Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lasteaeda saavad vaid lapsed kelle vanemad on vaktsineeritud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Lasteaeda saavad vaid lapsed kelle vanemad on vaktsineeritud

Postitas:

Sattusin lugema postimehe artiklit ja tekkis küsimus, kui kaugele see palagan sõuda plaanib?

https://www.postimees.ee/7311129/rohelised-parivad-ministritelt-aru-laste-vaktsineerimise-kohta

Eelmisel aastal küll lapsed ei haigestunud, olid sümptomiteta, kerge nohuna jne(lapsed on alati haiged olnud, ka enne koroonat ja muide palju raskemalt) .

Kas varsti on paljud väikelapsed ka ühiskonnast tõrjutud? Tooks näiteks olukorra, kus laps elab nädala emaga ja nädala isaga. Kas siis sel nädalal mil on laps turvalise vaktsineeritud isaga on võib ta lasteaeda minna(juhul kui ema on vaktsineerimata)? Äkki enne lasteaeda ei saa, kui tervel perekonnal sutsud käes olenemata koos veedetud ajast? Mis siis, kui laps veedab vaba aega mittevaktsineeritutega? Elab suure perena põlvkonniti koos, kus on ka mittevaktsineeritud? Kas sellisel juhul peaks inimene edastama haridusasutusele kõikide leibkonnas olevate inimeste terviseandmed “turvalisuse” nimel? Siis ju emme-issi süstist ei piisa.  Kõik vaktsineeritud oleksid justkui jube ohustatud,mina end küll nii ei tunne ja seetõttu paneb see palagan mind viimasel ajal kummaliselt tundma, kuigi olen oma doosid ammu ammu saanud. Juba kevadel on ka enamik haridusvaldkonna töötajaid oma vaktsiinid kätte saanud.  Laps võib saada selle viiruse ükskõik missugusest kohast lisaks oma perekonnale,samuti võib laps tuua viiruse kollektiivi vaktsineeritud vanema või tuttava kaudu. Ei ole nii? Ma ei ole kellelgi väitnud, et minuga koos on jube turvaline olla. Ma ei saa ju kindel olla kas mu tänane nohu vaktsineerituna on covid või ei, kuigi tunnen end hästi. Need ideed ületavad igasugused piirid ning seda ütleb praegu vaktsineeritud inimene. Mina olen muidugi see kevadine AZ süstitu.

Kindlasti jõuab varsti süsti järg ka imikute ka väikelasteni!

Öelge nüüd ausalt, kas mitte natukenegi ei pane see teema teid mõtlema? Kas ise olete valmis minema ka kolmanda, neljanda sutsu järele ühiskonnas osalemise nimel? Mina loobun järgnevatest täielikult ja ühel päeval kui pass enam ei kehti saab ka minust lamemaalane,aitäh!

Paljud inimesed keda tean, loodavad et see vaktsineerimine päädib kahe sutsuga ja lasteni asi üldse ei tüüri, kuid igalt poolt laekub täna hoopis teistsugust informatsiooni.

Tean eelmisest talvest KA positiivseid lapsi omajagu, kellel mitte midagi häda pole olnud. Nohu on olnud aegade algusest, sellest selline palagan ka lastele korraldada. Mina ei riskiks oma 3 aastasele lapsele teha mRna vaktsiini. Olen üpris kindel, et see väikelaste survestamine tuleb, kõik on vaid aja küsimus. Kas teie tõesti olete ühiskonnas osalemise nimel nõus oma väikese lapse tervisega riskima?

Siia lisaks veel, et on minu laps saanud kõik riiklikus immuniseerimiskavas olevad vaktsiinid, lisaks veel puugisüsti ning tuulerõugete vaktsiini 2 doosi. Ma ei ole kusagilt otsast vaktsiinivastane ega lamemaalane. Kurb on hinges,sest me ei saa hetkel võrdsustada praegust tehnoloogiat vanade vaktsiinidega, mitte kuidagi ei saa.

Lihtsalt aruteluks, lugu mida lugesin ajas mu tigedaks.

