Esileht Kodunurk Mida pakud ootamatule külalisele?

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Mida pakud ootamatule külalisele?

Postitas:

Püha taevas, sa oledki see miinuste lugeja/ paneja? Pole vist muud teha?

Kui päris kohale ei jõudnud, siis viitasin sellele, et asi pole ühe inimese kiusus/solvumises sinu suhtes, vaid pigem peitub probleem võrrandi teisel poolel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 09:52; 08.08 08:54; 08.08 11:00; 09.08 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha taevas, sa oledki see miinuste lugeja/ paneja? Pole vist muud teha?

Kui päris kohale ei jõudnud, siis viitasin sellele, et asi pole ühe inimese kiusus/solvumises sinu suhtes, vaid pigem peitub probleem võrrandi teisel poolel.

In your face. Võrrandi teine pool.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 10:13; 07.08 16:00; 07.08 21:10; 08.08 00:34; 08.08 10:22; 08.08 18:51; 09.08 17:31; 09.08 19:54; 10.08 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise saaks sisuliselt iga kell omatehtud hoidiseid pakkuda ja lisaks mingi liire omlett v munarull juustuga. Leiba-saia meil pole, st võileiba ei saa teha. Suitsuvorsti on ka alati ning kalakonserve. Midagi ikka kokku miksiks.

Nende koostisosadega tuli meelde, et nõuka ajal oli baarides pokaalidesse tehtud kokteilsalat suitsuvorsti-, juustu- ja marineeritud kurgi kuubikutest, veidi keedumuna ja majoneesi. Tegelikult oli see päris hea ja miks mitte sellist asja pakkuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide teavatasin ka modesid et üks PK kasutaja aga “laseb” kommentaare eemaldada, mis pole õige. Iga teemaalgataja peab aksepteerima et kõik vastused talle ei meeldi ja mitte kommenteerima et “lasi eemaldada”. Kellegil on siin suuremaid õigusi mis PK kasutajavabadusele igalmoodi halvasti mõjub.
Oleks vist küll “imelik” kui mode on see ” eemaldaja” tsensuur siin. Nii naiivsed me ka pole.
Samuti arvan et “kaebaja” enesetsensuur on olematu.
Kui moderatoorid aga “eemaldvad” aga postitusi siis see ei sobi siia. Eeldan et keegi siin reageerib, sest see on naeuruväärne. Kusjuures “ebasobiv ja solvac” postitus on eelkõige konkreetse postitaja ( loe mode) probleem.
Kusjuures kahtlane on et igalpool siin foorumis on õige ropud kasutajad ja selle “teemaalgataja” teemas kohe mitu korda kommentaar edmaldati. Ja kopisin selle kommentaari kui jälle “laseb ” eemaldada.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 10:13; 07.08 16:00; 07.08 21:10; 08.08 00:34; 08.08 10:22; 08.08 18:51; 09.08 17:31; 09.08 19:54; 10.08 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 09:52; 08.08 08:54; 08.08 11:00; 09.08 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Teatasin muide et sa mind solvasid.Miks mind solvavaid kommentaare mitte eemaldakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 10:13; 07.08 16:00; 07.08 21:10; 08.08 00:34; 08.08 10:22; 08.08 18:51; 09.08 17:31; 09.08 19:54; 10.08 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Teatasin muide et sa mind solvasid.Miks mind solvavaid kommentaare mitte eemaldakse?

Moderaatorid ei ole ametis 24/7, ebasobivate postitustega tegeletakse jooksvalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide teavatasin ka modesid et üks PK kasutaja aga “laseb” kommentaare eemaldada, mis pole õige. Iga teemaalgataja peab aksepteerima et kõik vastused talle ei meeldi ja mitte kommenteerima et “lasi eemaldada”. Kellegil on siin suuremaid õigusi mis PK kasutajavabadusele igalmoodi halvasti mõjub.

Oleks vist küll “imelik” kui mode on see ” eemaldaja” tsensuur siin. Nii naiivsed me ka pole.

Samuti arvan et “kaebaja” enesetsensuur on olematu.

Kui moderatoorid aga “eemaldvad” aga postitusi siis see ei sobi siia. Eeldan et keegi siin reageerib, sest see on naeuruväärne. Kusjuures “ebasobiv ja solvac” postitus on eelkõige konkreetse postitaja ( loe mode) probleem.

Kusjuures kahtlane on et igalpool siin foorumis on õige ropud kasutajad ja selle “teemaalgataja” teemas kohe mitu korda kommentaar edmaldati. Ja kopisin selle kommentaari kui jälle “laseb ” eemaldada.

