Esileht Ilu mesoteraapia, mesoniidid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )

Teema: mesoteraapia, mesoniidid

Postitas:
Kägu

Osadel lähevad silmad väikseks, kui liiga palju põsesarnadesse süste teevad. Ringlõikus ei tee pilusilmi.

See on seasilmafenomen.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osadel lähevad silmad väikseks, kui liiga palju põsesarnadesse süste teevad. Ringlõikus ei tee pilusilmi.

See on seasilmafenomen.

Jah, eks sõltlased üritavad seda siin positiivseks rääkida. Tegelikult on lihtsalt nihu läinud protsess.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid tuhanded eurod ei liigitu uskumatute summade alla. Eakohane ei võrdu juba ammu 50 aastat tagasi olevaga. Aeg on tänapäeva tulla. Hoolitsetud naine on sotsiaalses plaanis palju edukam. Miks sa oma hambaid parandad, las olla auklikud, kui ei valuta. Näoga on sama.

Ma tegelikult ei kirjuta nii olematu mõtlemisvõimega inimestele, kes auklike hammaste parandamist ja tühistel kuni olematutel põhjustel läbi viidavat invasiivset ilukirurgiat võrdväärseks peavad. Need mõtted pole sinule, liigu edasi. Pigem üritan jõuda piiripealsete juhtumisteni, kel ilutööstuse ajupesu mõjusfääri sattununa siiski ka veel killuke reaalsustaju on säilinud, ja kõhklevad, kas teha või mitte.

Need tuhanded tuhanded eurod, mida lihtne inimene oma näo asjatule, sisuliselt põhjendamatule kohendamisele kulutavad, tekitavad kokku praeguseks mitmekümnemiljardise turu, peagi mitmesaja miljardise. See on ressurss, mida saaks kasutada mõttekamalt. Inimesed, kes selles valdkonnas leiba teenivad, saaksid teha mõtestatumat, või vähemalt mitte inimeste ja ühiskonna tervist kahjustavat tööd. Inimesed, kes sellest lihunikumasinast läbi käivad, saaksid välja näha normaalsemad ja mõõta enda ja teiste inimeste välimust inimlike ja väärikust säilitavate mõõdupuude järgi.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga huvitav, kuidas need teised iluprotseduure tegevad naised sinu elu küll raskemaks teevad? Sinul ei käsi keegi mingeid protseduure teha, ka mitte need ahned ilukirurgid ei tule sind kuskile nurga taha püüdma, et pead operatsioonile tulema, muidu sured. Las teised elavad oma elu, sina ela oma. Ja püsi teemades, mis sind kuidagi puudutavad.

Mul tõesti on mitmetes teistes teemades mugavam kirjutada, sest seal on natuke suurem tõenäosus kohata lugejaid, kes suudavad päriselt ka loetut mõista.

Aga ma usun sind, kui sa ütled, et see on sinu meelest väga huvitav, kuidas iluprotseduure tegevad naised minu elu raskemaks teevad. Ma kirjutasin selle enne ilusti lahti, aga sinu suurest huvist tingituna ei pea paljuks ennast korrata.

Minu elu, ja mitte ainult minu vaid tervikuna kõigi elu, teevad ilma mingi reaalse põhjuseta ilulihunike noa alla ronivad inimesed keeruliseks nii, et loovad ebarealistliku ja ebaloomuliku ilustandardi. Sellele standardile vastamiseks, kui see üha enam ja enam levib, ei olegi lõpuks muud võimalust, kui ise ka raha kokku koguda ja noa alla minna. See on ilutööstuse unistus ja suurim eesmärk.

Mind praktiliselt see nii väga ei puudutagi, sest minu maailmapilt on välja kujunenud ilustandardite mõttes veidi normaalsemal ajastul ja mind ei ole ka üldiselt kunagi väga huvitanud kellegi teise standarditele vastamine. Aga ma näen, kui paljudele on see väga oluline, ja kõigi selliste inimeste elu ja enesetunne muutub teie tegevuse tõttu raskemaks. Kõige rohkem satuvad löögi alla järgmised põlvkonnad, teie lapsed ja lapselapsed, kes kasvavad üles, nähes, et vanaema, ema ja tädi kõik koguvad raha, et end lõikuda ja süstida, eesmärgiga vastata ebarealistlikele standarditele. Näha iseendast noorem välja on ebarealistlik eesmärk.

Aeg ja selle möödumine on paratamatus ja me kõik elame seda õnnelikumalt, mida paremini me suudame tegelikkusega toime tulla, iseendast ja oma east lugu pidada, teistest ja nende east lugu pidada, mitte üritada ennast ja teisi petta, et aja möödumine neid ei puuduta. Invasiivsete protseduuridega inimene aja kulgu ei peata, ainult moonutab ja väärastab iseennast.

Just seetõttu puudutab see teema mind ka isiklikult. Mitte minu välimuse pärast, vaid mul on kahju selle maailma pärast, mida te loote, ja inimestest, kes peavad selles elama ja toime tulema. Ma arvan, et me kõik väärime paremat.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ta paistab oma buldogipõskedega siis ju eriti teravalt silma. Muidugi on tal elu raske.

Põsed kommentaaridest läbi ei paista, küll aga inimese mõistus ja iseloom.

Mina olen täiskasvanud inimene oma välja kujunenud maailmavaate ja väärtushinnangutega, mille keskmes pole inimese põse asend või siledus. Seepärast ei saa mind ühe kiusaja norimine minu hüpoteetiliste põskede kallal kuidagi kõigutada. Aga paljusid inimesi, eriti noori ja haavatavaid, kõigutab selline suhtumine vägagi ja just see ongi kurjast.

See, et skalpellist kohendamata “buldogipõsed” üldse sobivad kiusaja mentaliteediga inimese meelest solvanguks, ongi probleemi tuum. Mina leian, et see ei ole solvang, sest inimese põsed, sellisena nagu nad on, ongi lihtsalt see – tema põsed. Ka skalpellist retsitud ja kõrva taha tõmmatud põsed ei sobi solvanguks, see on lihtsalt selle inimese saatus ja sellest on kahju ja valus.

Ma ei taha elada maailmas, kus inimesed peavad tundma, et normaalne eale vastav välimus on sobiv aines solvangule. Selle vastu ma võtan sõna ja muidugi ma ei eelda, et ma seda õnnetut kiusajat siin ümber veenan. Kirjutan neid mõtteid lootuses, et on kas või pisikegi tõenäosus, et mõni ilulõikuse põhjendatuses kõhkleja saab siit oma kõhklustele kinnitust.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha elada maailmas, kus inimesed peavad tundma, et normaalne eale vastav välimus on sobiv aines solvangule. Selle vastu ma võtan sõna ja muidugi ma ei eelda, et ma seda õnnetut kiusajat siin ümber veenan. Kirjutan neid mõtteid lootuses, et on kas või pisikegi tõenäosus, et mõni ilulõikuse põhjendatuses kõhkleja saab siit oma kõhklustele kinnitust.

Aga sind ei sunni keegi mingeid protsedruure tegema ja ka mitte kedagi teist. Sul puudub vähimgi vajadus selles osas sõna võtta. Keegi ei sunni mitte kedagi mitte midagi tegema. Kui ta on endaga rahul nii nagu on, siis ongi kõik väga hästi. Mitte midagi ei pea tegema ja enamus ju ei teegi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan neid mõtteid lootuses, et on kas või pisikegi tõenäosus, et mõni ilulõikuse põhjendatuses kõhkleja saab siit oma kõhklustele kinnitust.

Perekooli nii pikki ja keerulisi tekste kirjutada on mõttetu, sest need tädid siin ei saa su jutust aru, isegi kui nad suudaks selle läbi lugeda.

Näed ju isegi vastuseid – mingid pläratused. Mõttetu tuhm seltskond, kelle seas “edukamad” on nüüd volüümiripsmetest järgmisele levelile liikunud lihtsalt.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näed ju isegi vastuseid – mingid pläratused. Mõttetu tuhm seltskond, kelle seas “edukamad” on nüüd volüümiripsmetest järgmisele levelile liikunud lihtsalt.

