Esileht Hobinurk millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Teema: millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?

Postitas:

Paarilisena ei näe kaksikuid, veevalajat, lõvi ega neitsit.
Kaksikutega on koos äärmiselt põnev, sest tal on nii palju teadmisi ja huvisid, paraku ka sama palju naisi. Ei suuda pikalt ühele naisele pühenduda, ja isegi kui tundub pühenduvat, on silmarõõme siin-seal. 😀
Veevalajad on minu jaoks alati tundnud pigem üksikud hundid, kinnised, ja puudub pealehakkamine natukene vaeva näha suhtega, mina ei suuda olla see inimene, kes kogu aeg kõike organiseerib ja veevalajat igale poole veab.
Kõik neitsimehed, keda ma tean, on väga pedantlikud, et suudaks nendega kauem koos olla, neurootilised ka.
Lõvi on liiga egoistlik ja suudab kohtumistele alati hiljaks jääda.

Kes meeldivad? Kaljukitsed – on aeglased oma tundeid näitama, aga hoolivad siiralt. Kalad ja vähid – empaatilised ja südamlikud. Skorpionid – tugevad isiksused, huvitaval kombel moodustame alati koos väga hea tiimi, kus kõik kuidagi klapib.

Ma neid tähtkujusid nii tõsiselt ka ei võta, lihtsalt minu tähelepanekud.

Vähk.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vähk. Hea klapp kaladega, neitsiga, teiste vähkidega.
Räägitakse ka müstilisest klapist sõnniga, aga minu puhul see ei tööta üldse. Mul on elus kaks lähisugulasest sõnni, kes mind pidevalt alla suruda üritavad ja ka omavahel läbi ei saa. Ütlen ausalt, et see teeb minu elu päris raskeks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 14:13; 21.05 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vähk. Hea klapp kaladega, neitsiga, teiste vähkidega.

Räägitakse ka müstilisest klapist sõnniga, aga minu puhul see ei tööta üldse. Mul on elus kaks lähisugulasest sõnni, kes mind pidevalt alla suruda üritavad ja ka omavahel läbi ei saa. Ütlen ausalt, et see teeb minu elu päris raskeks.

Sul tuleb neid sõnne näpistama hakata 🙂 Mul on kaljukits, kes sama eluaeg teinud, aga ajapikku olengi õppinud näpistama ja panema teda taganema ja vaikima.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.05 16:13; 20.05 23:43; 21.05 13:38; 21.05 14:18; 21.05 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et veevalajate kohta räägitakse siin, et nad on nagu mujal või emotsioonitud.

Mul on päike kaksikutes ja kuu veevalajates.
See Kuu peaks mingi “teooria” järgi tähendama midagi emotsionaalsete omaduste kohta. Veevalajad olevat just pigem emotsionaalsed, introspektiivsed, mõtisklevad, aga mitte tundetud kindlasti.

Aga kui nüüd sellesse mingit tähendust hakata otsima, siis mulle on üsna halb kombinatsioon sattunud: üheaegselt otsutusvõimetu, hajameelne, liiga emotsionaalne, liiga kaastundlik jne jne. Samas on temperament ja soov ära panna. Kogu aeg nagu kaotan 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 20:28; 21.05 14:28; 21.05 15:10; 21.05 15:12; 22.05 16:02; 22.05 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et veevalajate kohta räägitakse siin, et nad on nagu mujal või emotsioonitud.

Mul on päike kaksikutes ja kuu veevalajates.

See Kuu peaks mingi “teooria” järgi tähendama midagi emotsionaalsete omaduste kohta. Veevalajad olevat just pigem emotsionaalsed, introspektiivsed, mõtisklevad, aga mitte tundetud kindlasti.

Aga kui nüüd sellesse mingit tähendust hakata otsima, siis mulle on üsna halb kombinatsioon sattunud: üheaegselt otsutusvõimetu, hajameelne, liiga emotsionaalne, liiga kaastundlik jne jne. Samas on temperament ja soov ära panna. Kogu aeg nagu kaotan ????

