Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Mees tahab last

Postitas:

Hetkel elame koos elukaaslasega talle kuuluvas korteris. Minul kinnisvara pole ja abielus me ei ole. Elukaaslane tahab last, aga ma lihtsalt tunnen, et kui suhe rappa kiskuma peaks, oleksin oma lapsega tänaval. Ei ole ka abistavaid vanemaid mul.Tema aga räägib et midagi ei juhtu jne, aga ma ei saa kindel selles olla.Ühest küljest tahaks ma isegi last, aga kuna ei ole materiaalselt kindlustatud, siis ei saa seda endale lubada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 02:06; 06.09 01:53; 06.09 02:48; 06.09 16:05; 06.09 16:29; 10.09 22:43; 11.09 02:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga mõistlik jutt. koolid on läbi, tööl käite? sääste on? kui korter on väike – tee ettepanek osta suurem kaasomandisse, siis on pool vähemalt sinu oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Last tahab, aga abielluda? Mina ka ei julgeks nii. Esimese lapse küll sain mitte abielus olles(läks küll õnneks), aga teise lapse puhul ütlesin küll, et mina rohkem lapsi ei saa enne kui abielus oleme. Tuli abielu ja ka teine laps. Korter kaasomandis meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tee mehele ettepanek kirjutada korter kaasomandisse ehk siis kinkida pool korterit sulle. Kui ta ei ole sellega nõus, siis tule välja sama jutuga, et mitte midagi ei juhtu ju ja tal pole midagi karta. Kui ta ikka keeldub, siis saad öelda, et järelikult peab ka sind mõistma – samad hirmud mõlemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel võib olla sama hirm, et kirjutab korteri kaasomandisse ja siis naine last ei tee, aga naha tõmbab üle kõrvade.
Abielu oleks siin parem lahendus, või siis otsi uus kaaslane, kellega selliseid muresid ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 07:56; 02.09 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehel võib olla sama hirm, et kirjutab korteri kaasomandisse ja siis naine last ei tee, aga naha tõmbab üle kõrvade.
Abielu oleks siin parem lahendus, või siis otsi uus kaaslane, kellega selliseid muresid ei ole.[/tsitaat]
Abielu iseenest pole ju lahendus. Mehe korter on soetatud enne abielu ja seega jääks ikka mehe lahusvaraks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehe korteril on laen või ei ole? Kui ei siis võtke nt. uks korter laenuga sinu nimele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtleksin sellest seisukohast, kas ma ise last tahaksin ja pigem prooviks ennast ise, mitte mehe varaga kindlustada. Kui on piisav palk, et endale ja lapsele korter üürida, kui see ühel hetkel peaks vajalikuks osutuma, siis pole ju probleemi. Ka võiks olla natuke sääste, et peale vanemahüvitise lõppu kodus olla. Kui need asjad olemas ja eelkõige endal soov last saada, siis annaks tuld. Kui majanduslikult iseseisev ei oleks, hakkaks sinna suunda tööd tegema. Korter ei ole mingi tagatis, mis lapse suureks kasvatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sel juhul oleksin mina lastetuks jäänud. Mul polnud midagi, mees ei tahtnud isegi last. Aga mina tahtsin ülekõige just last. Nüüd on mul selle mehega kolm last, abielu ja majanduslikult oleme kindlustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne pangu sulle sõrmus sõrme ja alles siis titt kõhtu.

Ei, mind ei pea kuulama. Lihtsalt mina olen selline vanamoodsa mõtlemisega fossiil, kes soovib lapsi sünnitada ainult sellele mehele, kellega olen abielus. Majanduslik pool ei puutu asjasse minu jaoks, kuna mul juba on isiklik kinnisvara olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õigesti mõtled.

Variandid enne lapse saamist:
1. Soeta endale oma kinnisvara ja üüri välja.
2. Palu mehel korter kaasomandisse kirjutada

Abielluda võiks niiehknaa, aga see ei lahenda praegu majanduslikku probleemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 10:45; 02.09 11:26; 02.09 12:59; 03.09 09:06; 03.09 10:53; 10.09 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hetkel elame koos elukaaslasega talle kuuluvas korteris. Minul kinnisvara pole ja abielus me ei ole. Elukaaslane tahab last, aga ma lihtsalt tunnen, et kui suhe rappa kiskuma peaks, oleksin oma lapsega tänaval. Ei ole ka abistavaid vanemaid mul.Tema aga räägib et midagi ei juhtu jne, aga ma ei saa kindel selles olla.Ühest küljest tahaks ma isegi last, aga kuna ei ole materiaalselt kindlustatud, siis ei saa seda endale lubada.[/tsitaat]

Hea on kui oled lapsega tänaval. Tänapäeval üha enam kasutavad mehed seda taktikat, et nõuavad lapse endale, kuna neil on paremad võimalused lapse kasvatamiseks. Ning emale jääb ainult igakuine elatis maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoorias on teemaalgajal omajagu õiguski, aga kuidas see praktiliselt välja peaks nägema? Otsid nii kaua meest, kuni leiad sellise, kes on nõus oma vara sinu nimele kirjutama? Või otsid meest, kes oleks ilma kinnisvarata, et te saaks koos elamise osta? Mis sa teed, kui leiad mehe, kellel on päritud korter või maja? Jätad maha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:11; 02.09 11:50; 02.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Abielu iseenest pole ju lahendus. Mehe korter on soetatud enne abielu ja seega jääks ikka mehe lahusvaraks.
[/tsitaat]
Jah aga abikaasat oma korterist nii kergesti välja visata ei saa, kui suvalist elukaaslast. Ja abikaasale tuleb maksta ka ülalpidamist, kui ta on väikese lapse hooldamise tõttu kodune, mitte ainult lapsele elatist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 07:56; 02.09 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütled, et kavatsed lapsed sünnitada ainult seaduslikku suhtesse ehk abiellu. Veel ütled, et teiseks ei kavatse sa lapsi saada enne, kui oled ennast kindlustanud vähemalt elukohaga. Ka elades mehe pinnal, võib naine soetada oma kinnisvara. Osta endale korter, üüri välja ja kui veab, saad üürist pangalaenu makstud. Sel juhul pead arvestama, et ostad korteri elava üürituruga piirkonda. Täna või eile just kirjutas kusagil lehes, et Tartus ja Tallinnas on tudengitel üürikorteritega kitsas käes. Vohh, need oleks head kohad üürimiseks ostetava korteri soetamiseks.
Mees võib ju sinu jutu peale teha ettepaneku abielluda ja teiseks ehk ka ettepaneku kirjutada osa elamispinnast sinu nimele. Eks siis vaata edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teoorias on teemaalgajal omajagu õiguski, aga kuidas see praktiliselt välja peaks nägema? Otsid nii kaua meest, kuni leiad sellise, kes on nõus oma vara sinu nimele kirjutama? Või otsid meest, kes oleks ilma kinnisvarata, et te saaks koos elamise osta? Mis sa teed, kui leiad mehe, kellel on päritud korter või maja? Jätad maha? [/tsitaat]

Kallis inimene- see pole isegi sinu variantides, et äkki võiks teemaalgataja ise majanduslikult ennast kindlustada? Ennast harida, karjääri teha, olla iseseisev naine.
Et tema elukvaliteeti ei mõjutaks see, kas parasjagu on meest või pole.

See peaks olema ainuõige suhtumine igal naisel.

Tänapäeva pereelu kipubki olema ajutine. Ühel päeval ollakse, teisel enam mitte. Väga normaalne on põhjalikult läbi mõelda, enne kui hakatakse lapsi saama- et kas suudetakse ka ilma partnerita normaalselt elada ja lastele parimat pakkuda.
Vastutustundlik mõtlemine on see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 10:45; 02.09 11:26; 02.09 12:59; 03.09 09:06; 03.09 10:53; 10.09 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kallis inimene- see pole isegi sinu variantides, et äkki võiks teemaalgataja ise majanduslikult ennast kindlustada? Ennast harida, karjääri teha, olla iseseisev naine.
Et tema elukvaliteeti ei mõjutaks see, kas parasjagu on meest või pole.

See peaks olema ainuõige suhtumine igal naisel.

Tänapäeva pereelu kipubki olema ajutine. Ühel päeval ollakse, teisel enam mitte. Väga normaalne on põhjalikult läbi mõelda, enne kui hakatakse lapsi saama- et kas suudetakse ka ilma partnerita normaalselt elada ja lastele parimat pakkuda.
Vastutustundlik mõtlemine on see.

[/tsitaat] See ei olnud mu variantides sellepärast, et teemaalgataja suhe on juba seal maal, et ta võiks oma partneriga lapsi saama hakata. Kui ta praegu alustab enda majanduslikku kindlustamist, harimist, karjääri ja iseseisvumist, siis kui kaua läheb, enne kui ta endale kinnisvara muretsetud saaks? 10 aastat? 20 aastat? Usud, et teemaalgataja mees ootaks nii kaua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:11; 02.09 11:50; 02.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See ei olnud mu variantides sellepärast, et teemaalgataja suhe on juba seal maal, et ta võiks oma partneriga lapsi saama hakata. Kui ta praegu alustab enda majanduslikku kindlustamist, harimist, karjääri ja iseseisvumist, siis kui kaua läheb, enne kui ta endale kinnisvara muretsetud saaks? 10 aastat? 20 aastat? Usud, et teemaalgataja mees ootaks nii kaua?[/tsitaat]

Hehh, mis siis? Parem oleks ikkagi lapsed saada sellises olukorras või?
Ei lähe see midagi 10-20 aastat.

22. eluaastaks oli mul ülikool lõpetatud, aasta aega töötatud ja ka kinnisvara laenu abil ostetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 10:45; 02.09 11:26; 02.09 12:59; 03.09 09:06; 03.09 10:53; 10.09 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka laps ei pruugi kohe tulema hakata. Te pole ju proovinud, kust tead, et üldse lapsi saate?

Tõele au andes, ka mina ütleksin Sinu asemel, et laps sünnib seaduslikku koosellu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hehh, mis siis? Parem oleks ikkagi lapsed saada sellises olukorras või?
Ei lähe see midagi 10-20 aastat.

22. eluaastaks oli mul ülikool lõpetatud, aasta aega töötatud ja ka kinnisvara laenu abil ostetud.

[/tsitaat] Kas teema oli sinust? Või kust sa teemaalgataja vanust või haridustaset tead?
Teemaalgataja ei taha ju olla iseseisev ja haritud, muidu oleks ta sellele juba enne mõelnud. Mis teda senini on takistanud endale kinnisvara muretsemast? Tema mõte on selline, et tema sünnitab mõnele mehele lapse ja mees kingib talle selle eest kinnisvara.
Imelik, et nii paljud sellist teemaalgatust kiidavad. Kas ongi valdav mõtteviis, et mees peaks oma korteri naisele kinkima kui naine lapse saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:11; 02.09 11:50; 02.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õige suhtumine. Kui mees tahab last, siis peab ka omalt pool midagi andma. Mees otsib kodu ehk siis kindlustab naise ja lapse elamispinnaga. Seda ikka ametlikult, et ka notari paberites on naine kaasomanik. Naine ei pea ennast lõhki rebima lapsi sünnitades, töötades ja kinnisvara hankides. See ikka meeste kohustus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 13:33; 03.09 12:28; 03.09 12:32; 04.09 12:48; 06.09 13:05; 06.09 13:55; 06.09 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga õige suhtumine. Kui mees tahab last, siis peab ka omalt pool midagi andma. Mees otsib kodu ehk siis kindlustab naise ja lapse elamispinnaga. Seda ikka ametlikult, et ka notari paberites on naine kaasomanik. Naine ei pea ennast lõhki rebima lapsi sünnitades, töötades ja kinnisvara hankides. See ikka meeste kohustus. [/tsitaat]
Arvan sama. Mees peab ka omalt poolt millegegi panustama, mitta naine üksi. Niikaua, kuni mehed, kes lapsi tahavad, ise neid ei sünnita, tehku seda, mida nad saavad teha: kindlustagu oma lapse ema majanduslikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.09 14:59; 03.09 10:54; 03.09 10:59; 03.09 11:07; 03.09 11:12; 03.09 15:28; 03.09 15:30; 03.09 15:43; 03.09 16:37; 04.09 14:44; 04.09 15:51; 06.09 10:23; 06.09 10:30; 07.09 10:09; 11.09 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu ei ole lahendus. Ka siis pole ju naise elu kindlustatud, kui üks hetk mees jeehat võib tõmmata.

Pigem mine tööle(juhul kui ei käi), ja võimalusel osta omale ka korter. Saad selle ka ju välja üürida. Ja kui mehega peakski kõik läbi saama, siis on sul vähemalt oma kodu olemas kuhu minna. Ja kui ostu võimalust ei ole, siis säästa võimalikult palju, et päris kuuse alt uut elu alustama ei pea. Ja laps tee alles siis, kui ise piisavalt majanduslikult kindlustatud oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 18:46; 02.09 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Abielu iseenest pole ju lahendus. Mehe korter on soetatud enne abielu ja seega jääks ikka mehe lahusvaraks.
[/tsitaat]

Abielu näitab siiski, kas mees võtab suhet tõsiselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 18:49; 02.09 18:52; 02.09 19:01; 06.09 18:00; 07.09 09:42; 07.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hehh, mis siis? Parem oleks ikkagi lapsed saada sellises olukorras või?
Ei lähe see midagi 10-20 aastat.

22. eluaastaks oli mul ülikool lõpetatud, aasta aega töötatud ja ka kinnisvara laenu abil ostetud.

[/tsitaat]

21a ülikool lõpetatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 18:49; 02.09 18:52; 02.09 19:01; 06.09 18:00; 07.09 09:42; 07.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Abielu näitab siiski, kas mees võtab suhet tõsiselt. [/tsitaat]

Abielu ei ole garantii, et oled tolle partneriga elu lõpuni koos. Väga paljud abielud lahutatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 18:46; 02.09 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Abielu ei ole garantii, et oled tolle partneriga elu lõpuni koos. Väga paljud abielud lahutatakse. [/tsitaat]

Ei ole tõesti garantii, aga suurem tõenäosus ometi. Algklassilapsed kasvavad suurema tõenäosusega koos mõlema vanemaga, kui need on abielus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 18:49; 02.09 18:52; 02.09 19:01; 06.09 18:00; 07.09 09:42; 07.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõelge nüüd vastupidisele juhtumile – majaomanikust naine soovib last, mees seab aga tingimuseks, et enne kirjutagu naine pool elamist tema nimele, samas pakkudes, et on lapsega ise kodus. Kas leiate samuti, et see oleks õiglane 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 07:43; 03.09 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas teema oli sinust? Või kust sa teemaalgataja vanust või haridustaset tead?
Teemaalgataja ei taha ju olla iseseisev ja haritud, muidu oleks ta sellele juba enne mõelnud. Mis teda senini on takistanud endale kinnisvara muretsemast? Tema mõte on selline, et tema sünnitab mõnele mehele lapse ja mees kingib talle selle eest kinnisvara.
Imelik, et nii paljud sellist teemaalgatust kiidavad. Kas ongi valdav mõtteviis, et mees peaks oma korteri naisele kinkima kui naine lapse saab?[/tsitaat]

Ei, teema pole minust, aga ma tõin oma näite, et naised võiksid natukene laiemalt mõelda, kui see, et enda majanduslik kindlustamine on võimalik ainult meeste kaudu! Ja see ei tähenda 20 aastat orjamist, vaid lihtsalt kättevõtmise asi.

Teemaalgataja pole küll öelnud ühegi sõnaga, et ta soovib kandikul teise inimese kinnisvara, küll aga seda, et soovib oodata kuni ta on majanduslikult kindlustatud.

Minu sõnum- ASU ENNAST ISE KINDLUSTAMA! Siis saad elus alati hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 10:45; 02.09 11:26; 02.09 12:59; 03.09 09:06; 03.09 10:53; 10.09 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemast saan aru, aga vat sellest ei saa aru, kus on paljude noorte vanemad, kes on toeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.