Minu arust oled ikka sina tuhm, kes arvab, et tema on mingi teenäitaja, kes peab tingimata oma arvamust avaldama, kuigi pole küsitud. Kes sa oled enda arust, et pead igas teemas sõna võtma?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näed ju isegi vastuseid – mingid pläratused. Mõttetu tuhm seltskond, kelle seas “edukamad” on nüüd volüümiripsmetest järgmisele levelile liikunud lihtsalt.

Minu arust oled ikka sina tuhm, kes arvab, et tema on mingi teenäitaja, kes peab tingimata oma arvamust avaldama, kuigi pole küsitud. Kes sa oled enda arust, et pead igas teemas sõna võtma?

Ja tuligi ära veel üks pläratus 😀

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tuligi ära veel üks pläratus ????

Mis asi on üldse pläratus? Jälle mingi erudeeritud Lõuna-Eesti unarsõnade fänn?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tuligi ära veel üks pläratus ????

Mis asi on üldse pläratus? Jälle mingi erudeeritud Lõuna-Eesti unarsõnade fänn?

See, mida sina suust välja ajad.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli nii pikki ja keerulisi tekste kirjutada on mõttetu, sest need tädid siin ei saa su jutust aru, isegi kui nad suudaks selle läbi lugeda.

Pikk jutt, sitt jutt. Midagi keerulist selle heietuses pole, lihtsalt teised pole temaga nõus ja ei viitsi vaielda. Kes tahab, teeb oma iluopid niikuinii ära, kui on soov parem välja näha. Ei ole siin iluteemas vajalik filosofeerida (selleks on teised kohad), siia tullakse praktilist infot hankima.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina arvaks, et iluoperatsioonid pole vajalikud, siis ma lihtsalt ise ei teeks, aga miks ma peaks teistele pika epistli pidama, et nad jumala eest midagi ei teeks, sellest ma eriti aru ei saa. Kuidas see puutub minusse, mida teised teevad või ei tee?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina arvaks, et iluoperatsioonid pole vajalikud, siis ma lihtsalt ise ei teeks, aga miks ma peaks teistele pika epistli pidama, et nad jumala eest midagi ei teeks, sellest ma eriti aru ei saa. Kuidas see puutub minusse, mida teised teevad või ei tee?

Teile just ju kirjutati, kuidas puutub. Tühm oled päris või?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teile just ju kirjutati, kuidas puutub

See ei olnud kuidagi veenev, kuidas mingi suvaline inimene soovib ette kirjutada teistele inimestele, mis nad peavad tegema.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teile just ju kirjutati, kuidas puutub. Tühm oled päris või?

Väga ei koti mingi suvaülbari luul.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ressurss, mida saaks kasutada mõttekamalt. Inimesed, kes selles valdkonnas leiba teenivad, saaksid teha mõtestatumat, või vähemalt mitte inimeste ja ühiskonna tervist kahjustavat tööd. Inimesed, kes sellest lihunikumasinast läbi käivad, saaksid välja näha normaalsemad ja mõõta enda ja teiste inimeste välimust inimlike ja väärikust säilitavate mõõdupuude järgi.

Palju hinnanguid, aga vähe argumente, seepärast sind keegi kuulata ei viitsigi.

väidad, et:

-ilukirurgia on lihunikumasin (mida see peaks üldse tähendama? Seal toimetatakse inimesega väga hellalt ja suure tähelepanuga)

-ilukirurgia kahjustab inimeste tervist (julgen väita vastupidist, sest mentaalne heaolu, mis iluoperarsiooniga kaasneb, omab suure tõenäosusega vastupidist mõju)

-ilukirurgia muudab inimese välimuse ebanormaalseks, täpsemalt ilma ilukirurgiata näeksid nad välja normaalsemad. (Puhtsubjektiivne ja eespool juba lahatud, mida kellegi jaoks tähendab normaalne. Paljude naiste jaoks on ilus olemine päris normaalne asi.)

