Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Teema: Maikuu beebid 2018 :)

Postitas:

Tere!

Liituksin ka teiega. Tulemas on kolmas laps ja eeldatav tähtaeg on 12.05. Viimasest rasedusest on möödas kuus aastat ja kõik tundub nii uus ja põnev nagu oleks esimest korda lapseootel ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liituksin ka teiega. Tulemas on kolmas laps ja eeldatav tähtaeg on 12.05. Viimasest rasedusest on möödas kuus aastat ja kõik tundub nii uus ja põnev nagu oleks esimest korda lapseootel ????

Mul ka tulemas 3 laps ja viimasest möödas 6 aastat:) Tähtaeg 15.05

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Sain täna oma triibukesed kätte ning liituks nüüd teiega. Viimased päevad olid 12.augustil ning eeldatav TA peaks olema 19. mai.
Tegemist meie teise lapsega, esimene 2a 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega :)Viimased päevad 12.08 ja pos. testi sain juba 4.09 ja eile südamerahuks veel üks..
Tähtaeg 19.05.18.Tulemas 3 laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Facebooki ka Mai Beebid 2018 grupi 🙂 Kes huvitatud on võiks liituda, seltsis segasem 🙂 Endal ta esialgsete arvutuste kohaselt 09.05 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 10:44; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee, kellelgi veel 3s tulekul 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 10:44; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist gruppi ei leidu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 11:53; 14.09 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tegemist ikka suletud grupiga- ehk et keegi teine ei näe? Sellessuhtes, et rasedus nii alguses, et avalikult küll veel ei tahaks jagada kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa lisad ise gruppi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 08:56; 12.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on fb salajane grupp, mida teised ei näe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 19:25; 14.09 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Liitun ka. Viimased päevad 9august. Ja said triibud kätte. Nii äge tunne on. 🙂 Liituksin ka grupiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teab keegi midagi FB grupist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 19:25; 14.09 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas grupiga saab liituda alles oktoobris, kui kv ultrahelis käidud? Praegu tundub liiga vara veel. Ei ole isegi esimest ultraheli veel olnud.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 20:28; 03.09 12:57; 04.09 10:19; 04.09 12:00; 04.09 12:21; 14.09 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ennasst tunnete?Minul nagu eriti miskit tunnet veel pole.Natuke alaselg valutab..natuke rinnad nagu pigistaks.Ilmselt veel vara ka tunnusteks..täna 4+5 🙂 Öösel muidugi on nii elavad unenäod,et hommikul on isegi mõningaid häbi mäletada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 11:53; 14.09 11:57;
To report this post you need to login first.

Minul täna rasedust 6+5, järgmine nädal ultraheli. Viimased poolteist nädalat umbes on olnud kerge kuni mõõdukas iiveldus iga päev põhimõtteliselt päev läbi. Selles mõttes on hea, et magusa poole ei saa vaadatagi, kui juba ajab öökima 🙂 Eelmise rasedusega sai pisut liiga palju juurde võetud, nii et see on hea, et kiiret kaalutõusu pole. Samas süüa saan, ainult et vähe korraga ja tervislikku kraami.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 14:45; 14.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile UH-s. Päevade järgi peaks olema 7+2, aga UH-s arst ei näinud eriti midagi. Nägi, et lootekott on olemas, aga loodet ei näinud. Arvas, et ehk on siis väiksem rasedus, nii 4-5 nädal, et loodet ei olegi veel näha. Teine võimalus on, et lootekott on, aga loodet ei ole arenenud. Lähen tagasi UH-sse 25.09. Nüüd tekkis küll väike pabin sisse. Loodan, et kõik on ikka ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on närvesööv aeg jah, ise käisin ka just ultrahelis ja arvasin teiste inimeste ultraheli piltide järgi, et näen tuksuvat südant aga oli lootekott, selle sees ring ja siis selle küljes imepisikene täpp. Aga arst arvas, et vastab suurusele. Hetkel 6 nädalat, pole iiveldanud veel.
Sümptomitest siis veel:
Väsimus, isutus, tundlikud rinnad, pidev tualeti kasutus, gaasid mis kôhus kinni ja survet emakale avaldavad tekivad nagu valusööstud aga valu kaob kohe kui gaas väljub ja väga imelikud unenäod on ka iga öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Liitun ka teiega 🙂 Rasedusest sain teada tegelikult juba 3 nädalal. Ehk siis suht vara, mil enamus ei aimagi, et nad rasedad on. Põhjus lihtne- Juuli kuus olin samuti rase, kuid rasedus katkes 5+3. Peale seda jäin kohe uuesti rasedaks ja nüüdseks rasedust 6+4. Arstil käisin 6+2, mil loote süda juba tuksus ja loode arenenud vastavalt nädalatele. Tähtaeg peaks olema 6.Mai. Tulemas siis esimene laps minu jaoks, kolmas laps mehe jaoks.

