Esileht Pereelu ja suhted Mida teie teeksite minu asemel?

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Mida teie teeksite minu asemel?

Postitas:

Ma tean, mis tunne on, kui sul on 2 juba peaaegu suurt ja asjalikku last ja siis tuleb ups. Ja mis tunne on üksi sünnitada, olla üksi 2 suurema lapse ja beebiga. Õudsalt raske. Samas õudsalt tore. Kõik sõltub su enda suhtumisest. Olukord iseenesest ei ole üldse nii hull, kui hulluks on mõtlemine võimeline seda tegema. Lapsed on suur õnn. Võta vastu oma kingitus ja ole õnnelik!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees sajaprotsendiliselt lapse vastu oleks, oleks ta teinud näiteks vasektoomia. Kaitsmata vahekorras on alati mingi rasestumise võimalus ja vahekorra esimene pool oli neil kaitsmata.

Naisi on erinevaid. Mina ei suudaks aborti teha (v.a meditsiinilisel põhjusel). Ei suudaks jääda kokku mehega, kes survestab aborti tegema. Olen olnud üksikema oma lastele ja see pole olukord, mida karta. See oli tore aeg. Lihtsalt, kui toetav mees on kõrval, on lihtsam ja mugavam.

See on sinu keha, mille üle otsustad sina. Ja ehk pole su mees lapsesaamise vastu? Oleneb ka, millal ja kuidas talle sellest räägid. Ma ütleks ausalt, et jäin rasedaks ja tunnen, et tahan seda last. Ja et me saame hakkama. Kui ta sind armastab, siis ei hakka ta aborti nõudma ega ähvardama.

Just nimelt – kui mees ei taha mitte mingil juhul rohkem lapsi, siis teeb vasektoomia. Nii on tore küll – mees ei taha lapsi, aga vastutab naine üksi oma kehaga (aborti tehes).

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.11 18:34; 14.11 18:37; 14.11 18:39; 14.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui isalt on vaja alimente, siis on ta vastutav sada protsenti. Aga kui otsustamisel on lapse sünnitamine või mitte, siis pole isal üldse mingit sõnaõigust? No ei saa mina aru meie naiste suhtumisest. Ma ei räägi praegu teemaalgatajast, vaid pigem vastustest siin – nui neljaks sünnitaks, minu keha on minu oma… keha ongi sinu oma, aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

Et siis mees ei taha rohkem lapsi, aga kui midagi juhtub, siis mehe sellise soovi eest vastutab naine üksi? Ja siis imestatakse, miks naised piisavalt seksida ei taha?

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.11 18:34; 14.11 18:37; 14.11 18:39; 14.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui isalt on vaja alimente, siis on ta vastutav sada protsenti. Aga kui otsustamisel on lapse sünnitamine või mitte, siis pole isal üldse mingit sõnaõigust? No ei saa mina aru meie naiste suhtumisest. Ma ei räägi praegu teemaalgatajast, vaid pigem vastustest siin – nui neljaks sünnitaks, minu keha on minu oma… keha ongi sinu oma, aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

Mehel tekitavad reeglina lapse sündimisel, naisel aga palju varem. Seega ei suudagi mehed mõista, miks naised ei tee aborti. Kui aga laps ära sünnib – siis ninnutavad ja nännutavad, küll on tore laps. Aga kui oli laps vaid 4-nädalane rakukobar, siis oleks mehel abordi mõte sama, mis pimesoole eemaldamine, vabandust.

Abort võib jätta naisele sündimata lapse tõttu pikaks ajaks jälge.

Ainult et seda pimesoolt eemaldatakse naiselt, mitte mehelt… Tahaks näha, kui varmad oleks mehed aborti soovima, kui see toimuks nende kehaga! Isegi arsti juurde minek on juba ületamatu probleem.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.11 18:34; 14.11 18:37; 14.11 18:39; 14.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin võtavad nüüd sõnad teiste elude üle otsustajad. Ta ei taha teha aborti, sest tal on süda sees. Kümme aastat tagasi tehtud kokkulepped ei päde. Astu dialoogi oma mehega, Teie olete pere. Koos võtate otsuse vastu. Aborti ta nõuda ei saa. Selle järgi lähete siis edaspidi perena laiali.

Ei ole kellegi elu üle otsustanud. Ta küsis, mida teised selles olukorras teeks ja ma vastasin, mida mina teeksin- aborti. Jätsin kirjutades lisamata, et ilmselt isegi ei räägiks rasedusest mehele, ajaksin selle asja ise korda ja elu läheks edasi. Miks nii?- sest kokkulepe on kokkulepe ja ma sugugi ei arva, et ups!, mina tahan ja mul on õigus ühepooleselt meie kokkulepetest üle sõita.

Tore kokkulepe küll, kus kogu vastutus on ainult ühe poole kanda, teisel on vaid muretu nauding.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.11 18:34; 14.11 18:37; 14.11 18:39; 14.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aborti ei teeks, kui suhe on tugev, suudaksin mehe ümberveenda. Samas kui mees nõuaks minu lapse tapmist – siis ei oleks ta ka minu mees. Ok, meil oli korraks sama teema, olime kaitsmata vahekorras (just oli spiraal väljavõetud ja uut veel ei pandud, võtsime riski, arvasin, et ohutu aeg ja vanust ka juba-41) ja ups rasedaks. Kui mees pakkus aborti, siis küsisin ka ta tahab näha, kuidas laps tükk haaval välja tõmmatakse, et temal on lihtne otsustada, aga mina pean selle nii füüsiliselt, kui emotsionaalselt üleelama.

Ühesõnaga on meil nüüd tore tütretirts ja mees on korra ka öelnud, et abort oleks olnud meeletu viga, aga sel hetkel ei mõelnud ta üldse lapsest selliselt nagu mõtlesin mina naisena.

Mulle tundubki, et meeste jaoks on raseduse algus lihtsalt kogumik rakke aga naise jaoks on laps kohe laps.

Ongi kogumik rakke, nii mehe, naise kui teaduse jaoks. See, et mõni usub homunkuluse tooriat on tema harimatuse küsimus. Sama, nagu poole seksi pealt kummi pealetirimine.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+ äkki tuleb poiss, aga 3 tütart oleks ka vägev

+ hakkad saama lastetoetust 500

Ja pärast 3. last saab lasta end steriliseerida. Siis ei pea enam kunagi paanikas mehe reaktsiooni kartma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sageli tõstsin tema ärkveloleku ajal turvahälli või lamamistooli elutoa lauale ja ise toimetasin kõrval ja kõik kes mööda kõndisid rääkisid ja mängisid lapsega.

Turvahällide kohta ei tea, aga lamamistoolidel on kindlasti märge, et kõrgemale kohale neid asetada ei tohi. Nii et kolmandat last oli sul lihtne kasvatada, kuna sa ei hoolinud eriti ta elust ja tervisest?

miks te miinustate seda märkust? võib-olla ebaviisakalt sõnastatud, aga vastab ju tõele – toole ja hälle ei tohi kuskile lauale panna. endale hakkas ka kohe silma.
muidu küll armas jutt!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sageli tõstsin tema ärkveloleku ajal turvahälli või lamamistooli elutoa lauale ja ise toimetasin kõrval ja kõik kes mööda kõndisid rääkisid ja mängisid lapsega.

Turvahällide kohta ei tea, aga lamamistoolidel on kindlasti märge, et kõrgemale kohale neid asetada ei tohi. Nii et kolmandat last oli sul lihtne kasvatada, kuna sa ei hoolinud eriti ta elust ja tervisest?

miks te miinustate seda märkust? võib-olla ebaviisakalt sõnastatud, aga vastab ju tõele – toole ja hälle ei tohi kuskile lauale panna. endale hakkas ka kohe silma.

muidu küll armas jutt!

Minu elutoa laud on 1,95 x 2,15 m suur. Sellel laual on olnud lamamistoolis lapsi ikka kümme ja sadu kordi, sugulaste omad kaasa arvatud. Mismoodi niisugusele lauale panemine erineb põrandale panemisest? Sa ju ei tea, milline on see laud elutoas teemaalgatajal, milleks siis kohe kiunuda. Äkki on tal ka tammepuust hiigelsuur madal diivanilaud, mille all on lambanahad. Ehki sealt ei saaks MAHA kukkuda niikuinii ükski imik.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, Anna ikka teada kuidas mees reageeris, kui rääkinud oled

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 14:25; 17.11 12:07; 20.11 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, ta täna õhtul tagasi ja siis räägime. Helistasin talle eile ja ütlesin kuidas asjad on. Ta loomulikult ei olnud just õnnelik. Mu mõistus muudkui pendeldab kahe vahel ühel hetkel tunnen et abort oleks õige otsus sest kolm last on niiiii palju ja ma ei saaks hakkama, järgmisel hetkel tunnen, et ei suuda aborti teha…. ei kujuta ette mis saab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.11 14:10; 13.11 14:19; 13.11 14:23; 13.11 14:30; 13.11 15:32; 13.11 16:07; 13.11 16:15; 14.11 10:21; 14.11 12:03; 14.11 14:09; 16.11 15:06; 17.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2) Kasutaks mingeid normaalseid rasestumisvastaseid vahendeid. Mis vahend see kondoom on? Püsisuhtes??? Jutt, et spiraaliga vererohked päevad- no ja siis? Mingi aja on jah vererohkemad ja siis läheb normaalsemaks.

Kondoom on väga ok vahend. Need mehed on egod, kes seda kasutada ei taha. Miks peab naine hormoone endale sisse sööma? Kui mees 100% lapse vastu, siis on hea vahend – vasektoomia ja see on ka tagasipööratav.

Minule, 2 lapse emale ja aastaid püsisuhtes, kus enam pea iga päev ei seksita, on kondoom just väga hea. Seks on paaril korral kuus ja väga rahuldustpakkuv.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, ta täna õhtul tagasi ja siis räägime. Helistasin talle eile ja ütlesin kuidas asjad on. Ta loomulikult ei olnud just õnnelik. Mu mõistus muudkui pendeldab kahe vahel ühel hetkel tunnen et abort oleks õige otsus sest kolm last on niiiii palju ja ma ei saaks hakkama, järgmisel hetkel tunnen, et ei suuda aborti teha…. ei kujuta ette mis saab.

Kuidas mees suhtus siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 14:25; 17.11 12:07; 20.11 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, ta täna õhtul tagasi ja siis räägime. Helistasin talle eile ja ütlesin kuidas asjad on. Ta loomulikult ei olnud just õnnelik. Mu mõistus muudkui pendeldab kahe vahel ühel hetkel tunnen et abort oleks õige otsus sest kolm last on niiiii palju ja ma ei saaks hakkama, järgmisel hetkel tunnen, et ei suuda aborti teha…. ei kujuta ette mis saab.

Kuidas mees suhtus siis?

Kirjutas ju, et mees ei ole õnnelik selle üle. Vaevalt, et see õnn ka hiljem tuleb. Kahju. 4 last ei ole tegelikult palju.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju neljas laps, kolmas oleks ikka ja minu jaoks oleks 4 ikka vaga palju. Raakisime hasti rahulikult ja otsustasime et kaime arsti juures ara ja vaatame kas on uldse terve rasedus ja siis anname endale aega ja votame koos otsuse vastu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.11 14:10; 13.11 14:19; 13.11 14:23; 13.11 14:30; 13.11 15:32; 13.11 16:07; 13.11 16:15; 14.11 10:21; 14.11 12:03; 14.11 14:09; 16.11 15:06; 17.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju neljas laps, kolmas oleks ikka ja minu jaoks oleks 4 ikka vaga palju. Raakisime hasti rahulikult ja otsustasime et kaime arsti juures ara ja vaatame kas on uldse terve rasedus ja siis anname endale aega ja votame koos otsuse vastu.

See, et mees on nõus tulema sinuga kontrollima, et kas on ikka terve rasedus jne, on ilmselge märk sellest, et kuigi uudis ise polnud tema jaoks just rõõmsate killast, hakkab ta mõtte settides üha rohkem sinnapoole kalduma, et see teie lapsuke tuli, et jääda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa testi tegin enne mehele rääkimist ikka ära? Võib-olla polegi rase.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju neljas laps, kolmas oleks ikka ja minu jaoks oleks 4 ikka vaga palju. Raakisime hasti rahulikult ja otsustasime et kaime arsti juures ara ja vaatame kas on uldse terve rasedus ja siis anname endale aega ja votame koos otsuse vastu.

See, et mees on nõus tulema sinuga kontrollima, et kas on ikka terve rasedus jne, on ilmselge märk sellest, et kuigi uudis ise polnud tema jaoks just rõõmsate killast, hakkab ta mõtte settides üha rohkem sinnapoole kalduma, et see teie lapsuke tuli, et jääda.

Nõus. Ja tihti hoitakse selliseid lapsi veel kõige rohkem 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 14:25; 17.11 12:07; 20.11 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

koigile kahjuks ei sobi ja hormonaalseid vahendeid ei saa samuti kasutada sest mul on nooruses olnud hormonaalsed probleemid ja arst keelas ara. Mis siis alles jaab? Kondoom!

Vasektoomia on väga hea ja kindel lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju neljas laps, kolmas oleks ikka ja minu jaoks oleks 4 ikka vaga palju. Raakisime hasti rahulikult ja otsustasime et kaime arsti juures ara ja vaatame kas on uldse terve rasedus ja siis anname endale aega ja votame koos otsuse vastu.

Teil mehega on kentsakas suhtumine (sellesse) rasedusse. Ja nii palju sisendamist ja eelduseid – mehele ei saa rääkida, tal niigi raske; naine justkui peaks vabandama raseduse pärast (kuigi mees usub mingeid “müüte”).. Ja miks oh miks peaks raseduse “tervisega” olema mingi teema? Muudkui lükkate arutamist ja otsustamist edasi – tegelikult võiks enne arstile minekut see juba tehtud olla. Ja sinu südames ongi, sa ei julge ainult mehele öelda. Rasedus ei tohiks olla teema, mida kuidagi viisaka vestluse vm pidamiseks vältima peate.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees Oli jah see kes alati tahtis alguses ilma teha sest tema meelest eelsperma on müüt, pigem olen mina see olnud kes on öelnud et see liiga riskantne aga tema on lubanud et sellest ei juhtu midagi jah ma team ise olen rumal aga sellel polegi enam vahet sest tulemus on käes ja lahendus tuleb leida.

no näed sa nüüd, mees saab teada, et osad müüdid vastavad tegelikkuses tõele 😀
kui mees hakkaks abordist rääkima, siis meenutaks talle seda, et see oli ju tema soov ja valik ja risk

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teie teeksite minu asemel?