Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 30 postitust - vahemik 901 kuni 930 (kokku 954 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Issand, jälle need plussid ja miinused?! ???? Päriselt teid need kõigutavad? ????

Jah, mind kõigutab, kui ma kellegi toreda või kasuliku kommentaari peale kogemata miinuse vajutan. Hea, et saab parandada.

Miks sa üldse midagi vajutama pead?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, jälle need plussid ja miinused?! ???? Päriselt teid need kõigutavad? ????

Jah, mind kõigutab, kui ma kellegi toreda või kasuliku kommentaari peale kogemata miinuse vajutan. Hea, et saab parandada.

Miks sa üldse midagi vajutama pead?

Ma ei tea, mul on vist väga tundliku ekraaniga telefon. Lihtsalt  skrollides juhtub vahel neid miinuseid tulema, tahtmatult. See märgike on siin  lihtsalt kohas, kust mu pöial tavaliselt üle käib. Eriti, kui on natuke niiske.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul on vist väga tundliku ekraaniga telefon. Lihtsalt  skrollides juhtub vahel neid miinuseid tulema, tahtmatult. See märgike on siin  lihtsalt kohas, kust mu pöial tavaliselt üle käib. Eriti, kui on natuke niiske.

No las ta siis jääb, heldeke! Olgu siis miinus, keda huvitab? Normaalne inimene ei tee neist virtuaalsetest märgikestest väljagi. Ainult teatud madala enesehinnanguga seltskond hakkab miinuse peale nutma ja selgitust nõudma (mida millegipärast plussitamise korral ei tehta).

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No las ta siis jääb, heldeke! Olgu siis miinus, keda huvitab? Normaalne inimene ei tee neist virtuaalsetest märgikestest väljagi. Ainult teatud madala enesehinnanguga seltskond hakkab miinuse peale nutma ja selgitust nõudma (mida millegipärast plussitamise korral ei tehta).

Sul on sellega mingi probleem või?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No las ta siis jääb, heldeke! Olgu siis miinus, keda huvitab? Normaalne inimene ei tee neist virtuaalsetest märgikestest väljagi. Ainult teatud madala enesehinnanguga seltskond hakkab miinuse peale nutma ja selgitust nõudma (mida millegipärast plussitamise korral ei tehta).

Mina olen mitu korda küsinud, miks üht või teist postitust laidetakse. Olen küsinud nii oma kui ka mõne teise inimese kommentaari peale.

Asi pole selles, et ajab nutma või et NÕUAN SELGITUST, vaid üldjuhul selles, et siiralt huvitav, mis valesti sai öeldud. Kui on mingi vaidlus või kirgiküttev teema, kus inimestel võibki väga erinev arvamus olla, siis on üldjuhul selge ja küsimusi ei teki.

Aga, kui on mingi neutraalne kommentaar või faktide esitamine mingi asja või olukorra kohta, mis vastavadki tõele ja mille üle ei saa tegelikult vaielda, siis ootaks küll, et miinustaja vastaks, miks ta niimoodi reageerib. Ja see ei ole selgituse nõudmine, vaid pigem soov teada saada, kas miinustaja sai ikka lõpuni aru, mis tolle kommentaariga öelda taheti, mida ta miinustas.

Kaks näidet siin kõrval teemadest. Siinses maakleri teemas raiub üks tegelane, et maakler vastutab ostja ees ehitusvigade ja varjatud puuduste eest. Kui talle sõbralikult selgitatakse, et ta eksib, siis lajatab aina hullemini ja rumalamini vastu. Miinustatakse kedagi kägu, kes paneb selgituseks igati tõese ja adekvaatse, asjatundja selgitusega lingi.

Teises teemas kirjutasin mina, et ma teen hoiuse ühe kuu kaupa. Täiesti ootamatult sain selle peale neli miinust. Miks? Mitte keegi ei taha öelda, miks mu teguviis vale on.

Veel kord, ma ei nuta ega nõua. Pigem jääb mulje, et minu jutust on valesti aru saadud. Või on jäänud mingi oluline nüanss lahti rääkimata, mis teisi segadusse ajab.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No las ta siis jääb, heldeke! Olgu siis miinus, keda huvitab? Normaalne inimene ei tee neist virtuaalsetest märgikestest väljagi. Ainult teatud madala enesehinnanguga seltskond hakkab miinuse peale nutma ja selgitust nõudma (mida millegipärast plussitamise korral ei tehta).

Mina olen mitu korda küsinud, miks üht või teist postitust laidetakse. Olen küsinud nii oma kui ka mõne teise inimese kommentaari peale.

Asi pole selles, et ajab nutma või et NÕUAN SELGITUST, vaid üldjuhul selles, et siiralt huvitav, mis valesti sai öeldud. Kui on mingi vaidlus või kirgiküttev teema, kus inimestel võibki väga erinev arvamus olla, siis on üldjuhul selge ja küsimusi ei teki.

Aga, kui on mingi neutraalne kommentaar või faktide esitamine mingi asja või olukorra kohta, mis vastavadki tõele ja mille üle ei saa tegelikult vaielda, siis ootaks küll, et miinustaja vastaks, miks ta niimoodi reageerib. Ja see ei ole selgituse nõudmine, vaid pigem soov teada saada, kas miinustaja sai ikka lõpuni aru, mis tolle kommentaariga öelda taheti, mida ta miinustas.

Kaks näidet siin kõrval teemadest. Siinses maakleri teemas raiub üks tegelane, et maakler vastutab ostja ees ehitusvigade ja varjatud puuduste eest. Kui talle sõbralikult selgitatakse, et ta eksib, siis lajatab aina hullemini ja rumalamini vastu. Miinustatakse kedagi kägu, kes paneb selgituseks igati tõese ja adekvaatse, asjatundja selgitusega lingi.

Teises teemas kirjutasin mina, et ma teen hoiuse ühe kuu kaupa. Täiesti ootamatult sain selle peale neli miinust. Miks? Mitte keegi ei taha öelda, miks mu teguviis vale on.

Veel kord, ma ei nuta ega nõua. Pigem jääb mulje, et minu jutust on valesti aru saadud. Või on jäänud mingi oluline nüanss lahti rääkimata, mis teisi segadusse ajab.

See pikk selgitus näitabki, et sind anonüpmsed hinnangud puudutavad. Kohe “siiralt”. Normaalne inimene ei pööra sellisele pöial-püsti-pöial-pikali arvsmistele mingit tähelepanu. Mis tähtsust sellel on, mida põhjenduseks tuuakse? Erhk oli täheviga, stiil oli vale, ilm ei sobi, tuju paha vm. Mida sa selle teadmisega peale hakkad?
Kas sa reaalis ka uurid kohe, mida sa valesti ütlesid? (Mulle isiklikult juba ei meeldi inimesed, kes ennast madaldavad).
Uuesti – miks sa ei uuri laikijatelt, mille pärast sulle pluss pandi? Ainult miinustajad peavad aru andma.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pikk selgitus näitabki, et sind anonüpmsed hinnangud puudutavad. Kohe “siiralt”. Normaalne inimene ei pööra sellisele pöial-püsti-pöial-pikali arvsmistele mingit tähelepanu. Mis tähtsust sellel on, mida põhjenduseks tuuakse? Erhk oli täheviga, stiil oli vale, ilm ei sobi, tuju paha vm. Mida sa selle teadmisega peale hakkad? Kas sa reaalis ka uurid kohe, mida sa valesti ütlesid? (Mulle isiklikult juba ei meeldi inimesed, kes ennast madaldavad). Uuesti – miks sa ei uuri laikijatelt, mille pärast sulle pluss pandi? Ainult miinustajad peavad aru andma.

Ma ei ole see, keda sa tsiteerid. Mul on oma arvamus – ka anonüümses foorumis peaksid inimesed jääma adekvaatseteks ja mitte miinustama lihtsalt suvaliselt (sest parajasti on halb tuju või kõht valutab või mees ei ole ikka veel koju tulnud, kuigi lubas). Nad miinustavad ikkagi nö teist, võõrast inimest, ja seda ei peaks tegema enda hetkeemotsiooni pinnalt, vaid ikkagi konkreetse inimese kommentaari pinnalt. Kui see tegevus hälbib, siis see tekitab kommenteeritavas segadust ja minu arvates on see normaalne reaktsioon —-> miks ta mind miinustab? Miinustaja ju tegelikult tungib miinustatava maailma, kritiseerib seda.

Laikijate puhul seda küsimust ju ei teki.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pikk selgitus näitabki, et sind anonüpmsed hinnangud puudutavad. Kohe “siiralt”. Normaalne inimene ei pööra sellisele pöial-püsti-pöial-pikali arvsmistele mingit tähelepanu.

Ma olen hea meelega see ebanormaalne, kes tahab kogemata pandud miinuse plussiks pöörata, ei soovi kellelegi märku anda, et teadmata põhjusel mõni  kommentaar mulle ei meeldi, kuigi tegelikult meeldis küll. Kui sulle ei tundu normaalne, pole mul selle vastu ka midagi, arva, mida tahad.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pikk selgitus näitabki, et sind anonüpmsed hinnangud puudutavad. Kohe “siiralt”. Normaalne inimene ei pööra sellisele pöial-püsti-pöial-pikali arvsmistele mingit tähelepanu. Mis tähtsust sellel on, mida põhjenduseks tuuakse? Erhk oli täheviga, stiil oli vale, ilm ei sobi, tuju paha vm. Mida sa selle teadmisega peale hakkad? Kas sa reaalis ka uurid kohe, mida sa valesti ütlesid? (Mulle isiklikult juba ei meeldi inimesed, kes ennast madaldavad). Uuesti – miks sa ei uuri laikijatelt, mille pärast sulle pluss pandi? Ainult miinustajad peavad aru andma.

Kui pole mitte mingit tähtsust, siis pole vast mõtet ka üldse perekoolis kirjutada, arvamust avaldada ja teiste arvamusi lugeda.

Minu arust see ongi anonüümse foorumi pluss, et siin saab arvamust avaldada peaaegu kõikidel teemadel ja täiesti ausalt, nagu seda võib-olla reaalis alati teha ei saa. Jah, on huvitav lugeda, kui erinevad on inimeste arvamused. On huvitav vaielda, aru saada teiste inimeste mõttekäigust jne jne. On huvitav teada, kui paljud inimesed mõtlevad sinuga ühtemoodi ja vastupidi – seda saabki kõige paremini teada nendest “pöial püsti ja alla” hinnangutest. Ja on huvitav, kui “pöial alla” inimene annab teada, miks tema hoopis teistmoodi mõtleb. See ju arendabki diskussiooni ja aitab ehk mõnel juhul jõuda oma mõtetes hoopis uuele tasemele või teada saada millegi kohta, mida enne ei teadnud ning seeläbi oma arvamust muuta.

Enese madaldamisega või nutmisega-enesehaletsusega ei ole sellel kõigel mitte mingit pistmist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähtsust sellel on, mida põhjenduseks tuuakse? Erhk oli täheviga, stiil oli vale, ilm ei sobi, tuju paha vm. Mida sa selle teadmisega peale hakkad?

Aga see ütleb ju miinustaja kohta hoopis, et ta on ebaadekvaatne ja peaks midagi oma mannetu eluga ette võtma.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see ütleb ju miinustaja kohta hoopis, et ta on ebaadekvaatne ja peaks midagi oma mannetu eluga ette võtma.

See ütleb seda, et sinu kommentaar inimesele ei meeldinud ja kõik. Arusaadav neile, kes mõttetustega ei tegele, probleem neile, keda vurtuaalne hindamine väga puudutab. Lihtne!

Jumal küll, kaua võib jaurata? Ei imesta, et ininesed nii tunnustusepuuduses, ärritunud ja labiilsed on. Ja tõesti – miks te ei uuri laikide põhjuseid? Kiita tohib, kritiseerida mitte? Ärge kommenteerige siis siin kui kellegi miinustamisest nii valus on.

Teemaga ka keegi edasi läheb? (Minu hea avastus oli Felixi suitsumaitseline tšillikaste).

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ütleb seda, et sinu kommentaar inimesele ei meeldinud ja kõik. Arusaadav neile, kes mõttetustega ei tegele, probleem neile, keda vurtuaalne hindamine väga puudutab. Lihtne!

Ei, tavaliselt näitab see seda, et ollakse kadedad, ise pekkis eluga.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ütleb seda, et sinu kommentaar inimesele ei meeldinud ja kõik. Arusaadav neile, kes mõttetustega ei tegele, probleem neile, keda vurtuaalne hindamine väga puudutab. Lihtne!

Ei, tavaliselt näitab see seda, et ollakse kadedad, ise pekkis eluga.

Ei näita sugugi seda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näita sugugi seda.

No kui jumala normaalsele ning terve inimese kommentaarile laotakse miinuseid, siis see miinuseladuja on ikka peast soe küll.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näita sugugi seda.

No kui jumala normaalsele ning terve inimese kommentaarile laotakse miinuseid, siis see miinuseladuja on ikka peast soe küll.

Mina panin sulle praegu miinuse, sest sinu toon on üleolev ja sa hindad ja sildistad vastajat, kellel on samamoodi õigus oma arvamusele ning see arvamus ei pea olema sinuga sarnane/positiivne.

Kuna eelmine kägu vaatamata korduvatele küsimistele ei tahtnud vastata, siis küsin ainu käest: “Miks laikijad ei pea põhjendama oma hindamist, miks ainult miinustajad? Kiita võib, laita mitte?”

Lõppkokkuvõttes – saage üle juba! Suured inimesed, imelik ei ole mingite virtuaalsete kriipsukeste pärast nutta?

Aa, see kadeduse jutt jälle – kelle või mille peale peaks kade olema? Kas selle arvamuse väljaütleja võiks selgitada?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina panin sulle praegu miinuse, sest sinu toon on üleolev ja sa hindad ja sildistad vastajat, kellel on samamoodi õigus oma arvamusele ning see arvamus ei pea olema sinuga sarnane/positiivne.

Lõppkokkuvõttes – saage üle juba! Suured inimesed, imelik ei ole mingite virtuaalsete kriipsukeste pärast nutta?

Ja sinu toon ei ole üleolev? Sa ei sildista kriipsukeste pärast “nutjaid” imelikeks? Saa üle ja las inimesed tunnevad, kuidas tahavad.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sinu toon ei ole üleolev?

Õpin parimatelt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sinu toon ei ole üleolev?

Õpin parimatelt.

Milleks küll siis järgi teed ja “õpid”, kui ise sellist käitumist halvustad?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

Sool, rasva % ja kalorid?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

Sool, rasva % ja kalorid?

Kõiki on umbes miljon. Minestasid?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ebaoluline info

Minu jaoks ju polnud kui ma küsisin. Miks sa arvad, et ma sinust rääkisin?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ebaoluline info

Minu jaoks ju polnud kui ma küsisin. Miks sa arvad, et ma sinust rääkisin?

Ehk leiad ise ka üles.

https://maksjamoorits.ee/sardell/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ebaoluline info

Minu jaoks ju polnud kui ma küsisin. Miks sa arvad, et ma sinust rääkisin?

Ehk leiad ise ka üles.

https://maksjamoorits.ee/sardell/

Fuhh, päris rõve ikka!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärise hea avastus https://www.felix.ee/toode/felix-tsillimajonees-220-g/

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ebaoluline info

Minu jaoks ju polnud kui ma küsisin. Miks sa arvad, et ma sinust rääkisin?

Ehk leiad ise ka üles.

https://maksjamoorits.ee/sardell/

Fuhh, päris rõve ikka!

Kuule, rahune. Inimene sööb võib-olla neid sardelle 2x aastas. Nad ON maitsvad, ma ka kiidan. Sina võiksid oma foobiatest või ortoreksiast või mis see sul on, omaette teema teha.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ON maitsvad, ma ka kiidan.

Kas oled mõlemat suitsutatud sorti proovinud? Kummal tugevam maitse on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, rahune. Inimene sööb võib-olla neid sardelle 2x aastas. Nad ON maitsvad, ma ka kiidan. Sina võiksid oma foobiatest või ortoreksiast või mis see sul on, omaette teema teha.

Kui inimene ei söö tervislikel põhimõtetel sisse liigset tärklist, soola ja rasva, siis on ta foobik ja ortorektik?

Need sardellikesed “on maitsvad” ainult tänu maitsetugevdajale. Mis see sinuga teeb, loe ise.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled mõlemat suitsutatud sorti proovinud? Kummal tugevam maitse on?

Päriselt, ära taha neid “tugeva maitsega” nn suitsutatud tooteid. Mida tugevam maitse, seda ebatervislikum.
Need poevorstid-singid on suitsu sama palju näinud kui sina oma kõrvu. Need pritsitakse kõik suitsumaitselise vedelikuga üle ja see ei ole päriselt hea tervisele (vähirisk). Ka naturaalse suitsuga ei tohiks liialdada, sest see tõrv on kahjulik.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 901 kuni 930 (kokku 954 )


Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest