Esileht Pereelu ja suhted Mehe süvenev alkoholism

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Mehe süvenev alkoholism

Postitas:

Sorry.. ma ei saa aru milles hetkel probleem on?

Kinnisvara sinu oma. Mehele ütled, et ei taha koos elada enam ja annad paar nädalat uue kodu leidmiseks. Kui aeg täis ja mees ei lähe siis kutsud kasvõi politsei. Ta ju viibib sinu elamises ilma sinu loata. Lihtne..

Ei ole lihtne. Inimest ei saa kodust välja visata ilma kohtu otsuseta. Ja kui ta on seal paar aastat elanud, siis on see tema kodu.

Politsei igatahes selliseid asju ei lahenda.

Kus selline koht seaduses kirjas on, et ma ei või oma kodust, oma kinnisvarast soovimatut inimest välja visata? Üürilepingut tal ei ole, lihtsalt mingi suvaline jorss.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry.. ma ei saa aru milles hetkel probleem on?

Kinnisvara sinu oma. Mehele ütled, et ei taha koos elada enam ja annad paar nädalat uue kodu leidmiseks. Kui aeg täis ja mees ei lähe siis kutsud kasvõi politsei. Ta ju viibib sinu elamises ilma sinu loata. Lihtne..

Politsei ei tule selle peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:54; 09.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry.. ma ei saa aru milles hetkel probleem on?

Kinnisvara sinu oma. Mehele ütled, et ei taha koos elada enam ja annad paar nädalat uue kodu leidmiseks. Kui aeg täis ja mees ei lähe siis kutsud kasvõi politsei. Ta ju viibib sinu elamises ilma sinu loata. Lihtne..

Politsei ei tule selle peale.

Politseid polegi vaja. Teha tuleb nii, et kui meest kodus pole, tema asjad kokku pakkida ja tema vanemate või mõne sõbra juurde saata öeldes, et te läksite lahku ja sa ei viitsi oodata, kuni mees ise oma trääni kaasa veab, sest jobul on joomatuur ja tont teab, millal ta üldse välja ilmub. Lukud ära vahetada.

Nii, saab siis mehike teada, et ta on välja visatud, hakkab kisama muidugi, aga sina ignoreerid sõnumeid ja kui ukse taga märatseb, siis helistad politseisse ja ütled, et eksmees ähvardab. Kui mingil imekombel politsei peaks tulema, siis mees ütleb et tema visati ebaõiglaselt oma kodust välja, sina ütled, et läksite lihtsalt lahku. Sõna sõna vastu. Kui sina oled kinnisvara omanik, siis ei käsi politsei, ega kohus sind seda jobu tagasi oma pinnale lubada. Mehel pole millegagi tõestada, et tal seal mingi õigus elada on, sest te läksite lahku ja seda ei saa mitte keegi vaidlustada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki on see mees seal sissekirjutusega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:47; 10.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki on see mees seal sissekirjutusega?

Ja siis? Ma võin oma elukohta igale poole registreerida, kui omanik lubab, ega see mulle mingit õigust sellele kinnisvarale anna…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 20:54; 06.02 20:58; 06.02 23:18; 10.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinnisvarale ei anna, aga kui see on su registreeritud elukoht, siis teine inimene ei saa sind lihtsalt ukse taha jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:47; 10.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omanik saab inimese oma kinnisvaralt välja registreerida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry.. ma ei saa aru milles hetkel probleem on?

Kinnisvara sinu oma. Mehele ütled, et ei taha koos elada enam ja annad paar nädalat uue kodu leidmiseks. Kui aeg täis ja mees ei lähe siis kutsud kasvõi politsei. Ta ju viibib sinu elamises ilma sinu loata. Lihtne..

Politsei ei tule selle peale.

Politseid polegi vaja. Teha tuleb nii, et kui meest kodus pole, tema asjad kokku pakkida ja tema vanemate või mõne sõbra juurde saata öeldes, et te läksite lahku ja sa ei viitsi oodata, kuni mees ise oma trääni kaasa veab, sest jobul on joomatuur ja tont teab, millal ta üldse välja ilmub. Lukud ära vahetada.

Nii, saab siis mehike teada, et ta on välja visatud, hakkab kisama muidugi, aga sina ignoreerid sõnumeid ja kui ukse taga märatseb, siis helistad politseisse ja ütled, et eksmees ähvardab. Kui mingil imekombel politsei peaks tulema, siis mees ütleb et tema visati ebaõiglaselt oma kodust välja, sina ütled, et läksite lihtsalt lahku. Sõna sõna vastu. Kui sina oled kinnisvara omanik, siis ei käsi politsei, ega kohus sind seda jobu tagasi oma pinnale lubada. Mehel pole millegagi tõestada, et tal seal mingi õigus elada on, sest te läksite lahku ja seda ei saa mitte keegi vaidlustada.

Ei ole sõna sõna vastu. Tunnistajad ju kinnitavad kõik, et mees juba mitu aastat korteris elanud.
Teiseks veel, kui ta näiteks mingeid arveid on maksnud, jälle tõendus mehe kasuks.

Kui niiviisi mehe asjad kokku panna ja kuhugi tõsta, siis võid hoopiski ise kriminaalasja kaela saada. Mees ütleb näiteks, et kus 10 000 eurot maksnud kett on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe süvenev alkoholism

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.