Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Maikuu beebid 2018 :)

Postitas:

Tere, ei jõua enam kuhugi trenni kahjuks, sest õhtuks nii suur väsimus ja ikka veel on iiveldust ka esindnud. Õnneks nüüd 13 nädalal juba vähem kui alguses. Kellel energiat siis jõudu tublid naised!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Palun rahustage mind ja öelge, et ma muretsen asjata…
08.12.2017 Käisin arstil ja kõik oli korras. Mu väga tore arst isegi piilus oma kabinetis UH-st pisikest ja kõik korras ja kena. Süda lõi ja niii armas oli kõik. Ütles veel, et pisike siputab nii kenasti jne. Siis oli nädalaid 16+2 küsis veel, et kas tunnen juba liigutusi, aga ma vastasin, et ei tunne. Ta ütles, et see on normaalne, sest platsenta on eesseinas.
Uue aja suurele UH-le pani 04.01.18 siis tehakse LA, aga ma viimased 1,5 nädalat olen tohutult muretsema hakanud, et miks ma ei tunne ikka veel liigutusi. Kas Kellegil siin on veel nii, et 100% kindlusega ei ütle, et tunneb liigutusi. Mul siin mõnel õhtul on nagu olnud, et miskit nagu oli, aga nii kindel ka ei ole. Olen end juba paanikasse ajanud ja üritanud Tartus kõikjale UH aega saada, aga seoses pühadega ei töödanud ükski koht ja erakasse sain aja 15.01, aga see on ikka peale LA-d. Mingit megalt suurt kõhtu mul ka ei ole. Saan kõik vabalt veel ära petta. Kas siin kellegil on veel väga väike ja täiesti petetav kõht veel?

Palun mind nüüd maha kenasti rahustada..Muidu ma ei suudagi kuni 04.01 magada ega tööd teha…
Aitäh Teile ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, kõik on hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Olen küll juba 34+5 rase, aga võin Sind rahustada, kui soovid. Esimesi oletatavaid liigutusi tundsin alles 19+ midagi nädalal ning esimesi liigutusi,nii et sain kindlalt aru, et liigutas beebi, alles 23ndal nädalal. Platsenta samuti eesseinas ja paanitsesin ka 17nda nädala paiku, et miks liigutusi ei tunne.
Võta rahulikult, kõik on kindlasti hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et see pole põhjus muretsemiseks. Minul on 20-nes nädal ja ma ei tunne ka liigutusi. Samas ultrahelis oli kõik ok. Kõht on samuti väga väike. Petan ka veel kõik ära ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalusel liituksin ka FB-grupiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.