Esileht Pereelu ja suhted mees edvistab mu paari sõbrannaga:(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: mees edvistab mu paari sõbrannaga:(

Postitas:
Kägu

Oleme abielus olnud üle 25a, tutvusime teismelistena. Mehel lihtsalt sarved maha jooksmata ma kahtlustan.

Sõbrannadele ta huvi ei ole pakkunud, nende poolt kindlasti minu reetmist ei ole.

Mees loomulikult raiub, et kujutan seda vaid ette, aga miks ma armukadedust enamuste sõbrannade suhtes ei tunne? Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad  jne täiesti. Midagi otseselt ette heita ei saa, aga no lihtsalt sisetunne.

Vana aasta õhtu peost juba teine päev, ikka on enesetunne näriv ja vastik. Varasematel aastatel sama teema olnud, kui sõbrannad külas käinud või meie nende juures.

Lõpetada enda elu raiskamine, milleks elada mehega, kellele oled vaid n.ö. varuvariant?

Minna ära ilusast kodust ja võtta lastelt võimalus elada mõlema vanemaga?

 

 

+3
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme abielus olnud üle 25a, tutvusime teismelistena. Mehel lihtsalt sarved maha jooksmata ma kahtlustan.

Sõbrannadele ta huvi ei ole pakkunud, nende poolt kindlasti minu reetmist ei ole.

Mees loomulikult raiub, et kujutan seda vaid ette, aga miks ma armukadedust enamuste sõbrannade suhtes ei tunne? Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad jne täiesti. Midagi otseselt ette heita ei saa, aga no lihtsalt sisetunne.

Vana aasta õhtu peost juba teine päev, ikka on enesetunne näriv ja vastik. Varasematel aastatel sama teema olnud, kui sõbrannad külas käinud või meie nende juures.

Lõpetada enda elu raiskamine, milleks elada mehega, kellele oled vaid n.ö. varuvariant?

Minna ära ilusast kodust ja võtta lastelt võimalus elada mõlema vanemaga?

Aga sul siis maha joostud?

Eks tõde on see, et enamikul inimestest on vaja elu jooksul seda vabaduse perioodi.

 

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa kodust ära peaksid minema? Teete mehega kokkuleppe, ihasse konto paarike otsib paarikest. Kui see ei sobi, siis annad mehele vabad käed ja ise käid samuti ära.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetada enda elu raiskamine, milleks elada mehega, kellele oled vaid n.ö. varuvariant?

Ega uus mees parem pole. Ikka edvistab, kui saab, ega sinuga elamine kedagi teiste võlude suhtes pimedaks ei tee. Kuni asi flirdiga piirdub, pole asi nii hull. Sa ise kunagi ei flirdi, ei tunne ennast hästi, kui keegi veidi silma viskab? Ikka ju tunned. Isegi kui ei plaani midagi ette võtta, ikka on meeldiv, kui keegi sulle tähelepanu pöörab.

+17
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad jne täiesti.

Kas sõbrannadel on ka siis iga mehe tehtu ja öeldu peale püksid jalas märjad? Kas mees teeb sulle pigem häbi või oled lihtsalt  hämmingus? Eks selles vanuses mees hakkab ju tõestust otsima, kas ta ikka veel kõlblik on. Naerupallike on iseenesest ju tore ajaviide, kuid sa tead ju isegi, et suure naeru taga peitub tegelikult murekuhi ja hunnik probleeme.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kutsu peole sõbrannasid, kellega mees edvistab. Kui raske saab olla mehega kvaliteetaja veetmine?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tunne ennast hästi, kui keegi veidi silma viskab? Ikka ju tunned. Isegi kui ei plaani midagi ette võtta, ikka on meeldiv, kui keegi sulle tähelepanu pöörab.

Mis see siia puutub? Need sõbrannad ju ei flirdi TA mehega, mees ju ise?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see siia puutub? Need sõbrannad ju ei flirdi TA mehega, mees ju ise?

Kõik inimesed on ühesugused, osa lihtsalt oskab paremini varjata. Flirdivad nii mehed kui naised. Kui asi piirdub flirdiga on ok ja viisakas inimene ei tee seda oma partneri ees. Aga sain aru, et asi ongi pigem aimatav ja intuitsiooni tasandil, mitte mees ei flirdi ebaviisakalt teistega oma partneri nina all, millest võiks järeldada hoolimatust. Et keegi lihtsalt meeldib, seda ei saa ju ära keelata. Sellest on jutt.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnele inimesele on iga sõbralik maneer flirtimine 😀

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult raiub, et kujutan seda vaid ette, aga miks ma armukadedust enamuste sõbrannade suhtes ei tunne? Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad  jne täiesti. Midagi otseselt ette heita ei saa, aga no lihtsalt sisetunne. Vana aasta õhtu peost juba teine päev, ikka on enesetunne näriv ja vastik. Varasematel aastatel sama teema olnud, kui sõbrannad külas käinud või meie nende juures. Lõpetada enda elu raiskamine, milleks elada mehega, kellele oled vaid n.ö. varuvariant?

Sul endal on keskeakriis. No ausalt, inimene ei või sõbralik ka olla teiste inimestega, sul juba vaja sellest probleem üles keerutada? Tunned end peale 25-aastast abielu varuvariandina, sest mees julgeb teiste inimeste suhtes meeldimist välja näidata? Sa võiks tõesti lahku minna, mitte seetõttu, et mees midagi valesti teeb, vaid seetõttu, et sa lihtsalt otsid probleeme.

+16
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad  jne täiesti. Midagi otseselt ette heita ei saa, aga no lihtsalt sisetunne. Vana aasta õhtu peost juba teine päev, ikka on enesetunne näriv ja vastik. Varasematel aastatel sama teema olnud, kui sõbrannad külas käinud või meie nende juures.

Jah, mingis vanuses lähevad osad mehed sellisteks, et muutuvad mõne naise juuresolekul väga meeldiaks ja kohe eriliseks naljameheks, hääl muutub mesiseks ja on igati abivalmis ning toredad  mehikesed 🙂

Sellest poleks sa muidugi mehega rääkima pidanud, nüüd hakkab endast veel ei tea mida  arvama, et naine armukade ja puha…

Suhtle mõnda aega nende paari sõbrannaga ilma mehe juuresolekuta, aastavahetuse veetmiseks valige teine seltskond.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks neid sõbrannasid vältima? Mis siis, kui nad su mehele meeldivad? Kõige jubedamad on need tuimad inimesed, kes kogu aeg arvavad, et nendega flirditakse – ” oioi, miks ta muidu nii elav ja tore on???”, lubage naerda.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed lähevad naiste seltskonnas vähimagi põhjuseta puhevile. Vaba naisena olen korduvalt seltskonnas omal nahal tundnud, kuidas kaaslastega mehed kummaliselt käituma hakkavad.

Kes neist põhjust ja puudust oma suhtes sel hetkel ei leiaks!?!

Ma ei võtaks sellist meest kaasa sõbrannade juurde. Ja temaga enam kaasa ka ei läheks (kui tema poolt kutseid laekub). Piinlik ja nõme minu suhtes, milleks mulle peod, üritused, kus saan end nõmedalt tunda?!?

Saan aru, et neil sõbrannadel oma kaaslasi (kaasas) pole(-nud)?! Kui nii, siis eriti lihtne edaspidi nendega ilma meheta läbi käia. Mehele ütled, et ta käitumine jätab soovida, seega istugu-käigu üksi. Lahku pole vaja minna, ega peret lõhkuda, sinu asi pole hetkel mehe käitumise eest vastutust võtta. Teed omad järeldused ja käid edaspidi üksi, kui end temaga halvasti pead tundma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks neid sõbrannasid vältima? Mis siis, kui nad su mehele meeldivad? Kõige jubedamad on need tuimad inimesed, kes kogu aeg arvavad, et nendega flirditakse – ” oioi, miks ta muidu nii elav ja tore on???”, lubage naerda.

Aga teeme nii, et sõbrannad on koos meestega tulnud ja polegi midagi. See on ka sõbrannadele ebamugav, kui sõbranna mees edvistab. Ja solvav mehe naisele. Kõik paarilisega ja aura muutub seltskonnas!!!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik inimesed on ühesugused, osa lihtsalt oskab paremini varjata. Flirdivad nii mehed kui naised.

Kindlasti mitte nii see ei ole. Ei varja, ei väänle, ei edvista.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle sobiks paremini, kui ta su sõbrannadele tähelepanu ei pööras, nendega mossitaks või kurjutaks ja nähvaks?

Las edvistab, mis siis on?

Mu mees käitub ka minu sõbrannadega joviaalselt. No jumal tänatud. Sõbrannad saavad tähelepanu ja on heas tujus, kui lahkuvad. Kõikidel lõbus.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen

Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.

Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen

Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.

Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?

Pigem oled sa ise oma mehest tüdinud, kogu sinu kommunikatsioon siin viitab, et sa ei kannata oma meest enam sugugi. Kui oled mehest tüdinud, tundubki iga tema žest ja tegu erakordselt negatiivsetes värvides.

+15
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen

Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.

Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?

Mehega elad 24/7 koos, kas tõesti peab ta igal sammul kaasas olema ja kõik päevad koos veetma, isegi sõbrannad peavad olema mehega ühe laua taga?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta

Kui sõbrannad on üksikud naised ja mehel pole neid külastdes muud teha, kui tädidega ümber kohvilaua istuda, siis miks ta peaks seal üldse kaasas olema?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen

Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.

Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?

Mees, lapsed ja kodu on ikka kõige tähtsamad. Kirjuta sõbrannad oma elust välja. Sinu vanuses pole ju enam vaja naistest koosnevat toetusgruppi. Milleks sa vead oma meest ahvatluste juurde?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei kujuta ette ja sisetunne ei valeta, niisiis mingi häire on õhus.  Äkki häirib sind alateadlikult hoopis see, kuidas sõbrannad sinu mehe edvistamisele reageerivad? Ütled, et nende poolt kindlasti mingit reetmist ei ole, aga samas kasutad sõna armukadedus … Kas mees muidu sinule ei pööra piisavalt tähelepanu ja tunned, et sõbrannad saavad justkui sinule kuuluva tähelepanu endale, et ta käitub nendega ebaharilikult? Kui on kenad ja huvitavad naised, liiati sinu sõbrannad, siis nendele tähelepanu pöörata ja suhelda on igati okei – nagu kõigiga, kellega ühes seltskonnas ollakse; muidu ju ka tobe, kui mees nagu mühakas nurgas konutaks või ainult sinuga räägiks.

Eks sa pead ikka ise selle piiri enda jaoks täpselt paika panema ja mehele ka teada andma, millise tunde sinus tema edvistamine tekitab. Kui sulle ei sobi, siis nii ongi. Teiste arvamus siin ei loe.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varasematel aastatel sama teema olnud, kui sõbrannad külas käinud või meie nende juures.

Sõbrannasid tark naine mehele ei tutvusta, selle asemel sobivad hoopis vanad sugulased tutvumiseks. Vanainimesed rõõmsad, oma südames armukadedus puudu, mees ka ei peta vanuriga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma olin vallaline, siis ei saanud aru, miks naised nii nõmedalt käituvad, kui nende mehed on napsised- et lasku meestel olla. Abielus olles sain aru, et kui võõras mees on purjus olles naljakas, siis oma mees on lollakas. Siin mees edvistab paari sõbranna ees ja juba plaanitakse lahutust.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et sa kujutad seda ette, sest sa enda sees arvad, et sinu mehele võiks selline naine nagu sinu sõbranna meeldida. Siis sa hakkad “nägema” vihjeid selle kohta mehe ja sõbranna olemises, mida seal ei ole. Kui me oleme enda jaoks kujutluses loonud kindla pildi millestki, siis me reaalsuses näemegi märke, mis selle pildiga klapiksid. Meenuta, miks sul on see hoiak enda sõbranna ja mehe suhtes. Mida on mees sõbranna kohta või sõbranna mehe kohta kunagi öelnud. Mis on sind riivanud, et sa nii nüüd arvad. Püüa üle saada ebakindlusest, ebakindlus võib küll suhte lahku ajada, kui liiga kaua sellesse kinni jääda.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen seda ka ise elus näinuz teiste p3alt, ise kogenud. Ja mõtken sedasi. Et mis mind ärritab enim. Või ärritaks. Ja see, et pärast nn üle võlli flirti hakkab mees seda tagasi ajama, et põle teind, kujutad ette jne. See tähendab midagi. Kui ta pärast ütleks mulle, et ah, läksin hoogu, olin edev, olin joomane ja nõme, või et anna andeks, läksin liiale, omal ka piinlik. See tähendaks, et ta tunnistab endale ja mulle, milline ta on. Et ta saab aru, ei pea mind idikaks ja meil on side.
Lähen isegi niikaugele, et öelda. Petmisestki saavad nii üle kergemini need paarid, kus tunnistatakse ja ei korrata seda. Ja avatakse end.
Iga naine näeb kohemaid, kui mees nii teeb. Näeb muutust. Ja näeb ka seda, kas teine naine on norm.või eputab.
Ma ise pole osanud kunagi flirtida, ega ka flirti vastu võtta, ka komplimenti mitte. Aga märgata kõrvalt küll.
Nooruses olen oma mehele öelnud, kui keegi seda püüdis teha ja mitte ajanud tagasi, et oi, kuule, mida sa ajad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endiselt arvan, et sa kujutad ette.

Kui mees midagi ei tunnista, polegi tal ju midagi tunnistada. Mõtle hoopis nii, et kui pole suitsu, pole ka tuld.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju teemaalgataja ikka saab aru ja teab, millest ta räägib, teemapüstituse järgi saan aru, et mees käitub vaid paari kindla sôbranna juuresolekul nii ja seda korduvalt nii külas käies kui külalisi vastu vôttes. Nii pika abielu järgselt on ilmselge, et naine oskab oma mehe käitumist lugeda ja ebatavalist elavnemist märgata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju teemaalgataja ikka saab aru ja teab, millest ta räägib, teemapüstituse järgi saan aru, et mees käitub vaid paari kindla sôbranna juuresolekul nii ja seda korduvalt nii külas käies kui külalisi vastu vôttes. Nii pika abielu järgselt on ilmselge, et naine oskab oma mehe käitumist lugeda ja ebatavalist elavnemist märgata.

Inimene ei või kellegi teise seltskonnas kordagi elavneda? Peab siis tuima mängima, muidu naine kohe arvab ei tea mida?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsigu siis sõbrannadelt, kas on midagi olnud mehe poolt ja mis toimub. Mehe küsitlemine ju selgelt ka kusagile ei vii nagunii. Mees võib ju tahta, aga kui sõbranna rohelist tuld ei anna, pole mehel midagi teha. Huvitava/meeldiva inimese seltskonnas tavaliselt elavnetaksegi, igavatele haigutatakse, et millal juba koju läheb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted mees edvistab mu paari sõbrannaga:(