Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 24 postitust - vahemik 931 kuni 954 (kokku 954 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Kas oled mõlemat suitsutatud sorti proovinud? Kummal tugevam maitse on?

Päriselt, ära taha neid “tugeva maitsega” nn suitsutatud tooteid. Mida tugevam maitse, seda ebatervislikum.

Need poevorstid-singid on suitsu sama palju näinud kui sina oma kõrvu. Need pritsitakse kõik suitsumaitselise vedelikuga üle ja see ei ole päriselt hea tervisele (vähirisk). Ka naturaalse suitsuga ei tohiks liialdada, sest see tõrv on kahjulik.

Kah avastas Ameerika. Keegi seda ei küsinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kah avastas Ameerika. Keegi seda ei küsinud.

Keegi ei küsinud, aga on normaalne meelde tuletada. Ära siis tulevikus käpp pikkas meedias pappi kerja, sest sinu v su lähedase ravimeid Tervisekassa ei kompenseeri.

+3
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

Toidu koostis on ebaoluline info? Mis siis sinu jaoks toidu puhul oluline info on?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kah avastas Ameerika. Keegi seda ei küsinud.

Keegi ei küsinud, aga on normaalne meelde tuletada. Ära siis tulevikus käpp pikkas meedias pappi kerja, sest sinu v su lähedase ravimeid Tervisekassa ei kompenseeri.

Selliseid arulagedaid on uskumatult palju, kellele ei jõua kohale, et sellest, mida sööd, sõltub suures osas su tervis. Mitte ainult välimus (ülekaal, vinniline nahk, tselluliit jms).
Sama seltskond, kes teise suupoolega tablette sisse ajab, sest vaja on “vererõhku kontrolli alla hoida”, “kolesterooli langetada”, “mul on kilpnäärmeprobleem”, “mingi arusaamatu ekseem”…

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

Toidu koostis on ebaoluline info? Mis siis sinu jaoks toidu puhul oluline info on?

Esimest korda ostan toidu, siis vaatan eelkõige välimust. Kui tekitab isu, siis ostan. Mingi salati vm taolise puhul vaatan koostist ka. Kalorid ja soolad jätavad külmaks- eriti kui on tegu hea tootega.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa sardellid. Nahk oli näritav ja noaga lõigatav. Kergelt suitsune

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

Toidu koostis on ebaoluline info? Mis siis sinu jaoks toidu puhul oluline info on?

Esimest korda ostan toidu, siis vaatan eelkõige välimust. Kui tekitab isu, siis ostan. Mingi salati vm taolise puhul vaatan koostist ka. Kalorid ja soolad jätavad külmaks- eriti kui on tegu hea tootega.

Sitatootjate unistuste klient 🙂

+7
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sitatootjate unistuste klient ????

Kui maitseb hästi, siis hea meelega ostan “sitta”

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ON maitsvad, ma ka kiidan.

Kas oled mõlemat suitsutatud sorti proovinud? Kummal tugevam maitse on?

Kordan igaks juhuks küsimust, see on ehk siin õpetajate-tänitajate sõnavõttude hulgas kaduma läinud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordan igaks juhuks küsimust, see on ehk siin õpetajate-tänitajate sõnavõttude hulgas kaduma läinud.

Selle aja peale oleks sul mõlemad versioonid juba ostetud ja proovitud ning kuna need on niiii maitsvad, siis küll veel neid lolle sööjaid leidub, kes ebatervislikkust ägedaks peavad.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle aja peale oleks sul mõlemad versioonid juba ostetud ja proovitud ning kuna need on niiii maitsvad, siis küll veel neid lolle sööjaid leidub, kes ebatervislikkust ägedaks peavad.

Ära trolli ega risusta teemat.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sitatootjate unistuste klient ????

Kui maitseb hästi, siis hea meelega ostan “sitta”

Kui vana sa oled? Kui üle 15, siis on küll kurb.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

Toidu koostis on ebaoluline info? Mis siis sinu jaoks toidu puhul oluline info on?

Mina ei ole see, kellele sa vastad, aga mulle on see osa toidu koostisest tõesti ebaoluline.
Soola tarvitan minimaalselt, näiteks ka prae- ja keedumune söön soolata, rohelisi salateid ka. Kõike. Õigupoolest mul polegi kodus soola. Mehel vist on kuskil potsik. Mul on pisike pudel sojakastet, et kui sushit teen, võtan tilga. Kasutan palju maitsetaimi. Enamasti ise kasvatatud või korjatud. Seega see kaks korda kuus saadav sool, mis on poest ostetud salatikarbis, kui endal pole see päev aega olnud kaasa võtta, on ainult teretulnud. Muidu saan oma soolad nagu ikka, lihast ja veretoodetest jms, kus see naturaalselt sees on. Šašlõkkigi teen eraldi endale soolata, külalistele soolaga. Ja siis ostan kord mingi mõne kuu tagant terve kergsoolaheeringa ja söön selle üksi ära. Minesta nüüd.