Hoian põialt, et kõigil kõhukesed ilusti kasvaksid 🙂 !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 08:54; 15.09 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas täna hommikul määrima, hetkel rasedus peaks olema 6+1. Kirjutasin oma arstile, eks näis, mis vastab. Loodan, et ehk ei tähenda kohe katkemist, kuigi varasem kogemus puudub (esimene ja kauaoodatud rasedus). Arsti esimene visiit peaks muidu olema 21.09.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame, et kõik saab korda. Soovitan palju pikali olla ja ehk saad Duphastoni arstilt, aitab toetada rasedust. Hoian põialt, et sul kõik hästi läheks 🙂 Tean mida sa tunned, olen ise katkemise 5+3 läbi elanud ja ka oli väga oodatud rasedus. Peale katkemist jäin kohe uuesti rasedaks ja nüüd 6+4

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 08:54; 15.09 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan ka, et kõik läheb hästi ikkagi. 🙂 Arstilt saingi Duphastoni ja eks siis neljapäevasel visiidil selgub. Õnneks hetkel sisetunne rahulik, loodetavasti põhjendatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühinen ootajatega!

kuidas saab liituda mai beebide FB grupiga? kuidas välistate grupist niisama uudishimutsejad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 11:01; 29.09 13:19; 29.09 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhheii!!!! Paljupalju õnne kõigile. Teemat jälgin juba sellest ajast kui siin paar vastust oli aga võtan siis ka täna julguse kokku ja liitun kõigi ootajatega 🙂

App’i järgi rasedus 7+1 ja tähtaeg 4.05 🙂

Laps esimene ja veidi shokeeriv veel. Ei minule ega tulevasele isale ei ole 100% kohale jõudnud.

Arstil käidud, sain kinnitust et rase ning okt alguses uuesti, loodan et saame juba siis veel targemaks 🙂

Väga põnev on ikka kõik see uus olukord! 🙂

Veelkord õnnitlused ja olge kõik tublid !!! 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhheii!!!! Paljupalju õnne kõigile. Teemat jälgin juba sellest ajast kui siin paar vastust oli aga võtan siis ka täna julguse kokku ja liitun kõigi ootajatega ????

App’i järgi rasedus 7+1 ja tähtaeg 4.05 ????

Laps esimene ja veidi shokeeriv veel. Ei minule ega tulevasele isale ei ole 100% kohale jõudnud.

Arstil käidud, sain kinnitust et rase ning okt alguses uuesti, loodan et saame juba siis veel targemaks ????

Väga põnev on ikka kõik see uus olukord! ????

Veelkord õnnitlused ja olge kõik tublid !!! ???? ????