 

+45
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

einoh, see on küll juba päris haige.

Nakkust levitavad ka vaktsineeritud. Praegu jääb selline mulje nagu sa oleksid kohe mingi viiruseallikas, kui pole vaktsineeritud. Või et surevad kohe maha, kui peaksid ise tõve külge saama.

Mina leian, et ainus variant seda viirust üldse kuidagi peatada on laustestimine ja mitte arvamine, et vaktsineeritud võivad nüüd ringi kapata nagu mingit viirust poleks olemaski. Viiruse olukord on muutunud ja nüüd mingitest vaktsineerimata inimestest suur ohuallikas teha, see on täielikult absurdne, see on pseudoteemaga tegelemine ja silmade sulgemine reaalse olukorra ees. lisaks on selline vaktsineerimise lauspealesundimine mu meelest ka lausa kuritegelik.

+37
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 11:00; 11.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti kevadel oma doosid saanud ning kolmandaid, neljandad ja viiendaid teha ei plaani, kui peaks ka sund tulema. Mul oli nende kahe järgselt juba piisavalt halb olla. Minu väikelapsed jäävad samuti välja, ju siis peavad hakkama lasteaia asemel kodus olema,kui selline lugu peaks tulevikus tekkima, mees mul pole süstitud.

+20
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:09; 11.08 12:18; 11.08 16:14; 11.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll tulevad ka lasteaiad, kus ei diskrimineerita ja oodatud on ka vaktsineerimata perede lapsed.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii nummi lihtsalt.
ei ole vaktsineerimisvastane ja enda lapsed on kõik riiklikud vaktsiinid korralikult kätte saanud, aga selle vaktsineerimisega ma kaasa ei läinud. elan metsa sees, kusagil eriti ei käi (v.a. harva kohalikus toidupoes) ja ei näe mingit põhjust, et oma mitut autoimmuunhaigust põdevat organismi veel rohkem kurnata.
olles vaktsineeritud võin samamoodi nakkuse saada ja leidsin, et minu jaoks on risk väiksem, kui olla üldse vaktsineerimata, sest tõenäosus nakatuda on väga väike. tundub, et tegin täiesti õige otsuse.
Jah, ma ei käi reisimas, ma ei käi kinos, ei käi üritustel jne.
leian ka, et testima peaks KÕIKI, mitte ainult vaktsineerimata inimesi. see vaktsineeritud inimene, kes oma passiga lehvitab võib sel hetkel just viirust kanda ja levitada.
ja nüüd veel jutt kolmandast süstist juba ja ilmselt tuleb neid veel…

+26
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 protsenti nakatunutest on hetkel vaktsineeritud. Nii et kui kõik on vaktsineeritud on kõik nakatunud vaktsineeritud ja viirus levib aga edasi.  25 protsenti on nii suur protsent, et kukub läbi see koroonapasside lugu kõikjal. Eriti veel kui piirangud vaktsineeritute jaoks täiesti maha lähevad, siis hakkame alles kreeka keele tähti õppima. Huvitav, mis siis saab kui tähed otsa saavad? Minnakse teise tähestiku peale üle? Kui nad hakkavad tõmbama piiri vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste vahele, siis tuleb kogu riigieelarve pooleks lüüa. Kõik maksud, sealhulgaks ka käibemaks tuleb pooleks teha. Hetkel kasutatakse vaktsineerimiseks ja kogu selle tralli jaoks ka vaktsineerimata ja tervete inimeste vahendeid.  Kes lubab maksta lasteaia kasvatajale töötasu rahast, mida maksab inimene, kes ei saa last lasteaeda panna???? Miks peaks see inimene maksma riigimakse, kui riik ütleb – kasi uksest välja, raha anna siia, aga võimalusi sul pole.?

