Esileht Pereelu ja suhted mees edvistab mu paari sõbrannaga:(

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )

Teema: mees edvistab mu paari sõbrannaga:(

Postitas:
Kägu

Küsigu siis sõbrannadelt, kas on midagi olnud mehe poolt ja mis toimub. Mehe küsitlemine ju selgelt ka kusagile ei vii nagunii. Mees võib ju tahta, aga kui sõbranna rohelist tuld ei anna, pole mehel midagi teha. Huvitava/meeldiva inimese seltskonnas tavaliselt elavnetaksegi, igavatele haigutatakse, et millal juba koju läheb.

Perenaine peaks selle sõbranna, kes abikaasale rohkem peale läheb, püüdma ära osta. Kas annad talle laenu vms. Siis kui sõbranna on kohale tulnud ja mees poole tunniga särama hakanud, teevad naised teineteisele silma. Perenaisel heliseb telefon. Näiteks keegi sugulane sai rongilt löögi ja on vaja morgis ära tunda või midagi muud kergemat. Jätad nad kahekesi. Tänu kokkuleppele kuuled sõbranna telefoni kaasabil kõik mis mees ette paneb.  Igaks juhuks enne mainid sõbrannale, et mehel mingi tilluga seotud haigus. Siis on kindlam, et asjad liiga kaugele ei lähe

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme abielus olnud üle 25a, tutvusime teismelistena. Mehel lihtsalt sarved maha jooksmata ma kahtlustan.

Sõbrannadele ta huvi ei ole pakkunud, nende poolt kindlasti minu reetmist ei ole.

Mees loomulikult raiub, et kujutan seda vaid ette, aga miks ma armukadedust enamuste sõbrannade suhtes ei tunne? Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad jne täiesti. Midagi otseselt ette heita ei saa, aga no lihtsalt sisetunne.

Vana aasta õhtu peost juba teine päev, ikka on enesetunne näriv ja vastik. Varasematel aastatel sama teema olnud, kui sõbrannad külas käinud või meie nende juures.

Lõpetada enda elu raiskamine, milleks elada mehega, kellele oled vaid n.ö. varuvariant?

Minna ära ilusast kodust ja võtta lastelt võimalus elada mõlema vanemaga?

Nii võiks naise poolt vaadet mehele kirjeldada mees, kes ei mõista naise loomust.
Naisena peaksid ju teadma,  eriti veel selles vanuses, mis sinu relv on. Aga kui oled mees ja kirjutad seda teksti, siis sa muidugi ei tea. Kas tõesti mõtled sellepeale , et 25 aastat kooselav NAINE; kes on ihu ja hingega oma kodu loonud, lapsi kasvatanud, lahkub kodus ainult seetõttu, et mehe kehakeel muutub?  Ilmselt oled üksik mees, kes ei suuda muud teha kui siia mingeid tobedaid teemasid teha.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raudselt on neile tüürimehe kirju ka saatnud, sulle ainult ei räägita sellest. Kus suitsu, seal tuld ja ma olen sellised sõbrannad ghostinud, kes minu mehega peavad oma enesehinnangut tõstma.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen<br /><br />Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.<br /><br />Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?<br /><br />

<br /><br />

Ma ei saanud aru, et kas ta siis käitub kuidagi ebaviisakalt ja pealetükkivalt sõbrannade suhtes, et neil on ka ebameeldiv olla tema seltskonnas+

Alguses jäi mulje, et mees muutub just toredaks ja lõbusaks su sõbrannadega. Mis võib ka lihtsalt tähendada, et talle su sõbrannad inimestena meeldivad ja ta tunneb ennast nendega teistmoodi vabalt. 

Muidugi on kummaline, kui mees flirdib avalikutl sinu nina all teistega. Ma pigem soodustaks meest nende naistega sinust eraldi suhtlema (jah, tundub vastupidine, mida sa tahaksid teha), aga ka meestel on vahel naissoost sõpru vaja  ja tundub, et tal nendega klappi on – kui just ei ole nii, et su sõbrannad peavad tema käitumist ka hoopis kummaliseks ja pealesuruvaks, millest ma ei saanud ennem aru. Kui sõbrannasid usaldad, sii s miks mitte lasta neil sinu mehega sõbrad olla. 

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kena, hoolitsetud ja/või vaimukas naine, lööb iga mees nende peale end sirgu ja kohendab juukseid. On alati nii olnud ja ka jääb.

Milline sa ise kodus oled? Juuksed on vähemalt kammitud?

PS suurem osa naisi uksest välja minnes teeb näo pähe ja paneb viisakamad riided selga. Kui mees küsib, et kelle jaoks sa end siis meigid ja kontsad alla paned…

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kena, hoolitsetud ja/või vaimukas naine, lööb iga mees nende peale end sirgu ja kohendab juukseid. On alati nii olnud ja ka jääb.

Pikalt koos olles võib juba täitsa enda näoga teineteisele otsa vaadata. Ei ole probleemi. Näonahk tahab ka puhata. Saad ju ise ka iga aastaga vanemaks ja targemaks, kas suurte sätendavate kirjadega kampsun mehe seljas on meelitav või pigem eemaletõukav. Sama lugu naistega suur naer ja liibuvad ümber pepu püksid jätavad täiesti külmaks. Sõltub, mida keegi otsib.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen

Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.

Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?

Mees, lapsed ja kodu on ikka kõige tähtsamad. Kirjuta sõbrannad oma elust välja. Sinu vanuses pole ju enam vaja naistest koosnevat toetusgruppi. Milleks sa vead oma meest ahvatluste juurde?

Milles need toredad sõbrannad süüdi on, et neid mu elukaaslane mehena ei huvita? Sellisele napakale olukorrale pean ohvriks tooma veel head sõbrad?

Milleks vean ahvatluste juurde? Oot, selle loogika järgi on naine nagu ise süüdi, et mees nõmedalt käitub? 🙂 Suht vildakas mõttemaailm mu meelest. Ühesõnaga, see ei ole teema, et mees on ebalojaalne oma naisele ja sõbrannade rohelise tule korral kasutaks juhust? Ma näen maailma ikka väga erinevalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles need toredad sõbrannad süüdi on, et neid mu elukaaslane mehena ei huvita? Sellisele napakale olukorrale pean ohvriks tooma veel head sõbrad? Milleks vean ahvatluste juurde? Oot, selle loogika järgi on naine nagu ise süüdi, et mees nõmedalt käitub? ???? Suht vildakas mõttemaailm mu meelest. Ühesõnaga, see ei ole teema, et mees on ebalojaalne oma naisele ja sõbrannade rohelise tule korral kasutaks juhust? Ma näen maailma ikka väga erinevalt.

Nüüd ajab mindki see sinu turtsumine naerma. Sõbrannad teevad mehe kulul nalja ja mees pärast süüdi ka veel.  Sa ise käid ka seltskonnas sõbrannade meeste ees itsitamas ja rohelist tuld näitamas?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 25-aasta abielus ja nüüd äkki hakkas mehe flirtimine sõbrannadega närvidele käima? Pigem otsid põhjust, et mees maha jätta, sest sul endal on tast siiber ees.

Kirjutad nii-  Lõpetada enda elu raiskamine, milleks elada mehega, kellele oled vaid n.ö. varuvariant? Üle 25-aasta varuvariant??? No tere talv tõesti.

See kirjutis tundub pigem jälle mingi ajakirjaniku artiklimaterjaliks vajaliku jutukesena.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees minu sõbrannadega edvistda ei saa, sest ta ei käigi minuga koos nende juures kaasas. Miks peaks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei saa aru keskealistest, kes ikka veel tahma üles kisuvad, kui kaasa kellegi teise poole vaatab ja jumal hoidku, mõne killu viskab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen
Lihtsalt nõme on mõelda, et aastatega on mees selliseks muutunud, et ei kannata sõbrannade juurde isegi kaasa võtta.
Sellisega pean oma elu ja aega jagama, kas ta väärib seda?

Oot-oot, kumb teist nüüd muutunud on? Kas mees – või on ta koguaeg selline olnud ja sulle on NÜÜD hakanud närvidele käima?
Üldiselt ei saa probleemist aru. Midagi pole ju juhtunud. Kas tõesti ei või isegi pilku heita ühegi teise vastassoo esindaja poole ja natuke naljatledes juttu teha. Karm kord, tõepoolest!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei saa aru keskealistest, kes ikka veel tahma üles kisuvad, kui kaasa kellegi teise poole vaatab ja jumal hoidku, mõne killu viskab.

Mis see vanus siia puutub? Noorte puhul on tahma üles kiskumine kuidagi teistsugune või? Või tahad sa öelda, et keskealised peavad millegagi leppima, mis neile ei meeldi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd alles, peale 25aastat, sai aru, et talle ei meeldi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei saa aru keskealistest, kes ikka veel tahma üles kisuvad, kui kaasa kellegi teise poole vaatab ja jumal hoidku, mõne killu viskab.

Mis see vanus siia puutub? Noorte puhul on tahma üles kiskumine kuidagi teistsugune või? Või tahad sa öelda, et keskealised peavad millegagi leppima, mis neile ei meeldi?

Keskealisel võiks jah juba mingi enesekindlus teatud vanuseks olla tekkinud.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd alles, peale 25aastat, sai aru, et talle ei meeldi?

Kuidas võtta. Inimene võib siiski ise otsusyada, kui talle näiteks enam ei meeldi mis tahes asi. Olgu toit, mida ta siiani sõi, tegumood, mida kandis, koht, kus elas või alandus, mida talus. Mis siis, kui näiteks keegi iga kord solvas kedagi iga kord, kui nägi, ja solvatu oli vait. Aga näe ühel pärval hakkas vastu ja lõpetas selle. Kuigi jaa, ekus on sageli nii, et isegi seda ei kiideta heaks. Enne sai ju kiusata, mis tal hakkas, et enam ei lase…kuigi imelik on hoopis kiusaja olnud alati, mitte teine. Loomult kiusajad ei mõista seda samuti. Mis tal hakkas…see peab algusest peale käima kiusaja kohta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd alles, peale 25aastat, sai aru, et talle ei meeldi?

Mis siin imelikku on? Elu on dünaamiline, mitte staatiline. Sulle raudpolt meeldivad kõik asjad ja inimesed, mis 25 a tagasi meeldisid? Sa ei muutu mitte iialgi ja sulle kunagi meeldinud inimesed samuti ei muutu mitte iialgi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin imelikku on? Elu on dünaamiline, mitte staatiline. Sulle raudpolt meeldivad kõik asjad ja inimesed, mis 25 a tagasi meeldisid? Sa ei muutu mitte iialgi ja sulle kunagi meeldinud inimesed samuti ei muutu mitte iialgi?

Vanamehest siiber, siis hakkavad kõik asjad häirima.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

25 aastat ollakse abielus, nüüd mees edvistas  paari sõbrannaga ja ollakse valmis lahku minema, kohe siis selline draama. Mees on ikka väga lühikese nööri otsas olnud, et sellise asja pärast ennast varunaiseks peetakse. Ma olen ka 25 aastat abielus ja kui mees pööraks paarile mu sõbrannale tähelepanu, siis vaid muigaks selle üle.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

25 aastat ollakse abielus, nüüd mees edvistas paari sõbrannaga ja ollakse valmis lahku minema, kohe siis selline draama. Mees on ikka väga lühikese nööri otsas olnud, et sellise asja pärast ennast varunaiseks peetakse. Ma olen ka 25 aastat abielus ja kui mees pööraks paarile mu sõbrannale tähelepanu, siis vaid muigaks selle üle.

Kuid see võib ikka inimeseti väga erineda. Kui tõesti näiteks mees on seda alti teinud, aga vaat mingist hetkest sai kõrini, siis see pole mingi imestamistväärt asi.
Ja ega siis kõik inimesed ei käitu ei flirtides ega peale seda ühtemoodi. Et flirdib muhedalt ära ja ongi kõik. Ja asi unustatud. See ei ole üldse nii.  See on osadel nii. Nagu iga muu asjaga. Igale asjale reageerivad inimesed isemoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue aja trend on seegi, et kui 65+ vanuses kaaslast tabab terviserike (nt insult), siis on terve osapool kohe valmis lahku minema. Põhjuse ju ikka leiab, pole nii keeruline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

25 aastat ollakse abielus, nüüd mees edvistas paari sõbrannaga ja ollakse valmis lahku minema, kohe siis selline draama. Mees on ikka väga lühikese nööri otsas olnud, et sellise asja pärast ennast varunaiseks peetakse. Ma olen ka 25 aastat abielus ja kui mees pööraks paarile mu sõbrannale tähelepanu, siis vaid muigaks selle üle.

Olen vabana käinud üritusel, kui mehed kes oma naisega olid, käitusid imelikult, tegid silma, pakkusid kordamööda jooke… Olin nii suure tähelepanu all, et mul oli samuti veidi piinlik.

Kui mehed korraga mu pokaali täitma sattusid naersime, nende naised samuti naersid… Kõik nägid, et mehed puhevil.

Tavapärane käitumine, kui mehed muidugi oma naistega viisakaks jäävad.

Ühe naise mees oli terve õhtu mujal, teises lauas. Minu arvates oli see ebaviisakas. Vot sellise käitumise pärast teekds mina  teema.

Mu oma praegune mees ka sätib kui mu sõbranna tuleb, vaatab et oleks ilus särk ja kõik tip-top, toob torti ja teenindab, pakub 5x torti, jälgib pokaale ja täidab liiga hoogsalt. ????????. Naudin sellist meest isegi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu oma praegune mees ka sätib kui mu sõbranna tuleb, vaatab et oleks ilus särk ja kõik tip-top, toob torti ja teenindab, pakub 5x torti, jälgib pokaale ja täidab liiga hoogsalt. ????????. Naudin sellist meest isegi.

Miks naudid sellist meest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu oma praegune mees ka sätib kui mu sõbranna tuleb, vaatab et oleks ilus särk ja kõik tip-top, toob torti ja teenindab, pakub 5x torti, jälgib pokaale ja täidab liiga hoogsalt. ????????. Naudin sellist meest isegi.

Miks naudid sellist meest?

Ma näiteks võin ka sellist meest sel hetkel nautida, aga seni, kuni see sellega ka jääb. Et kui külalised lahkuvad, siis see lõpeb ka. Kui pakkus üle, siis järgmine kord hoiab tagasi või leiab muud tegevust. Sest kui talkw paar sõpra tuleks külla ja mina eputaks ha flirdiks, tunneks ma ennast naeruväörsena ja see alandaks ka meest, et tal selline naine. Aga see minu arusaam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis juhtus? Minu arusaamist mööda pole mitte midagi halba selles, kui mees on naiste vastu tähelepanelik ja hoolitsev, ka naise sõbrannade vastu. Kui see pole ligitikkumine, siis on sellist mees vägagi võimalik nautida, kes on hea võõrustaja või tähelepanelik külaline.

Kas sõbrannadel on siis piinlik või sul endal on paha vaadata, kuidas mees teiste naiste eest hoolitseb? Mõni armukade tulehark hakkaks ka klaasitäitmise peale mossitama.

Mis siis juhtus, mees jõi täis ja tikkus ligi või mis? Ei pööranud sulle tähelepanu? Peab ikka enesekindlus na õhukene olema, kui 25a abikaasa olnud mees ei või isegi teiste naiste vastu hoolitsev olla. 25a mees olnud mehest saab aru küll, kui ta püüab olla parem või teistsugune kui tavaliselt oma naisega, aga see pole nüüd “varunaise” hala põhjuseks küllalt nagu. Ilmas on palju naisi, kes on ilusamad, saledamad või targemad-edukamad kui mina, ma ei saa keelata oma mehel neid siiralt imetlemast ja ega mu enda sõbrannadki pole kuskilt riisutud, ongi ägedad ja kenad naised. Mõni meeldib mu mehele inimesena väga, mitte lihtsalt ei taluta neid. Mis siis?

Kui asi on mingites tillipiltides ja otsesõnu ligitikkumises, see on teine teema, seda ei peagi taluma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina naise sõbrannana ootaks pigem sooja vastuvõttu ka sõbranna mehe poolt. Minu arust on armas, kui sõbranna mees minu kui külalise eest ka veidi hoolitseb ja on veidi puhevil mu tulekust. Tunned end kohe nagu oodatuna, mitte tüütuna. See omakorda hoiaks sõbranna ka väga lähedasena mulle. Näeksin selles pigem sõbralikkust, poolehoidu ja külalislahkust, viisakust, see ei ole flirt ometi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees edvistab kõikide naistega, kahjuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees edvistab kõikide naistega, kahjuks.

Mis siis? Las edvistab. Hullem oleks, kui oleks morni näoga ja tige.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin vallaline, siis sõbrannade mehed tõid jooke, võtsid tantsima ja hoolitsesid ka minu eest. Samamoodi on ka nüüd, kui seltskonnas on üksik naine, siis hoolitsetakse tema eest, et saaks tantsida, klaas oleks täidetud, vajadusel viime koju jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean säärast lugu mis äraspidi ühe küljega antud teemasse sobib. Lugu oli säärane, et nii neljakümnene abielupaar tellis omale mingit tehnilist teenust. Sõitis kohale viks poiss, hoolitsetud ja ilusti riides. Spetsialist hakkas elektroonikat parandama ja naispool tegi pidevalt sinna lähedale asja. Sädistas ja kädistas muudkui ja mees läbi kardinate jälgis mornil pilgul. Lõppeks viskas mehel siibri ette ja tuli kohale. Viisaka töömehe ees sõimas ropult oma naise näo täis. Täpselt nii, et mida sa lits siin oma v-tuga keerutad siin juba mitu tundi ümber noormehe. Kas niiväga tahad n-kku saada, et ei jõua välja kannatada? Jne, jne. Ilma igasuguse süüta kena noormees oli näost punane nagu vähk. Naine tahtis viisakalt taanduda, umbes et mis siis nüüd sellest paha oli, et ma siin vähe aega juttu ajasin. Üha inetumaks muutuvad sõnad paiskusid näkku ja ta jooksis pisarais näoga tare poole.  Töömees sai asjad korda ja peremees maksis ilusti arve kinni. Tookord naine enam välja nägu ei näidanud.

Mitu kuud hiljem kohtusid nad juhuslikult toidukaupluse ees. Naine keeras pea kähku ära ja tegi auto poole minekut. Poiss haaras küünarnukist kinni ja pidurdas kuulama. Hakkas  viisakalt vabandama. Noh et said tookord minu pärast sõimata. Palun anna andeks. Naine vaatas suuril silmil, et mida sinul paluda, mul mees hoopis segane. Ise must välja ei tee, aga kui keegi teine mees mängus, siis läheb hulluks. Poiss vabandas veel ette ja taha nagu kord ja kohus. Ostis sealtsamast lillemüüjalt lillekese ja ütles, et kui sul kodus nii kurb, siis võta lohutuseks kasvõi see. Kena neljakümnendates naisel nagu tuksatas sees. Vist ei olnud aastaid lilli saanud.

Veel sama õhtu nägi seda paari kõrvalises kohas suudlemas ja kurjad keeled rääkisid veel pikalt sellest, kui mõtlematult mõni mees oma naise teise kaissu lohutust otsima ajab

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted mees edvistab mu paari sõbrannaga:(