Esileht Pereelu ja suhted Lõpuõhtu, kärgpere

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Lõpuõhtu, kärgpere

Postitas:

Loomulikult ei tule minu korraldatud peole ei see mees, kes meid maha jättis, ega tema kallim.
Kui nad tahavad lapsega koos pidutseda, teevad ise peo, eeldusel, et laps üldse seda soovib.
Aktusele tulgu, kes tahab, nendega ei pea kokku puutuma seal, veelvähem teesklema, et meil on tore terviklik perekond.
Ja ma ei saa aru, mis “lapse päevast” siin jahutakse, kui seesama laps jäeti isa poolt maha. Arutasin tütrega, mitte ükski laps ei taha, et need läbi elatud ja mingil määral juba unustatud pingelised suhted koduõuele tagasi toodaks, et talle “rõõmu teha”.

Äkki mees ikka jättis hoopis sinu maha?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:56; 22.06 19:00; 22.06 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Pidu on toimunud, laps kutsus kõiki peole, aga uus naine ei tulnud. Ja ongi kogu lugu..

Väga hea. Ja milleks see eelnev võimuvõitlus vajalik oli? Oleksid kohe võinud rahulikult vabaks anda ja oleks sama tulemuse ilma tülita saavutanud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 12:46; 22.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei läinud üldse lapse lasteaia lõpetamisele. Pole teab mis oluline sündmus ja kõigil oma elud. Lisaks see, et nad kohtuvad suhteliselt harva ja siis poleks lapsele lõpetamisest muud mälestust jäänud kui et isa tuli peole.

Ja nüüd on siis lapsel lõpetamisest mälestus, et isa EI tulnud peole. Nunnu.

No tõenäoliselt on see ainult üks näide pikas reas, mida see isa pole teinud.

Kui lasteaia lõpetamisele ei viitsi isa minna, siis koolilõpetamistele lihtsalt ei kutsuta enam. Pole last, pole probleemi, eksju, uus naine?

Olen küll uus naine, jah.
Asi ei olnud viitsimises. Neil oma elu, meil oma.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:02; 20.06 21:54; 23.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõpuõhtu, kärgpere