Esileht Hobinurk laulupidu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 247 )

Teema: laulupidu

Postitas:

Pole lauluväljakul käinud, seetõttu küsin. Kas lauljad on peol laulukaare all esinemise ajal? See on ajendatud homsest vihmasest ilmast.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas isegi telekast pole näinud?

Jah, lauljad on laulukaare all.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, lauljad on kaare all aga eespool olevad read saavad ikkagi vihma ka. Nendeni kaar ei ulatu.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kotis Sa elad muidu?

+13
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Terve aja ei olda ju laulukaare all, ainult enda laulude ajal.

Siis on loogiline küsimus – kui kaare all ei ole, võib saada küll märjaks.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lauljad on peol laulmise ajal laulukaare peal. Ajendatuna homsest vihmasest ilmast on kaare peal ilmselt libe, tasub ettevaatlik olla.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan ETV-st paraadi ülekannet praegu. Vihm jäi mõneks minutiks järgi. Meesreporter teatab reipalt: ilm on nüüd juba ilus, väga ilus!

Viimane ilus ilm ei olnud ju nii ammu, et juba meelest ära on läinud, milline see välja näeb?

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane ilus ilm ei olnud ju nii ammu, et juba meelest ära on läinud, milline see välja näeb?

Marssimiseks on selline ilm ideaalne, +25+ (asfaldil tajutav temperatuur 40+) ei oleks enam meelakkumine.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marssimiseks on selline ilm ideaalne, +25+ (asfaldil tajutav temperatuur 40+) ei oleks enam meelakkumine.

Isegi laulmiseks on selline ilm palju parem kui kuum ja päike lagipähe seal seistes.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane ilus ilm ei olnud ju nii ammu, et juba meelest ära on läinud, milline see välja näeb?

Päevitamiseks ja rannamõnudeks ilus ilm on 5 km asfaldil marssimiseks üsna vastik. Ja veel rahvariietes.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan ETV-st paraadi ülekannet praegu. Vihm jäi mõneks minutiks järgi. Meesreporter teatab reipalt: ilm on nüüd juba ilus, väga ilus!

Viimane ilus ilm ei olnud ju nii ammu, et juba meelest ära on läinud, milline see välja näeb?

Ära vingu!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas isegi telekast pole näinud?

Jah, lauljad on laulukaare all.

kui sa ise oleksid kasvõi telekast näinud laulupidu, siis teaksid ju, et suur (äkki isegi suurem) osa lauljaist ei mahu kaare alla. seda, kas konkreetne koor seisab kaare all, saab/sai teada viimasest proovist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane ilus ilm ei olnud ju nii ammu, et juba meelest ära on läinud, milline see välja näeb?

Marssimiseks on selline ilm ideaalne, +25+ (asfaldil tajutav temperatuur 40+) ei oleks enam meelakkumine.

Mis see siia puutub? Reporter ütles VÄGA ILUS ILM, mitte marssimiseks ja laulmiseks sobiv ilm. +18 ja iga 10 min tagant hoog padukat ei ole ILUS ilm. Kui marssijatele meeldib, eriti see, mis praegusel hetkel taevast alla visatakse, palun, aga see ei ole ilus ilm.

Lihtsalt nõme oli kuulata, kuidas paatos üle võlli keeratakse ja kõike nii-nii ülivõrdes kirjeldatakse. Kui ma peaks seal marssima niisked-nätsked riided ja jalanõud ümber ihu, oleks päris nõme teada, et mingi tüüp passib tee ääres ja pläkutab, et oi mis ilus ilm.

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan ETV-st paraadi ülekannet praegu. Vihm jäi mõneks minutiks järgi. Meesreporter teatab reipalt: ilm on nüüd juba ilus, väga ilus!

Viimane ilus ilm ei olnud ju nii ammu, et juba meelest ära on läinud, milline see välja näeb?

Ära vingu!