-inimesed saaksid mõõta teiste välimust väärikust säilitavate mõõdupuude järgi. (Minu meelest teiste inimeste välimuse hindamine on üldse väga ebaväärikas tegevus mistahes mõõdupuu järgi ja igaûks võiks tegeleda vaid iseendaga ning väärikalt hoiduda teiste inimeste välimuse kommenteerimisest.)

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teile just ju kirjutati, kuidas puutub. Tühm oled päris või?

Väga ei koti mingi suvaülbari luul.

Lugesin “suvekübara” luul 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elu, ja mitte ainult minu vaid tervikuna kõigi elu, teevad ilma mingi reaalse põhjuseta ilulihunike noa alla ronivad inimesed keeruliseks nii, et loovad ebarealistliku ja ebaloomuliku ilustandardi. Sellele standardile vastamiseks, kui see üha enam ja enam levib, ei olegi lõpuks muud võimalust, kui ise ka raha kokku koguda ja noa alla minna. See on ilutööstuse unistus ja suurim eesmärk.

Jah, tavaliselt kipuvad need kõige suuremad iluprotseduuride vastased võitlejad olema need, keda on loodus õnnistanud sümmeetrilise ja kena näoga. Suur hirm ja pettumus, et nüüd ei saagi enam olla ainus ilus, vaid iga inetu pardipoeg saab end kunstlikult järele aidata samale pulgale. No ega ei oskagi siis midagi soovitada, kui et teie endi nõu – ära võta välimust nii tõsiselt! Alati leidub maailmas keegi, kes on sinust ilusam, sinust rikkam või paremas vormis. Peamine asi on olla ise rahul sellega, kus sa oled, ja mitte ennast võrrelda teistega.

Kui kole inimene teeb iluopi, et oma peegelpilti paremini taluda, siis ta ei võrdle end mingite kaunitaritega, vaid on rahul, et sai enda välimust natukenegi normaalsemaks tuunida. Aga need loomulikud kaunitarid kipuvad maast madalast kangesti end võrdlema teistega nagu välimus oleks võistlus, kes sai paremad geenid.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tavaliselt kipuvad need kõige suuremad iluprotseduuride vastased võitlejad olema need, keda on loodus õnnistanud sümmeetrilise ja kena näoga. Suur hirm ja pettumus, et nüüd ei saagi enam olla ainus ilus, vaid iga inetu pardipoeg saab end kunstlikult järele aidata samale pulgale.

Unista edasi. Ilusate näojoontega inimene on ilus ka 100-aastasena ja tuunimata. Mingi keskmine kartulnina võib ennast segi süstida, ilusaks ta ei saa – on ikka keskmine edasi.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi keskmine kartulnina võib ennast segi süstida, ilusaks ta ei saa – on ikka keskmine edasi.

Keskmine kartulinina lõikab oma nina ilusaks ja ongi juba palju parem.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi keskmine kartulnina võib ennast segi süstida, ilusaks ta ei saa – on ikka keskmine edasi.

Keskmine kartulinina lõikab oma nina ilusaks ja ongi juba palju parem.

No ei ole. Ilu on sümmeetria ja proportsioonid. Sitast saia ei tee.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole. Ilu on sümmeetria ja proportsioonid. Sitast saia ei tee.

See on sinu arvamus. Kui ninalõikus ei teeks ilusamaks, siis ei oleks 99 protsendil staaridest ninad opereeritud. Ja imetled neid isegi, ainult et arvad, et kõik on loomulik ja kõik sündisidki sellisena. Tegelikult ei sündinud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole. Ilu on sümmeetria ja proportsioonid. Sitast saia ei tee.

See on sinu arvamus. Kui ninalõikus ei teeks ilusamaks, siis ei oleks 99 protsendil staaridest ninad opereeritud. Ja imetled neid isegi, ainult et arvad, et kõik on loomulik ja kõik sündisidki sellisena. Tegelikult ei sündinud.

