Esileht Pereelu ja suhted “Mänguasjad” magamistoas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: “Mänguasjad” magamistoas

Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

Et rõve.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mamsel olen ma küll. Vanuse järgi (50-aastane) , aga sale ja vormis ning üks ja sama mees on viimased 35 aastat olemas. (Kui see asjaolu peaks kuidagi määrav olema.)

No näed kus mõnel ikka veab, juba 15 aastaselt sai omal ajal mehele:))

Jah, 15-aastaselt hakkasime käima.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

No ikka! Ikka! Kui sa ei plaksuta magamistoas piitsa ja kui sa ei harrasta kinnisidumist ja mingeid veidrusi, siis oled pimedas-teki all-misjonäri harrastaja, kes pole kunagi orgasmi saanud. Veel oleksid pidanud mainima, et need inimesed on puritaanid ja teevad voodis meritähte.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

No ikka! Ikka! Kui sa ei plaksuta magamistoas piitsa ja kui sa ei harrasta kinnisidumist ja mingeid veidrusi, siis oled pimedas-teki all-misjonäri harrastaja, kes pole kunagi orgasmi saanud. Veel oleksid pidanud mainima, et need inimesed on puritaanid ja teevad voodis meritähte.

On teatud liik perverte, kes tahavad, et kirjeldaksid neile oma intiimelu ja siis nad nühivad ennast. Neile ei tasu üldse vastata. Igakord hakkavad ütlema vaesed naised, pole orgasmi saanud jne, et sa hakkaksid ütlema, et ei, mehega teed seda nii ja toda naa. Ignoreeri.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

No ikka! Ikka! Kui sa ei plaksuta magamistoas piitsa ja kui sa ei harrasta kinnisidumist ja mingeid veidrusi, siis oled pimedas-teki all-misjonäri harrastaja, kes pole kunagi orgasmi saanud. Veel oleksid pidanud mainima, et need inimesed on puritaanid ja teevad voodis meritähte.

Kui täiskasvanud inimene endast nii välja läheb kellegi teise harjumuse peale (kusjuures miks siis üldse sellist teemat lugeda kui juba pealkirjast aru saada millest jutt), et tunneb vajadust selle kohta midagi nõmedat öelda,  siis jah – ilmselt see täiskasvanud inimene ise on vaid meritäht ning orgasmi kogenud ei ole. Inimesed kes iseenda seksuaalsust ei karda ei arvusta ka teiste oma.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

No ikka! Ikka! Kui sa ei plaksuta magamistoas piitsa ja kui sa ei harrasta kinnisidumist ja mingeid veidrusi, siis oled pimedas-teki all-misjonäri harrastaja, kes pole kunagi orgasmi saanud. Veel oleksid pidanud mainima, et need inimesed on puritaanid ja teevad voodis meritähte.

Kui täiskasvanud inimene endast nii välja läheb kellegi teise harjumuse peale (kusjuures miks siis üldse sellist teemat lugeda kui juba pealkirjast aru saada millest jutt), et tunneb vajadust selle kohta midagi nõmedat öelda, siis jah – ilmselt see täiskasvanud inimene ise on vaid meritäht ning orgasmi kogenud ei ole. Inimesed kes iseenda seksuaalsust ei karda ei arvusta ka teiste oma.

Rõve pervert oled. Tegijad ei kirjuta netti. Head asja ei jagata;) võõrastele.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled vaesed naised kes siin kirjutavad ilmselt harrastavad ise vaid kord poole aasta jooksul pimedas teki all misjonäri ning orgasmi pole elus kogenud. Väga kurb lugeda, Ei, kõik ei pea kasutama BDMS jne mänguasju, kuid kellegi teise küsimuse vastusele rõve öelda räägib palju inimesest endast.

No ikka! Ikka! Kui sa ei plaksuta magamistoas piitsa ja kui sa ei harrasta kinnisidumist ja mingeid veidrusi, siis oled pimedas-teki all-misjonäri harrastaja, kes pole kunagi orgasmi saanud. Veel oleksid pidanud mainima, et need inimesed on puritaanid ja teevad voodis meritähte.

Kui täiskasvanud inimene endast nii välja läheb kellegi teise harjumuse peale (kusjuures miks siis üldse sellist teemat lugeda kui juba pealkirjast aru saada millest jutt), et tunneb vajadust selle kohta midagi nõmedat öelda, siis jah – ilmselt see täiskasvanud inimene ise on vaid meritäht ning orgasmi kogenud ei ole. Inimesed kes iseenda seksuaalsust ei karda ei arvusta ka teiste oma.

