Esileht Hobinurk Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 210 )

Teema: Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Postitas:
Kägu

Eesti eurolauludest oli parem jah, kuid siiski mitte pärl. Täiesti sarmitu laulja ja liikumine-riietus nagu hullumaja filmisest.

Laul ka kõige parem ei olnud, ootasin ja ootasin, millal tuleb meeldejääv refrääniosa, jäingi seda ootama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellest Alika slaavi-estraadilikkusest juba kõrini, natuke liiga palju hakkab seda saama.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellest Alika slaavi-estraadilikkusest juba kõrini, natuke liiga palju hakkab seda saama.

Sama siin.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellest Alika slaavi-estraadilikkusest juba kõrini, natuke liiga palju hakkab seda saama.

Lisaks juurde ka, et liigne enesekindlus hakkab vaikselt ajudele käima. Tema arust on ta juba Eurovisioonil.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mulle see Alika algusest peale meeldinud, tüüpiline liiga enesekindel slaavlane.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inger on tõesti jube. Ja mind üldse ei huvita tema läbielamised, paljudel noortel (ja ka vanadel) on raske. Ta ei väärinud edasipääsemist. Kohutavalt tüütu artist.

rahva valik

Inger on minu 8-a lapse lemmik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika puhul muidugi maailmas võib tekkida probleem, et ta on venelane ????

Miks sellega peab probleem tekkima, kui ta on ukrainlane.

No siis talle võit kombineeritaksegi. Kahju, minule ta ei meeldi.

Kellelegi ei kombineerita mingit võitu.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatame kõik suurel laval ka ära ja siis otsustame. Lemmikut kahjuks ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen umbes kümnendi Eesti Laulu jälginud ning arvan, et sellel aastal on eelmistega võrreldes tugevam konkurss. Tõeliselt meeldib Janeki lugu (esitusel oli küll kahjuks natuke puudujääke, aga loodan, et need lahenevad finaali ajaks) ning Ollie lugu hakkas pärast esituse nägemist ka peaaegu sama palju meeldima. Alika loole ma vaatamata suurepärasele esitusele päris võitu ei tahaks, sest see laul on võrreldes mitmete teiste võistluslugudega kuidagi lailivaguv ja hoomamatu, puudub hook.

Eurovisioon muudab sellel aastal hääletusreegleid: poolfinaalides ei hääleta enam žüriid ja televaatajad vaid ainult televaatajad. Otsustades, kelle poolt hääletada, on mõistlik mingil määral ka seda arvestada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatame kõik suurel laval ka ära ja siis otsustame. Lemmikut kahjuks ei ole.

nii tavaliselt tehaksegi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen umbes kümnendi Eesti Laulu jälginud ning arvan, et sellel aastal on eelmistega võrreldes tugevam konkurss. Tõeliselt meeldib Janeki lugu (esitusel oli küll kahjuks natuke puudujääke, aga loodan, et need lahenevad finaali ajaks) ning Ollie lugu hakkas pärast esituse nägemist ka peaaegu sama palju meeldima. Alika loole ma vaatamata suurepärasele esitusele päris võitu ei tahaks, sest see laul on võrreldes mitmete teiste võistluslugudega kuidagi lailivaguv ja hoomamatu, puudub hook.

Eurovisioon muudab sellel aastal hääletusreegleid: poolfinaalides ei hääleta enam žüriid ja televaatajad vaid ainult televaatajad. Otsustades, kelle poolt hääletada, on mõistlik mingil määral ka seda arvestada.

Janeki lugu on mõttetu isikupäratu soigumine. Tase sel aastal üldiselt kahjuks nõrk, mitte ühtegi köitvat esitust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et Alika ei võida. Inimene, kes peab end kõigist paremaks ja tunnistab, et tal puuduvad konkurendid, vääriks ninanipsu.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika loole ma vaatamata suurepärasele esitusele päris võitu ei tahaks, sest see laul on võrreldes mitmete teiste võistluslugudega kuidagi lailivaguv ja hoomamatu, puudub hook.

Lugu on ebaküps, nagu ta ise. Ta on liiga noor veel. Laul üritab olla sügav, aga kui taga on paar aastat lapseea suhteid ja muu elukogemus puudub, siis see kuidagi ei klapi, ei ole siiras ega huvitav

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et Alika ei võida. Inimene, kes peab end kõigist paremaks ja tunnistab, et tal puuduvad konkurendid, vääriks ninanipsu.

Eks ta on ise endale antireklaami teinud. Võib olla päris palju inimesi, kes muidu poleks hääletanud, aga nüüd võivad põhimõtteliselt osaleda selleks et hääletada ükskõik kelle poolt, aga mitte Alika. Peaasi, et Alika ei võidaks. Ja neid, kellele meeldis tema kõige rohkem, aga nüüd selle suhtumise pärast ei hääleta.

Ma ei näinud seda intervjuud, aga arvasin, et äkki kontekstist välja rebitud lause. Kes oleks nii ülbe arvamaks, et talle konkurente pole. Eriti kui Ollie kõrval.

Superstaarisaate ajal oli Alika mu suurim lemmik kohe täiesti algusest peale. Juba siis kui astus esimest korda kohtunike ette. Tema lugu ja esitus praegu meeldivad ka. Need muud poplaulud, mis talle toodetud, ei meeldi üldse. Ses suhtes oli pettumus, et ta sedasi ülbitses ja kahjuks võib seetõttu hulga hääli kaotada. Superstaarisaates ei tundunud ta kuidagi ülbe ega üleolev. Pigem alandlik ja tänulik.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugu on ebaküps, nagu ta ise. Ta on liiga noor veel. Laul üritab olla sügav, aga kui taga on paar aastat lapseea suhteid ja muu elukogemus puudub, siis see kuidagi ei klapi, ei ole siiras ega huvitav

Täpselt, väga nõus. Lihtne ja loogiline seos, mille peale ise ei tulnud, ehkki üritasin algusest peale aru saada, miks see lugu mind häirib ja tundub nii võlts, kui kõik on ju justkui korras – kena emotsionaalne ballaad, võimsa häälega laulja jne. Üldmulje on aga väga tühi, laul peaks avaldama sügavat muljet, kuid mingeid tundeid ei teki. Kui erinevalt võiks see lugu kõlada Alika endagi esituses näiteks paarikümne aasta pärast…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see Ollie laulu pealkiri “Venom” tähendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see Ollie laulu pealkiri “Venom” tähendab?

Inglise keelest tõlgituna mürk, mürgisus, tigedus. Laulusõnades kordab ka, et sa oled mürk, mürk mu veres, mürk mu soontes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et Ollie võidab mitte Alika. A on nii ennasttäis viimasel ajal, et paha hakkab…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et Ollie võidab mitte Alika. A on nii ennasttäis viimasel ajal, et paha hakkab…

Jättes Alika isikuomadused kõrvale, siis tema laul on suht keskpärane. Ollie laulul on tõesti rohkem võimalust silma paista.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega Olliegi vähem ülbe ole. Mulle ei sümpatiseeri kumbki.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika loo kohta oli keegi tabavalt Youtubes kommenteerinud: the most tryhard song ever. No ei ole see lugu ega esitus minu kõrva ja silma jaoks veenev. Kindlasti hääletan Ollie poolt, tema on sel aastal parim.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika puhul muidugi maailmas võib tekkida probleem, et ta on venelane ????

Miks sellega peab probleem tekkima, kui ta on ukrainlane.

No siis talle võit kombineeritaksegi. Kahju, minule ta ei meeldi.

Kellelegi ei kombineerita mingit võitu.

Mina selles enam nii kindel pole. Rootsis ka pushitakse mingit ukraina põgenikust lauljannat ja ennustatakse talle edu. No mida?! Vastikuks hakkab see kõik muutuma.

Eesti lauludest üllatas positiivselt Inger. Hoian talle pöialt. Samuti meeldis Sissi lugu. Elysa- no täielik kräpp ju.

Aga jah, meie siin hääletame, aga lõpuks võidab ikkagi Ukraina või mõni sealt põgenenud artist.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inger laulab praegu nii mööda, et mul tahavad kõrvad peast kukkuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inger laulab praegu nii mööda, et mul tahavad kõrvad peast kukkuda.

Oli tõesti kohutav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see ongi kaasaegse eesti muusika tase, siis tuleb küll masendus peale.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elysa lugu on nagu väga halb 80ndate diskolugu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see ongi kaasaegse eesti muusika tase, siis tuleb küll masendus peale.

See on eurovisiooni tase ju. Eestis tehakse väga head muusikat, aga seda kuuleb mujalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on eurovisiooni tase ju. Eestis tehakse väga head muusikat, aga seda kuuleb mujalt.

Miks meil visalt usutakse, et ainult selline kräpp sinna sobib? Võitjaks on tulnud ju enamasti midagi ootamatut, ägedat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulasin neid lugusid täna esimest korda ja tekkis küsimus, et kas tõesti ei olnud kedagi paremat saata? Enamus lood on nii igavad, tümpsumuusika või nii mööda lauldud, et piinlik hakkab.

Minu arust ei ole sel aastal kedagi saata.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulasin neid lugusid täna esimest korda ja tekkis küsimus, et kas tõesti ei olnud kedagi paremat saata? Enamus lood on nii igavad, tümpsumuusika või nii mööda lauldud, et piinlik hakkab.

Minu arust ei ole sel aastal kedagi saata.

Ma üritan ka kuulata – ja tase on nii masendav, et täiega võitlen endaga, et telekat mitte kinni panna. Pole nii palju ülihalba muusikat ammu kuulnud!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 210 )


Esileht Hobinurk Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?