Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Maikuu triibupüüdjad 2018

Postitas:

Nonii, peaaegu on käes maikuu.
Kuidas meil läheb?

Endal peaksid PP saabuma 06.05, eks näis… peale OV oli 6 päeva kõhuvalu, seda pole kunagi varem olnud, rinnad pakitsevad paar päeva, aga jumal teab millest see…enne pühapäeva ei testi ka???? Esimene tsükkel siis, ilmselt ebaõnnestus. Oeh.

K38

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 13:53; 03.05 18:39; 20.05 13:18; 28.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere uutele ja vanadele olijatele. Minagi jätkuvalt siin ja täna CD1. Ehk siis võib vist ametlikult öelda, et 15 kuud katsetusi. Küll siis järgmisel korral, eks. Järgmise tsükli ajal juba laparoskoopia ja siis taastumine. Positiivne on see, et täna ju volber ja saab muule mõelda ja lihtsalt õhtut nautida 🙂
Loodetavasti toob maikuu meie sekka palju uusi rõõmsaid triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka endiselt alles siin ridades. Käin ikka lugemas aga kirjutada pole midagi erilist. Viimane tsükkel jälle ei õnnestunud rasedaks jääda. Sel tsüklil vist loobun ov testidest ja üritan rahulikumalt võtta. Ei tea kas õnnestub, eks näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ilmselt DPO 10 (ei saanud OV testi kordagi juhendi järgi 100% pos, seega oletan). Tegin rasedustesti, kuna kolmas päev juba tunne, et rinnad lõhkevad… ja sain praktiliselt kohe selgelt kaks triipu!???? Nüüd hirm, et nii vara positiivne test, PP peaks pühapäeval hakkama, alakõhus mitmeid päevi selline pakitsus ja kuidas nüüd läheb… Mõtlesin täna teha korduseks ühe testi ja kas siis homme hommikul või ülehomme veel, et jälgida, kas triip tumedamaks läheb? Mis arvate?

Ussike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mul on ikka hetkel päris jama…
Pp-d pidid hakkama juba 30.aprill.. siiani pole. Ainult määrib pruunikalt órnalt ja rohkem midagi. Tegin testi ka eile.. aga no mitte midagi. Pole stressi ka olnud et peaks hilinema nii kaua voi úldse ära jääma.
Rinnad on kyll nagu hiiglased, vetsu vahet jooksen alalôpmata, ja no kôhus mullitab vms.. äkki olen hoopis lapseootel aga liiga vara testida.. voi kuidas? Pole kahe lapsega sellist jama olnud veel . 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt siin teiega 🙂
Käsil CD2 ja tänasest pean östrogeeni võtma hakkama.
Tuleb ka arstile helistada ja uus aeg kinni panna, et igakorralisele ülevaatusele õigel ajal minna.

Muud ei olegi midagi, PPde kohale meelitamiseks tegin ühe testi, ning peale seda pool tundi hakkasid ka PPd 😀

Ussike, vauu, palju õnne sulle ning muretut kosumist siis nüüd 😉

Teistele ka ikka kiireid triipe ning mõnusat olemist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ussike, palju õnne! Pöidlad peos, et kõik hästi läheks!

Endal mul CD6, ei midagi uut siin päikese all. Ehk siis tere 16.tsükkel proovimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu kõigile triibupüüdjatele! Liitun ka teiega. Teine katse see kuu. Olin eelmisel kuul nii kindel, et õnnestus, kuid kahjuks hakkasid päevad paar päeva hiljem ja olid veel eriti valulikud. PMS ilmselt jälle platsis hoopis… Eks näis kuidas sel kuul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul sai aastake täis juba triibu püüdmist , aus olla siis olen alla andnud , olen alles 21 , mees on ka noor. Olen saanud mitu korda juba valepositiivset teste, ilmselt tegu olnud praak testidega. Panin aja viljatusarstile lihtsalt uuringutele ,et välistada probleemid, peale seda läheb mees ka arstile proove andma. Olen oma tutvusringkonnast kuulnud, kus mõni sõbranna on ka püüdnud triipe 2 aastat , mõni üle aast, et see pidi normaalne olema. Kuigi ütlen , et ega see mind ei lohutanud. Hetke seis on see, et päevad on hilinenud ainult 3 päeva , kergelt määrib ka ja rinnad on valusad, mingeid ootusi see enam ei ärata, sest tean et kohe on platsis jälle.

