Esileht Hobinurk “Märgatud Eestis” (18.02.2021)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )

Teema: “Märgatud Eestis” (18.02.2021)

Postitas:

Mis mõtteid tekitab?

Ma olen ausalt öeldes tumm…

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui kõnevõime tagasi tuleb, ehk suudad mõne mõtte ikka ise ka välja käia!

Ärahanitatud pere. Ja laps pole ju terve kõige selle jampsi peale. Mitte et mul oleks midagi ökoeluviisi vastu ja puhta toidu-maja-riiete vastu. Ma isegi olen üle vaadanud pesuvahendid jne, et lapse autoimmuunhaigusega toime tulla, teinud gluteenivaba dieeti aastaid jne.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõnevõime tagasi tuleb, ehk suudad mõne mõtte ikka ise ka välja käia!

Ärahanitatud pere. Ja laps pole ju terve kõige selle jampsi peale.

Muidugi suudan, aga teema tegin eeskätt teiste mõtete kuulamiseks.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus, et naine nagu hakkas juba kahtlema selles jamas, aga vaadates mehe kontot siis jaurab ikka sellel teemal edasi.. seega pettus nende kulul käib täie rauga edasi. Kurb hakkas seda saadet vaadates.. Elan nendega samas kandis, paljud nende sõbrad-sugulased on püüdnud aru pähe panna, aga ei usu nad kedagi.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates FB nende aiandi lehte, siis mehel juba pikemat aega  asjade adumisega probleeme.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus, et TV-saadete kohta tehti Hobinurka teemasid. Kopeerin sinna.

Vaatas keegi? Olen sõnatu, kurb! Ei hakka ümberjutustama.

Niisama jutuks. Lapsepõlvesõbra ema oli nahaarst  ja ta naljatades kunagi ütles, et see on parim amet, nahahaigused tulevad ja lähevad nii nagu ise tahavad ja inimest maha ei jäta ehk töö otsa ei lõpe.

Saate tegelased võitlesid arstide nõiaringi vastu, et tuled ja ravid ja tuled ja ravid. Nüüd on raha orjuses – kogu talu pannud panti, et saada teada tervislike eluviiside vajadusest.

 

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 22:43; 18.02 22:45; 22.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus, et TV-saadete kohta tehti Hobinurka teemasid. Kopeerin sinna.

Vaatas keegi? Olen sõnatu, kurb! Ei hakka ümberjutustama.

Niisama jutuks. Lapsepõlvesõbra ema oli nahaarst ja ta naljatades kunagi ütles, et see on parim amet, nahahaigused tulevad ja lähevad nii nagu ise tahavad ja inimest maha ei jäta ehk töö otsa ei lõpe.

Saate tegelased võitlesid arstide nõiaringi vastu, et tuled ja ravid ja tuled ja ravid. Nüüd on raha orjuses – kogu talu pannud panti, et saada teada tervislike eluviiside vajadusest.

St kopeerin siia. Aga keegi ei keela elada niiöelda ökoelu, aga miks nii täielikult välistada teaduslikku lapse ravi. No katseta seda ja katseta toda. Milleks äärmuslik maailmavaade. Ja veel sellise hinnaga! Väga kurb lugu, nii tore ja töökas perekond.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 22:43; 18.02 22:45; 22.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõtteid tekitab? Ma olen ausalt öeldes tumm…

kas jutt on Heiki Nabist või Kaja  Kallase katsest kalevipoegadele Soome lahti teha

+2
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõtteid tekitab?

Ma olen ausalt öeldes tumm…

Ma olen ausaltöeldes pime! Mitte midagi ei näe sealt lingilt peale reklaami. Tee lühikokkuvõte sisust ja oma arvamus asjast.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine on niiii tuttava näoga ja isegi häälega. Kristel Sepp.

Kus ma /me teda enne näinud oleme?
Kuskil telesaates?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 23:21; 19.02 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist jama on raske kommenteerida.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõnevõime tagasi tuleb, ehk suudad mõne mõtte ikka ise ka välja käia!

Ärahanitatud pere. Ja laps pole ju terve kõige selle jampsi peale.

Muidugi suudan, aga teema tegin eeskätt teiste mõtete kuulamiseks.

Nägid ise ju, info maksab, ei saa tasuta teada, mis keegi arvab 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistuste printsess

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistuste printsess

Suur tänu!! Ma poleks ilmaski never ever seda ära arvanud. No ussssskumatult meeldejääv nägu sel juhul, sest saade oli ju nii 11 aastat tagasi ja samas polnud mingi nii oluline saade, et neid klippe koguaeg igal aastal näidatakse vmt.

Arvasin juba, et ehk tean teda päriselust, aga noh Pärnumaa… Ei ole nagu tuttavaid sealkandis ja ei satu sinna. Väga meeldejääv nägu ja hääl igatahes!

EDIT Omg minu hea mälu raalis välja. Ta oli mu ühe töökaaslase sõbranna. Ja see kolleeg oli Pärnust:) Hea, et meelde tuli. Ja oh neid vürtsikaid lugusid. Nojah, eks sellisesse saatesse minek annab ka aimu…

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 23:21; 19.02 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et saada teada tervislike eluviiside vajadusest.

Pereema rääkis, et kosmeetika keelatud. Noh, vaadates tema meiki, siis…

Kas need värvilised kuurid, auto, taimekaitsevahendid, kas või nende enda välisriided ei ole kõik mitteöko ja “keelatud”?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõtteid tekitab?

Ma olen ausalt öeldes tumm…

Ma olen ausaltöeldes pime! Mitte midagi ei näe sealt lingilt peale reklaami. Tee lühikokkuvõte sisust ja oma arvamus asjast.

Sa ei suuda kolme reklaami, mis pisut üle poole minuti käivad, ära kannatada, et pärast 42 minutit saadet vaadata?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine on niiii tuttava näoga ja isegi häälega. Kristel Sepp.

Kus ma /me teda enne näinud oleme?

Kuskil telesaates?

Terve saate aja püüdsin ma ka meenutada, et kus saates ta on olnud. No ei meenund.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine on niiii tuttava näoga ja isegi häälega. Kristel Sepp.

Kus ma /me teda enne näinud oleme?

Kuskil telesaates?

Terve saate aja püüdsin ma ka meenutada, et kus saates ta on olnud. No ei meenund.

Unistuste printsess.

Mul on lapsest nii kahju, mida küll need vanemad teevad ? Varsti on nad oma elatist ilma ja siis pole enam midagi teha.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 06:17; 20.02 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus tekitas see saade lisaks kurbusele ka viha. Mis mõttes nad otsustavad lapse tervise üle? Sügelegu ja kraapigu end ise päevast päeva, kuust kuusse ja aastast aastasse. Aga miks nad panevad oma lapsekest sellesse olukorda. Nagu saates öeldi- see pidev nahaprobleem keerab lapse psüühika tuksi. Ise närigu või pajuoksi, aga laps peab saama õiget ravi. Kas tõesti nüüd ka lastekaitse imestab ja minestab nagu selle Eriku puhul kuniks lapse elu ongi rikutud? Nagu tõsiselt või?

Mina ka tean neid, nii ülitöökaid noori inimesi pole mina kohanud. Kogu aeg möllavad kasvuhoonetes ja aias, puhkamise aega endale ei luba. Aga lapse olukord on praegu küll nutune. Palun tehke midagi ja aidake seda last.

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma ka kohalik. Meespool ongi uhhuu, ema läheb vooluga kaasa. Olen korduvalt tema postituse peale lastekiatset teavitanud. Lastekaitse tegeleb nendega.</p>
See kosher teema on ulme juba. Kuidas nii saab. Näidake seda lord rabi kosherit, selline soolapuhuja tuleks vangi panna! Selliste ullikuste pealt teenitakse roppu raha.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 19.02 09:43; 19.02 17:30; 20.02 18:42; 21.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal ma ei taha teada palju selline kuldkett lapse kaelas maksab, nüüd avalikult TV-s sela oma kulda-hõbedat demonstreerimas, vaadaku et röövlid veel ei külasta… See polnud tõesti paha pärast öeldud, aga päris tõsiselt. Kas ikka on eetiline ja turvaline seda teles näidata?

Perest on kahju, see ju miski uhhuu värk mis neil seal praegu toimub.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on see mees, kes kõikvõimalikes tervise- ja meditsiiniteemalistes kommentaariumites kirjutab caps lock sees väga vigase õigekirjaga, et haiglad nakatavad stafülokokiga?

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:11; 19.02 11:53; 21.02 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on see mees, kes kõikvõimalikes tervise- ja meditsiiniteemalistes kommentaariumites kirjutab caps lock sees väga vigase õigekirjaga, et haiglad nakatavad stafülokokiga?

Jap. Vaata fb “Lillevälja Aiandus Talu”.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 19.02 09:43; 19.02 17:30; 20.02 18:42; 21.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mürgine oli keelatud aga mobiiltelefon oli väga puhas ja looduslik mänguasi lapsele!

Mingit Rabi ei pruugi üldse olemas olla, nad võisid selle välja mõelda.

Üldiselt lastekaitse teema kui laps teadlikult ilma ravita jäetakse.

 

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka siis seda FB lehte ????‍♀️

Seal muud juttu ei olegi peale lõputu stafülokokist heietamise ja et arstid ei aita, kõik on paha ja mürgine ja “stafülokokk aureruse kosher kontrolli immuunsus ravi maja”.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

haiglad nakatavad stafülokokiga

Selle bakteri saad omale ennem turismireisilt kui haiglast. Mis huvi peaks olema haiglal bakterit levitada.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:34; 22.02 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

juudid lüpsavad lolle, pole midagi uut

+13
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nad ei ole isegi selle bakteri nime selgeks saanud. Mitte aurerus, vaid aureus ja rõhuga esimesel silbil.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:11; 19.02 11:53; 21.02 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereema meenutas Liis Haavelit, mitte paha pärast, aga hämmastav sarnasus.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tean neid, nii ülitöökaid noori inimesi pole mina kohanud. Kogu aeg möllavad kasvuhoonetes ja aias, puhkamise aega endale ei luba. Aga lapse olukord on praegu küll nutune. Palun tehke midagi ja aidake seda last.

No kui sina tead neid, siis saad ju ise ka midagi teha. Miks sa teisi palud?

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )


Esileht Hobinurk “Märgatud Eestis” (18.02.2021)