+24
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll mitte ühtegi lasteaiaealist last, aga mida ma just lugesin?! Päris ajuvabaks on see teema läinud. Ma loodan, et keegi tõmbab kuskile piiri.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast küsin, et kas te gripi vastu olete end eelnevalt vaktsineerinud? Koroonasüst on ju sama eesmärgiga. Kui tahad vältida gripi rasket põdemist, siis süstid iga aasta. Gripil uus tüvi iga aasta, vb hakkab ka koroonaga nii olema. Kuna keegi ei tea, siis ei olegi ühtset arvamust ka teadlaste ja arstide seas koroona kolmanda süsti osas. Milleks tekitada paanikat kui ei ole midagi kindlat teada. Ajakirjandus oskab ainult paanikat tekitada ning seda teeb ta juba rohkem kui aasta oma koroonauudistega. Koroona=uus gripp ja kas me tahame või ei, aga me peame leppima sellega elama ja kahjuks on inimesi, kelle paanitsemine ei tule sugugi kasuks(ja nende all mõtlen eelkõige ajakirjanikke ning igasuguseid koroona-ja vaktsiinivastaseid, kes ei suuda v ei taha mõelda laiemalt).

Lasteaialapsed on minu meelest kõige paremini kaitstud. Eelmisel hooajal ei jäänud minu lapse rühmast keegi koroonasse ning terve aia peale oli vaid käputäis lapsi, kes jäid karantiini v haigestusid.

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju siis peavad hakkama lasteaia asemel kodus olema,kui selline lugu peaks tulevikus tekkima, mees mul pole süstitud.

Mis probleem su mehel on, et vaktsineerida ei saa?

+7
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.08 12:04; 11.08 12:32; 11.08 18:19; 11.08 18:36; 11.08 18:39; 11.08 20:24; 12.08 12:26;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ju siis peavad hakkama lasteaia asemel kodus olema,kui selline lugu peaks tulevikus tekkima, mees mul pole süstitud.

Mis probleem su mehel on, et vaktsineerida ei saa?

Ajupestu oled?

+19
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:09; 11.08 12:18; 11.08 16:14; 11.08 16:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ning terve aia peale oli vaid käputäis lapsi, kes jäid karantiini

nüüd sellega on ju see asi, et need, kes on vaktsineeritud, ei pea ministriproua arvates isolatsiooni jääma. on lähikontakne küll, aga võib edasi liikuda igal pool piiranguteta, ehk siis levitada viirust teistele, nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimestele. Näiteks on vaktsineeritud kokk lähikontaknte – enam ei pea jääma isolatsiooni. Õpetaja samuti mitte…

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 11:00; 11.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajupestu oled?

Pigem su mees ikka on 🙂 Aga normaalne ongi, et mees lastega kodus hakkab istuma, head isad teevad nii.

Sinu asemel oleks mul häbi, et pereliige vaktsineerimata on.

+7
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.08 12:04; 11.08 12:32; 11.08 18:19; 11.08 18:36; 11.08 18:39; 11.08 20:24; 12.08 12:26;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Postimehe omanik on ka ravimifirma omanik ja vaktsiinide loojate firmaomanikest on saanud viimase aasta jooksul miljardärid.

Miks neid laste ja kolmandaid süste vaestele riikidele ei müüda, minu pähe ei mahu? Nii jäämegi igavesti süstima.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postimehe omanik on ka ravimifirma omanik ja vaktsiinide loojate firmaomanikest on saanud viimase aasta jooksul miljardärid.

Kuidas on seotud PM omanik ja roheliste arupärimine?

