Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millises teise riigis on sünnitoetus, lapsetoetus, elatis, üksikvanema toetus

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Millises teise riigis on sünnitoetus, lapsetoetus, elatis, üksikvanema toetus

Postitas:
Kägu

Lisaks eelmisele kommentaarile, et ka rahahädas mehele annaks soovituse autost loobuda. Et meestel on mingi häbiasi ühistranspordiga sõita või autot mitte omada?

Mees, kellel pole juhiluba ja autot, pole mingi mees. Bussiga sõitev mees on mittehakkamasaav. Aga igaühele oma, see on minu arvamus.

Nii ikka öelda ei saa. Väga rikkuritest mehed sôidavad bussiga. Nimesid nimetama ei hakka, pole viisakas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga rikkuritest mehed sôidavad bussiga.

Olgem ausad, need on ikka suured erandid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas seda küll vaja ei ole.

Mina elan Tallinna piirides. Elan Kakumäel, tööl käin Mustamäel. Tööle lähen bussiga tund ja rohkem, pean sõitma enne kesklinna ja sealt edasi Mustamäele, otsebussi ei lähe. Seega bussiga tööl käies läheb aega ligi 3 tundi, autoga 20+20 minutit. See on ikkagi väga suur ajakulu. Bussiga seigeldes peab käima poes iga päev, sest ei jõua käe otsas palju korraga osta. Selleks tuleb siis bussi pealt maha tulla, poes käia ja siis jälle pool tundi oodata, et uue bussi peale saada. Kõik käigud võtaks meeletult palju kauem aega, nii koeraga arstilkäik, kinoskäik, absoluutselt kõik. Ei ole sellist vaba aega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei tööta toidupoes ega selle kôrval. Epoest pole toitu ostnud ega plaani seda ka teha.

Aga näiteks läppari ja pesumasina ostad ikka e-poest või lähed sellele ka poodi järgi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas seda küll vaja ei ole.

Mina elan Tallinna piirides. Elan Kakumäel, tööl käin Mustamäel. Tööle lähen bussiga tund ja rohkem, pean sõitma enne kesklinna ja sealt edasi Mustamäele, otsebussi ei lähe. Seega bussiga tööl käies läheb aega ligi 3 tundi, autoga 20+20 minutit. See on ikkagi väga suur ajakulu. Bussiga seigeldes peab käima poes iga päev, sest ei jõua käe otsas palju korraga osta. Selleks tuleb siis bussi pealt maha tulla, poes käia ja siis jälle pool tundi oodata, et uue bussi peale saada. Kõik käigud võtaks meeletult palju kauem aega, nii koeraga arstilkäik, kinoskäik, absoluutselt kõik. Ei ole sellist vaba aega.

Mis jama sa ajad? Buss 37 sõidab ju Haaberstist Mustamäele?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei tööta toidupoes ega selle kôrval. Epoest pole toitu ostnud ega plaani seda ka teha.

Aga näiteks läppari ja pesumasina ostad ikka e-poest või lähed sellele ka poodi järgi?

Vaata siiani ikka poest. Eesti epoode eriti ei kasuta üldse.
Aga kokkuhoiu môttes vôiks järgmiseks loobuda pesumasinast ja miks läpakat üldse tarvis on. Raamatukogud ju olemas, mine sinna. Pesu pesed pesumajas. Kokkuhoid. U

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jama sa ajad? Buss 37 sõidab ju Haaberstist Mustamäele?

Haabersti on Kakumäe sinu arust? Kolme bussiga pean sõitma siis, kui ma sooviks selle bussiga tööle minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata siiani ikka poest. Eesti epoode eriti ei kasuta üldse. Aga kokkuhoiu môttes vôiks järgmiseks loobuda pesumasinast ja miks läpakat üldse tarvis on. Raamatukogud ju olemas, mine sinna. Pesu pesed pesumajas. Kokkuhoid. U

Miks kokku peaks hoidma, kui raha piisavalt? Tellisin just apple uue läpaka e-poest, eelmine apple läheb paariaastasele lapsele mängimiseks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata siiani ikka poest. Eesti epoode eriti ei kasuta üldse. Aga kokkuhoiu môttes vôiks järgmiseks loobuda pesumasinast ja miks läpakat üldse tarvis on. Raamatukogud ju olemas, mine sinna. Pesu pesed pesumajas. Kokkuhoid. U

Miks kokku peaks hoidma, kui raha piisavalt? Tellisin just apple uue läpaka e-poest, eelmine apple läheb paariaastasele lapsele mängimiseks.