Soovin kõigile uutele ja vanadele jõudu ja palju rõõmu, küll teie triibud varsti tulevad.

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Liitun siis ka lõpuks teiega. Siiani käinud mõned kuud vaid lugemas ja kaasaelamas.
Endal vanust 36 ja triipe püüdnud u 7 kuud vahelduva eduga. Iga kuu pole õnnestunud lihtsalt ajastada. Hoolimata sellest, et pole aastatki veel püüdnud, pöördusin viljakuskliinikusse kontrolli. Kontrollis käis ka mees ja temal olid kõik analüüsid korras. Minul esmasel vaatlusel olid ka, kuid siis läksin munajuhade läbitavust kontrollima ja arst leidis ühes munasarjas 1cm pikkuse polüübi. Lisaks ei olnud munajuhad väga läbitavad. Arst ei osanud öelda, kas asi oli ehk sellest, et ma läksin valust nii krampi või ongi seal midagi ees. Igatahes lähen nüüd kuu lõpus laparoskoopiasse ja loodetavasti siis selgub täpsemalt. AntiMüller oli mul 1,2. Mille puhul just rõõmust lakke ei hüppa aga arst ütles, et kui on üle 1, siis on kõik hästi.
Nüüd on kõik lootused laparoskoopial, et peale seda on teed vabad ja saab edasi püüda.
Ovulatsioon toimub korrapäraselt, samuti päevad. Mõni kuu tagasi oli esmakordselt tsüklihäire, kuid see sai korda.

Rõõmsaid kevadisi triipe meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka, siiani olen lihtsalt lugeja olnud. Triipe oleme püüdnud al. oktoobrist ja siis isegi sain triipud, kuid päevad tulid peale. Täna on DPO 4 ja eelmisel kuul hakkasin kasutama Fertility Friend appi, sest see tundub kõige täpsem olevat. Clearblue OV testid olen kõik ära kasutanud ja minul neist abi ei olnud. Pigem jälgin nüüd kõhutunnet ja püüan olla rahulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Olen siin esmakordselt, mõtlesin, et leian ehk omale siit toetust ja teemakaaslasi.
Olen triibupüüdja olnud juba aastaid. Läbi on tehtud kõik kontrollid ja kõik on heas ja paremas korras. Mida aga ei ole, ei ole siiani õnnestunud saada last. Kaks nädalat tagasi said siis tehtud ka esimene IUI protseduur. Täna hommikul oli aeg teha rasedustesti, vastus oli negatiivne. Igasugune motivatsioon on hetkel kadunud, ootused ja lootused olid suured, sest mõlemal ju kõik korras ja arvasime, et õnnestub see nüüd siis.
Ei jäägi muud üle, kui oodata järgmist protseduuri…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Olen siin esmakordselt, mõtlesin, et leian ehk omale siit toetust ja teemakaaslasi.
Olen triibupüüdja olnud juba aastaid. Läbi on tehtud kõik kontrollid ja kõik on heas ja paremas korras. Mida aga ei ole, ei ole siiani õnnestunud saada last. Kaks nädalat tagasi said siis tehtud ka esimene IUI protseduur. Täna hommikul oli aeg teha rasedustesti, vastus oli negatiivne. Igasugune motivatsioon on hetkel kadunud, ootused ja lootused olid suured, sest mõlemal ju kõik korras ja arvasime, et õnnestub see nüüd siis.
Ei jäägi muud üle, kui oodata järgmist protseduuri…..

Oiii, kurb. Pai!

Tegin ikka juba täna testi, Biocard ja negatiivne:( Ka tuju nullis.

K38

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 13:53; 03.05 18:39; 20.05 13:18; 28.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan päevasi, kaal ja valusad tissid näitavad, et täna hiljemalt homme kohal.
Kuna aprill tean kindasti, et õigele ajale pihta ei saanud olen rahulik. Mees ütles ükspäev :” See kord olid nii rahulik ja õnnelik.”
Kui nüüd mais ei õnnestu siis hakkan rohkem tööd tegema ja ostan sõbrannaga reisi sügiseks.
Lohutan ennast sellega, et mul üks 11 aastane on. Võibolla beebi tunneb, et hetkel pole õige aeg tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 07:33; 30.05 12:13; 31.05 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