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:13; 13.08 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet neid protsente võtta kui vaktsiin pidi haiguse tunnuseid leevendama. Kui sa enne v-i olid 10 palli süsteemis 5 palli haige siis peale v-i 1 pall haige, siis sa ei lähe ju end testima ja sa ei kajastu %. MOTT. Tuleb testida, kas kõiki või mitte kedagi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zuzu pole kunagi erilise mõistusega hiilanud. Tema lolluste tõttu see erakond nii madala reitinguga ongi. Kaotas nüüd veel pooled valijad.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 15:36; 11.08 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saate ikka pihta, et arutlete siin nii tõsiselt lihtsalt ühe kirja üle, mis valitsusele saadeti? Igaüks võib valitsusele kirja saata ja sinna ükskõik, mis luulu kirja panna.
Roheliste strateegiast hetkel ei saa muidugi eriti aru. Suur osa nende valijatest on ilmselt uhhuud, kes end ei vaktsineeri. Kas see kiri on mingi äraspidine turundusnipp või äärmiselt ebaõnnestunud tähelepanupüüd?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.08 15:46; 12.08 11:09; 12.08 14:14; 13.08 09:52; 13.08 16:01; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kui täpne olla, siis tänase statistika järgi oli 16,6% nakatunutest vaktsineeritud. Eile 20,7 ja üleeile 19%. Osaliselt vaktsineeritud inimene loetakse Eesti reeglite järgi vaktsineerimata inimeseks.

Ikka vaktsineeriks edaspidi ka, kui vaja. Gripi puhul ju ei mõelda, et mulle aitab-ma sellel aastal enam ei vaktsineeri.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täpne olla, siis tänase statistika järgi oli 16,6% nakatunutest vaktsineeritud. Eile 20,7 ja üleeile 19%. Osaliselt vaktsineeritud inimene loetakse Eesti reeglite järgi vaktsineerimata inimeseks.

Ikka vaktsineeriks edaspidi ka, kui vaja. Gripi puhul ju ei mõelda, et mulle aitab-ma sellel aastal enam ei vaktsineeri.

Tead, ma pole kunagi gripisüsti teinud ja pole kunagi gripis ka olnud. Üheski viirushaiguses pole, viimati ehk 20 aasta eest. Kas terve enam olla ei tohi? Samas süstis minu isa end aastal 2018 gripi vastu ja oli 2 nädalat siruli maas, esimest korda elus väga haige. Niiet, ei päädi sinu jutt. Ahjaa, gripivaktsiin ei ole mrna vaid tavaline viirusvektor, uuritud ja teatud värk. Mrna on Maailma uus katsetus, meeldigu see sulle või ei. Mina selles ei osale.

+25
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:09; 11.08 12:18; 11.08 16:14; 11.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mis selle kolmanda ja neljanda süstiga on? Miks seda nii väga kartma peaks? Kui vaja, siis teen. Puugivaktsiin tehakse ka kolmes või neljas (enam ei mäleta, kes teada tahab, uurib ise välja) jaos, so? Et siis poole pealt hakkan kisama, et mulle kolmas süst ei sobi, käige jala? Seletage, mis mure on, miks ei või vajadusel kolmandat süsti teha? Ausalt, kui see aitab kedagi kaitsta ja ühiskonda käimas hoida, võin ma selle 30 minutit enda päevast ohverdada ja kasvõi iga kuu sutsul käia. Ei saa aru murest, ei saa.

Mis jutt see on, et lasteaialapsed ei haigestu raskelt? Et kui ise ei tunne, siis pole olemas? Ka Eestis haigestus päris palju alla 12aastaseid, kes vajasid haiglaravi. Minu jaoks on haiglaravi vajav laps ikka juba raskelt haigestunud laps. Mingid multiorganpuudulikkused, oksendamised, köhad ja nahaprobleeemid – no miks ma peaks oma lastele neid tahtma? Need on laste reaalsed sümptomid meie Eestist sel aastal. Jah lapsed haigestuvad ühte ja teise, oksendavad ja palavikutavad ja vajavad ravi ka teiste haigustega, aga seda enam, miks ma peaks neile tahtma veel mingit sajandat häda, mida on võimalik vältida? Sina tahad?

Jah, mina olen esimene, kes läheb oma alla 12a last vaktsineerima nii pea, kui see võimalus avaneb. Jah, kui selgub, et on vaja kolmandat süsti, siis lähen teen ka selle. See ei võta mul tükki küljest ega tekita mulle mingit kulu, pole ainsatki ratsionaalset põhjust, miks ma ei võiks seda teha. Mis teil see adekvaatne põhjus on, peale selle, et ää, mai taha? Kui esimesed süstid tehtud, siis te vaktsiinivastased ju pole. Mis siis selle kolmandaga on nii halvasti, et seda teha ei kõlba?