Kalorid ja rasvad. Kui vaatan, siis ainult selleks, et rahulolevalt ümiseda, mida rohkem neid on. Saia saiaga ma ei söö niikuinii, aga või olgu korralik, piim olgu täispiim, liha olgu pekiga. Suhkrujooke sh jogurtijooke jälestan.

Kui sa end natuke liigutaksid, sa ei peaks nii paanikas olema kalorite ja rasva pärast. Ma liigutan väga vähe, aga miski pole parem normaalkaalu alamosas ollevale minule kui suur viil ise tehtud leiba – vat selles on küll pätsi pelse pool tl soola, peal praetud pekk rohke tšilliga ja ilma soolata ja kõige otsas rämedalt palju rukolat ja tomatit.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa end natuke liigutaksid, sa ei peaks nii paanikas olema kalorite ja rasva pärast. Ma liigutan väga vähe, aga miski pole parem normaalkaalu alamosas ollevale minule kui suur viil ise tehtud leiba – vat selles on küll pätsi pelse pool tl soola, peal praetud pekk rohke tšilliga ja ilma soolata ja kõige otsas rämedalt palju rukolat ja tomatit.

Ma ei ole see, kes küsis konkreetselt soola, rasva% ja kalorite kohta, külla aga imestan, kui keegi vastab, et toidu KOOSTIS on ebaoluline info. Ning ei, mitte tohutust hirmust paksuks minna, mis näib olevat naiste ainus seos söögiga. See, mida sööd, on oluline ka mitte paks olles.

PS Soola ei pea kartma tõesti, kui su menüü ei koosne supermarketi pooltoodetest ja näksidest.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

Toidu koostis on ebaoluline info? Mis siis sinu jaoks toidu puhul oluline info on?

Mina ei ole see, kellele sa vastad, aga mulle on see osa toidu koostisest tõesti ebaoluline.

Soola tarvitan minimaalselt, näiteks ka prae- ja keedumune söön soolata, rohelisi salateid ka. Kõike. Õigupoolest mul polegi kodus soola. Mehel vist on kuskil potsik. Mul on pisike pudel sojakastet, et kui sushit teen, võtan tilga. Kasutan palju maitsetaimi. Enamasti ise kasvatatud või korjatud. Seega see kaks korda kuus saadav sool, mis on poest ostetud salatikarbis, kui endal pole see päev aega olnud kaasa võtta, on ainult teretulnud. Muidu saan oma soolad nagu ikka, lihast ja veretoodetest jms, kus see naturaalselt sees on. Šašlõkkigi teen eraldi endale soolata, külalistele soolaga. Ja siis ostan kord mingi mõne kuu tagant terve kergsoolaheeringa ja söön selle üksi ära. Minesta nüüd.

Kalorid ja rasvad. Kui vaatan, siis ainult selleks, et rahulolevalt ümiseda, mida rohkem neid on. Saia saiaga ma ei söö niikuinii, aga või olgu korralik, piim olgu täispiim, liha olgu pekiga. Suhkrujooke sh jogurtijooke jälestan.

Kui sa end natuke liigutaksid, sa ei peaks nii paanikas olema kalorite ja rasva pärast. Ma liigutan väga vähe, aga miski pole parem normaalkaalu alamosas ollevale minule kui suur viil ise tehtud leiba – vat selles on küll pätsi pelse pool tl soola, peal praetud pekk rohke tšilliga ja ilma soolata ja kõige otsas rämedalt palju rukolat ja tomatit.

