Esileht Pereelu ja suhted Mees armunud teise

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Mees armunud teise

Postitas:
Kägu

Loodan et harjun sellega.

Miks just selline valik? Milliseid variante veel kaalusid? Või mida oleksid soovinud teha esimese tunnetehooga, mida teiseks? Ja kas see valik on sinu loomuomadustest lähtudes või mehe(noh et kas mehega ei anna inimesemoodi rääkida, kas tal on epmaatiat vähe, kas on liig äkiline ja kardad teda ja ta ei luba sul asja üles võtta) minema ta ju ei lähe, seda sa ütlesid.
Paljud kaaluvad kriisi ajal eemaldusmist, mis nii moes tänapäeval, muidugi eeldab see seda ,et selles lepitakse kokku ja lahus elamine tähendab seda, et see daam koerakesega on ka pildilt kadunud. Vahetatakse töökohti, et eemalduda, kui antud paarike koos töötab, kõik on tehtavad asjad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei leia praegu terapeuti kahjuks.

Terapeutidel on hetkel kehvad ajad, nad võimlevad sokid jalast ära, et vee peal püsida.
Olen kindel, et leiad Skype vms lahenduse teel väga soodsa teenuse ja abi ka olukorrale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei leia praegu terapeuti kahjuks.

Terapeutidel on hetkel kehvad ajad, nad võimlevad sokid jalast ära, et vee peal püsida.

Olen kindel, et leiad Skype vms lahenduse teel väga soodsa teenuse ja abi ka olukorrale.

Arvan samuti. Terapeudi leiaks küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jäta mehele natuke ka midagi, jäta õigus oma osasid tundeid privaatselt tunda, mis, nagu isegi tunnistasid, ei ole tema valida.

??

Mehest tehtud süütu kannataja, kellel on kaaaaa midagi vaja. Mis see ka midagi on?

Väga normaalne oleks seda privaatsust lubada, kui ta seda välja ise ei näitaks, et tema nimelt muutunud on selle pärast. Naine ei võtnud seda ju lambist. Ta näeb seda.

Ju sa siis tead nii täpselt seda olukorda. Mina pole teemaalgataja jutust välja lugenud, et mees on muutunud. Ainsad faktid, et veedab selle naisega palju tööalast aega, ülejäänu on aimdus, ettekujutus… häiriv tunne, et mehel on teise naisega tihe (tööalane) side.

Mis see ka midagi on?

Ma ütlesin – õiguse oma tundeid tunda ja otsustada, kuidas nendega toimida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jäta mehele natuke ka midagi, jäta õigus oma osasid tundeid privaatselt tunda, mis, nagu isegi tunnistasid, ei ole tema valida.

??

Mehest tehtud süütu kannataja, kellel on kaaaaa midagi vaja. Mis see ka midagi on?

Väga normaalne oleks seda privaatsust lubada, kui ta seda välja ise ei näitaks, et tema nimelt muutunud on selle pärast. Naine ei võtnud seda ju lambist. Ta näeb seda.

Ju sa siis tead nii täpselt seda olukorda. Mina pole teemaalgataja jutust välja lugenud, et mees on muutunud. Ainsad faktid, et veedab selle naisega palju tööalast aega, ülejäänu on aimdus, ettekujutus… häiriv tunne, et mehel on teise naisega tihe (tööalane) side.

Mis see ka midagi on?

Ega ma keelagi, poleks ju pointi keelata. Minu mure on kuidas ise selle paratamatusega toime tulla. Tuleb ju tunnistada, et see ka mulle ebameeldiv kogemus on. Ei teagi kas sellega harjub, et peaks hoopis kohvrid pakkima

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen vist küll väga imelik naine (siinset pikka teemat lugedes, kus muudkui soovitatakse rääkida ja terapeute jne). Minul ei oleks sellisesse olukorda sattudes mitte mingit, kõige väiksematki probleemi ja mul ei tuleks pähegi Perekooli mingit teemat teha. Jätaksin mehe maha päevapealt, kui saaksin kindla teadmise, et ta kellessegi teisesse armunud on ja pealegi töökaaslasesse, kellega edaspidine regulaarne kokkupuude on paratamatus (st olukord muudkui jätkub).
See oleks mu jaoks täpselt sama elementaane kui hommikune hammastepesu.
Oma väärtuslikku ainukest elu peaksin veetma mingis vinduvas suhtes, kus ma pean mingi müstilise ‘paratamatusega’ leppima?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kle sulle juba öeldi, et armumine läheb üle. Mees saab teha valiku kas sina või see naine. Armastus võidab kõik nagu öeldakse, tead sellist ütlust. Mida kauem lähestikku töötavad seda suurem on võimalus, et lugu areneb edasi. Kui sellele kiiresti lõpp teha, liigub vähemalt üks edasi ja kui teine seda näeb, laseb ta ise ka lahti. AGA kuna lõppu mees ei tee ja nad töötavad edasi, siis

Paki need kohvrid ära juba. Nii kenasti räägid, nagu oleksid ise see mees. Et muudkui aga naine pole süüdi ja mees pole süüdi, keegi pole süüdi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimese nii erinevad. Teemaalgataja paistab väga tasakaalukas ja vaikne, leebe ja viisakas, ühtegi emotsiooni ei paista välja purskuvat.
Siin on just selja taga see armukeste teema, kus teisel lehel 40 a abielusolnud naine kirjeldab seda ootamist. Elavad mehega aastaid ühes majas, mehel teine, käib seal ja naine õnnetu, masenduses elab oma elu, mehike aga lustib, rutiini tal armukesega ei teki, äkki sööb ka veel kodus naise tehtud sööki, kes sedagi teab? Ja naine ootab, midagi ei muutu, peale tema enda elu seiskumise. Laseb mehel mehe tundeid tunda, ja see aga tunneb. Kodus pidi 5 a impotent olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega ma keelagi, poleks ju pointi keelata. Minu mure on kuidas ise selle paratamatusega toime tulla. Tuleb ju tunnistada, et see ka mulle ebameeldiv kogemus on. Ei teagi kas sellega harjub, et peaks hoopis kohvrid pakkima

Ei saa aru, kas teie vaheline suhe on siis muutunud? Kuidas see mehe “armumine” väljendub?
Miks sa üldse arvad, et ta armunud on tollesse naisesse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen vist küll väga imelik naine (siinset pikka teemat lugedes, kus muudkui soovitatakse rääkida ja terapeute jne). Minul ei oleks sellisesse olukorda sattudes mitte mingit, kõige väiksematki probleemi ja mul ei tuleks pähegi Perekooli mingit teemat teha. Jätaksin mehe maha päevapealt, kui saaksin kindla teadmise, et ta kellessegi teisesse armunud on ja pealegi töökaaslasesse, kellega edaspidine regulaarne kokkupuude on paratamatus (st olukord muudkui jätkub).

See oleks mu jaoks täpselt sama elementaane kui hommikune hammastepesu.

Oma väärtuslikku ainukest elu peaksin veetma mingis vinduvas suhtes, kus ma pean mingi müstilise ‘paratamatusega’ leppima?

Aga ta ei tunnista seda, kuigi see on aimatav. Seega ma ei saa nii kaalukat otsust teha. Mu teadmine pole nii kindel. Kardan et ei saagi selgust. Ongi udu koguaeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ta ei tunnista seda, kuigi see on aimatav. Seega ma ei saa nii kaalukat otsust teha. Mu teadmine pole nii kindel. Kardan et ei saagi selgust. Ongi udu koguaeg.

Mitu aastat see udu juba kestab ?

Ei saa aru, kas teie vaheline suhe on siis muutunud? Kuidas see mehe “armumine” väljendub?

Teema on L-I-B-A.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pool aastat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pool aastat

Siis oota veel kuni paar aastat ja läheb üle. Kindlasti läheb üle kui füüsilist ei järgne aga kuna sa tead väita, et ei järgne on kõik hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imetleb, kiidab. Iga asi on super. Kuldne kuu on seljas naisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel kindlamini läheb üle kui järgneb igav argipäev 🙂
Minul oli selline olukord, et suhted mehega olid aeg-ajalt väga pingelised, isegi vihjed, et kui minuga ei meeldi, siis keegi kedagi kinni ei hoia, olid olemas. (Lapsi ei ole.) Ja siis läksid asjad nagu paremaks. Mees muutus tähelepanelikumaks, hoolitsevamaks. Umbes aasta pärast seda “uut hoolitsevat meest” leidsin juhuslikult kirja, mille järgi sain teada, et ta oli enne seda hoolitsevamaks muutumist üles otsinud oma noorusarmastuse. Seda, kas nad on ka pärast seda esimest kohtumist kokku saanud, ei tea.
Muidugi olin ma üsna rabatud, paha oli ka olla. Aga siis ma mõtlesin, et kui minul on hea olla, suhe on paremaks läinud – no mis ma siis selles asjas surgin. On nagu on, mis see surkimine annaks.
Selles valguses küsimus teemaalgatajale: kas elu on kuidagi halvemaks muutunud sellest mehe armumisest? Kui jah, siis tõesti on mõtet midagi ette võtta. Kui ei, siis las olla. Armumine läheb igal juhul üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel kindlamini läheb üle kui järgneb igav argipäev 🙂

Minul oli selline olukord, et suhted mehega olid aeg-ajalt väga pingelised, isegi vihjed, et kui minuga ei meeldi, siis keegi kedagi kinni ei hoia, olid olemas. (Lapsi ei ole.) Ja siis läksid asjad nagu paremaks. Mees muutus tähelepanelikumaks, hoolitsevamaks. Umbes aasta pärast seda “uut hoolitsevat meest” leidsin juhuslikult kirja, mille järgi sain teada, et ta oli enne seda hoolitsevamaks muutumist üles otsinud oma noorusarmastuse. Seda, kas nad on ka pärast seda esimest kohtumist kokku saanud, ei tea.