<p style=”text-align: left;”>Rõve pervert oled. Tegijad ei kirjuta netti. Head asja ei jagata;) võõrastele.

Mina polegi oma harjumustest midagi kuhugi kirjutanud, kuid sina oled kindlasti see kõige suurem tegija. ????‍♀️????</p>
<p style=”text-align: left;”>Mida oligi tarvis tõestada, et saamata naised pididki kõige kõvemini karjuma. ????????</p>

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teatud liik perverte, kes tahavad, et kirjeldaksid neile oma intiimelu ja siis nad nühivad ennast.

Mulle küll tundub, et siin teemas on mingid ennast teiste postituste paistel rahuldajad need, rõve ja õudne karjatajad. Teema oli mänguasjadest. Mina ja veel paar kägu veel vastasime, ilma kellelegi hinnanguid andmata. Ja siis krgasid paar kägu meid halvustama. Ja muudkui jätkavad selle teema lugemist ja halvustamist. Milleks? Saate mingit sorti rahulduse sellest?

Mina (kuna käod ei ole enam eristatavad, siis ütlen, see siin teemas mul kolmas postitus, ogalised tupekuulud ja jäätis olid ka minu postitsed, ülejäänud mitte), elan rahulikult oma elu ja ei arva midagi teiste seksuaalelust. Lihtsalt vastasin teemalgatajale. Oma sekselu detaile ma kirjeldanud ei ole ja ei plaanigi, milleks. Aga teie saate vist mingi tsorti rahuludse, loete silmade põledes, mis mänguasjad kellegi on ja siis vuihitate? Ehk parem mõtleksite, mis teie elust puudu jääb, et sellist eneseväljendust vajate ja otsiskite üle need jäätised, mis teile maitsevad ning lihtsalt naudiksite?

+9
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

proovinud oleme ka pätimütsi,

Pole elus sellist väljendit kuulnud. Pidin googeldama.:)
Ok, selge! Kuigi esimesed viited on tavalised meestesonid. Isegi kuhugi Roela lasteaeda viib otsing “pätimüts”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teatud liik perverte, kes tahavad, et kirjeldaksid neile oma intiimelu ja siis nad nühivad ennast.

Mulle küll tundub, et siin teemas on mingid ennast teiste postituste paistel rahuldajad need, rõve ja õudne karjatajad. Teema oli mänguasjadest. Mina ja veel paar kägu veel vastasime, ilma kellelegi hinnanguid andmata. Ja siis krgasid paar kägu meid halvustama. Ja muudkui jätkavad selle teema lugemist ja halvustamist. Milleks? Saate mingit sorti rahulduse sellest?

Mina (kuna käod ei ole enam eristatavad, siis ütlen, see siin teemas mul kolmas postitus, ogalised tupekuulud ja jäätis olid ka minu postitsed, ülejäänud mitte), elan rahulikult oma elu ja ei arva midagi teiste seksuaalelust. Lihtsalt vastasin teemalgatajale. Oma sekselu detaile ma kirjeldanud ei ole ja ei plaanigi, milleks. Aga teie saate vist mingi tsorti rahuludse, loete silmade põledes, mis mänguasjad kellegi on ja siis vuihitate? Ehk parem mõtleksite, mis teie elust puudu jääb, et sellist eneseväljendust vajate ja otsiskite üle need jäätised, mis teile maitsevad ning lihtsalt naudiksite?

Pervod koos 🙂 maitse mida iga inimene saab jäätisest on erinev ja mänguasju ostetakse (kui) sellepärast koos mehega, mitte teiste paaride järgi. Suht loogiline, ega intiimelu pole mingi reklaami alusel käiv asi, et kõik söövad mäkis ja läheks ka.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teatud liik perverte, kes tahavad, et kirjeldaksid neile oma intiimelu ja siis nad nühivad ennast.

Mulle küll tundub, et siin teemas on mingid ennast teiste postituste paistel rahuldajad need, rõve ja õudne karjatajad. Teema oli mänguasjadest. Mina ja veel paar kägu veel vastasime, ilma kellelegi hinnanguid andmata. Ja siis krgasid paar kägu meid halvustama. Ja muudkui jätkavad selle teema lugemist ja halvustamist. Milleks? Saate mingit sorti rahulduse sellest?

Mina (kuna käod ei ole enam eristatavad, siis ütlen, see siin teemas mul kolmas postitus, ogalised tupekuulud ja jäätis olid ka minu postitsed, ülejäänud mitte), elan rahulikult oma elu ja ei arva midagi teiste seksuaalelust. Lihtsalt vastasin teemalgatajale. Oma sekselu detaile ma kirjeldanud ei ole ja ei plaanigi, milleks. Aga teie saate vist mingi tsorti rahuludse, loete silmade põledes, mis mänguasjad kellegi on ja siis vuihitate? Ehk parem mõtleksite, mis teie elust puudu jääb, et sellist eneseväljendust vajate ja otsiskite üle need jäätised, mis teile maitsevad ning lihtsalt naudiksite?

Pervod koos ???? maitse mida iga inimene saab jäätisest on erinev ja mänguasju ostetakse (kui) sellepärast koos mehega, mitte teiste paaride järgi. Suht loogiline, ega intiimelu pole mingi reklaami alusel käiv asi, et kõik söövad mäkis ja läheks ka.

Keegi jättis küll peale mehega tegutsemist endale silmaklapid ette…

Teiste sõimamine näitab inimese enda madalalaubalisust, ehk kasvad kunagi ja saad oma kompleksidest üle. Päikest! 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teatud liik perverte, kes tahavad, et kirjeldaksid neile oma intiimelu ja siis nad nühivad ennast.

Mulle küll tundub, et siin teemas on mingid ennast teiste postituste paistel rahuldajad need, rõve ja õudne karjatajad. Teema oli mänguasjadest. Mina ja veel paar kägu veel vastasime, ilma kellelegi hinnanguid andmata. Ja siis krgasid paar kägu meid halvustama. Ja muudkui jätkavad selle teema lugemist ja halvustamist. Milleks? Saate mingit sorti rahulduse sellest?

Mina (kuna käod ei ole enam eristatavad, siis ütlen, see siin teemas mul kolmas postitus, ogalised tupekuulud ja jäätis olid ka minu postitsed, ülejäänud mitte), elan rahulikult oma elu ja ei arva midagi teiste seksuaalelust. Lihtsalt vastasin teemalgatajale. Oma sekselu detaile ma kirjeldanud ei ole ja ei plaanigi, milleks. Aga teie saate vist mingi tsorti rahuludse, loete silmade põledes, mis mänguasjad kellegi on ja siis vuihitate? Ehk parem mõtleksite, mis teie elust puudu jääb, et sellist eneseväljendust vajate ja otsiskite üle need jäätised, mis teile maitsevad ning lihtsalt naudiksite?

Pervod koos ???? maitse mida iga inimene saab jäätisest on erinev ja mänguasju ostetakse (kui) sellepärast koos mehega, mitte teiste paaride järgi. Suht loogiline, ega intiimelu pole mingi reklaami alusel käiv asi, et kõik söövad mäkis ja läheks ka.

Keegi jättis küll peale mehega tegutsemist endale silmaklapid ette…

Teiste sõimamine näitab inimese enda madalalaubalisust, ehk kasvad kunagi ja saad oma kompleksidest üle. Päikest! ????

Silmaklapid on vanilladele. Päike teeb koledaks. Madal lauo on ilusam kui fivehead, vähemalt ei taandu juuksed. Mehega tegeletakse väljapuhanuna ja iga päev.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui täiskasvanud inimene endast nii välja läheb kellegi teise harjumuse peale (kusjuures miks siis üldse sellist teemat lugeda kui juba pealkirjast aru saada millest jutt), et tunneb vajadust selle kohta midagi nõmedat öelda,  siis jah – ilmselt see täiskasvanud inimene ise on vaid meritäht ning orgasmi kogenud ei ole. Inimesed kes iseenda seksuaalsust ei karda ei arvusta ka teiste oma.

Mina tulin sellesse teemasse lugema mänguasjade kohta. Aga sattusin lugema kellegi detailset kirjeldust, mida ta voodis teeb. Ja kuna see kirjeldus on tavapärastest piiridest nii väljaminev, siis tundsin tõsist tülgatust. Selle pärast ma ka vastavalt reageerisin. Ehk siis igaühel on õigus siin teemas midagi öelda ja arvata. Kui keegi kirjeldab oma veidrusi, siis võib keegi teine selle kohta ka arvamust avaldada.

Mänguasjade kasutamises ei näe ma midagi imelikku. Mul on paar lihtsamat endalgi olemas olnud. Siiski, olen neist loobunud, kuna minu jaoks on see liiga kiire ja lihtne viis lõpuni jõuda. Eelistan võimalikult pikka mängu.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maitse mida iga inimene saab jäätisest on erinev ja mänguasju ostetakse (kui) sellepärast koos mehega, mitte teiste paaride järgi. Suht loogiline, ega intiimelu pole mingi reklaami alusel käiv asi, et kõik söövad mäkis ja läheks ka.

Jah, muidugi ostetakse mänguasju paarina koos. Aga kui inimene küsib ideid, siis miks mitte neid anda? Mänguasjade vaik on nii lai, et mõni asi võib mitte kohe silma jäädagi ja siis tuleb sellise teema lugemine kasuks.

Ja sinu postitusega seoses tuligi kohe meelde veel üks mänguasi, mille olemasolu ma pikalt ei teadnud, aga nüüd juhuslikult ostetud sai ja mulle meeldib. Nii et, kes ideid otsib, siis Wartenberg wheel on ka huvitav asi. Ei ole mingi karm haigettegemise vahend, lihtsalt selline mõnus tunne on sellega, nii et võiks põhimõtteliselt sobida ka neile, kes mingeid ekstreemsusi ei taha ja üldiselt tavaseksi eelistavad.

. Aga sattusin lugema kellegi detailset kirjeldust, mida ta voodis teeb.

Ei näe küll siin ühtegi detailset kirjeldust. Su enda fantaasia ehk lisas need detailid?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

söövad mäkis ja läheks ka.

Jah, muidugi ostetakse mänguasju paarina koos. Aga kui inimene küsib ideid, siis miks mitte neid anda? Mänguasjade vaik on nii lai, et mõni asi võib mitte kohe silma jäädagi ja siis tuleb sellise teema lugemine kasuks.

Ja sinu postitusega seoses tuligi kohe meelde veel üks mänguasi, mille olemasolu ma pikalt ei teadnud, aga nüüd juhuslikult ostetud sai ja mulle meeldib. Nii et, kes ideid otsib, siis Wartenberg wheel on ka huvitav asi. Ei ole mingi karm haigettegemise vahend, lihtsalt selline mõnus tunne on sellega, nii et võiks põhimõtteliselt sobida ka neile, kes mingeid ekstreemsusi ei taha ja üldiselt tavaseksi eelistavad.

Las ta jääb. Pole nii pervo, et oma intiimwlu netti paiskan.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe küll siin ühtegi detailset kirjeldust. Su enda fantaasia ehk lisas need detailid?

Mina küll näen! Keegi kägu kirjutab näiteks nii: “Mulle meeldib ka, kui on kaelarihm kaelas nööriga, millest mees saab tirida tagant andes.”

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin ka ajaviiteks lugema ja sain hoopis hea idee. Miks küll varem pole kaelarihma peale mõelnud. Hakkasin neid vaatama ja tellin huvi pärast samast kategooriast veel mõne asja, mida võiks katsetada. 🙂

Vaatan, et keegi jälle suutis liiga elevile minna sellest, et inimesed ELAVAD. Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll näen! Keegi kägu kirjutab näiteks nii: “Mulle meeldib ka, kui on kaelarihm kaelas nööriga, millest mees saab tirida tagant andes.”

Nonoh. Meil on deilsusest erinev arusaam. See üks lause ei ole nüüd küll eriline detailsus. Aga muidugi kui sinna hoolega oma fantaasiaid lisad, saad detailsuse küll.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin ka ajaviiteks lugema ja sain hoopis hea idee. Miks küll varem pole kaelarihma peale mõelnud. Hakkasin neid vaatama ja tellin huvi pärast samast kategooriast veel mõne asja, mida võiks katsetada. ????

Vaatan, et keegi jälle suutis liiga elevile minna sellest, et inimesed ELAVAD. Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

Mina olen oma sekseluga rahul ja kritiseerin sinusuguseid, kes võõraste orgasme loevad. ARMASTAN oma meest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin ka ajaviiteks lugema ja sain hoopis hea idee. Miks küll varem pole kaelarihma peale mõelnud. Hakkasin neid vaatama ja tellin huvi pärast samast kategooriast veel mõne asja, mida võiks katsetada. ????