Äkki sellest, et on kinnised? Minu veevalaja tütar on küll kinnine inimene. Vahest suisa mõtlen, et kui palju üks inimene suudab enda sees ja enda teada hoida ja ei plahvata ka ja huvitav, et millest ta mõtleb. Isegi kui ise uurin, siis alati ei räägi. Samas on meil usalduslik suhe. Võib tujutseda mõnikord, aga ei räägi, et milles asi on. Mina jällegi olen emotsionaalne inimene ja ehk räägin liiga paljugi mõnikord. Emotsioon tekib siis, kui on igav ja sõbrad kuskile kadunud 🙂 Minu jaoks see on jällegi nii mõttetu mure, et polegi mure.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.05 16:13; 20.05 23:43; 21.05 13:38; 21.05 14:18; 21.05 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vähk ning küllaltki suur osa lähedastest on ka vähid. Klapime hästi. Parima sõbrannaga on sünnipäeva vaid paari päevase vahega, abikaasa on vähk, õde on vähk jne.

Kaksikutega on minu elus nii, et on väga kihvte inimesi, kellega on väga hea klapp, aga on ka selliseid, keda ei saa üldse usaldada ega kelle peale lootma jääda.

Üldse ei ole ma kunagi läbi saanud lõvidega. Nad on minu jaoks liiga domineerivad ja jõulised. Eeldavad juba niisama, et sa neist hästi arvad ja neid kummardama hakkad.

See on kõik väga normaalne, sest kõige suurem antipaatia pidigi olema kõrvutiasetsevatel tähtkujudel. Ei klapi jah väga.

Tervitab Lõvi:) (päike lõvis, kuu lõvis)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 12:50; 20.05 14:43; 21.05 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sümpaatia või ebasümpaatia on ikka rohkem konkreetse isikuga seotud, üldistada on siin raske, aga näiteks kui Vähkide kohta on öeldud, “kui ta sind oma sõrgade vahele on haaranud, siis on sealt väga raske vabaneda”, siis seda olen küll vähemalt kolme Vähi puhul elus kogenud, kusjuures üks neist oli boyfriend, teine lähisugulane ja kolmas kolleeg. Kui ta kord on olnud osaline su elus või hakanud su ellu sekkuma, siis teda sealt välja saada pole lihtne, paistab, et klammerdumine on neile omane.

Mina olen vähk ja klammerdumisest sama kaugel kui maa kuust.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sümpaatia või ebasümpaatia on ikka rohkem konkreetse isikuga seotud, üldistada on siin raske, aga näiteks kui Vähkide kohta on öeldud, “kui ta sind oma sõrgade vahele on haaranud, siis on sealt väga raske vabaneda”, siis seda olen küll vähemalt kolme Vähi puhul elus kogenud, kusjuures üks neist oli boyfriend, teine lähisugulane ja kolmas kolleeg. Kui ta kord on olnud osaline su elus või hakanud su ellu sekkuma, siis teda sealt välja saada pole lihtne, paistab, et klammerdumine on neile omane.

Mina olen vähk ja klammerdumisest sama kaugel kui maa kuust.

Mul sama, inimeste külge üldse ei klammerdu, ammugi veel romantikapartnerite külge. Lüüasaamise korral taandun vaikselt ja kurvalt ja ise enam iialgi oma algatusel ühendust ei võta. Klammerdun pigem vanade asjade, mälestuste, kohtade külge, neid ei suuda lahti lasta.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 14:13; 21.05 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on päike kaksikutes ja kuu veevalajates.

Kust te teate, kus oli päike või kuu? Kas selleks on kindlasti vaja sünni kellaaega teada? Ma kahjuks ei tea ja pole kelleltki enam küsida ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 13:33; 21.05 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on päike kaksikutes ja kuu veevalajates.

Kust te teate, kus oli päike või kuu? Kas selleks on kindlasti vaja sünni kellaaega teada? Ma kahjuks ei tea ja pole kelleltki enam küsida ka.

Selleks on netis kalkulaatorid olemas. On vaja teada sünni kellaaega ja kohta

Aitab kui kirjutada otsingusse “what is my moon sign”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 20:28; 21.05 14:28; 21.05 15:10; 21.05 15:12; 22.05 16:02; 22.05 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

cafe astrology

Nt see leht on päris hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 20:28; 21.05 14:28; 21.05 15:10; 21.05 15:12; 22.05 16:02; 22.05 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Lõvi on pähe võtnud, et tema on džungli kuningas ja võib kõiki valitseda, siis see on hirmus tüütu. Nende jaoks on tähtis, et teda imetletakse ja ta on armukade ning omandihimuline. Minu kogemused on näidanud veel, et nendele on oluline, kui võõrad naised neid ihaldavad ja võivad ka suht sandisti öelda, niiet silm ka ei pilgu. Või siis muutuda isegi vägivaldseks, kui silme eest mustaks läheb.