Veel peenem oleks uus laps teha, mitte paariaastast last äratrööbatud arvutiräbalaga narrida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel peenem oleks uus laps teha, mitte paariaastast last äratrööbatud arvutiräbalaga narrida.

Mõne aastaga ei trööpa midagi ära. Ja professional versioon pole mingi räbal.

Milleks uut last? Mul on oma elu ka ikka.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel peenem oleks uus laps teha, mitte paariaastast last äratrööbatud arvutiräbalaga narrida.

Mõne aastaga ei trööpa midagi ära. Ja professional versioon pole mingi räbal.

Milleks uut last? Mul on oma elu ka ikka.

Sõna “professionaalne” väljakirjutamiseks tähtsal memmel ka aega pole, eks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata siiani ikka poest. Eesti epoode eriti ei kasuta üldse. Aga kokkuhoiu môttes vôiks järgmiseks loobuda pesumasinast ja miks läpakat üldse tarvis on. Raamatukogud ju olemas, mine sinna. Pesu pesed pesumajas. Kokkuhoid. U

Miks kokku peaks hoidma, kui raha piisavalt? Tellisin just apple uue läpaka e-poest, eelmine apple läheb paariaastasele lapsele mängimiseks.

Ei pea eluluste asjade pealt küll kokku hakkama hoidma. Üks jaurab siin, et auto on luksusese ja autot alla kolmelapselisel perel olema ei pea. Telli aga epoest. Ma siis ironiseerisin ka, et miks üldse pead pesumasina ostma, mine pesumajja ja arvutit saab kasutada täiesti tasuta raamatukogus. . Vale ju pole, aga natuke kohatud kokkuhoiuks kohad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna “professionaalne” väljakirjutamiseks tähtsal memmel ka aega pole, eks?

See mudel on Apple Pro. Ei loeta välja professionaalseks äppliks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata siiani ikka poest. Eesti epoode eriti ei kasuta üldse. Aga kokkuhoiu môttes vôiks järgmiseks loobuda pesumasinast ja miks läpakat üldse tarvis on. Raamatukogud ju olemas, mine sinna. Pesu pesed pesumajas. Kokkuhoid. U

Miks kokku peaks hoidma, kui raha piisavalt? Tellisin just apple uue läpaka e-poest, eelmine apple läheb paariaastasele lapsele mängimiseks.

Hea ja odav lapsehoidja totude kasvatamiseks. Antud mammal juba kuldne rahakott juba olemas. Tema kokku enam hoidma ei pea.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea ja odav lapsehoidja totude kasvatamiseks. Antud mammal juba kuldne rahakott juba olemas. Tema kokku enam hoidma ei pea.

Kellest räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks eelmisele kommentaarile, et ka rahahädas mehele annaks soovituse autost loobuda. Et meestel on mingi häbiasi ühistranspordiga sõita või autot mitte omada?

Mees, kellel pole juhiluba ja autot, pole mingi mees. Bussiga sõitev mees on mittehakkamasaav. Aga igaühele oma, see on minu arvamus.

Õigel mehel pole mitte ainult B, vaid ka C ja D kategooria load. Ja autosi võiks ikka ka üle ühe olla, kõval mehel on kogu karjamaa Forde täis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna “professionaalne” väljakirjutamiseks tähtsal memmel ka aega pole, eks?

See mudel on Apple Pro. Ei loeta välja professionaalseks äppliks.

Selge, ma kartsin juba, et loevad sisse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna “professionaalne” väljakirjutamiseks tähtsal memmel ka aega pole, eks?

See mudel on Apple Pro. Ei loeta välja professionaalseks äppliks.

Selge, ma kartsin juba, et loevad sisse.

Äkki on tegu mingi poolmoodsa juturobotiga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millises teise riigis on sünnitoetus, lapsetoetus, elatis, üksikvanema toetus