Tahan ja vingun ja sina ei saa sinna midagi parata. Tule keelama kui tahad.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nõme oli kuulata, kuidas paatos üle võlli keeratakse ja kõike nii-nii ülivõrdes kirjeldatakse. Kui ma peaks seal marssima niisked-nätsked riided ja jalanõud ümber ihu, oleks päris nõme teada, et mingi tüüp passib tee ääres ja pläkutab, et oi mis ilus ilm.

Õnneks oli kellelgi niipalju tarkust, et sind sinna ei lasknud.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nõme oli kuulata, kuidas paatos üle võlli keeratakse ja kõike nii-nii ülivõrdes kirjeldatakse. Kui ma peaks seal marssima niisked-nätsked riided ja jalanõud ümber ihu, oleks päris nõme teada, et mingi tüüp passib tee ääres ja pläkutab, et oi mis ilus ilm.

Õnneks oli kellelgi niipalju tarkust, et sind sinna ei lasknud.

Heh. Kuidas sina tead, kas lasti või ei? Mille põhjal oletad, et ma üldse minna tahtsin? Või äkki hoopis kutsuti, aga ma ei läinud?

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilm on täiesti p.s
Kui kahju lastest 🙁

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti ekstreemne padukas ja äike ka veel

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahk on ju veekindel, mis siin ikka vinguda

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahk on ju veekindel, mis siin ikka vinguda

Riided ja jalatsid on märjad, külm on!

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu Lõuna-Eesti kodukülas rääkis sageli üks vana külanaine (oleks nüüd juba ligi 90-aastane) kui tore oli Tallinnas laululavalt paljajalu mööda vett täis tänavaid linna kõndida. Oli seal nooruses esineja olnud. See ehk tema elu ainus Tallinnas käimine oligi.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nõme oli kuulata, kuidas paatos üle võlli keeratakse ja kõike nii-nii ülivõrdes kirjeldatakse. Kui ma peaks seal marssima niisked-nätsked riided ja jalanõud ümber ihu, oleks päris nõme teada, et mingi tüüp passib tee ääres ja pläkutab, et oi mis ilus ilm.

Õnneks oli kellelgi niipalju tarkust, et sind sinna ei lasknud.

Heh. Kuidas sina tead, kas lasti või ei? Mille põhjal oletad, et ma üldse minna tahtsin? Või äkki hoopis kutsuti, aga ma ei läinud?

Kindlalt tean jah, et ei kutsutud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahk on ju veekindel, mis siin ikka vinguda

Riided ja jalatsid on märjad, külm on!

Poistekoori omad just rääkisid, kui vahva see kõik on ja vihm ei tee midagi. No ja otsustades selle järgi, et laulud lähevad järjest kordamisele, ei kipu keegi koju.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin. Kas koorid sõidavad täna peale pidu otse koju või minnakse veel üheks ööks koolimajadesse? Kaugemad koorid siis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ilm polegi nii hull kui see reperuaar. Tohutu soig jälle. Ootasin midagi nooruslikku ja rõõmsat, aga ei. Nagu matustel oleks. Kahju. Laste ja-noorte laulupidu ju ikkagi, miks nii soiguvad laulud ja muusika on valitud?

+6
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Repertuaar

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ilm polegi nii hull kui see reperuaar. Tohutu soig jälle. Ootasin midagi nooruslikku ja rõõmsat, aga ei. Nagu matustel oleks. Kahju. Laste ja-noorte laulupidu ju ikkagi, miks nii soiguvad laulud ja muusika on valitud?

Nii tore on ju, mis vingud. Vihm ainult nõme.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahk on ju veekindel, mis siin ikka vinguda

:d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen ainus, keda see üritus täiesti külmaks jätab. Läksin nädalavahetuseks üldse ära ja telekat ka ei vaata.

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen ainus, keda see üritus täiesti külmaks jätab. Läksin nädalavahetuseks üldse ära ja telekat ka ei vaata.

Paljudel esinevad lapsed ja meie lähme ise kohapeale lastega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 247 )


Esileht Hobinurk laulupidu