Iseloomustamaks tähtkujusid:

https://i.pinimg.com/736x/ec/39/90/ec39906773fbb9358098d43609b3f927.jpg

Ojaa. Mu isa on lõvi ja selline ta just ongi. Isegi oma armukest pettis omakorda armukesega.
Ja selle esimese armukesega elab ta nüüdseks koos ning tema kasulapsed kutsuvad teda Leoks ????. Oma lastest ta ütles lahti.

Aga mina ise olen kala ja laps ka. Elan koos kahe kaljukitsega lisaks.
Minu jaoks on kaljukits äärmiselt raske isiksus. Egoist, solvuja ja omandihimuline.
Parim sõbranna on veevalaja, kellega on ideaalne klapp ja mõistmine.
Õde on kaalud. Oleme kui öö ja päev.
Ema on vähk ja vähid on vastikud minu jaoks(kritiseerijad aga oma vigu ei näe).

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll tähtkujude püha tõde ei usu, aga enda tähelepanekuid võin jagada küll.
Minu inimesed ei ole Lõvid, seda olen märganud mitmel korral. Klassis oli ainult üks kiusaja, kes kõiki süstemaatiliselt kiusas ja ta oli Lõvi. Esimeses töökohas ei klappinud ma ülemusega üldse, alles palju hiljem sain teada, et ta on Lõvi tähtkujust. Praeguses töökohas on üks töökaaslane Lõvi ja kuigi me suhtleme viisakalt, ei ole ma tahtnud temaga lähemalt suhelda, sest ta alustab alati vestlusi stiilis: tead, see ja see, tegi jälle seda ja too on ka jobu. Alati alustab small talki kedagi halvustades. Tegelt on veel üks töökaaslane, kes ainult klatšib, ta on Skorpion. Täpipealt samasuguse kõnepruugiga nagu mu alumine naaber, kelle kohta ma päris kaua juurdlesin, kas ta on äkki Skorpion. Ja ongi. Aga mu vend Skorpion on teistsugune.

Ise olen Sõnn. Abielus Kaksikutega. Klapib. Kuigi mu Kaksik on vahel flirtiv ja ei kõhkle hetkegi, kui on vaja hädas näitsikule appi tõtata, siis päris ära pole ta kuhugile tahtnud jääda ja on perekeskne. Kui meie laste sündimise ajal oleks saanud isa olla beebiga kodune, oleks ta seda kõhklemata olnud ja mina oleksin vabalt tööl käinud.

Parimad sõbrannad on kolm Sõnni, Vähk ja Kaksikud. Sõnnid on mulle öelnud, et ma küll pole tüüpiline Sõnn, sest ei ole armukade ega põikpäine ega põhimõttekindel. Kui ma ütlen, et kas tingimata peab siis Sõnn selline olema, siis nad ütlevad, et “ja sa ei usu tähemärkide pühasid tõdesid” 😀 Seega minu jaoks tundub kindel Sõnni tunnusmärk, et nad usuvad horoskoope. Kahel mu Sõnnitaridest sõbrannadel on palju naissoost Sõnne suguvõsas ja nad kõik usuvad jäägitult horoskoope ja tähemärke, mõni lausa elab selle järgi. Vähk-sõbranna on kõige rohkem minu sarnane. Aga mitte üldse selline Vähk, nagu mu poeg. Kaksik-sõbranna on aga täpselt nagu mu abikaasa – alati flirdib. Tema aga abielus pole ja seega on ta mehi korraga rohkem kui üks. Ta leiab, et kuni abielus pole, siis ei pea ühega piirduma. Temaga on alati huvitav – me küll tihti vaidleme, aga me lähe niimoodi tülli, et nüüd solvume ja ei räägi omavahel. Kui vaja vaidlus kähku lõpetada, siis lepime kokku, et mõlemal on õigus. Ta on meist viiest kõige vabameelsem.

Lapsed on Ambur ja Vähk. Meie Ambur on päikseline naljatilk, 90% ajast on rõõmsas tujus. Huumorisoon on hästi arenenud. Meie Vähil on aga üliarenenud õiglusetunne vist. Ta üritab tervet maailma päästa ja astub koolis nõrgemate eest välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaheteistkümnest kujust väheks jääb, siis siin on terve loomaaed. Enda elukas läks hirmuäratava täpsusega täppi. Ja ka kõigi nende loomade omavahelise sobivuse võib ka lausa protsentides järele vaadata. Selle (ja kõigi teiste astroloogilist abimeeste) järgi minu ja abikaasa sobivus on üsna nigel, aga ometi ei suuda ma meenutada inimest, kellega ma paremini läbi saaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean päris paljusid kaksikuid ja tõesti, neid ei saa usaldada, kahepalgelised.
Mõned on ikka väga alatud. Mitte miski pole neile püha. Täna just mõtlesin neist ühe peale, et kuidas ta südamerahuga peeglisse saab vaadata. Aegajalt on nad jah lõbusad ja kenad aga alati peab valmis olema selleks, et kaksik võib järgmisel hetkel noa selga lüüa.
Ja oma eesmärgi saavutamiseks võivad nad nii inetult valetada, mõtlemata mida see nt mõnele süütule inimesele (kelle peale valetatakse) kaasa toob.
Lausa uskumatuid lugusid oleks jutustada.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ema kaksikud. Väiksena mõtlesin et see tädi on lihtsalt kuri võõrasema ja varsti, varsti tuleb minu päris ema, kes mind armastab, mitte ei karju ja alanda kogu aeg.
Tal on kaks palet jah, kahjuks positiivne pool jääb pidevalt alla negatiivsele. Lisaks on mulle tuttavad kaksikud draamakuningannad, mu ema ka. Isa on veevalaja ja omavahel nad sobivad väga hästi.
Ise olen jäär. Hindan amburinaise otsekohesust ja ausust. Parim nõuandja ja truu sõbranna. Veevalajatega tekib kiiresti klapp ja juttu jätkub kauemaks, aga lähedaseks sõbrannaks ei sobi. Kaladega ja neitsidega, nii meeste kui naistega, ei saa üldse ühele lainele, kummalised minu jaoks. Sõnnid ja vähid täitsa sobivad, sõbrannaks mõtlen. Vähid on hea südamega. Lõvidega saan hästi läbi, aga oma jutukuse pärast pole nad eriti ustavad. Skorpionite kohta ei oska midagi eriti öelda, ei satu nad kuidagi minu ellu.
Meestest sobib teine jäär, väga hea üksteise mõistmine ja sarnane huumorimeel. Meeskaalude vastu on eriline tõmme. Naissoost kaalud on osutunud reeturiteks ja kuna nad on sellised laialivalguvad kes ei tea mida tahavad, on raske suhelda. Kiidavad takka, oma arvamust nagu pole.
Kaljukitsed on täiesti hullud, sõjakad ja julmad. Oma mätta otsas kisajad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaheteistkümnest kujust väheks jääb, siis siin on terve loomaaed. Enda elukas läks hirmuäratava täpsusega täppi. Ja ka kõigi nende loomade omavahelise sobivuse võib ka lausa protsentides järele vaadata. Selle (ja kõigi teiste astroloogilist abimeeste) järgi minu ja abikaasa sobivus on üsna nigel, aga ometi ei suuda ma meenutada inimest, kellega ma paremini läbi saaks.

Aitäh huvitava lingi eest! Uudistamist pikaks ajaks:)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.05 11:54; 20.05 19:20; 20.05 22:20; 21.05 11:39; 22.05 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kaksik ja ei ole selline tüüpiline nagu siin on kaksikuid kirjeldatud, minu lähimad ja pikemaajalised sõbrantsid on kaksik (absoluutselt minust erinev) ja vähk, lugedes siinseid kommentaare on see vist huvitav kooslus. Mu ema on ka kaskik, me oleme 100% erinevate iseoomudega

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 11:59; 22.05 11:26; 23.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks kaksikute kaitseks, et minu kallis vanaema oli kaksik. Jah, klatšida armastas küll ja oli väga uudishimulik nt naabrite elu suhtes. Aga muidu oli ta väga lahke inimene ja rahumeelne – meil polnud terve elu jooksul ühtegi konflikti. Siin paljumainitud kahepalgelisust ei täheldanud kordagi. Kindlasti oli ta keskmisest isetum, tagasihoidlikum ja omakasupüüdmatum.
-veevalaja

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:02; 22.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav lugemine 🙂
Mina olen Neitsi. Head sõbrannad on olnud läbi aegade Sõnnid ja Lõvid. Vähk-meestega on mul eraldi teema. Millegipärast on mehed, kes minu maailma kõigutada suudavad alati olnud just Vähid. Heas mõttes. Üks Skorpion ka, aga see oli minu jaoks liiga intensiivne. Neitsi-naistega sobin väga hästi, aga Neitsi-mehed ei meeldi mulle üldse.

Ma ei ütleks, et mõni tähtkuju mulle väga vastukarva on, aga mul puuduvad igasugused lähisuhted Kaalude, Amburite, Kalade ja Kaksikutega seda sõltumata nende soost. Arvatavasti mingi vastastikune tõukumine, et tuttava tasandilt kaugemale ei jõua.

Hindan aga väga Jäärasid. Nii naisi kui mehi. Neis on mingi tuli, otsusekindlus, adekvaatne enesehinnang, kuhjaga muidugi jooni, mis esmapilgul ärritavad: otse ütlemine, liiga kiire tegutsemine näiteks, aga see tuleb kuidagi nende seest ja on nii loomulik. Need omadused, mida minus ei ole, aga ma tahaksin. Analoogsed võiksid olla ka Lõvid, aga minu meelest Lõvid hindavad ennast pisut üle kui leebelt väljenduda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan Neitseid kui tuld. Palun vabandust head Neitsid, aga minu eluteele te sattunud ei ole.
Mulle on elu visanud selliseid Neitsisid – naudivad teiste alandamist (eriti suurt naudingut pakub avalik alandus), on ainult üks arvamus – vale arvamus ja Neitsi arvamus, töökiusajad (kõik olnud Neitsid!). Käin kaarega mööda. Ise Skorpion, seega vihapidaja surmani…. 🙂 (Kõik Neitsid väga hästi meeles). Pole vaimustatud ka Sõnnist, eriti Koera aastal sündinust ja meessoost isendistest, eneseimetlejad. Meeldivad Kalad, Vähid, Skorpionid, Lõvid, Ambur käib kah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on naistest raske Kaladega. Nende umbmäärasus, udupäisus ja soov mitte näha reaalseid asju, kui need neile ei meeldi – see ajab mind korraga nii närvi kui ka naerma. Nagu mulle mitu kala on öelnud “mulle ei meeldi, kui asjad on selged”, “mulle meeldib ujuda sogases vees”.
Kalad on ka sageli need, kes eelistavad näiteks, et nad ei teaks, kui mees teda petab ning neile käib üle mõistuse, miks mõni teine inimene oma mehega räägib detailselt, näiteks homsest päevaplaanist või puhkusereisist. Nad kardavad otsustada ja eelistavad, et keegi teine teeb seda nende eest. Mulle täiesti arusaamatu. Ka on nad suured abipalujad ja abisoovijad ning inimesed hea meelega aitavad neid, nad on nii vaimukad ja samas nii abitud. Ja kohutavalt aeglased, uimased. Aga kõige vaimukamad inimesed, keda ma tean, kui jõuad nende nalja ära oodata.

Ise olen Neitsi ja mulle on omane julge otsustamine, kiire mõtlemine ja konkreetsus. Teistele naissoost tähemärgikaaslastele ka, keda ma tean. Parimad sõbrannad on Veevelajad ja Neitsi. Vähk-mehega ei klappinud üldse, kuigi nautisin tema koduhoidmist. Abikaasa on Ambur ja selle teravuse oleme ajaga suures osas maha lihvinud. Meeldib nende täpsus, üldine positiivne meel ja konkreetsus. Ka ei ole nad liiga ärmakad ega uimased.

Meestest ei klapi mulle jäärad, kuigi nad on tõmbavad. Kuke aasta Jäär on päris õudne olend – üle võlli edev, asjatult enesekindel, jonnakas ja kuna on nii väline, siis sageli ka üsna rumal. Aga mitte alati. KOhutavaim on see edvistav enesekindlus, mis nagu toetuks teiste madaldamisele.

Kõik eelöeldu on muidugi üldistus. Iseenesest sellisesse asja ei usu, aga teinekord hakkad mõtisklema…miks keegi kellegagi nii sarnane on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:54; 22.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ära teeninud kõik need miinused, mis ma nüüd teema reeglitest mittekinnipidamise eest saan… Siiski ei saa ma ütlemata jätta, et mina ei kujunda arvamust inimese üle selle põhjal, mis tähtkujust ta on. Küll aga tekib mul inimesest kindel arvamus, kui ma saan teada, et ta usub tähtkujudesse, unenäomärkidesse ning sellesse, et 5G on vallandanud koroonaviiruse, mille tagajärjel lahkuvad madala sagedusega hinged, kes oma lühendatud DNAga polnudki tegelikult päris inimesed. Loomulikult ei näe ma neid ka oma kaaslasena ega tõsiseltvõetava tööpartnerina.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ära teeninud kõik need miinused, mis ma nüüd teema reeglitest mittekinnipidamise eest saan… Siiski ei saa ma ütlemata jätta, et mina ei kujunda arvamust inimese üle selle põhjal, mis tähtkujust ta on. Küll aga tekib mul inimesest kindel arvamus, kui ma saan teada, et ta usub tähtkujudesse, unenäomärkidesse ning sellesse, et 5G on vallandanud koroonaviiruse, mille tagajärjel lahkuvad madala sagedusega hinged, kes oma lühendatud DNAga polnudki tegelikult päris inimesed. Loomulikult ei näe ma neid ka oma kaaslasena ega tõsiseltvõetava tööpartnerina.

Nõus. Ainult et tähtkujude puhul mina üteksin, et minul tekib kindel irooniline arvamus inimesest, kes mitte ainult ei usu tähkujudesse (neisse pole vaja uskuda, tähtkujud on olemas, vaja vaid taevasse vaadata), vaid kes iga päev igat sammu, igat tutvust, igat suhet analüüsib astroloogia seisukohast. See on tõesti halenaljakas.
Niisama meelelahutuseks võib ju aegajalt ka horoskoopidest lobiseda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:54; 22.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu, inimesed tõsimeeli usuvad sellist jama. Ma olen lõvi ja siin lõvide kohta välja toodud arvamused on täiesti ristivastupidised sellele, milline mina olen.
Ma olen selline nagu olen geenide ja kasvatuse-elukogemuse tõttu, sünnikuupäev nüüd küll asjasse ei puutu. Huvitav, kas on olemas selline mõiste nagu tähtkujurassism?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu, inimesed tõsimeeli usuvad sellist jama. Ma olen lõvi ja siin lõvide kohta välja toodud arvamused on täiesti ristivastupidised sellele, milline mina olen.

Ma olen selline nagu olen geenide ja kasvatuse-elukogemuse tõttu, sünnikuupäev nüüd küll asjasse ei puutu. Huvitav, kas on olemas selline mõiste nagu tähtkujurassism?

Inimestel on vaja lahterdada, et maailma hoomata. Teine inimene on ju teine maailm. Kui kasutada tähtkujude läbi analüüsi, siis miks see ei võiks olla “mõtlemistööriist”, mis aitab ka endast ja oma käitumismustritest paremini aru saada. Muidugi ei pea seda võtma kui absoluutset tõde. Psühholoogia ju.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 20:28; 21.05 14:28; 21.05 15:10; 21.05 15:12; 22.05 16:02; 22.05 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu, inimesed tõsimeeli usuvad sellist jama. Ma olen lõvi ja siin lõvide kohta välja toodud arvamused on täiesti ristivastupidised sellele, milline mina olen.

Ma olen selline nagu olen geenide ja kasvatuse-elukogemuse tõttu, sünnikuupäev nüüd küll asjasse ei puutu. Huvitav, kas on olemas selline mõiste nagu tähtkujurassism?

Inimestel on vaja lahterdada, et maailma hoomata. Teine inimene on ju teine maailm. Kui kasutada tähtkujude läbi analüüsi, siis miks see ei võiks olla “mõtlemistööriist”, mis aitab ka endast ja oma käitumismustritest paremini aru saada. Muidugi ei pea seda võtma kui absoluutset tõde. Psühholoogia ju.

Aga miks kasutada lahterdamiseks mingit udujuttu, millel tõepõhja all pole? Ilmselge, et nt iga kaksiku tähtkujus sündinud inimene on erineva iseloomuga. Mina ja minu poeg oleme mõlemad kaalud, kuid täiesti erineva iseloomuga.

Miks mitte kasutada teiste inimeste mõistmiseks ja lahterdamiseks TEADUSLIKULT TÕESTATUD teooriaid? Täitsa on olemas sellised isiksuseteooriad, nt Suur Viisik (inglise keeles big five). Neid kasutavad nt ka psühhiaatrid oma töös.

igaühele oma. iseloomus ei ole midagi “teaduslikult tõestatavat”. peaasi, et teooria, mida jälgid, aitab parema elukvaliteedi poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 20:28; 21.05 14:28; 21.05 15:10; 21.05 15:12; 22.05 16:02; 22.05 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõikidel tähtkujudel on nii negatiivsed kui positiivsed iseoomujooned, kuidas täpselt sinu tüüp millisega sobib, see on iseasi, aga pole vaja maha tampida konkreetset tähtkuju või teist ülistada, see pole õige

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 11:59; 22.05 11:26; 23.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )


Esileht Hobinurk millise tähtkuju esindajad kõige enam meeldivad ja millised mitte?