Vaatan, et keegi jälle suutis liiga elevile minna sellest, et inimesed ELAVAD. Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

<p style=”text-align: left;”>Mina olen oma sekseluga rahul ja kritiseerin sinusuguseid, kes võõraste orgasme loevad. ARMASTAN oma meest.

Kui sa oma meest armastaksid ning oma sekseluga rahul oleksid siis sa ei hauguks siin teiste täiskasvanute peale. Keegi peale sinu (ja veel mõne veidra miinustaja) ei ole kellegi orgasme lugenud ning ei tule ilmselt selle pealegi, et siin midagi sellist kellegi jutust välja lugeda. Kamp veidrike kes oma eluga rahul ei ole on tulnud teisi inimesi arvustama, hoopis see on väkk.</p>

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin ka ajaviiteks lugema ja sain hoopis hea idee. Miks küll varem pole kaelarihma peale mõelnud. Hakkasin neid vaatama ja tellin huvi pärast samast kategooriast veel mõne asja, mida võiks katsetada. ????

Vaatan, et keegi jälle suutis liiga elevile minna sellest, et inimesed ELAVAD. Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

<p style=”text-align: left;”>Mina olen oma sekseluga rahul ja kritiseerin sinusuguseid, kes võõraste orgasme loevad. ARMASTAN oma meest.

Kui sa oma meest armastaksid ning oma sekseluga rahul oleksid siis sa ei hauguks siin teiste täiskasvanute peale. Keegi peale sinu (ja veel mõne veidra miinustaja) ei ole kellegi orgasme lugenud ning ei tule ilmselt selle pealegi, et siin midagi sellist kellegi jutust välja lugeda. Kamp veidrike kes oma eluga rahul ei ole on tulnud teisi inimesi arvustama, hoopis see on väkk.</p>

Armastan ja punkt. Tõmba minema oma mölinaga.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

Mina kritiseerin komade väärkasutamist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin ka ajaviiteks lugema ja sain hoopis hea idee. Miks küll varem pole kaelarihma peale mõelnud. Hakkasin neid vaatama ja tellin huvi pärast samast kategooriast veel mõne asja, mida võiks katsetada. ????

Vaatan, et keegi jälle suutis liiga elevile minna sellest, et inimesed ELAVAD. Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

<p style=”text-align: left;”>Mina olen oma sekseluga rahul ja kritiseerin sinusuguseid, kes võõraste orgasme loevad. ARMASTAN oma meest.

Kui sa oma meest armastaksid ning oma sekseluga rahul oleksid siis sa ei hauguks siin teiste täiskasvanute peale. Keegi peale sinu (ja veel mõne veidra miinustaja) ei ole kellegi orgasme lugenud ning ei tule ilmselt selle pealegi, et siin midagi sellist kellegi jutust välja lugeda. Kamp veidrike kes oma eluga rahul ei ole on tulnud teisi inimesi arvustama, hoopis see on väkk.</p>

Armastan ja punkt. Tõmba minema oma mölinaga.

????????????????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin ka ajaviiteks lugema ja sain hoopis hea idee. Miks küll varem pole kaelarihma peale mõelnud. Hakkasin neid vaatama ja tellin huvi pärast samast kategooriast veel mõne asja, mida võiks katsetada. ????

Vaatan, et keegi jälle suutis liiga elevile minna sellest, et inimesed ELAVAD. Nõustun eelpool mainituga, et oma seksuaalsusega rahul olevad inimesed, ei kritiseeri teiste omi.

<p style=”text-align: left;”>Mina olen oma sekseluga rahul ja kritiseerin sinusuguseid, kes võõraste orgasme loevad. ARMASTAN oma meest.

Kui sa oma meest armastaksid ning oma sekseluga rahul oleksid siis sa ei hauguks siin teiste täiskasvanute peale. Keegi peale sinu (ja veel mõne veidra miinustaja) ei ole kellegi orgasme lugenud ning ei tule ilmselt selle pealegi, et siin midagi sellist kellegi jutust välja lugeda. Kamp veidrike kes oma eluga rahul ei ole on tulnud teisi inimesi arvustama, hoopis see on väkk.</p>

Armastan ja punkt. Tõmba minema oma mölinaga.