Sorry, jutt ei ole sinu isikust ja toitumisharjumustest. Katsu teemas püsida ja ära tähtsusta ennast üle.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole see, kellele sa vastad, aga mulle on see osa toidu koostisest tõesti ebaoluline. Soola tarvitan minimaalselt, näiteks ka prae- ja keedumune söön soolata, rohelisi salateid ka. Kõike. Õigupoolest mul polegi kodus soola. Mehel vist on kuskil potsik. Mul on pisike pudel sojakastet, et kui sushit teen, võtan tilga. Kasutan palju maitsetaimi. Enamasti ise kasvatatud või korjatud. Seega see kaks korda kuus saadav sool, mis on poest ostetud salatikarbis, kui endal pole see päev aega olnud kaasa võtta, on ainult teretulnud. Muidu saan oma soolad nagu ikka, lihast ja veretoodetest jms, kus see naturaalselt sees on. Šašlõkkigi teen eraldi endale soolata, külalistele soolaga. Ja siis ostan kord mingi mõne kuu tagant terve kergsoolaheeringa ja söön selle üksi ära. Minesta nüüd. Kalorid ja rasvad. Kui vaatan, siis ainult selleks, et rahulolevalt ümiseda, mida rohkem neid on. Saia saiaga ma ei söö niikuinii, aga või olgu korralik, piim olgu täispiim, liha olgu pekiga. Suhkrujooke sh jogurtijooke jälestan. Kui sa end natuke liigutaksid, sa ei peaks nii paanikas olema kalorite ja rasva pärast. Ma liigutan väga vähe, aga miski pole parem normaalkaalu alamosas ollevale minule kui suur viil ise tehtud leiba – vat selles on küll pätsi pelse pool tl soola, peal praetud pekk rohke tšilliga ja ilma soolata ja kõige otsas rämedalt palju rukolat ja tomatit.

Vabandust. Teema on ‘Maitsvad/head avastused toidupoodidest’.  Äkki lõpetaksid teema risustamise?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalevi soolakaramelli batoon. Üks ülivähestest Kalevi toodetest, mis meeldib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sool, rasva % ja kalorid?

Ei tea, ebaoluline info

Toidu koostis on ebaoluline info? Mis siis sinu jaoks toidu puhul oluline info on?

Mina ei ole see, kellele sa vastad, aga mulle on see osa toidu koostisest tõesti ebaoluline.

Soola tarvitan minimaalselt, näiteks ka prae- ja keedumune söön soolata, rohelisi salateid ka. Kõike. Õigupoolest mul polegi kodus soola. Mehel vist on kuskil potsik. Mul on pisike pudel sojakastet, et kui sushit teen, võtan tilga. Kasutan palju maitsetaimi. Enamasti ise kasvatatud või korjatud. Seega see kaks korda kuus saadav sool, mis on poest ostetud salatikarbis, kui endal pole see päev aega olnud kaasa võtta, on ainult teretulnud. Muidu saan oma soolad nagu ikka, lihast ja veretoodetest jms, kus see naturaalselt sees on. Šašlõkkigi teen eraldi endale soolata, külalistele soolaga. Ja siis ostan kord mingi mõne kuu tagant terve kergsoolaheeringa ja söön selle üksi ära. Minesta nüüd.

Kalorid ja rasvad. Kui vaatan, siis ainult selleks, et rahulolevalt ümiseda, mida rohkem neid on. Saia saiaga ma ei söö niikuinii, aga või olgu korralik, piim olgu täispiim, liha olgu pekiga. Suhkrujooke sh jogurtijooke jälestan.

Kui sa end natuke liigutaksid, sa ei peaks nii paanikas olema kalorite ja rasva pärast. Ma liigutan väga vähe, aga miski pole parem normaalkaalu alamosas ollevale minule kui suur viil ise tehtud leiba – vat selles on küll pätsi pelse pool tl soola, peal praetud pekk rohke tšilliga ja ilma soolata ja kõige otsas rämedalt palju rukolat ja tomatit.

Küll mõnele inimesele meeldib ikka endast rääkida!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll mõnele inimesele meeldib ikka endast rääkida!

Üksikute asi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalevi uus maapähkli-vaarikamarmelaadi šokolaad. No imeline!

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maxima Well done laktoosivaba maitsestamata jogurt https://www.barbora.ee/toode/jogurt-well-done-maits-ta-lakt-v-400-g?gclid=Cj0KCQjwtJKqBhCaARIsAN_yS_nq7d_jQ8EPzYET48ms2HM-bSm_N1O7NcDleuaFvnkWD1KYIa5g2wkaAmdFEALw_wcB. Vähe rasva ja suhkruid.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen avastanud Rimi seljanka (lihaga). Kõige vähem “purgisupi” maitsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tähele pannud kas see on juba kaua olnud poodides või mitte aga minu jaoks uus avastus- tere kodujuust kurgi-sinepi, mulle täitsa meeldib.

Teine hea avastus on rukkijahu piparkoogid marmelaaditükkidega, tootjat kahjuks ei mäleta aga pruunis paberkotis 200gr vist oli, viimati sain selverist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tähele pannud kas see on juba kaua olnud poodides või mitte aga minu jaoks uus avastus- tere kodujuust kurgi-sinepi, mulle täitsa meeldib.

Minu jaoks kohutav toode! Magus ja ebaloomuliku msitsega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt kontrollin, kas ka siia ei saa käona postitada.

See Perekool saeb küll oksa, millel ise istub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 931 kuni 954 (kokku 954 )


Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest