas ja vahivad kõik õhtud telekat, sest midagi muud pole neil seal teha.

Just. Teemaalgataja on ilmselt alles 50-ndates, pool elu veel ees.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:10; 30.05 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

18.17 vastaja.
Punkt nr. 4. On sinu jutus see umbluu- koht. Lugesin, ja muidu selline ok isegi, aga see koht on täitsa sinupoolne uhuujutt, mille oled välja mõelnud, absurd. Kõik, kes üksikud on, ei ole seda põhjusel, et mehed on minema aetud.
Muidu jah teemaalgataja tunub inimene, kes seda tüüpi, et ei kuula teiste jutte ega soove ja kui kuulebki, siis ignoreerib.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 18:51; 30.05 20:27; 01.06 17:52; 01.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik, kes üksikud on, ei ole seda põhjusel, et mehed on minema aetud.

See põhjus polnud ju oluline, MIKS mees ära läks, milleks erutuda.

Ok, SINU jaoks kirjutan spetsiaalselt selle mitteolulise lahti:
– mees pettis ja suhe lõppes
– naine armus teise, aga too ei olnud päri see õige. Aga oma suhe oli selleks hetkeks läbi.
– Mees hukkus õnnetult
– Mees osutus lootusetuks alkosõbraks
– midagi veel, midaiganes.

Point oli see, et miks naine ei ole uut suhet loonud, olles ise üsnagi suhteinimene. TA ei ole kass, kes käib omapead.
Kassil oleks hea meel, et poeg ja minia maja ostavad. Ja tormaks edasi oma 1000 asjaga, mis talle elus olulised on, tegelema.

Kas saite aru, pr. Umbluu002?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:17; 30.05 19:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )