Esileht Pereelu ja suhted Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu

Näitan 16 postitust - vahemik 151 kuni 166 (kokku 166 )

Teema: Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu

Postitas:
Kägu

Teoorias võib nii olla, aga reaalis selle viisakuse ja tagasihoidlikkusega läbi ei löö. Need jäävad tagaplaanile, eriti, kui välimus on keskmine või alla selle.

võib lüüa, sest tagasihoidlik äratab tähelepanu just sellega, et ta erineb teistest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias võib nii olla, aga reaalis selle viisakuse ja tagasihoidlikkusega läbi ei löö. Need jäävad tagaplaanile, eriti, kui välimus on keskmine või alla selle.

võib lüüa, sest tagasihoidlik äratab tähelepanu just sellega, et ta erineb teistest.

Igaüks peaks ikka püüdma olla tema ise. Ainult nii on võimalik leida endale sobiv kaaslane. Kui sa pole muidu tagasihoidlik ja mingi mehe nimel hakkad seda teesklema, mis mõte sel üldse on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias võib nii olla, aga reaalis selle viisakuse ja tagasihoidlikkusega läbi ei löö. Need jäävad tagaplaanile, eriti, kui välimus on keskmine või alla selle.

võib lüüa, sest tagasihoidlik äratab tähelepanu just sellega, et ta erineb teistest.

Mis teha kui tagasihoidlikkusel on mingi sügavam põhjus, hiljem koorub välja rida probleeme ja negatiivsust? Tagasihoidlik ei hakka vastu, hea ära kasutada ja haiget teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaüks peaks ikka püüdma olla tema ise. Ainult nii on võimalik leida endale sobiv kaaslane. Kui sa pole muidu tagasihoidlik ja mingi mehe nimel hakkad seda teesklema, mis mõte sel üldse on?

Olen nõus! Samas, see üks kommenteerija pidas teemaalgatajat imelikuks, kuna teemaalgataja ei roninud ise mehele selga. Et normaalne on ikka nii, et kui naine tahab seksida, siis ta ka seksib, mitte ei jää ootama, et mees esimese sammu teeb. Ju siis teemaalgataja oli ka tema ise ja tema arvates oli õige, et mees algatab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha kui tagasihoidlikkusel on mingi sügavam põhjus, hiljem koorub välja rida probleeme ja negatiivsust? Tagasihoidlik ei hakka vastu, hea ära kasutada ja haiget teha.

Ja mitte tagasihoidliku puhul ei saa hiljem välja kooruda rida probleeme ja negatiivsust?

Tagasihoidlikkus ei pruugi sugugi seda tähendada, et inimene on ebakindel ja ärakasutatav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias võib nii olla, aga reaalis selle viisakuse ja tagasihoidlikkusega läbi ei löö. Need jäävad tagaplaanile, eriti, kui välimus on keskmine või alla selle.

võib lüüa, sest tagasihoidlik äratab tähelepanu just sellega, et ta erineb teistest.

Mis teha kui tagasihoidlikkusel on mingi sügavam põhjus, hiljem koorub välja rida probleeme ja negatiivsust? Tagasihoidlik ei hakka vastu, hea ära kasutada ja haiget teha.

manipulaatori jutt

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, see üks kommenteerija pidas teemaalgatajat imelikuks, kuna teemaalgataja ei roninud ise mehele selga. Et normaalne on ikka nii, et kui naine tahab seksida, siis ta ka seksib, mitte ei jää ootama, et mees esimese sammu teeb.

Ilukirjandust viljeled? See “üks kommenteerija” olin mina ja ma ei vastanud mitte teemaalgatajale, vaid teisele kommenteerijale, kes ütles, et tema enne ei seksi, kui mees on selgelt väljendanud, et ta temaga ka suhet tahaks. Minu vastuse mõte oli, et ma teen oma otsused ise vastavalt oma soovidele, ehk siis mees võib ju selgelt väljendada, et tema tahab suhet, mind ei kohusta see küll millekski, et TEMA tahab. Ma pean ISE tahtma. Ma pole kellelegi selgaronimisest midagi rääkinud.

 

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis teemaalgataja oli ka tema ise ja tema arvates oli õige, et mees algatab.

Kui sa teemat oleks lugenud, siis teemaalgataja on mehega juba ilma mingi suhteta linade vahel ära käinud, kuigi mees ostib netis naisi edasi ja teemaalgataja pole midagi selle kohta öelnud ega küsinud. Nii et kui mees tegigi seksi suunas esimese liigutuse, siis tore ju küll – aga mis sest tolku on? Et mees sai nüüd, mis tema tahtis ja naine passiivselt läks asjaga kaasa? Sai mehe algatusel kehva seksi. Vähemalt häbelik, malbe ja eriline, eks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just vaatasin TV3-st Venemaa poissmeest.