Kuule ausõna, kasva suureks. See on su oma mingi kiuslik käitumine ja solvumine.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 10:00; 06.08 21:26; 10.08 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil on siin suuremaid õigusi mis PK kasutajavabadusele igalmoodi halvasti mõjub.

Mina kahjuks(!) juhtusin lugema su seda kommentaari, mis esimesena ära kustutati. Oleks võinud varemgi kustutada. Ja mitte ükski ülejäänutest ka teemasse kuidagi ei puutunud, puhas nõmetsemine.
Moderaatorid võiksid kiiremadki olla, püsiks foorum asjalikum.
PS: kui sa soovid, et iga su näppude alt väljunud mõttesähvatus elaks netiavarustes igavesti – hakka blogima. Keegi kõrvaline ei kustuta sealt ridagi.
Siinses foorumis on selle omanikel ja nende esindajatel õigus kustutada kõik, mis neile sobimatu tundub. Ja hea ongi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 12:20; 06.08 10:42; 10.08 01:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil on siin suuremaid õigusi mis PK kasutajavabadusele igalmoodi halvasti mõjub.

Mina kahjuks(!) juhtusin lugema su seda kommentaari, mis esimesena ära kustutati. Oleks võinud varemgi kustutada. Ja mitte ükski ülejäänutest ka teemasse kuidagi ei puutunud, puhas nõmetsemine.

Moderaatorid võiksid kiiremadki olla, püsiks foorum asjalikum.

PS: kui sa soovid, et iga su näppude alt väljunud mõttesähvatus elaks netiavarustes igavesti – hakka blogima. Keegi kõrvaline ei kustuta sealt ridagi.

Siinses foorumis on selle omanikel ja nende esindajatel õigus kustutada kõik, mis neile sobimatu tundub. Ja hea ongi.

Aga miks seda nõmetsemist mujal ei eemadata? See on küsimus? Ja ainult selles teemas? Nii et omanik avas teema ja aga hakkas kustutamine? No nüüd selge. Kes on üldse omanik? Olen aru saanud et avalik pk foorum? Kui mingi modeke siin omanik on muidugi.
Kusjuurees mäletan, kunagi oli siin hull mode kes lihtsalt “roputses” inimestega. Nüüd paistab jälle selline juhtum olevat.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 10:13; 07.08 16:00; 07.08 21:10; 08.08 00:34; 08.08 10:22; 08.08 18:51; 09.08 17:31; 09.08 19:54; 10.08 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kapis igaks juhuks paar pakki häid küpsiseid, pakk šokolaadikomme ning vahel isegi mõni assortiikarp, lisaks sügavkülmas Eesti Pagari pirukaid/saiakesi, mida kiiresti ahju visata. Need asjad lähevad käiku siis, kui tõesti vaat et tund või pool varem teatatakse, et nüüd tullakse. Tavaliselt leiab külmikust juustu, sinki vms, mida lauale suupisteks seada. Ekstra midagi smoorima ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootamatu küllatulek on suur matslikkus. Teeksin ehk erandi kuskilt teiest riigist Eestisse saabunud lapepõlve- või noorpõlvetuttavale, et sel juhul ei jõua tõesti kõigile ette teatada, kellega kiirelt kohtuda tahaks. Ja sellised tuttavad on mind ise randa või kohvikusse või kuskile avalikku kohta kutsunud, mitte minu juurde sisse sadanud.
Mul oli ämmal kombeks 1 tund enne rongile istumist teatada, et noh, ma nüüd rongi peal, tunni aja pärast olen kohal. See, et mul oli eratund või mõni muu tegevus pooleli või plaanis, ei lugenud midagi. Ja siis tuli ja sisises ja pildus õelaid mõtteid.

Praegu oleks küll ta eraõpilase kõrvale istutanud ja öelnud, et oota, kuni tunni lõpetan.
Mida pakuksin ootamatule külalisele? Sõltub külalisest. Ebameeldivat ei laseks sissegi ja teataks, et mind pole kodus. Meeldivale pakuks kohvi ja seda, mida ta ise on kaasa toonud või siis mitte midagi. Kui külaline ei pea lugu minu elust ja ajast, siis miks peaks mina seda külalist austusavaldustega vastu võtma?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on mul sügavkülmas näiteks kirjut koera või kass arturi kooki. Teen tavaliselt korraga rohkem kui ühe ning neid on hea jooksvalt kiiremal ajal võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootamatu kylalisega kõnnin köögiaknale & pakun näpuga näidates, et yx pood on otse yle tee, aga seal ära imesta, & teine teispool ristmikku, aga seal ära liiga palju looda, mine too endale midagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Kodunurk Mida pakud ootamatule külalisele?