Krdi esimese maailma mured, peab kolmanda süsti tegema. Maailmas on riike, kus inimesed annaks ei tea mida hinge tagant ära, et ainuski suts kätte saada, et vältida jubedat haigust, te vingute, et ei viitsi kolmandat teha. Elu on ikka liiga heaks ja muretuks kätte läinud!

+17
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 16:22; 11.08 21:29; 12.08 13:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Oot, mis selle kolmanda ja neljanda süstiga on? Miks seda nii väga kartma peaks? Kui vaja, siis teen. Puugivaktsiin tehakse ka kolmes või neljas (enam ei mäleta, kes teada tahab, uurib ise välja) jaos, so? Et siis poole pealt hakkan kisama, et mulle kolmas süst ei sobi, käige jala? Seletage, mis mure on, miks ei või vajadusel kolmandat süsti teha? Ausalt, kui see aitab kedagi kaitsta ja ühiskonda käimas hoida, võin ma selle 30 minutit enda päevast ohverdada ja kasvõi iga kuu sutsul käia. Ei saa aru murest, ei saa.

Mis jutt see on, et lasteaialapsed ei haigestu raskelt? Et kui ise ei tunne, siis pole olemas? Ka Eestis haigestus päris palju alla 12aastaseid, kes vajasid haiglaravi. Minu jaoks on haiglaravi vajav laps ikka juba raskelt haigestunud laps. Mingid multiorganpuudulikkused, oksendamised, köhad ja nahaprobleeemid – no miks ma peaks oma lastele neid tahtma? Need on laste reaalsed sümptomid meie Eestist sel aastal. Jah lapsed haigestuvad ühte ja teise, oksendavad ja palavikutavad ja vajavad ravi ka teiste haigustega, aga seda enam, miks ma peaks neile tahtma veel mingit sajandat häda, mida on võimalik vältida? Sina tahad?

Jah, mina olen esimene, kes läheb oma alla 12a last vaktsineerima nii pea, kui see võimalus avaneb. Jah, kui selgub, et on vaja kolmandat süsti, siis lähen teen ka selle. See ei võta mul tükki küljest ega tekita mulle mingit kulu, pole ainsatki ratsionaalset põhjust, miks ma ei võiks seda teha. Mis teil see adekvaatne põhjus on, peale selle, et ää, mai taha? Kui esimesed süstid tehtud, siis te vaktsiinivastased ju pole. Mis siis selle kolmandaga on nii halvasti, et seda teha ei kõlba?

Krdi esimese maailma mured, peab kolmanda süsti tegema. Maailmas on riike, kus inimesed annaks ei tea mida hinge tagant ära, et ainuski suts kätte saada, et vältida jubedat haigust, te vingute, et ei viitsi kolmandat teha. Elu on ikka liiga heaks ja muretuks kätte läinud!

Hah! Hirmus jube haigus, kohutav pandeemia! Mul vähemalt 40 tuttavat vist koroonas olnud ka ausalt, ajab naerma.  Kusjuures, paljud teada saanud seda alles antikehade testiga. Ju ikka mingi nohu oli, ei pööratud tähelepanu. Üks neist 80+!

Mida sa veel katku ajal oleksid teinud? Pole mingit pandeemiat. Tavaline tatitõbi. Palun vaata ringi palju noori hoopis vähidiagnoosi saavad, see on haigus-pandeemia ja lõpeb üsna kiirelt ka surmaga! Kaks korda köhimist või nädal palavikku on igale inimesele teaadatuntud asi, terve elu oleme haigustega koos elanud ja nõrgemad on olnud haiglas. Aju on päris pehmeks läinud? Süsti end või 10korda ja oma väikelastele tee ka kohe 5 mrna doosi, pärast ära nuta, kui paari aasta pärast öeldakse, et katsetused läksid veidi nihu. Keegi siis Sind enam ei aita.