BlueLagun, tean väga hästi mida sa tunned. Endal mul vanust 22 ja juunis saab aasta täis üritamisest. Kuid sellegipoolest ära heida meelt 🙂
Mida rohkem sa sellepärast stressad seda vähem see beebi tulla tahab.
Pikad paid, päikest ning natukeseks veel kannatlikkust 🙂 Loodan, et saad peagi kauaoodatud triibud 😉

Endal on PPd läbi ning elu jälle rõõsa. Seekord ma ei olnud sugugi kurb, et PPd algasid. Suudan asja kuidagi rohkem rahulikumalt võtta ning hetkelist elu nautida.
Usun, et küll see beebi meile tuleb.
Eks ilmad ole ka ilusad ja majandamist palju ning polegi aega sellele mõelda.

Peaasi,et meeles pean millal mis rohtu võtma peab 😀

Triibulist maikuud meile siia, ning rohkelt päikest ja õnne 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine tsükkel venis seekord 36 päeva pikkuseks, 2.mai hakkasid päevad. Seekord oli mul esimest korda triibupüüdmisajaloos hea meel, et rase pole. Mul kopsupõletik ja kuna tsükkel venis pikemaks, siis hirm oli ikka naha vahel.
Nüüd mõtlengi, et kas peaks kuuks pausi tegema. AB ravi lõpeb küll paari päeva pärast, aga vb jääb mingeid beebi jaoks kahjulike ained organismi, mis te arvate? OV tavaliselt CD18-20.

Mummudega (33, püüdnud 9k)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rännak, kas oleksid nii hea ja leiaksid aega kirjutada miks sind algselt lapile saadeti ning ühtlasi peale seda jagada kogemust. Endal tuleb see käik ette võtta järgmise kuu alguses kui see tsükkel või järgmine mind alt veab.
Ma vahepeal kirjutasin siia, aga ei salvestunud miskipärast ära. Võibolla siis polnudki vaja seda. Endal dpo11 ja paremas rinnas on tavapärasemast suurem valu. Hea, et tegevust omajagu, siis ei ole aega end läbikukkujana tunda????.
Mitteoodatavad päevad 10.mai.
Palju triipe kõikidele ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul on rohtudega ovulatsiooni stimuleeritud nüüd 5 korda ja käimas on kuues, sest munasarjad on polütsüstilised. Rohud toimivad ja kõik tundub korras olevat, aga triipe näe ikka ei ole. Arst otseselt midagi küll ei kahtlusta, aga selleks et välistada muud võimalikud probleemid nt munajuhade läbitavus jms, otsustasime, et käin lapil ära. Variant oleks ka geeliga vaadata, aga operatsioon tundus mõistlikum, sest sel juhul saab võimaliku probleemi ka lahendada. Annan märku kui käidud 🙂
Edu kõigile püüdjatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Liitun triibupüüdjate perega. Jätsin cerazette pillid ära veebruaris. Märtsis ja aprillis olid ka päevad. Tsükli pikkusest veel aimu pole. Aga võtame vabalt ja proovime. Teile kiireid triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul on rohtudega ovulatsiooni stimuleeritud nüüd 5 korda ja käimas on kuues, sest munasarjad on polütsüstilised. Rohud toimivad ja kõik tundub korras olevat, aga triipe näe ikka ei ole. Arst otseselt midagi küll ei kahtlusta, aga selleks et välistada muud võimalikud probleemid nt munajuhade läbitavus jms, otsustasime, et käin lapil ära. Variant oleks ka geeliga vaadata, aga operatsioon tundus mõistlikum, sest sel juhul saab võimaliku probleemi ka lahendada. Annan märku kui käidud ????
Edu kõigile püüdjatele!