Muidugi olin ma üsna rabatud, paha oli ka olla. Aga siis ma mõtlesin, et kui minul on hea olla, suhe on paremaks läinud – no mis ma siis selles asjas surgin. On nagu on, mis see surkimine annaks.

Selles valguses küsimus teemaalgatajale: kas elu on kuidagi halvemaks muutunud sellest mehe armumisest? Kui jah, siis tõesti on mõtet midagi ette võtta. Kui ei, siis las olla. Armumine läheb igal juhul üle.

Üks petmise märke ongi see, et süümepiinade tõttu hakkab mees rohkem hoolima. Aga eks võib olla nii või naa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mitu last teil on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

terapeut – soovitan innersurf.ee Martin Kruusvall

Please wait...
Postitas:
Kägu

??

Mis see ka midagi on?

Kohvrid pakitud ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ei paki. Proovingi rahulikult suhtuda ja loodan et asi pole nii hull kui kardan. Kui siin seda suhteteemat lugeda tekibki endalgi hirm, et igalpool armukesed, petmised, reetmised. Et peab kohe kohvri haarama et kogu selle koleduse eest plehku panna. Keegi uuris mitu last mul. 1 laps ja temalgi juba omal kaaslane ja elab eraldi. Teda meie seiklused otseselt ei puudutaks. Lahkumisel arvestaksin vaid enda heaolu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armumine lähen üle armastuseks. Ilmselgelt on mees selle naisega juba seksinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis siis teha? Mis aitab armastuse vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis siis teha? Mis aitab armastuse vastu?

Mitte lasta armastuseks minna. Mitte töötada koos, teades, et tunded on vastastikused. Ega ma olen kindel, et kui nad tahaksid koos olla, oleksid nad koos. Mitte miski reaalselt ei takista. Ühel pole peret, teisel on täiskasvanud laps.Ja naine, kes saab aru, et tundeid ei saa sundida. Mida veel tahta. Ma ei suudaks elada nii, teades, et minu kallim töötab lähestikku oma armumisobjektiga, kes on juhtumisi temasse ka armunud. Hulluks ajaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujutaks ette olukorda, kus minu mees midagi sellist teeks ja mina lihtsalt kuulaks ning mõtleks, et ta nii kui nii midagi muud ju ei tee ning ära ju ei lähe…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see ilmselge on? Tegemist on intelligentsete nn staatusega inimestega, pealegi mitte ju esimene noorus enam. Neis pole labasust, on hea enesekontrolliga, vastutustundlikud. Ei kujuta ilmaski ette et nad seal kontoris teineteisel trussikuid alla kisuks. Ega ka mujal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see ilmselge on? Tegemist on intelligentsete nn staatusega inimestega, pealegi mitte ju esimene noorus enam. Neis pole labasust, on hea enesekontrolliga, vastutustundlikud. Ei kujuta ilmaski ette et nad seal kontoris teineteisel trussikuid alla kisuks. Ega ka mujal.

Hea nali.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armumine läheb üle armastuseks.

Ei pruugi minna. Sageli ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujutaks ette olukorda, kus minu mees midagi sellist teeks ja mina lihtsalt kuulaks ning mõtleks, et ta nii kui nii midagi muud ju ei tee ning ära ju ei lähe…

Aga ei saa samas ju keelata kui inimene kellestki head arvab…ja kui ta minu meeleheaks temast halba arvaks, vaikiks, kas oleks see siis parem

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida ma just lugesin 😀 Naiivsus kuubis. Kui on armunud, siis loomulikult seksitakse ning see omakorda tugevdab armumist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida ma just lugesin 😀 Naiivsus kuubis. Kui on armunud, siis loomulikult seksitakse ning see omakorda tugevdab armumist.

Mu arust need asjad nii lihtsad ei ole. Tean et on palju selliseid, kes kohe kui keegi meeldib temaga ka seksib. Nagu kirjutasin nad ei ole sellised. Nende amet on vastutusrikas, nad on intelligentsete huvidega. Nad poleks nii palju saavutanud, kui oleksid sellised kes ainult kehatungist juhinduks. Vanus ka 40+ juba

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees armunud teise