Esileht Hobinurk Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 210 )

Teema: Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Postitas:
Kägu

Inger on tõesti jube. Ja mind üldse ei huvita tema läbielamised, paljudel noortel (ja ka vanadel) on raske. Ta ei väärinud edasipääsemist. Kohutavalt tüütu artist.

+16
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle seni Ingeri uimasemad laulud pole üldse meeldinud, aga seekordne meeldib väga
Hoogne ja elav

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tal on identiteediga probleemid

ehk leiaks endas üles naise nagu loodus ta loonud, ei pea nii palju võltsi tunnetama.

+8
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ehk leiaks endas üles naise nagu loodus ta loonud, ei pea nii palju võltsi tunnetama.

Pole sinu asi öelda, kuidas keegi ennast tundma peab.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole sinu asi öelda, kuidas keegi ennast tundma peab.

no kui ta ise hakkama ei saa, isegi naha laseb ära solkida, siis keegi ikka peab ütlema.

+10
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on koguaeg ju tema (nö tantsu)stiil olnud

nagu saba taga ajav koer

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mõista miks Sissi või Alika nii väga meeldib rahvale.

Minule meeldivad seepärast, et neil mõlemal on väga hea hääl.  Aga üldse ei meeldinud nende uimased-igavad laulud, nii et loodetavasti Eurovisioonile neil sel aastal asja ei ole.  Küllap on seal ilma nendetagi selliseid haledaid hüüatusi piisavalt.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika jätab arrogantse mulje.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inger on tõesti jube. Ja mind üldse ei huvita tema läbielamised, paljudel noortel (ja ka vanadel) on raske. Ta ei väärinud edasipääsemist. Kohutavalt tüütu artist.

rahva valik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika on noore naise kohta natuke liiga vedela kehaehitusega.

mis see siia puutub

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis see siia puutub

Esineja puhul on ka välimus oluline. Kui kõlbab arvustada Ingeri tantsustiili ja muud laulusse mittepuutuvat, siis võib arvustada ka teisi inimesi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika jätab arrogantse mulje.

Tundub tõesti, et see väike edu on juba pähe löönud

 

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120128360/mulle-konkurente-ei-ole-eesti-laulu-suurfavoriit-alika-on-parast-finaali-paasemist-enesekindlust-tais

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingeri laulul polnud viga, aga see 17 tätoveeringut. milleks noor inimene? lauluvõistlusesse see otseselt muidugi ei puutu. Alikal ei olnud kõige parem lugu, tema “ce la vie” meeldib mulle rohkem. Lisaks on Alika veel meedias ülbitsema hakanud. Bedwetters oli nagu Lordi noorem vend või Winnie Puhhi jäljendamine, aga laulul ei olnud viga. Minu jaoks nagu selgelt esile tõusvat teistest paremat lugu nagu ei olnudki.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle aastane Eesti Laul oli kohe eriti nagu mingi harrastajate laulukonkurss. Võta üks ja viska teist. Kõik laulud olid sellised, et maailm ei kaotaks küll mitte vähematki, kui need kirjutamata oleks jäänud. Ühtegi päris lauljat ju ei osalenudki.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sissi laulis ju kohutavalt mustalt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ollie või Bedwetters. Kuigi kahjuks Bedwettersi vokaal jäi nõrgaks.

 

Alikal on nõrk lugu ja on üleüldse oma sära kaotanud peale superstaari saadet.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sissi laulis ju kohutavalt mustalt.

Isa arvates laulis veatult: link

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mitte midagi ütlev pask kõik. Masendav.

Ma isegi ei kritiseeri noori esitajaid, nii mõnelgi ju häält isegi on. Aga kuhu kurat on kadunud Eesti laulukirjutajad, et luua laul ja meloodia, mis haarab, mis jääb meelde?!

Null.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei kritiseeri noori esitajaid, nii mõnelgi ju häält isegi on. Aga kuhu kurat on kadunud Eesti laulukirjutajad, et luua laul ja meloodia, mis haarab, mis jääb meelde?!

Kunagi kuulasin Fred Kriegeri juttu, et Stig Rästa on nii geniaalne laulukirjutaja, et une pealt kirjutab hiti. No nüüd on siis see Elysa lugu hea näide, et nii see ikka pole. Sai küll meeletu papi selle laulu kirjutamise eest, aga tulemus on kehv.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei kritiseeri noori esitajaid, nii mõnelgi ju häält isegi on. Aga kuhu kurat on kadunud Eesti laulukirjutajad, et luua laul ja meloodia, mis haarab, mis jääb meelde?!

Kunagi kuulasin Fred Kriegeri juttu, et Stig Rästa on nii geniaalne laulukirjutaja, et une pealt kirjutab hiti. No nüüd on siis see Elysa lugu hea näide, et nii see ikka pole. Sai küll meeletu papi selle laulu kirjutamise eest, aga tulemus on kehv.

Ei ole kunagi sellest Rästa haipimisest aru saanud, täiesti keskpärane europask.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi sellest Rästa haipimisest aru saanud, täiesti keskpärane europask.

Ju siis Eesti tingimustes hüpertase, sest teised on veel hullemad. Terve see tema kamp on miljonäriks saanud selle jamaga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust laulab Anett igal aastal sama laulu ???? jaa, ma tean, et see on tema stiil jne aga ma ausalt ei tee nendel lauludel vahet

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis see siia puutub

Esineja puhul on ka välimus oluline. Kui kõlbab arvustada Ingeri tantsustiili ja muud laulusse mittepuutuvat, siis võib arvustada ka teisi inimesi.

kas ikka on nii või ainult arvad nii

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingeri tantsustiili

see kööpa-kööpa oli stiil või?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Min häirib Ingeri puhul see veider kõri pealt undamine. Kõrvale ebameeldiv. Selles laulus oli seda õnneks vähem.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski lugu Eesti Laulult ei liigutanud, kuid leidsin Soome finalistide hulgast pärli https://youtu.be/iLXwwZBet8A

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski lugu Eesti Laulult ei liigutanud, kuid leidsin Soome finalistide hulgast pärli https://youtu.be/iLXwwZBet8A

Ma ei teagi, kas hullem on video või laul.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski lugu Eesti Laulult ei liigutanud, kuid leidsin Soome finalistide hulgast pärli https://youtu.be/iLXwwZBet8A

Ma ei teagi, kas hullem on video või laul.

Kõige hullem on minu meelest soeng 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski lugu Eesti Laulult ei liigutanud, kuid leidsin Soome finalistide hulgast pärli https://youtu.be/iLXwwZBet8A

Ma ei teagi, kas hullem on video või laul.

Kõige hullem on minu meelest soeng ????

Eksole, oleks siis vähemalt sonks korralik, ikka lokid ja lained ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski lugu Eesti Laulult ei liigutanud, kuid leidsin Soome finalistide hulgast pärli https://youtu.be/iLXwwZBet8A

Eesti eurolauludest oli parem jah, kuid siiski mitte pärl. Täiesti sarmitu laulja ja liikumine-riietus nagu hullumaja filmisest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 210 )


Esileht Hobinurk Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?