Ilusal inimesel ei ole vaja om nina lõikuda. Enamus staare ongi keskmiste nägudega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unista edasi. Ilusate näojoontega inimene on ilus ka 100-aastasena ja tuunimata. Mingi keskmine kartulnina võib ennast segi süstida, ilusaks ta ei saa – on ikka keskmine edasi.

No aitäh, et illustreerisid minu mõtet nii hästi kohe. Kui need protseduurid ei tööta, siis miks te nii äksi täis lähete, kui need kartulininad oppe ja protseduure teevad? Eks ikka selle hirmu pärast, et enam ei saagi olla ainuke ilus. Mine tea, äkki opp töötabki ja tulemus kukub hästi välja. Ainult mõne tuhande eest saavad igasugu kartulininad ja muud matsiplikad hoobilt sinu geneetilisele tasemele tõusta. Mis sul siis üle jääb, mille üle end teistest paremaks pidada? Ausalt, sünnilt koledad ei mõtle nii. Nemad pole harjunud ennast eluaeg mingile pjedestaalile seadma ja ei unista ennast oppida mingiks miss universumiks, et teistest parem olla. Aga sünnilt ilusad tihti peavad ennast oma peas miss universumiks küll.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka selle hirmu pärast, et enam ei saagi olla ainuke ilus. Mine tea, äkki opp töötabki ja tulemus kukub hästi välja. Ainult mõne tuhande eest saavad igasugu kartulininad ja muud matsiplikad hoobilt sinu geneetilisele tasemele tõusta.

Ei minul seda hirmu küll ei ole. Ei ole veel ühtki keskpärast näinud, keda süstid kaunitariks oleks muutnud – ikka koledamaks. Pange täiega edasi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei minul seda hirmu küll ei ole. Ei ole veel ühtki keskpärast näinud, keda süstid kaunitariks oleks muutnud – ikka koledamaks. Pange täiega edasi.

Miks see teiste tegevus sind üldse huvitab siis, et pead siin sõna võtma? Miks? Mis see sinu asi on?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei minul seda hirmu küll ei ole. Ei ole veel ühtki keskpärast näinud, keda süstid kaunitariks oleks muutnud – ikka koledamaks. Pange täiega edasi.

Miks see teiste tegevus sind üldse huvitab siis, et pead siin sõna võtma? Miks? Mis see sinu asi on?

Ära räägi lollusi, siis ei pea sulle ka vastama keegi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi lollusi, siis ei pea sulle ka vastama keegi.

Kui inimene arvab, et tema peab teistele hakkama epistlit lugema, mida need tegema peavad, siis on ta ego ikka ülisuur. Kes sa oled enda arust, et sa võiksid midagi sellist teha? Mis paneb sind arvama, et su arvamus huvitab kedagi? Tegele enda asjadega ja ära kamanda teisi inimesi. See on ülbuse tipp ennast nii tähtsaks pidada, et peab teistele hakkama ettekirjutusi tegema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aitäh, et illustreerisid minu mõtet nii hästi kohe. Kui need protseduurid ei tööta, siis miks te nii äksi täis lähete, kui need kartulininad oppe ja protseduure teevad? Eks ikka selle hirmu pärast, et enam ei saagi olla ainuke ilus. Mine tea, äkki opp töötabki ja tulemus kukub hästi välja. Ainult mõne tuhande eest saavad igasugu kartulininad ja muud matsiplikad hoobilt sinu geneetilisele tasemele tõusta. Mis sul siis üle jääb, mille üle end teistest paremaks pidada? Ausalt, sünnilt koledad ei mõtle nii. Nemad pole harjunud ennast eluaeg mingile pjedestaalile seadma ja ei unista ennast oppida mingiks miss universumiks, et teistest parem olla. Aga sünnilt ilusad tihti peavad ennast oma peas miss universumiks küll.

Kes on sündinud inetuks või keskpäraseks, seda ei tee keskeas enam mingi op ilusaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )


Esileht Ilu mesoteraapia, mesoniidid