Masendav, kuidas inimesel ei ole mingit arusaam või pisukest mõtetki sellest, mis võiks asi pikas perspektiivis teha. Puugisüstiga võrrelda on naeruväärne, neid ma võin ise ka iga aasta mitu tk teha. Katselammas ma aastaid mrna tehnoloogiale ja sundsusele ei ole, aitäh! Lapsed jätku heaga rahule,tõsiselt. A sa seda tead palju lapsi grippi üldse surnud on? Teadupärast võttis see eriti pisikesi lapsi, lausa haiglad olid karantiinis jne. Siis ei pasundanud keegi. Torkige palju ja terviseks, minu eest ka.

+12
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:09; 11.08 12:18; 11.08 16:14; 11.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meditsiinitöötajana ei saa ma ka aru sellest, et hetkel vaktsineeritakse inimesi, et nad ei satuks haiglasse, nüüd on teada, et vaktsineeritu jääb haigeks ja levitab, küll oluliselt kergemalt. Samas 95% senistest nakatunutest maailmas haigestus kergelt, ka enne vaktsineerimist.

Hetkel on 35% üle 80a inimesi vaktsineerimata, kes just surevad ja haigestuvad raskelt. Miks neid siis ei vaktsineerita.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen mittevaxxijate poolt. ükski väide pole meie peavoolumeedias sõna saanutel vett pidand,kõik väited muutuvad peagi ristivastupidiseks.  käib yks lõputu vindi peale keeramine ja alati harjutatakse juba ette vaikselt uute perverssustega.

me pere ei vaxi oma lapsi ega ennast, hoiame oma kehad ja vered puhtana. sööme puhast toitu ja vitamiine, elame maal, rahva hulka ei kipu. yhe sõnaga lamemaalased.  meile meeldibki kodus olla.  votame ilmselt ka lapsed koolist ära, 20 augustini saab teha koduõppe avaldusi.  kui jäävadki harimatuteks, oskvad lugeda ja arvutata ikka.   muud polegi vaja.  ema ja isa on eriala tipud ja oskusi saavad omandada meilt või teistelt meistritelt. töökaotuse pärast ei muretse,oleme juba 2 aastat kodused olnud. meil pole vaja kippuda lasteaeda.  meil on vanaemad,tädid,onud, suur pere, suur maja,suured südamed.

+14
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:36; 11.08 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hah! Hirmus jube haigus, kohutav pandeemia! Mul vähemalt 40 tuttavat vist koroonas olnud ka ausalt, ajab naerma.  Kusjuures, paljud teada saanud seda alles antikehade testiga. Ju ikka mingi nohu oli, ei pööratud tähelepanu. Üks neist 80+!

Miks sa siis end vaktsineerisid selle tatitõve vastu? Ülemus käskis? Tegelikult levitad mingit vastast kõnet? Eriti kahepalgeline uss.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.08 12:04; 11.08 12:32; 11.08 18:19; 11.08 18:36; 11.08 18:39; 11.08 20:24; 12.08 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajupestu oled?

Pigem su mees ikka on ???? Aga normaalne ongi, et mees lastega kodus hakkab istuma, head isad teevad nii.

Sinu asemel oleks mul häbi, et pereliige vaktsineerimata on.

päris lolliks inimesed läinud 😀

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris lolliks inimesed läinud ????

No rumalaga kooselu näitab ka teise kaasa kohta mõndagi. Aga noh, eks elatakse ka joodikute ja naisepeksjatega.

Minu töökollektiivist ja suurest tutvusringkonnast on ainult üksikud vaktsineerimata. Keegi neist mittevaktsineeritutest ei ole haritud.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.08 12:04; 11.08 12:32; 11.08 18:19; 11.08 18:36; 11.08 18:39; 11.08 20:24; 12.08 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 augustini saab teha koduõppe avaldusi.  kui jäävadki harimatuteks, oskvad lugeda ja arvutata ikka.   muud polegi vaja.  ema ja isa on eriala tipud ja oskusi saavad omandada meilt või teistelt meistritelt. töökaotuse pärast ei muretse,oleme juba 2 aastat kodused olnud. meil pole vaja kippuda lasteaeda.  meil on vanaemad,tädid,onud, suur pere, suur maja,suured südamed.

Mis koduõpet sa neil teha aitad, kui ise ei oska kirjutadagi?

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.08 12:04; 11.08 12:32; 11.08 18:19; 11.08 18:36; 11.08 18:39; 11.08 20:24; 12.08 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii nummi lihtsalt.

ei ole vaktsineerimisvastane ja enda lapsed on kõik riiklikud vaktsiinid korralikult kätte saanud, aga selle vaktsineerimisega ma kaasa ei läinud. elan metsa sees, kusagil eriti ei käi (v.a. harva kohalikus toidupoes) ja ei näe mingit põhjust, et oma mitut autoimmuunhaigust põdevat organismi veel rohkem kurnata.

olles vaktsineeritud võin samamoodi nakkuse saada ja leidsin, et minu jaoks on risk väiksem, kui olla üldse vaktsineerimata, sest tõenäosus nakatuda on väga väike. tundub, et tegin täiesti õige otsuse.

Jah, ma ei käi reisimas, ma ei käi kinos, ei käi üritustel jne.

leian ka, et testima peaks KÕIKI, mitte ainult vaktsineerimata inimesi. see vaktsineeritud inimene, kes oma passiga lehvitab võib sel hetkel just viirust kanda ja levitada.

ja nüüd veel jutt kolmandast süstist juba ja ilmselt tuleb neid veel…

Väga kahtlen et sa mitut autoimmuunhaigust põdev inimene oled, siis peaksid sa ju ometi teadma kui paljud selle haigusega inimesed juba surnud on ja kui (elu)oluline vaktsineerimine nende jaoks just on.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 18:56; 11.08 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii nummi lihtsalt.

ei ole vaktsineerimisvastane ja enda lapsed on kõik riiklikud vaktsiinid korralikult kätte saanud, aga selle vaktsineerimisega ma kaasa ei läinud. elan metsa sees, kusagil eriti ei käi (v.a. harva kohalikus toidupoes) ja ei näe mingit põhjust, et oma mitut autoimmuunhaigust põdevat organismi veel rohkem kurnata.

olles vaktsineeritud võin samamoodi nakkuse saada ja leidsin, et minu jaoks on risk väiksem, kui olla üldse vaktsineerimata, sest tõenäosus nakatuda on väga väike. tundub, et tegin täiesti õige otsuse.

Jah, ma ei käi reisimas, ma ei käi kinos, ei käi üritustel jne.

leian ka, et testima peaks KÕIKI, mitte ainult vaktsineerimata inimesi. see vaktsineeritud inimene, kes oma passiga lehvitab võib sel hetkel just viirust kanda ja levitada.

ja nüüd veel jutt kolmandast süstist juba ja ilmselt tuleb neid veel…

Väga kahtlen et sa mitut autoimmuunhaigust põdev inimene oled, siis peaksid sa ju ometi teadma kui paljud selle haigusega inimesed juba surnud on ja kui (elu)oluline vaktsineerimine nende jaoks just on.

Autoimmuunhaigustega peab vaktsineerimist eriti hoolikalt kaaluma, kuna pole teada, kuidas see mõjub. Nt vähihaigeid üldjuhul ei vaktsineerita (on hakatud küll juba ka selle reegli vastu eksima).

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 15:36; 11.08 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina olen esimene, kes läheb oma alla 12a last vaktsineerima nii pea, kui see võimalus avaneb. Jah, kui selgub, et on vaja kolmandat süsti, siis lähen teen ka selle. See ei võta mul tükki küljest ega tekita mulle mingit kulu, pole ainsatki ratsionaalset põhjust, miks ma ei võiks seda teha. Mis teil see adekvaatne põhjus on, peale selle, et ää, mai taha?

Sinu “ää, mina küll teen” on muidugi tunduvalt põhjendatum otsus 😀

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 19:55; 11.08 20:08; 11.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lasteaeda saavad vaid lapsed kelle vanemad on vaktsineeritud