Jah, see on tõesti, kust õppida. Vallalised siin kõik koos või?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mees sai nüüd, mis tema tahtis ja naine passiivselt läks asjaga kaasa? Sai mehe algatusel kehva seksi. Vähemalt häbelik, malbe ja eriline, eks.

Mees ei ole süüdi. See on tavaline üheöösuhe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mees sai nüüd, mis tema tahtis ja naine passiivselt läks asjaga kaasa? Sai mehe algatusel kehva seksi. Vähemalt häbelik, malbe ja eriline, eks.

Mees ei ole süüdi. See on tavaline üheöösuhe.

Loomulikult ei ole mees milleski süüdi, milleks üldse süü otsimine? Keegi pole süüdi, midagi halba pole ju tehtud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei ole mees milleski süüdi, milleks üldse süü otsimine? Keegi pole süüdi, midagi halba pole ju tehtud.

Meile mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilukirjandust viljeled? See “üks kommenteerija” olin mina ja ma ei vastanud mitte teemaalgatajale, vaid teisele kommenteerijale, kes ütles, et tema enne ei seksi, kui mees on selgelt väljendanud, et ta temaga ka suhet tahaks. Minu vastuse mõte oli, et ma teen oma otsused ise vastavalt oma soovidele, ehk siis mees võib ju selgelt väljendada, et tema tahab suhet, mind ei kohusta see küll millekski, et TEMA tahab. Ma pean ISE tahtma. Ma pole kellelegi selgaronimisest midagi rääkinud.

Just, vastasid kellelegi teisele! Ühtlasi aga viitasid läbi lillede oma kommentaariga ka teemaalgataja imelikkusele. A la selle asemel, et mehele otse läheneda, kui on soov seksida, mängib teemaalgataja lillekest. Too kommenteerija ilmselt vastaski teemaalgataja kaitseks, et naisel on igati normaalne oodata, et mees teeb esimese sammu. See peale hakkasid sina oma elutarkust jagama, et õige on ikka nii, et kui naine tahab seksida, siis ta ka seksib, mitte ei oota, et mees peab enne midagi tõestama. Täiesti selgelt viitasid sellele, et õige on nii mõelda ja käituda nagu sina. Mina näiteks küll ei arva, et just nii on õige. Miks mees ei või enne midagi tõestada? Miks see vale on? Mõni naine on lihtsalt selline, et talle ei sobi tuim, tunneteta seks, mille eesmärk on ainult orgasm saada. On naisi, kes ilma tunneteta ei seksi.

Ja selga ronimise väljend oli mõeldud ilmselt ülekantud tähenduses (ma ei ole see, keda tsiteerid, aga olen tema arvamusega täpselt samal meelel) – tean, tean osad perekooli kasutajad ei mõista kõnekujundeid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba see tutvumise viis oli neil imelik. Justnagu kaks vaba inimest peaks sobituma ainuüksi seetõttu, et nad juhuslikult mõlemad samal ajal vabad on?

TA asemel ma nüüd laseks elul kulgeda ja lõpetaks tutvumised mõneks ajaks ära. Küll tuleb ise mõni mees, kes on loodud just talle. Ma arvan, et mida rohkem pingutada, seda vähem võib leida. Ma laseks asjadel minna ja vaataks, mis saab.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtlasi aga viitasid läbi lillede oma kommentaariga ka teemaalgataja imelikkusele.

Oled sa mõelnud karjääri vahetada ja mõtetelugemise teenust hakata pakkuma? Sest OELNUD mina küll midagi sellist ei ole. Ilmselt sa väga kuulsaks ei saa, sest mõelnud pole ma seda ka mitte. Sa võtad minu vastuse kellelegi ja mõtled sinna juurde sada muud vastust hoopis teisele inimesele.

Minu nõuanne teemaalgatajale oli, et kui ta tahab teada, kas mees tahab sõprust, suhet või seksi, peaks seda lihtsalt mehelt endalt küsima, mitte Perekoolist. Lisaks ka see, et kui ta on mehest rohkem kui tuttavana huvitatud, võib ta seda ise ka öelda või välja näidata, eriti kui too tal neli tundi kodus diivanil istub ja filmi vaatab ja lobiseb.

Aga sinu ülejäänud heietus sai sellega pea peale pööratud, et teemaalgataja seksis mehega ilma tunneteta ära ja ilmselt tema jaoks tunneteta seksimine probleem ei ole

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS! Ilma tunneteta seksi ei soovitaks ma ilmaski kellelegi. Et asi oleks arusaadav, siis ka iha ja kirg on tunded, kui neidki ei ole, tundub üritus mõttetu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 151 kuni 166 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu