Esileht Pereelu ja suhted Mees ei ” NÄE ” mind

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Teema: Mees ei ” NÄE ” mind

Postitas:
Kägu

Mees pole juba 2 aastat kordagi öelnud, et olen kena. Löön end üles. Enda meelest täitsa kena naine. Ühtegi kiitvat lauset ei tule mehelt. Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena. Tihti ütleb veel, et see ei sobi selga või too ei ole hea seljas. Kui meigin, siis ütleb, et aga ma iga päev olen selline samasugune. Samas mehe sõbrad märkavad. Teevad sõbralikke kommentaare. Aga oma mees ei tee märkamagi. Miks nii on ? Pidime hetkel välja minema mehega. Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga.

Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin. Ei ole mingi ülekaaluline. Täpselt sama nagu algusaastad kui mehega kohtusime. Olen 32. Tutvusime kui olin 25. Oeh. Mehed.. kirjutage nüüd. Mis meeste peas toimub?

+12
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees alguses tutvudes tegi komplimente? Mis teil kaks aastat tagasi juhtus, kas oli mingi kriis? Rääkinud oled mehele seda? Mis reaktsioon on?

Mõtle tagasi, mis oli ja sellest saad ka vastuse, miks täna on nii, nagu on. Sageli mehed peale naise “kättesaamist” muutuvad mugavaks ja unustavad ära, et pingutamine võiks olla kogu suhte ajal, mitte ainult siis, kui vaja kurameerida.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ka nii, et viimased 2 aastat on teine naine orbiidil tiirlemas, keda parimaks peetakse.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pole juba 2 aastat kordagi öelnud, et olen kena. Löön end üles. Enda meelest täitsa kena naine. Ühtegi kiitvat lauset ei tule mehelt. Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena. Tihti ütleb veel, et see ei sobi selga või too ei ole hea seljas. Kui meigin, siis ütleb, et aga ma iga päev olen selline samasugune. Samas mehe sõbrad märkavad. Teevad sõbralikke kommentaare. Aga oma mees ei tee märkamagi. Miks nii on ? Pidime hetkel välja minema mehega. Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga.

Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin. Ei ole mingi ülekaaluline. Täpselt sama nagu algusaastad kui mehega kohtusime. Olen 32. Tutvusime kui olin 25. Oeh. Mehed.. kirjutage nüüd. Mis meeste peas toimub?

Ju on sind lapsena vähe kiidetud. Sa tahad heakskiitu, mida mees ei pea andma. Muideks osad mehed ei talu üldse värvitud naist. Kui sinu mees on selline, siis enda üleslöömine tähendab talle, et tahad talle “mitte meeldida”.  Kui sa tõesti oled 32, siis on sul suured probleemid, kui tegeled vastutste otsimisega küsimusele, mis “meeste peas toimub”. Tavalise mehe peas keerlevad mõtted, kuidas parandada autot, remontida korterit ja teenida raha. Ja raha kulutab naine väga tihti asjade peale, mis mehe ajavad vihaseks – oma väljanägemise peale.  Nii et lõpeta kena olemine ja leia teine mõtlemisaine teemale – mida mehed mõtlevad. Mine näiteks ülikooli, kui lapsed plaanis pole. Ja mõtlemist jagub. Mehed märkavad naisi ainult siis neid naist ei ole. Kui juba hea naine kodus, saab asuda teiste asjade peale mõtlema. Nii et see, et mees su välimust ei märka, on pigem kiitus, kui laitus.

+8
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed märkavad naisi ainult siis neid naist ei ole. Kui juba hea naine kodus, saab asuda teiste asjade peale mõtlema. Nii et see, et mees su välimust ei märka, on pigem kiitus, kui laitus.

täielik idioodi jutt

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on muidu suhe, soe ja hea? Seksite, jagate üksteisega emotsionaalselt kõike, on kodune elu korras? Hästi ei usu. Midagi logiseb seal ehk, või äkki mees on arvamusel, et üleliia ei tohi kiita, läheb veel uhkeks ja teisi mehi lantima? Kas mees muud kiidab ja tunnustab sinu tehtut- sööki kasvõi jms? Või ongi mingi tuim kooseksistents? Kas sina ise kiidad meest??

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teie tausta ei tea, aga lihtsalt ütlen, et ehkki olen ise naine, häirib mind väga see, kui teine mult pidevalt kiitust ja komplimente mangub. Näiteks minu ema on selline. Kui koos oleme, siis alustab kohe: “Ei tea, ega see mantel mulle väga ei sobi!” Ja jääb siis ootama, et ma hakkaksin tema mantlit kiitma. Pakub süüa, ja alati ütleb: “Praad tuli liiga kuiv!” või: “Supp on soolane, ei kõlba kuskile, viskan prügikasti~!” Ning jääb himukalt ootama, et ma nüüd tema survestamisele alluksin ja kuulekalt tema praadi kiitma kukuksin. Ehk siis – kogu aeg ootab ja ootab kiitmisi enda aadressil, küll riiete, meigi, juuksevärvi, toidu, toa korrasoleku jpm põhjalt. Kangesti ära tüütab selline pealepressimine. Samas ise ta ei kiida mind peaaegu kunagi, ja isegi kui kiidab, siis näeb see kiitus välja selline konksuga, ei mõju rõõmustavana.

Nii et – kui mina oleks mees, ja naine pidevalt käib mul ümber ja lunib, “Kas see kleit on ikka ok!”, siis oleks see minu jaoks tüütu. Sest nagunii eeldatakse selliselt mangudes ainult ühte vastust, ehk kiitust siis. Pangu selga mis on, ja lähme välja!

+31
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kas see kleit on ikka ok!”, siis oleks see minu jaoks tüütu. Sest nagunii eeldatakse selliselt mangudes ainult ühte vastust, ehk kiitust siis.

Just, ja mees on ka puha loll, kui isegi pärast naisega 7a kooselu ei tea “õiget” vastust antud küsimusele. Mis ta arvab, mis juhtuma hakkab, kui ta ütlebki ausalt “mitte eriti” 🙂 juhtub see, mis juhtus. Sellistele küsimustele on ainult üks vastus, kui tahad naisega rõõmsalt edasi elada. Kui isegi seda ei vaevu, siis no miks ometi koos elada…?

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kas see kleit on ikka ok!”, siis oleks see minu jaoks tüütu. Sest nagunii eeldatakse selliselt mangudes ainult ühte vastust, ehk kiitust siis.

Just, ja mees on ka puha loll, kui isegi pärast naisega 7a kooselu ei tea “õiget” vastust antud küsimusele. Mis ta arvab, mis juhtuma hakkab, kui ta ütlebki ausalt “mitte eriti” ???? juhtub see, mis juhtus. Sellistele küsimustele on ainult üks vastus, kui tahad naisega rõõmsalt edasi elada. Kui isegi seda ei vaevu, siis no miks ometi koos elada…?

Äkki sellele mehele ei meeldi pealepressimine? Ja kas naine ise meest kiidab?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin.

Mees, va loll oli kahjuks aus. Ei ole vaja! Näe, mis jama sellest nüüd välja tuli. Parem ära küsi teinekord. Pane selga, mis sulle endale meeldib ja minek.

Kas mees jäi ka koju või ikkagi läks välja?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa küsid ta käest selliseid asju? Seda, miks on ok, ilus ja sobib, otsustad enda kohta ainult sina ise, mitte mees. Mul ei tuleks iialgi pähe, küsida oma mehelt, kas soeng on ok. Mida tema küll sellise asja peale vastata oskaks? Riiete kohta küsimine on veel jaburam. Kui sa selle kleidi ostsid, siis ometigi ju proovisid selga ja sobis. Miks siis iga kord seda kandes uuesti küsida, eriti kui su figuur pole muutunud.

Mul on sinu juttu natuke õudne lugeda, tundub nagu vägivaldne suhe? Mees otsustab, mida sa selga paned ja enne kodust väljumist peab oma heakskiidu andma? Kui ei meeldi, lähed vahetad riided ära? Ja ülitähtis saavutus on sinu meelest, et sa pole suhte ajal paksuks läinud? Aga kui oleksid paks, siis mees jätaks maha, jah? Nagu mingi iluasi, kes minema visatakse, kui ära kulub. Miks sa sellise kohtlemisega nõus oled?

Ja vabandust, mees, kes kommenteerib naise meiki, et see pole piisavalt silmatorkav, küll normaalne pole. MEIKI?  See tüüp on sul kas kapipede või mingi nartsissist-pervo-psühh, kes tahab su ajusid komposteerida. Pane jooksu või veel parem, aja tema minema.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on siin oluline aru saada, et missugune on teie suhe üldises plaanis. Kas on vastastikune lugupidamine ja sümpaatia või rutiin ja harjumusest koosolemine. Sellest tulebki lähtuda. Kui ikkagi läbisaamises on puudujäägid, siis ei pruugi nö üles löömine enam aidata. Terves suhtes olev terve mees kindlasti peaks olema liigutatud, kui naine ennast meigib, valib välja ilusa/seksika riietuse või mees aitab valida riietust. Juba see mõte, et saame koos riideid valida (naine vōib olla vahepeal vilksamisi ka poolpaljas) peaks mehel retseptorid tööle panema. Räägin seda omast kogemusest, mida ma tunnen enda elukaaslase vastu. Hea meelega aitan valida tal riideid. Tihti proovin teda veenda ennast meikima ja seksikalt riietuma ning minema välja koos sōbrannadega, et ta saaks lõbutseda ja tunda ennast vabalt, samal ajal kui mina tegelen laste ja muude kohtustega.
Mulle tundub, et naised löövad ennast üles ikkagi enda pärast, et olla seksikas ning enesekindel – vahet ei ole kas oma mehele või teistele meestele.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellest on isegi laul tehtud.

https://www.youtube.com/watch?v=J-5antJE1jM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?
Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?

Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

Teemaalgataja mees ju ütles ja vaat milline skandaal tuli…

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?

Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

Teemaalgataja mees ju ütles ja vaat milline skandaal tuli…

Aga siin on vahe – tema mees oskab ainult kriitikat jagada. Kahju TA-st, ma saadaksin sellise lontruse küll minema.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks osad mehed lihtsalt on sellised, kes teevad komplimente ja osad sellised, kes ei tee üldse. Muidugi teemaalgatusest ei loe välja, missugune oli TA mees suhte algusaegadel, aga vahel võib ka olla, et inimene on muljet avaldamise faasis nn kunstlikult selline, kes ta tegelikult ei ole, aga eks seda teab teemaalgataja kõige paremini, milline tema mees loomu poolest on.

Mina olen olnud suhtes mehega, kes tegi palju komplimente ja näitas nii tegude kui sõnadega tundeid välja ja olen olnud suhtes ka mehega, kes on väga kinnine ja kelle puhul loeb ainult väikestest žestidest ja käitumisest välja, mida ta üldse mõtleb. Mõlemaga tuleb osata hakkama saada kui tahta koos olla. Muidugi kritiseerimine on jälle teine külg – kas tõesti mees ütleb ausalt välja, et tead see soeng/meik/riideese mulle tõesti ei meeldi või mees järjepidevalt ainult kritiseeribki oma naist. Viimasel juhul tõmbaks muidugi enesehinnangut maha ja teeks õnnetuks. Iga naine tahab ju ikkagi tunda, et ta oma mehe jaoks ihaldusväärne ja kena on, olgu see siis sõnadega väljendatud või käitumises märgatav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?

Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

Mis asi võiks olla soengus valesti, mida mees peab tähele panema ja ütlema?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi võiks olla soengus valesti, mida mees peab tähele panema ja ütlema?

https://www.youtube.com/watch?v=mbFx0CbaIlY

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi võiks olla soengus valesti, mida mees peab tähele panema ja ütlema?

https://www.youtube.com/watch?v=mbFx0CbaIlY

Mul on kahju, et selliseid asju sinuga pidevalt juhtub. Aga tead, ega teised ei tea, millega su juuksed koos on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?

Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

Mis asi võiks olla soengus valesti, mida mees peab tähele panema ja ütlema?

Krunn on viltu vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?

Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

Mis asi võiks olla soengus valesti, mida mees peab tähele panema ja ütlema?

Krunn on viltu vms.

Kui mees saab aru, et krunn on viltu, on probleemkoht pigem selles, et mees on gei.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasva suureks. Mehe käest küsida, et kas soeng on ok. No mida veel.

Sinu mees ei oska sellele vastata?

Kui me mehega kuhugi lähme, siis ma pea alati küsin, mis tema arvab. Ma ei oota komplimenti, vaid, et kui midagi on valesti, siis ta ütleb mulle seda.

Mis asi võiks olla soengus valesti, mida mees peab tähele panema ja ütlema?

Krunn on viltu vms.

Kui mees saab aru, et krunn on viltu, on probleemkoht pigem selles, et mees on gei.

Aa, sinu mees ei saa aru kui midagi on viltu, ühele küljele kaldu.

Saad ta silmaarsti juurde.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oleks see probleem. Kui mees mind armastab/minust hoolib, siis näitab ta seda ka välja. Me oleme koos olnud juba 18a ja vähemalt korra päevas ta ütleb midagi ilusat mulle. “Sa oled nii ilus täna, nii kena oled, nii ilusasasti need püksid sulle sobivad” vms.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me küsime alati üksteise käest, kuidas miski seljas istub või kas soeng näeb hea välja. Komplimente ei oota kumbki, ongi vaja kriitilise pilguga teine üle vaadata, see on küll üsna tavaline.  Ja soovitame ka vahel, mida võiks selga panna. Muidu ikka kiidame üksteist küll, kui on, mille eest. Niisama igapäevaselt küll mitte, et küll sa oled ikka kena ja tore. Aga naerame üksteise naljade üle südamest, see on juba hea näitaja, et meeldime teineteisele endiselt.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oleks välistatud suhe mehega, kes ilu hinnata ja end verbaalselt väljendada ei oska.
Me juba vanemad inimesed, aga mees teeb ikka komplimente. No mina teen ka, sest mu mehel on ka enda riidesse panemisel hea maitse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt algab see ikka naise poolse nähvamise, näägutamise ja tõrjumisega, kus võibolla ise ei saagi aru, et teed mehele haiget oma käitumisega. Aja jooksul see süveneb ja vastureaktsioonina mees panebki tuima vastu. Aja jooksul see süveneb, naine näägutab ja mees rahmab käega. Kahjuks on see väga levinud, eriti vanema generatsioonil.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei meeldi enam enda mehele. Pole armumist, pole armastust. Suhtes pettunud ja tüdinenud mees.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tunneb end mingis aspektis sinu kõrval alaväärsena ja tahab sind ka allapoole tirida. Et sa ei säraks liiga palju ja oleksid madala enesehinnanguga. Paljud mehed lausa keelavad oma naistel meikida või ilusam olla, sest nad ju kardavad oma naist kaotada teisele mehele (enda alaväärsuskompleks, et pole piisav mees). No okei, mitte ei keela nagu koopamees, aga töötlevad küll naist stiilis, et ära kanna, ära tee, sul pole vaja jne. Sinu mees on nutikalt ära tabanud, et saab ka kergema vaevaga, lihtsalt kommentaaridega enesehinnangut alla tirida. Ja hakkadki nutma, pesed meigi maha ja rebid kleidi seljast. Mission accomplished. Vähemalt täna keegi ei löö sind temalt üle, tema alateadvuses see nii töötab. Mehe alaväärsus võib välja lüüa eriti siis, kui ta sissetulek langeb. Pole lapsepõlves armastust saanud ja nüüd arvabki alateadlikult, et ta ei vääri kellegi armastust, veel vähem mingi ilusa ja hea naise armastust, küll sa varsti selle “tõe” avastad ja ta maha jätad. Ja mida ilusam, julgem või enesekindlam sa oled, seda kiiremini see ju juhtub.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei ” NÄE ” mind