Palju palju õnne.. mäletan seda esmakordset tunnet..vahest veel 38ndal nädalal mehega mõtlesime, et ohoo..päriselt saamegi lapse 😀 ja kui sündinud oli, siis pidevalt, et wow, ongi päris meie ja jääb koguaeg meiega..siiani vahest imestan, et nii nunnu on ja selline õnn 🙂 kuigi no raskeid aegu on kõvasti olnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere- tere!
Ühinen ka teiega.
Viimased päevad algasid 11 august ja esimese positiivse testi sain juba 5 september 🙂 Tulemas kolmas laps.
Vahepeal teinud suure hunniku teste, et jälgida triibu tumenemist. Sümptomeid väga ei olegi, pidev külmatunne on peamine ja suurenenud rinnad, aga muidu vôiks täitsa ununeda, et rase olen 🙂
Esimene visiit arstile 26 septembril ja nii loodan, et kôik korras ja hästi ning pisike süda tuksumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Ühinen ka Teiega! Olen esmarase! Viimased päevad algasid 6.augustil ja esimese testi tegin 7.septembril, mis oli positiivne. Tol korral oli seal imeõrn triip. Hiljem teistel testidel juba tumedam. Arstile pääsen 25.09, loodan, et kõik korras, kuna vahepeal nagu on sellist väga-väga vähest määrimist olnud. Aga vist ei ole midagi hullu seniks, kuni verd või tükke ei tule. Mõtleme positiivselt ja loodame kõikse paremat! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 21:44; 27.09 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka ettevaatlikult rivvi, sain oma triibud kätte, kuid kuna eelmine rasedus katkes siis püüan mitte liiga elevuses olla vaid ootan natukene veel. Tahaks hirmsasti minna sama arsti juurde, kes minuga eelmine kord tegeles keskhaiglas, noorem naine, kuid ma ei suuda ta nime meenutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka ettevaatlikult rivvi, sain oma triibud kätte, kuid kuna eelmine rasedus katkes siis püüan mitte liiga elevuses olla vaid ootan natukene veel. Tahaks hirmsasti minna sama arsti juurde, kes minuga eelmine kord tegeles keskhaiglas, noorem naine, kuid ma ei suuda ta nime meenutada.

Tartu kliinikumil on nt selline leht, kus on võimalik id-kaardiga sisenda, ja sealt näed oma viimaseid külastusi, kes on arstid olnud jne.. ehk keskhaiglas ka selline võimalus..? Või kui registratuuri helistad, ütled, et tahaks sama arsti juurde nime ei mäleta, ja nad peaks leidma isikukoodi abil üles ju. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Käisin tegemas igaks juhuks HCG vereproovi ka ära, andis tulemuseks 12200. Naljatades küsisin siis vastuse andjale, et noh, siis ikka rase mis rase jah? 😀 Naeris vastu, et sellise tulemusega küll. Nüüd lasin täna uuesti teha testi, et ikka näha, et hCG tase oleks ikka tõusnud. Arstile lähen alles 10dal oktoobril, ei taha titat liiga vara UH’ga koormata, kuna kui käisin 5dal septembril, arst ei näinud midagi (mis on ka ilmselge), siis ootan nüüd rahulikult. Õnneks on mul inimesed, kes mind oskavad toetada kõrval ja ma olen maru rahul sellega.
Hommikuti iiveldab kergelt, abikaasale olen juba öelnud, et pangu mulle enne enda tööleminekut õun valmis, sest muidu on nii halb olla. Viimased neli ööd olen iga tunni aja tagant üleval olnud ja pissil käinud, see on õudne. Eelmisel korral sain teada, et emakas asub siis keha eesosas, siis on ka need tihedad pissilkäimised on loomulikud, nojah…tahaks välja kah end puhata 🙂 Kirjeldasin just enda abikaasale enda päeva.. ärkan, pissile, söön, pissile, tööle, pissile, kohtumine kliendiga, pissile, objektile minek, pissile, lõunapaus, pissile …. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas!
Käisin täna ämmaemanda juures. Rasedust siis hetkel 7+2 ja juhhhuuuu väikesed südametuksed kenasti näha. Ei olnud loote juures ka hematoomi, mis võiks tulevikus katkemisele viidata. See oli tohutu kergendus ja rõõm. Nüüd jään ootama oktoobri UH.
Kuna juuni peetumine (5+6) värskelt meeles küsisin ämmakalt, millal peaksin katkemise/peetumise pärast muretsema. Öeldi, et kui tekkib veritsus (mitte ühekordne määrimine) siis tuleks kiirelt temaga ühendust võtta. vähemalt konkreetsed juhised.
Õnne kõigile ootajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.