????????????????

Mina naeran armukesi. Normaalsed mehed neid ei taha, lapsi nendega ei taheta, peale räpase kärje, abielu samuti mitte. Eks nad siis mänguasjaga läbi ajavad terve elu, samal ajal on meil riist emma kumma mokkade vahel.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina küll näen! Keegi kägu kirjutab näiteks nii: “Mulle meeldib ka, kui on kaelarihm kaelas nööriga, millest mees saab tirida tagant andes.”

Nonoh. Meil on deilsusest erinev arusaam. See üks lause ei ole nüüd küll eriline detailsus. Aga muidugi kui sinna hoolega oma fantaasiaid lisad, saad detailsuse küll.

No siin ei ole fantaasiale enam ruumi jäetud. Kõik on ilusti lahti kirjeldatud… Ok, saab veel pikemalt ja detailsemalt… On lihtsalt asju, mis võiks jääda inimese enda teada. Ka anonüümses foorumis.

Kunagi kirjeldas keegi kägu perekooli foorumis, kuidas tema orgasmi saab. Et mehega pidavat raskusi olema, aga väga hea on kui ronida kaksiratsi diivani käsitoele ja siis nühkida oma suguelundeid selle otsas edasi tagasi. Ta ise oli oma leiust nii vaimustatud, et juhtusin lausa mitmeid kordi lugema, kus jagas näpunäiteid orgasmiraskustele naistele.

Seda oli nii ebameeldiv lugeda. Ja vaesed selle inimese tuttavad, kes pidid külla minnes istuma diivanile ja nõjatuma käsitoele, mille otsas perenaine end ehk tund aega tagasi rahuldas.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll näen! Keegi kägu kirjutab näiteks nii: “Mulle meeldib ka, kui on kaelarihm kaelas nööriga, millest mees saab tirida tagant andes.”

Ma ei ole puritaan, meritäht ega 2x aastas teki all seksija, meeldivad ka natuke karmimad asjad, ent tolle Käo kirjeldus häiris mind ka. Ja arvasin kohe, et tegemist on mehega, kes teeskleb naist. See lause juba on tõestus. Naised üldiselt iseendast nii ikka ei räägiks, kuidas neile tagant antakse. See on nii äratuntav labase meesšovinisti sõnastus ning üleüldiselt ka kogu tekst. Pigem mingi rõveda nilbiku märg unistus kui kellegi naise kirjutis.

Endal on tapp, vibraatorid jms olemas ning pidevas kasutuses. Käerauad ka, aga pole kunagi kasutanud ja ei mõista selle võlu. Mingit kaelarihma ma küll ei aktsepteeriks, küll aga meeldib, kui mees lihtsalt kaelast kõvemini kinni hoiab ja kaela hammustab.

Domineerimine meeldib, aga mitte alandamine. Igasugu piitsad, sidumine ja käerauad jäävad mõistmatuks. Lihtsalt jätab külmaks, ei ole erutav.

 

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi kirjeldas keegi kägu perekooli foorumis, kuidas tema orgasmi saab. Et mehega pidavat raskusi olema, aga väga hea on kui ronida kaksiratsi diivani käsitoele ja siis nühkida oma suguelundeid selle otsas edasi tagasi. Ta ise oli oma leiust nii vaimustatud, et juhtusin lausa mitmeid kordi lugema, kus jagas näpunäiteid orgasmiraskustele naistele. Seda oli nii ebameeldiv lugeda. Ja vaesed selle inimese tuttavad, kes pidid külla minnes istuma diivanile ja nõjatuma käsitoele, mille otsas perenaine end ehk tund aega tagasi rahuldas.

Kui nii mõelda, siis võiks iga paari kodus diivanil istumisest keelduda. Võib-olla ka toolil istumisest ja laua ääres söömisest. Sest mine tea, millal see paar seal just higiselt ameles ja igasugu sekreete laiali paiskas…Eks diivanitel ikka tehakse asju ja samas käivad külalised seal ka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on magamistoas vormiriided, käerauad ja püksirihm. Vahel harva veel kasevitsad ja vibraator.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et, kes ideid otsib, siis Wartenberg wheel on ka huvitav asi.

See mulle väga meeldib! Kui tugevalt vajutada, siis saab ikka haiget ka teha. Erinevad kinnisidumise tehnikad on ka toredad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted “Mänguasjad” magamistoas