Kas arat palus sul ise valida läbitavuse uuringu ja lapi vahel või pigem oli kohe selge, et lap käiku läheb?
Mul enda arst ITKs palus valida, ise ei aidanud mõelda samuti. Ega ma ju ei arvanud et asjad nii kaugele üldse liiguvad. Ise valisin alustuskes läbitavuse uuringu, et ehk minimaalsete takistuste korral lükkab kontrastaine selle ise eest ja soodustab ehk, aga ei miskit. Läbitavad olid ja puha. Seega lap nüüd tulekut. Hetkel 3 päeva uute päevadeni aega ja ei julge loota miskit eriti, kuigi tunnen, et rinnad pisut valusamas kui tava tsüklil. Uus katse tuleb 2 nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Maius2! Ei olnud kohe algusest selge, et teeme lap-i. Ühel visiidil rääkis mõlemast võimalusest nii nagu on, aga ütles, et 90% tõenäosusega näeb geeliga ära, aga on võimalus, et ei näe. Ja kui midagi isegi on valesti, siis peab lap-i ikkagi tegema. Ütles, et ma võiksin üldiselt sellele mõelda. Enda jaoks seal kahe visiidi vahel mõtlesin selgeks, et tahan pigem üht protseduuri, kus võib kõik ära lahendada kui et pean kaks korda ebamugavust taluma või olema teadmatuses. Arst ütles, et lapi käigus näeb ka rohkem. Igal juhul järgmisel korral küsisin, mida ta ise soovitab ja ta ütles, et kaldub pigem laparoskoopia poole.
Ehk siis laskis mul mõelda ja siis andis ka ise soovituse. Ma olen oma arstiga ikka täitsa rahul 🙂

Ma väga loodan, et sul päevi ikkagi ei hakka ja on hoopis rõõmsam tulemus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja kaunist kevadet kõigile! Mina püüdmas 7ndat kuud, analüüsid korras, 2 tavalist naistearsti on mind õlakehitusega minema saatnud, ütlevad, et elage edasi, mis te pabistate, mammi! 🙂 Tööstress on päris korralik aga enne juulikuud rahulikumaks ei lähe. Olen ise endale “diagnoosinud” lühikese luteaalfaasi 7-8 päeva ja üritan aru saada, mida ma looduslike vahenditega võiks ise ette võtta. Mungapipra puhul olen veel kahtlev, vastakaid artikleid loen ja pole seni võtma hakanud. Kas keegi siinolijatest on katsetanud ja kas võtate katekmatult kogu aeg või ainult kuni OVni?
Toitumist üritan parandada, palju rohelisi köögivilju,seemneid, C vitamiiniks mustsõstraid, hakkasin B kompleksvitamiini juurde võtma.
Muret teeb ka see, et mul hakkab PMS kohe järgmisel päeval peale OVi, kuigi “teoorias” võiks hakata pigem enne päevasid. Aga mina loen sellest välja, et taaskord on tsükli teine pool liiga lühike. Tsüpkkel ise 26-27 päeva, aga OV 19CD.
Ilusat triibulist maid kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan ka oma loo siia kuna olen siit foorumist tihti lugusid lugenud ja infot otsinud. Sain oma triibud teisel teadlikult katsetamise kuul 11Dpo lõuna ajal. 10dpo oli veel täiesti negatiivne, aga tunne oli teine 11dpo ja seega tegingi kohe järgmisel päeval uuesti. Tsükkel on alati üsna täpne. 28_29 päeva. Ma nyyd mõistan, miks tehakse teste kui oled juba kord triibud kätte saanud. See tundub nii uskumatu lihtsalt. Alakõht tuikab nagu päevade moodi, aga see vist on normaalne. Homme kysin arstilt yle. See on kyll liiga vara arstile minna, aga aeg oli planeeritud juba ammu enne triipe. Soovin kõigile õnnestumist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:51; 07.05 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja kaunist kevadet kõigile! Mina püüdmas 7ndat kuud, analüüsid korras, 2 tavalist naistearsti on mind õlakehitusega minema saatnud, ütlevad, et elage edasi, mis te pabistate, mammi! ???? Tööstress on päris korralik aga enne juulikuud rahulikumaks ei lähe. Olen ise endale “diagnoosinud” lühikese luteaalfaasi 7-8 päeva ja üritan aru saada, mida ma looduslike vahenditega võiks ise ette võtta. Mungapipra puhul olen veel kahtlev, vastakaid artikleid loen ja pole seni võtma hakanud. Kas keegi siinolijatest on katsetanud ja kas võtate katekmatult kogu aeg või ainult kuni OVni?
Toitumist üritan parandada, palju rohelisi köögivilju,seemneid, C vitamiiniks mustsõstraid, hakkasin B kompleksvitamiini juurde võtma.
Muret teeb ka see, et mul hakkab PMS kohe järgmisel päeval peale OVi, kuigi “teoorias” võiks hakata pigem enne päevasid. Aga mina loen sellest välja, et taaskord on tsükli teine pool liiga lühike. Tsüpkkel ise 26-27 päeva, aga OV 19CD.
Ilusat triibulist maid kõigile!

vt kibuur, ma siin aprilli teema lõpus kirjutasin ka sellel lühikese luteaalfaasi teemal sulle vastuseks https://foorum.perekool.ee/teema/aprillikuu-triibupuudjad-%E2%9D%A4%E2%9D%A4/page/4/

must endast – homme on ühe uue naistearsti aeg, kus saan loodetavasti küsida kõigi oma murede kohta seoses eelmine tsükkel vara katkenud rasedusega. hea meel, et saan kellegagi arutada ja küsida.
varsti PP ja peale seda järgmisel tsüklil hakkame uuesti rasedaks jäämisega katsetetama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Liitun klubiga. Otseselt triipe ei püüa kuid ära ka ei hoia. Lapsi 3, neist viimane alles 1a2k. Mees soovib ühte veel, kes oleks ka viimane.
Tsükkel 32-40 p,täna 39p. Tunne on kuidagi teine kui eelnevatel kuudel kuid ei midagi sellist nagu viimase rasedusega. Test on küll juba ostetud kuid ootan veel homseni, vbl ka ülehomseni.
Õnne triibulistele.

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 08.05 10:13; 09.05 14:07; 17.05 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel kuul ei õnnestunud, ostsin Conceive Plus libesti. Sellele kiidusõnad, sest triibud on käes 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:51; 07.05 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Maius2! Ei olnud kohe algusest selge, et teeme lap-i. Ühel visiidil rääkis mõlemast võimalusest nii nagu on, aga ütles, et 90% tõenäosusega näeb geeliga ära, aga on võimalus, et ei näe. Ja kui midagi isegi on valesti, siis peab lap-i ikkagi tegema. Ütles, et ma võiksin üldiselt sellele mõelda. Enda jaoks seal kahe visiidi vahel mõtlesin selgeks, et tahan pigem üht protseduuri, kus võib kõik ära lahendada kui et pean kaks korda ebamugavust taluma või olema teadmatuses. Arst ütles, et lapi käigus näeb ka rohkem. Igal juhul järgmisel korral küsisin, mida ta ise soovitab ja ta ütles, et kaldub pigem laparoskoopia poole.
Ehk siis laskis mul mõelda ja siis andis ka ise soovituse. Ma olen oma arstiga ikka täitsa rahul ????

Ma väga loodan, et sul päevi ikkagi ei hakka ja on hoopis rõõmsam tulemus ????

Arvestades seda, kui valusaks rinnad läinud on siis nagu võiks ???? mul mees palus eile teha RT et nii huvitav ???? loomulikult oli negatiivne sest väga vara veel. Oleks ju hea kui õnnestuks praegu, aga ega ma ise ei looda. Võinoh kui seni pole, siis miks praegu peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 17:07; 30.05 20:48; 01.06 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigil läheb ja kaugel oma ootustega olete? Meil on siin üsna vaikseks jäänud vist.
Endal juba ülehomme mitteoodatavad päevad ja vaikselt hakkab tuhin sisse tulema. Püüan siiski pea veel selgena hoida ja asju külge ei mõtle.
Ükspäev tabasin end mõttelt, et kunagi perekooliga liitudes ma ei saanud aru miks pikemad püüdjad nii masenduses ja tundusid nähvavat uutele, et mis põnev see püüdmine ikka on. Olin ise ka alles roheline sel alal ja mullegi tundus esimene pool aastat huvitav. Nüüdseks on olukord muidugi muutunud ja põnevust küll ei esine. Pigem trots, et kus on minu oodatud triibud ja et miks sel korral siis peaks õnnestuma jne. Samuti pole kuskilt enam midagi uut juurde lugeda. Kõik juba läbi loetud ja tundubki mandunud see väikese ime püüdmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätan ka ikka enadast aegajalt jälje maha 😀
Käsil CD8, laupäeval lähen naisteksle, et vaadata kuidas on mu mammud kosunud ning millal umbes võiks Ovitrelle’t teha.

Muud ei olegi midagi kui ainult oodata ja loota.

Ilmad on ilusad, meel on rõõmus, võiks meile ju see kevad/suvi rõõmurohke tulla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.